Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja nienawidze sprzątać...w domku sprząta głownie mąż, ja czssami ale nie jestem tak dokładna jak on:/ Nigdy tego nie lubiła, a robiłam/robię tlyko dlatego, że muszę bo w syfie żyć nie lubimy :P

Magda - tak szybko antybiotyk u dzieci pomaga? REWELACJA!
A co do nerwicy..to mowie wlasnie mezowi, by nas nie nerwil bo dziecko bedzie jak jego mamusia, a tego by nie chcial :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Superbaba, chyba jej przeciwbolowe/przeciwgoraczkowe pomoglo doraznie poki co.
My po kolacji, z krzesla wstac nie moglam bo mi kompletnie biodro sie zablokowalo. Wiec teraz siedze z mala w pokoju i ogladam Barbi na Barbi channel....czego to ludzie nie wymysla. ALe fajne piosenki o kotkach leca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barbie chanel kurcze szkoda ze ja takiego nie mam 😞 moja Amelka to by chyba caly czas przed tv siedziala-uwielbia barbie 😆
Superbaba to ty masz fajnie ze swoim mezusiem-jesli chodzi o sprzatanie bo moj to sam od siebie nic nie zrobi niestety, dopiero jak go pogonie to posprzata 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I te bole dziewczyny wspolczuje wam jak nie urok to sraczka jak to sie mowi caly czas cos.
Ja na szczescie tylko lekkie problemy z kregoslupem co jakis czas jak za duzo sie narobie, ale ostatnio jakos bardziej mi brzuch cisnie na dol troche sie boje bo tutaj oczywiscie nie badaja ginekologicznie 🤨
Nie potrafie tego zrozumiec czemu a jakby sie szyjka zaczela skracac itp dobrze ze jade do Polski niedlugo to zaraz do 🤨ojej 🤨gin sie wybiore.
Magda a u was badaja ginekologicznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki za potrojny post...
Aguska, no jakis takie znalazlam w tv Barbi...Ella to tak nie oglada duzo tv, ale akurat kotki z Barbi spiewaly piosenke, to jej sie spodobalo i jej nawet nagralam na pozniej 😉 😉 A tak to dla starszych dziewczynek Barbi zdecydowanie. My ogladamy na animal planet Too Cute najczesciej, to o szczeniaczkach , kociatkach i innych malych zwierzaczkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Aguska, no jak cytologie brali to tam przy okazji spojrzal, ale tak to poki co nie. Z tym, ze w pozniejszej ciazy to sprawdzaja szyjke, to pamietam jak z Ella bylam, tylko od kiedy ? - tego nie pamietam. Ja mysle, ze jakbym sie poskarzyla albo po prostu poprosila z uwagi na jakies obawy, to by zbadali bez problemu.
Ale z bolami to u mnie tak ogolnie nie jest zle...byl czas , ze umieralam na migreny ale czuje (tfu tfu), ze to juz za mna. Brzuch mnie bolal mocno, ale to mysle, ze byla mocno wina duzej dawki zelaza, teraz mam zmniejszona to jest lepiej a te biodra......to sie boje, ze bedzie tylko gorzej. Zobaczymy, myslimy co tu mi na to poradzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda to tyle dobrze ze juz lepiej sie czujesz-pamietam mialas problemy z ta migrena a teraz rzeczywiscie mniej narzekalas- tylko sie cieszyc, z tymi biodrami to inna sprawa, ale moze nie bedzie az tak zle, wiecej odpoczywaj, jak Ella ci da 🙂
To jednak jest duze obciazenie dla naszych organizmow jakby nie bylo taki brzuchol przed soba nosic 😁
Ja spadam dziewczynki spac milej nocki i do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska i Magda - nie ogarniam tematu, ze nie badaja ginekologicznie:/ Ja to jak raz na miesdiac nie zajrze to mam stresa! Przeciez to moize szyjka sie skrocic, lozysko pobnizyc itp itd...masakra! Dopominajcie sie Babeczki czasami 🙂

Ja wlasnie szykuje sie na zastrzyk - madakra...i coli mi sie zachcialo:/ Trudno..ide sie napic :P
Buziak i milej nocki Kochane

A z kotami to jest ubaw po pachy - a przy wiekszej ilosci to juz w ogole kino za darmo:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Aguska i Magda - nie ogarniam tematu, ze nie badaja ginekologicznie:/ Ja to jak raz na miesdiac nie zajrze to mam stresa! Przeciez to moize szyjka sie skrocic, lozysko pobnizyc itp itd...masakra! Dopominajcie sie Babeczki czasami 🙂
P


superbaba tak juz jest ze ginekologa sie w ogole nie widzi a polozna nie grzebie tam...

jak tu jestem 6 lat ani razu czy przy poronieniu czy po czy w ciazy czy po porodzie czy nawet teraz ani razu mnie nie zbadali ginekologicznie wiec raczej nie ma sie o co dopominac...

nawet do badania dostajesz patyczek i sama masz sobie pobrac probke...

:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a sie dzis poruszlam przez 3h jak wrocilam to myslalam ze mi kregoslup peknie jezuuuu jaki bol az sie poplakalam w pewnym momencie jak leze to ok ale jak tylko mam sie ruszyc strasznieeeeeee 🥴 juz myslalam ze mi to mnelo ale tylko sie uspilo na czas jak sie nie ruszalam tak duzo a jak sie ruszam to dalej :/ wrrr 🤢

lece spac ze zgaga i bolacymi placami dobranoc :* chyba dzis w nocy za duzo sie nie bede ruszac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny

Nie chce zasmucac naszego forum, ale czuje potrzebe sie z wami tym podzielic.
Dwa dni temu zmarl moj Tata ;( byl bardzo chory na serce ( nie bede wypisywac co jeszcze mu dolegalo, bo nie o to chodzi) Tak naprawde nie bylo to dla nas zaskoczenie, stan mojego Taty byl baaaardzo ciezki. Wiele razy myslalam jak to bedzie jak ten dzien nastapi, zaden scenariusz sie nie sprawdzil. Bol i lzy, ktore nieustannie plyna sa nie do opisania. Chociaz bardzo staram sie nie denerwowac to nie idzie 😞 caly czas tez mysle o dziecku, ktore rusza sie we mnie, a mnie przestalo to cieszyc. Boje sie o moja kluseczke 😞 Pogrzeb dopiero 28 marca ;(
Przepraszam, ze o tym pisze, mam nadzieje, ze zadnej z Was nie uraze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka bardzo mi przykro 😞 Ciąża to powinien być czas radości i spokoju, ale często życie układa się inaczej. Teraz jest czas żałoby, ale przyjdzie czas radości i oczekiwania na maleństwo, zobaczysz! Bądź dzielna!

Ja zbieram manatki i ruszam do Warszawy na studia, ma być pogoda 😎 Buziole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko bardzo mi przykro 😞 niewiem jak cie pocieszyc w tym trudnym dla ciebie momencie, zycie czasem bywa okrutne i napewno bedziesz musiala przejsc ten nastepny czas ze lzami w oczach, ale czas leczy rany i z dnia na dzien bedzie tylko lepiej.
Dobrze ze napisalas nic tak czlowieka nie pocieszy jak slowa otuchy wiec trzymaj sie, jestesmy z toba myslami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinka - nie ma slow, ktore opisza jak bardzo mi przykro..i nie pomoga 😞 Wspolczuje ci bardzo, nie wyobrazam sobie tego...musisz swoje wyplakac, tak w zyciu tez bywa 😞 Trzymaj sie mocno, a jak bedzie Ci bardzo ciezko idz do lekarza po hydroksizine..to daja nawet malym dzieciom na nerwy.Mi lekarka w wyjatkowych sytuacjach spokojnie pozwolila to brac, bo czasem wielki stres jest grozniejszy..Trzymaj sie mocno i badz w tym czasie z rodzinka;***

ja Kochane dzia na urodziny synka znajomych..moze nawet jakis grillik bedzie grany 🙂 Ja to zarta na kaszanke czy cos...porem ew.na inna impreze:/Nie wiem jednak czy dam rade, bo jednak serce dokucza i slabawo.Milego dnia Kochane!!!

A co do tego Agadka, ze nikt Was nie bada..nawet w ciazy czy po poronieniu..to dla mnie jakis koszmar!!!!Nie rozumiem jak mozna taknie dbac o babeczki;/

Buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
nie było mnie tutaj aż 40 stron, ale to dlatego, że leżałam od środy na patologii ciąży 🤢
W środę rano obudziły mnie straszne skurcze i szybko pojechałam do szpitala. Po ok. 20 minutach przestało mocno boleć, ale i tak mnie położyli, dali kroplówkę, zrobili badania itd. I wszystko wg badań było ok. Swoją droga na patologii to można się naoglądać różnych dziwnych przypadków...na psychikę to najlepiej nie działa...

W sumie to lekarze nie wiedzą czemu tak się zrobiło, podobno macica mogła nie dawać rady bo dzidzi tak szybko rośnie i tak zareagowała 😮
Ale na szczęście wszystko ok i wracamy z bobkiem do Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko akinimod ale strachu sobie napędziłaś. Więc jak Ci się jeszcze raz cos takiego zdarzy to znów masz jechać do szpitala? Pytam się bo mnie często łapią przeróżne bóle, po np 2 godz przechodzi i myślę czy powinnam jechać do szpitala czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zauważyłam , że nas sierpnióweczki ostatnimi czasy dopadają nie miłe sprawy, jak nie nisko łożysko, to skracająca się szyjka macicy to skurcze 😞 myślałam, że do 12 tyg ciąży będzie to najgorsze, a tu teraz nasze dziewczyny mają takie przygody. Aż człowiek sam zaczyna się bać czy u niego wszystko ok, jak wizyta jeszcze za długoooo długo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂 Ale tu dzis cicho...my dopiero wracamy z imprezki - jestem mega obzarta!!!
Akinimod - wspolczuje, niezle nerwy przeszlas 😞Najwazniejsze ze jest ok..ale dobrze, ze Cie zostawili i poobserwowali na wszelki wypadek!

Bisiu - jak mam jakies duze bole go lekarka kazala wpierw no-spe, potem ew. 2..a jak nie mija to jechac do szpitala bo wtedy cos moze faktycznie byc nie tak:/Ale tez bole bolom nie towne..jak Akinimod miala tak wielkie to prawie jak przy porodzie..wtedy to od razu!

Gdzie Was Mamuski wywialo?Wszstkie imprezujecie? 🙂Ja juz marze o lozku..od 15 na imprezce z masa dzieci i doroslych! ale choc na chwile zapomnialam o klopotach z sedruchem czy dolach! Szkoda tylko, bo jutro sama w domku..maz do pracy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...