Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Suuperbaba i twoj domek extra! a koszulka hmm trzeba miec cos co by i nam i mezom humor poprawialo w pologu 😁
Maiha najwazniejsze, ze wszystko z wami oki! no ale jak raz na kilka dni dasz znak zycia to bedziemy zadowolone 😁
Magdad oby nic ci nie zepsulo humoru przed zasluzonym "urlopem" i wyppoczywaj!!!
ja juz po spacerku - spuchnieta! chyba jednak troche za duzo lazilam prawie 2h ale to tu zaszlam to na lawce w parku posiedzialam i tak jakos bez zbytniego pospiechu. no i tak checi na spacer byly ogromne ale gorzej juz z silami 😮 no i wyszlo Suuperbabo ze tak intensywnie i za ciebie tlenu lykalam, ze az zadyszki dostalam 😁
Pampinka ale wiesz, ze ta dieta na dluzsza mete jest grozna dla nerek?! wyniki owszem ladne ale najzdrowiej jest chudnac do kilograma tygodniowo u nich to troche jednak wiecej i chwila zalamania i efekt jo jo murowany wiec nie masz co zazdroscic! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
A o tych spioszkach co mowilam wczoraj, ze fajne, dobrej jakosci a niedrogie, to te: http://allegro.pl/show_item.php?item=2431224179 - kupilam ostatecznie 2 paczki i bede miala spokoj! 🙂

a to mozliwe, ze sa one i w tesco bo chyba podobne kupilam i byla chyba jakas wyprzedaz, ze praktycznie po 10zl sztuka wyszla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinko ja tez na tej diecie bylam przed ciaza co prawda schudlam niby 5 kg i dosc dobrze sie czulam,ale tez rozne opinie slyszalam na jej temat.
nie boj sie jak sie malenstwo urodzi to szybko schudniesz 😜
D-brycz fajnie sie tak przejsc troske ale 2 godz to serio czasem za dlugo 😮 jak na nas.

