Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Suuperbaba no ja 9.07 jade do szpitala i juz bede znac termin porodu! to bedzie poczatek 38tc juz u mnie, wiec moze z tydzien, gora dwa pozniej bedzie juz Damianek 😁

Agadka z zebami wspolczuje, znam to... Ja mam fobie dentystyczna i przed ciaza wyleczylam wszystkie zeby pod narkoza, a ze sa slabe to bola w ciazy, ale do dentysty nie pojde bo bez konskiego znieczulenia to nawet na fotel nie usiade... Po ciazy sie okaze czy sie mocno posypaly...

Bisia gratulacje 😘 i racja, ze tamci chca sie klucic, bez sensu zeby przez jeden egzamin caly rok powtarzac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Bisia gratulacje!!! Super!!!
Agadka współczuję Ci 😞 mnie jak boli ząb to tez na maxa i jest to ból straszny, mam nadzieję, ze przejdzie.
Suuperbaba jak tam zdrówko? troszkę lepiej?
Ja za to w nocy wstawałam po tabletki bo myslałam, że mi głowa pęknie, coś okropnego 😮 No i martwiłam się bo coś długo nie czułam ruchów maleństwa aż do teraz i to tez bardzo delikatne 😞 mam nadzieję, ze dlatego, ze już ma mało miejsca. Odezwę się później bo na 12:30 idę z Olką na festyn bo tam ma występy tańca 🙂
Buziaki i miłego dzionka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka mam nadzieje ze zab troche popuscil biedaczko,pewnie teraz odsypiasz.Jutro musisz koniecznie isc do dentysty.
Bisia to ci sie temat trafil 😮,ale juz teraz o tym nie mysl wazne ze zdalas i juz po 🙂
Monia nie ma sie co martwic pewnie dzidzia wiecej po tabletce spala sobie w brzuszku 😉
Moja ostatnio jest taka aktywna ze szok, caly czas sie kreci,az sie boje ze jej tak zostanie po porodzie.
Strzalka no u ciebie to teraz szybciutko wszystko pojdzie, raz,dwa ani sie nie obejrzysz a Damianek bedzie juz w lozeczku lezal 😆
U nas dzisiaj troche cieplej moze wkoncu wyjde gdzies pospacerowac, bo te ostatnie deszcze to mnie wykanczaly juz.
Milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,

Bisia gratulacje! 🙂

Ja miałam koszmarną noc, jestem u rodziców na weekend, a mama miała atak migreny i w ogóle nie spaliśmy, na 10 poszłam do kościoła, ale zasłabłam i wróciłam i położyłam się spać. Teraz czuję się jak zombie i leżę plackiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny nie zasnelam nawet na 5 min zazwyczaj w bolu zasypiam ale ten jest nie do zniesienia jest mi nie dobrze slabo mam dreszcze i kreci mi sie w glowie zjem jakas kanapke i jade na pogotowie bo oglupieje....

jeszcze maz w pracy a nad ranem jak sie przebudzal mi mowi cala noc sapiesz spac nie moge......ty k**** nie mozesz!!!!!!!!!!!!

jezu od lat nie mialam takiego bolu i to akurat teraz kiedy malo co mozna wziasc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - wspolczuje Ci strasznie!!! 😞 Mnie pare razy zab pobolewal, ale ja sie tak boje dentystow, ze bez znieczulenia nie ma mowy! Wiec szykuje sie do swojej przyjaciolki dentystki na tournee po ciazy:/ Brrr...jedz na ten dyzur to moze cos poradza!!!
Strzauka - faktycznie szybciutko u Ciebie minelo! Prwnie pierwsza Ty i Maiha bedziecie mialy przy sobie Damianka i Adasia 🙂

