Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze, biedna Dorotka 😞 oby wszystko bylo dobrze, nawet jak ma tam juz zostac do rozwiazania to przynajmniej jest pod stala obserwacja... Magdad ja mysle, ze to ogolnie przez stos lekow, oslabienie i jeszcze te upaly, a do niej wszystko sie przyczepialo... Trzymaj sie Dorotko, jestesmy z Toba 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad- nie, raczej nie coś widocznie z tym łożyskiem się stało, ale na szczęście i miejmy nadzieje że to tylko chwilowe. Ale w sumie ja się nie znam to nie wiem może te upały , antybiotyki osłabienie czy stres kurcze w ciąży wszystko może zaszkodzić ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czemu osób bliskich nie wpuszczają? Człowiek przecież tak się boi i jeszcze musi sam leżeć. Bardzo rozumiem jak się może teraz czuć Dorotka, bo ja jak przyjechałam z poronieniem to tak samo leżałam sama,krwawiąc, męża nie wpuścili.
Miejmy nadzieję, że unormuje się i jeszcze Helenka poczeka w brzuszku.
Tak jak Dorotka napisała w smsie, to jest na pewno łożysko, może przez te upały organizm był przeciążony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ważne że jest w swoim szpitalu tzn tam gdzie chciała bo gorzej jakby trafiła do jakiegoś nie najlepszego...A te zasady są głupie że bliskich nie wpuszczają...choć ja pamiętam że jak ja rodziłam to męża też nie chcieli wpuścić, ale on sam się wpychał to później nawet go nie wyganiali , bo wiedzieli że to nic nie da. A to było wielkie wsparcie dla mnie że był obok. Tylko na sale operacyjną go już nie wpuścili ale za to przez okienko oglądał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak mi podlaczali ktg to jak się zapytałam czy są skurcze na wykresie, to polona powiedziała że skurcze to ją muszę czuć nie zależnie od wykresu. a jak potem dostałam takich co 10minut to i wykres zauważyłam. Niektóre miałam do 130:-\ tak więc mam nadzieję że u Doroty to spokojniej pójdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi napisał(a):
Czy mam rozumieć, że Superbaba rodzi?? Ma skurcze?
Dziewczyny mi jest tak duszno, że chyba zaraz zemdleję, co tu robić 😞 😞

prawdopodobnie jeszcze nie, ale ktg podłączyli zapewne dla tego by sprawdzić jak rusza się dziecko, jakie są skurcze, czy te porodowe czy te przepowiadające.
Jak mi podłączyli ktg bo mały sie mało ruszał to po to by sprawdzić ile sie rusza i jak boje mu serduszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - najlepiej w takie upały nie otwierać okien i pozasłaniać je, zwłaszcza jak masz tak mieszkanie ułożone że słońce do niego wpada , dopiero później jest dobrze otworzyć tzn tak jak już troszkę mniej grzeje wtedy w pomieszczeniu jest o wiele chłodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi miska z zimna woda i nogi troszke prznajmniej pomocz albo zimny prsznic choc na chwile bedzie lepiej 🙂 albo recznik namoczony na glowe no nie wiem sprobuj
kurde dziewczyny uwazajcie na sibie bo panikowac na maxa zaczynam!!!!
Suuperbaba w szpitalu a te upaly tez nie wroza nic dobrego 😞
Dorotka oby sie troszke uspokoila bo nerwy nie pomoga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkie Sierpnióweczki 🙂
Weszłam na forum ,żeby zobaczyć jak Wy sobie radzicie z rym upałem,bo ja nie daje rady,leże plackiem i wymiękam ,a tu taka wiadomość.
Superbabeczko trzymam mocno kciuki za Ciebie ,oby udało sie jeszcze wychamować akcje porodową i żeby wszystko dobrze się skończyło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kambea napisał(a):
Witam Wszystkie Sierpnióweczki 🙂
Weszłam na forum ,żeby zobaczyć jak Wy sobie radzicie z rym upałem,bo ja nie daje rady,leże plackiem i wymiękam ,a tu taka wiadomość.
Superbabeczko trzymam mocno kciuki za Ciebie ,oby udało sie jeszcze wychamować akcje porodową i żeby wszystko dobrze się skończyło...



Ja nie daję rady w te upały....w domu sauna...wiatrak nie wyrabia...
Przeczytałam właśnie o Superbabie...trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było OK!!!
Ja wczoraj do męża nawet mówiłam, że mam wrażenie, że nie dochodzę do końca tej ciąży i wcześniej urodzę ...nie wiem czemu ale tak czuję. Zresztą w środę byłam w szpitalu oglądać oddział i położna mówiła, że przez te upały i burze dziewczyny zaczynają wcześniej rodzić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...