Mezulek wlasnie poszedl po autko,przeglad przeszedl bez problemu i nawet zaplacilismy mniej niz sadzilismy wiec mysle ze moge dzisiaj zaszalec na zakupach 😜
Zaraz sie zbieram
A wogole mialam wam napisac dzisiaj mi sie snilo ze urodzilam chlopczyka heheh taki sliczny i karmilam go piersia i jakos zlapac nie umial 🤔 to chyba przez to ze ostatnio pisalysmy o karmieniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka chyba z lekka przesadzasz z tą grubością swoją. Raz dwa wszystko zrzucisz. A diety Dukana nie masz co zazdrościć. Szkodzi nerkom, wątrobie, sposób odżywiania i spadek masy ciała jest niefizjologiczny, organizm głupieje i nietrudno o efekt jojo. Jako dietetyk szczerze nie polecam 😉
Aguśka to dobrze, że auto Was dużo nie kosztowało. U nas akurat jak zaplanowaliśmy wydatki na Michasię to zaczęły się naprawy w aucie, hamulce się zużyły i trzeba było wymienić (ok. 500zł), potem jakaś rurka przy silniku się spsuła i taki mały dziadok 250zł kosztował więc masakra... Ogołociliśmy się w tym miesiącu nieźle 😞
Magdad wypoczywaj kobieto, należy Ci się 🙂
Agadka chyba zaczekam na poporodzie i wezmę się za leczenie. Mam nadzieję, że ten zepsuty ząb nie będzie miał złego wpływu na Michasię 🤢
A jeszcze mi się przypomniało o cc: często po cc są anemie i to normalne, a jeszcze minus znieczulenia ogólnego - lek podawany jest do krwi więc ma też wpływ na dziecko i może u niego powodować problemy z oddychaniem i zwiotczenie mięśni po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
Loczku, Homerek jak zwykle sliczny, no i najwazniejsze, ze zdrowieje!
Bisia, dom wyczesany, swietny!!!! Moj taka starowinka 😉 no ale taki chcielismy, bo stare domy murowane maja swoje czary mary 🙂
Megi, kurka, wspolczuje chrapania. Ja nie moge, od razu mam nerwa i nie daje rady, a zdarza sie Lukowi pochrapac. No i najlepszy sposob- stopery do uszu...popros, moze maja w szpitalu a jak nie, to moze Ci maz kupi. Ja mam pod reka na lozku i awaryjne zawsze w kosmetyczce.
Agadka, dobrze Ci "widziec" z lepszymi wiadomosciami. A z Twoim porodem, to rzeczywiscie straszek teraz. Zwykle pierwszy szybko ponoc nie idzie ( u mnie nie poszedl) a drugi ponoc gna....wiec zestaw "polozniczy" w samochodzie na wszelki wypadek warto miec 😉 No zart, napewno dojedziecie na czas.
Ja sie ciesze, ze zostaje z dziecmi w domu, bo wiecie, tu macierzynski to cale 6 TYG!!!! Kolezanka dopiero co urodzila Maxa a w poniedzialek wraca do pracy...tragedia. Ale szczescie w nieszczesciu, ze pracuje w teciowej w przedszkolu/zlobku i dzieciaczek z nia bedzie chodzil. LAe powiem wam, ze moja tesciowa, tyle lat pracy i w ogole, a sama przyznaje, ze 6cio tyg dzieciaczki nie powinne isc do zlobka..ale co zrobic. Cudowna Ameryka, co.....
Nirmala, nie ma to jak dobre info! Ja wampowiem, ze ja mialam lekki makijaz, bo mialam czas w domu jak sie zaczelo, to i nogi ogolilam i prysznic wzielam, wlosy wyprostowalam i oko podmalowalam, hehe. Ale fakt, pazurkow nie mozna malowac.
Madzia, mi nikt o typie lozyska nic nie mowi...a co do odpoczynku, to jedz, i leniuchuj!!!!
Doczytam was za jakis czas bo dzis mam opozniony start i refleks i upal juz niemilosierny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, no w koncu dalam rade. Dorotka, sliczny domek, naprawde! Zazdroszcze wam pieknych , nowych chatek ,a le kredytow nie zazdroszcze....my mamy staruszka, ale za to zaplacone i nasze a teraz ida kolejne remonty, ale poki co, bez kredytow, uf, uf.
O tej diecie nie slyszalam,ale tam diet nie umiem stosowac, chyba, ze musze ( jak przy karminiu czy przy woreczku) i ciezko to znosze....
Nirmala, samochod rzecz wspaniala, dopoki cos sie nie popsuje. Moj maz i tesc to sie troche znaja , to klocki hamulcowe sami wymieniaja itp itd, no ale wiadomo, nie wszystko zrobia.
Maiha, chyle czola , ja juz nie daje rady na calodzienne zabawy. Ja wyszlam z ELla na chwile bo ma mala nowy stolik piaskownice i chcialam ,zeby sie pobawila, ale zar mnie odepchnal.....zar doslownie. Aguska, zabieraj sobie i 15 stopni jak chcesz!!! Hihi.
Mam wyrzuty sumienia, bo ELla chce na dwor, ale jest porazka i ja musze przetrzymac i widze jak sie nudzi a tv juz za duzo i koniec. No nic, przezyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę że wypuszcza mnie w poniedzialek ale zapytam się jeszcze dziś doktora.
A mnie lezenie już wychodzi bokiem. U mnie w domu tata i mama odkąd pamiętam chrapią ale za żadne skarby nie mogę się do tego przyzwyczaić. Pamiętam jak raz mój starszy brat przylecial do domu i musiałam dać mu swój pokój a ja spalam na sofie z rodzicami w ich pokoju i tak okropnie chrapali że w środku nocy wzięłam koldre i poduszkę i polozylam się na podłodze w pokoju mlodszych braci i tak spalam do rana na tej podłodze a rano wszyscy dziwili się co ja tu robie. 😜
my lozeczko będziemy mieć najpierw małe wiklinowe które jest u teściowej na strychu a później kupimy większe. Muszę jeszcze popatrzeć za stojakiem pod wanienke. Ja nie kupowalam dużo rzeczy większość dostałam ja kupiłam tylko 2 bity z krótkim rekawem 62 cm 2 body też z krótkim 74 cm polspioszki do kompletu do bodow też 74 cm i pajacyk 68 cm. Takie na 56 i 62 mam z mojego bratanka. Do spania kupię tylko przescieradlo i materacyk bo mam dwa spiworki. Karuzeli na lozeczko nie będę kupować i do wanienki też nic bo będę wkładać pieluche i wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne domki bisiu i dorotko ale wam zazdroszcze ja też taki chcę. Może kiedyś będę mieć. Właśnie mam robione ktg i Mikołaj kręci się i wierci na wszystkie strony i uderza w urządzenie hehe mały wiercipieta. Taka ladna pogoda za oknem wybralabym się na spacer ale niestety jestem uziemiona. Mam ochote na lody, gofry z bita śmietana, na pizzę no ale niestety mogę tylko pomarzyć bo mam diete watrobowa i nie wolno mi takich rzeczy bu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po dluuuuuugim braku uczestnictwa na forum. Byłam dzis u Gina i miałam pobrany posiew na paciorkowce czy ktoraś z was juz to miała? piszą wszędzie ze jest to bezbolesne a mnie bolało...bardziej piekło, a teraz siedze tyłkiem w misce bo tak piecze w środku ze siusianie sprawia ogromny ból i pieczenie....czy to normalne ?? pozdrowionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi, dasz rade z dieta, wiem, ze moze nie jest idealna, ale zobaczysz, dieta w porownaniu z napadami bolu? Wiadomo- dietka.
No i dzielna badz, juz niedlugo do domu.
U nas ostrzezenie o wysokich temp, heat advisory, wiec kaza nie wychodzic z domu, jesli nie ma koniecznosci. WIec sie bunkrujemy, moze wieczorem sie ochlodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba wasz domek też przepiękny, aż zazdrość chwyta, chociaż my wybraliśmy świadomie mieszkanie 🙂 Najbardziej zazdroszczę działki!