Ja tez prawie nie spalam 😞 Katar mnie dalej zamecza i ten gorac ciala..ale mialam tylko stan podgoraczkowy:/ Ale mnie meczy to przeziebienie..ale pocieszam sie, ze zazwyczaj 3dni sa najgorsze a potem powinno popuszczac..mam nadz.ze jutro bedzie lepiej! Wariuje juz, nos odpada od wycierania i zatkania:/ I zadne mleko z miodem czy herbata z sokami nie pomagaja:/ No misi wylezc cholera no! Oby jak najszybciej, bo zdechne:/ Dzis dziadek mnie pilnuje..a ja nawet nie w nastroju na rozmowy ani nic:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia, no to super, ze zdane i do przodu, gratki!
Dorotka, jak kryzys, mija? Gil ciagle do pasa? A jak goraczka? 😘 😘 😘
Agadka, ale masz okropne jazdy z tym zebem, naprawde wspolczuje i mam nadzieje, ze juz jestes po wizycie i jest lepiej 😘
Ja wczoraj zakupilam plynu do prania dla malego na pol roku, albo i dluzej! Moja ulubiona marka, Baby genics, byla w promocji, kup jeden- drugi gratis i jeszcze mialam pare kuponow... 😉wiec zaszalalam, i nakupilam do prania i taki plyn do czyszcnia i dzynfekcji i odplamiacz. A wszystko mi sie udalo za nawet mniej niz pol ceny, wiec sie czuje jak zwyciezca, hihihi. Glupek ze mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja dopiero wróciłam z festynu 😲 Musiałyśmy tak długo siedzieć bo Ola prawie ostatnia występowała, ale było super 🙂 Wstawię później link jak się wgra filmik na YouTube, trochę słabej jakości bo nagrywałam aparatem a przy tym wiadomo, że trochę ręce mi drżały z wrażenia 😉 Noo i dzidzia w końcu dała znak o sobie 🙂 Coś mało aktywne to moje dziecko ostatnio 😲 A i Agadka nie jestes sama z bólem zęba, mnie na festynie zaczął pobolewać a dokładnie to mi dziąsło opuchło, mam nadzieję, że przejdzie bo zwariuję 😲 Dorotka mam nadzieję, że to choróbsko szybko Ci minie, bidulko Ty!!! co chwilę coś 😲 Dodi a Ty odpoczywaj i unikaj w takie ciepłe dni dusznych i zaludnionych miejsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko co za dzień, jestem dziś po prostu zombie. W nocy Ada strasznie była niespokojna kopała jak szalona i okazało się, że jestem strasznie głodna, więc o pólnocy poszłam gotować budyń i pomogło - obie usnęłyśmy zadowolone 🙂

Magda ja też nie mogę uwierzyć, że będę mamą, Ty to już wiesz jak to jest, ale jak byłam u wujka przed obroną i się napatrzyłam na jego 2 córki, to blady strach, jak ja dam radę. Młodsza Ala, moja chrześnica, jest w wieku twojej Elli, fajna dziewczynka, taka słodka i grzeczna 🙂 Ale ogólnie dwójka dzieci to kocborowo, oczywiście z mojej perpsektywy, kiedy nie mam jeszcze ani jednego 😉 A już w ogóle nie mogę sobie wyobrazić, jak to wszystko ogarnąć, kiedy się jeszcze pracuje?????

Superbaba a mój wujek z rodziną mieszka w Starej Iwicznej, to zaraz koło Piaseczna nie? 🙂 Jak przejeżdżałam, to myślałam sobie o Tobie, gdzie mieszkasz 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi, mam nadzieje, ze CI dzien na koniec nieco milszym bedzie. Moze emocje wychodza i adrenalina opada...?
A co do jedzenia w nicy to kosmos. O 2 sie obudzilam, zjadlam dwa ciacha z czekolada, ostatnie...wiec maz rano od razu wykryl...zebow nie umylam, bo pol spiaca. Przypomnialam sobie rano, ze popilam sokiem pomaranczowym...a wiem, bo stanelam na lepiacej podlodze kolo lodowki...bo rozlalam. I koszulke w plamach rano mialam od soku...no mowie wam, sama siebie nie poznaje, co za jazdy!
Monia, duma z cory, co! Daj filmik!
DOrotka, moze dzis rzeczywiscie ostatni dzien...oby.
My jedziemy do babci, troche mi sie nie chce, ale beda kuzyni i kuzynki wiec mala poszaleje.
Buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na szczescie Helenka dala mi troche o sobie znac 🙂 Ale ogolnie dzs cicha...gil nadal i brzuch cos pobolewa:/ Ogolnie ble..tak polazilam sobie po tym forum brzuszkowym iniestety poza rozmowami na poszczegolnych miesiacach, to tu sie nic nie dzieje!:/ Szukalam jakis watkow o laskah co maja podobne patologie albo ida na Karowa albo cokolwiek, ale tu cisza! Ble...pod tym wzgledem to brzuszek jest do d..i ten brak wyszukiwarki dobija!:P

Dodi i Strzaueczka - kapiel i do lozka wypoczywac! 🙂
Madzia - glodomorze 🙂 Ale ja tez tak miewam i raz maz mnie dorwal w nocyw kuchni nad ciastkiem i sie obsmial:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba wiem co czujesz tez dziś mam kryzys najgorszy dzień tej ciąży! Pojechałam na pogotowie tak mi pomogli ze dalii numer telefonu i tyle po godzinie opisu co gdzie jak I dlaczego pani spokojnie powiedziała ze jest niedziela i ze mam zadzwonić jutro o 9!!!! Zaraz mnie coś strzeli nie wiem po co tam w ogóle dzwonilam chce mi się umrzeć normalnie wszystko mi opuchlo buzi otworzyć nie umiem nic już wsiąść nie mogę zasnąć się nie da drugi dzień wrrrrrrrr musiała
Się wygadac !!! Próbuje się czymś zając zeby nie myśleć ale cieżko! Dobrze ze u was w miare ok :* wyspijcie się za mnie jutro będzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Dziewczęta 🙂
Ja nie dawno wróciłam od mami, do której mąż mnie zabrał w piątek rano 😉
Więc urodzinki i weekendzik minął miło i szybko 😉
Dodi gratki Pani Magister 😉 Wiedziałam że coś kombinujesz jak się nie odzywałaś 😜
Bisia masakryczne zdania, ale zdolniacha jesteś i dałaś radę! 🙂
Monia pozazdrościć córy 😉 WOW 🤪 🤪 😮 Ola wymiata 🙃 Wstyd że nie umiem szpagatu ☺️
Dorotko oby szybko Ci choróbsko puściło 😘
Agadko jakaś masakra, nie ma pogotowia stomatologicznego?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - jak ja Ci wspolczuje!!! Bol zeba to koszmar...i chamstwo, ze Cie odeslali! Jedzcze ciezarnej karza sie meczyc do nastepnego dnia?!?! Wez sobie paracetamol...w razie kryzysu mozna wziac 1 i powtozyc po 3 godz kolejna tabletke...bo obydwie cierpicie 😞
Monia - odwazna ta Twoja corka 🙂 A ona sama sobie choreografie uklada wczesnej czy idzie na zywiol przy muzyce? Fajny taki festyn no i duma z cory:P
Czarnyloczku - bardzo sie ciesze, ze tak milo spedzilas weekend 😉

Ja sie wykapalam i pod koldra leze..mam nadz.ze jutrO bedzie ciut lepiej! A jeszcze w dole brzucha i w krzyzu pobolewa, wiec robie rano mocz by dopiero ew.panikowac gince 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc kobietki;*
Jestem ! padnięta i ledwo żywa ale cała 🙂 nadal w dwupaku. Okropnie się wymęczyłam.. i troche przegiełam z chodzeniem, bo mnie brzuch teraz pobolewa..ale ogólnie poza egzaminami które nie wiem, czy zdam;/ to bardzo fajnie było..nie chciało mi sie wracać.. jakoś tak z mężem fajnie czas spędziliśmy.. ale pocieeszam się, że jeszcze kilka miesięcy i znów przeprowadzka.. n
Strasznie mi nogi spuchły a stopy to już się w butach nie mieszczą....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...