Pampinka ta dieta Dukana to same szkody przynosi, moja kumpela ją stosowała i zniszczyła sobie cały przewód pokarmowy, wylądowała w szpitalu i od zeszłego roku ciągną się badania i leczenie. Faktycznie schudła, ale teraz już wszystko nadrobiła. Najlepszym sposobem na zrzucenie ciążowych kilosów będzie karmienie piersią, jeśli będzie można i opieka nad dzieckiem 😉

Nirmala a Ty też masz cc?? Strasznie dużo cesarek, to kto oprócz mnie ma rodzić naturalnie?





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ta dieta Dukana to syf..tez pare znajomych stracilo na tym zdrowie - zwlaszcza nerki siadly! Wg. mnie zadna z nas nie jest na tyle otyla, by stosowac specjalne diety! A jak juz ktos naprawde ma mase zbednych kg to marsz do dietetyka - tak najlepiej i najzdrowiej schudnac!
Naturalny porod to chyba Loczek, Amelka, Magdaluke, Agadka chyba tez...Aguska?
A z tym samochodem to wiadomo - wygodna i komfort, ale nie raz masa wydatkow..znamy to, znamy:/ A dom to my sobie teraz bedziemy x lat urzadzac, wiec wiecie...nie wiem czy tak fajnie, no ale jak sa marzenie to dzialamy!
Magdaluke - wspolczuje Ci tych upalow...u mnie dzis tez masakar! Ponad 32 stopnie, slonce na calego, zero wiatru...leze i zdycham w domu! jutro ma byc jeszcze gorzej...koszmar! Siedzcie lepiej z Elka w domu, bo to niebezpieczne...chyba, ze tylkiem w basenie i z kapelusikiem na glowie :P
D-brycz - az tu czuje, jak sie nawdychalas i za mnie :P Ale next time to Ty nie przeginaj z tym spacerowaniem! Co do bodziakow..to moze podobe kupilas, bo te early days niby ciezko dostac w Polsce..a szkoda, bo fajna jakosc! Ale wiesz..ja jako, ze z domu wyjsc nie moge to tylko allegro:/
Megi - super, ze moze tak szybko Cie wypuszcza..Amelka tez pewnie podobnie wyjdzie 😉 A uwierz, ze dietka jest lepsza niz bolesci..mialam pare takich i jednak wole spokoj i odmowic zarcia!

I pogubilam sie w nadrabianiu..zaraz zerkne i pewnie cos dopisze :P Noo i znow szaleje na allegro - tym razem w temacie uzywanych ciuszkow Next i znow cos zakupilam..aaa: http://allegro.pl/show_item.php?item=2432899740 i http://allegro.pl/show_item.php?item=2432899734
Poprosze blokade konta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska jak to cieplo :P haha moze do nas dojdzie bo caly czas leje z drobnymi przerwami troszke cieplej sie popoludniu zrobilo ale ten deszcz 😠 dobrze ze juz po mot bo to zawsze stres ile tam wyjdzie 🙂

maiha dobrze ze u was ok i juz prawie gotowa 🙂 dziciaki beda miec wypas razem na dworze 🙂

czarnyloczek pierwsze slysze o tym lozysku i jego stopniach 🤨 mnie tam nikt nic nie mowi

superbaba 🤪 alez dom widze ze sie tu wszyscy prawie buduja to kiedy mamy wpadac?? hahahhahaah znalazlas ten opis jak nie to zaraz ci napisze co i jak

nirmala nie wiem jak to jest z zepsutym zebem ale mnie powiedziala dentystka ze mam koniecznie brac antybiotyk bo infekcja jest duzo gorsza dla dziecka niz antybiotyk ale nie dziwie ci sie ze chcesz czekac

magdaluke bez sensu u was z tymi macierzynskim i w ogole z opieka....

ja tez mam nadzieje na kolejne sn poki co wszystko na to wskazuje ale nigdy nie wiadomo oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Jestem w szoku! Opitolilam meza, ze dal mi taka gore spagetti do jedzenia...ze hyba go porabalo, ze tyle zjem! Gadalismy, jedlismy...patrze a tu pusty talerz! Jestem zalamana!

😁 chcialabym zobaczyc mine twojego meza gdy zobaczyl pusty talerz!!!! 😁
a wlasnie dawno nic nie jadlam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...