Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No nastawienie super wazne...tylko trz cholera mialam takie, ze dotrwam bez krwawienia do terminu cc w 37tc...i sie zesralo - sorka!:/ Dobrze, ze jednak bylam przygotowana...

Pokoiki sliczne! Ja ciagle nie zamowilam moskitiery:/ Za to kupilam wczorak pare doslownie sztuk body i pajacow na rozmiar 50...w razie co zeby byly 🙂 Humor wcale nie lepszy..po prostu nie mysle o tym w ogole!!!! 😞 Inaczej rycze..a dzis u nas pogoda koszmar..cisnienie spadlo, wszyscy kolowaci i nieprzytomni:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba Ty to dzielna jesteś - wiem, że niczego się nie da przewidzieć niestety 😞 Każda z nas ma jakieś trudne sytuacje do przejścia pod koniec ciąży, jakoś tak się układa 🥴

Ponawiam pytanie - czy to normalne, że jestem non stop głodna? 😮
Nad morzem burzowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba normalne Dodi, bo ja jestem głodna ostatnio nawet pół godziny po jedzeniu !!! I tak w kółko.
Od jakiegoś tygodnia tak mam. Jem więcej od męża 😮
Tłumaczę sobie, że Martusia już taka duża, więc coraz cieżej ją wykarmić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pokoiki super macie urzadzone, a ja jeszcze nic, ale daje sobie tydzien na zorganizowanie, bo strzelam, ze mlody in bedzie czekal do wyznaczonego terminu i sie wykluje pod koniec lipca 😉
Dodi ja tez jestem wiecznie glodna i wieczne ssanie w zoladku czuje. Jeszcze troche to jak slonica bede wyglodac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,ale sie rozpisalyscie 🙂 super widac ze kazda juz wiecej odpoczywa i przed kompem siedzi 😆
We mnie od wczoraj jakos sila weszla i wysprzatalaz cale mieszkanie 😉, a dzisiaj juz nie czuje plecow hehhe
Dodi ja tez gloda caly czas, to chyba kazda z nas tak ma. Tylko ja staram sie nie jesc co chwile bo jak zjem chocby troszke to mala zaraz ma czkawke-masakra niekiedy i 10 razy w dzien juz pomalu to staje sie meczace,ale widocznie tak juz ma to moje malenstwo 🙂
Strzaleczko trzymam kciuki za dziadka, badz dobrej mysli wszystko bedzie dobrze 😉 i nie moge uwierzyc ze juz niedlugo bedziesz po cc i Damianka bedziesz tulila 🤪
Kurcze duzo pisalyscie dzisiaj juz sie pogubilam
Ja zaraz jade po przewijak z wanienka 🙂 ale sie ciesze jupiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku, no ja tylko na paru zdjeciach Cie widzialam, ale Miloszek to chyba do Ciebie podobny! Ja wiem, ze po takich malych dzieciach to moze i nie widac czy tez zwykle ciezko stwierdzic , ale od razu rzucilo mi sie w oczy. Slicznosci!!!!
No i czemus przybita?
Buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku Miloszek jest sliczny, fajnie,że masz juz to za sobą i jesteście juz w domku. Nie badź przybita, dasz rade ze wszsytkim ,ze spokojem i dasz rade ;-) 3mam kciuki za Ciebie ;-)
A ile Miloszek waży dzisiaj? ile ma cm? ;-) bo w tym rożku to takie maleństwo tyci tyci ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałyście dzisiaj o wymiarach brzuszka i wadze więc też postanowiłam się pomierzyć i tak brzuszek w najbardziej wystającym puncie ma 95cm a warzę już prawie 58kg (13kg na plusie już :huh 🙂 a przy Was to ja dopiero jestem kurdupel bo mam tylko 154cm wzrostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo karmię młodego sztucznym mlekiem 😞 😞 😞
Jest mi ciężko z tym... Tak o tym marzyłam 😞
Ale jestem szczęśliwa że Go mam.
Przy porodzie ważył 2300 natomiast dzisiaj przy wypisie 2510, więc jest Go więcej 😘 Co do cm to nie mierzyli.
Moja mam powiedziała że wyglądałam tak samo jak się urodziłam, poza tym Malutki ma znamię po mnie na czółku. Jak się denerwuje to się uwydatnia, a jak jest spokojny to prawie nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, ja dopiero teraz bo coś dziś kiepsko się czuję, prawie cały dzień leżałam a przy laptopie młoda dzis siedziała. Coś mi brzuch twardniał i bolał a do tego wszystkiego wyszedł mi hemoroid 😮 Już teraz lepiej 🙂 całe szczęście bo juz się martwiłam i miałam stresa. Dobrze, ze teściowa przyjechała i obiad przywiozła bo tak musiałabym czekać aż mąż z pracy przyjedzie i coś zrobi. Czarnyloczku super, ze juz jesteś w domku z Miłoszkiem!!! Dasz radę ze wszystkim, wiem, ze początki są trudne ale zobaczysz wszystko się unormuje. Dodi ja też bym non stop cos podjadała 🙂 Dziewczyny piękne macie łózeczka dla swoich pociech, ja dostałam już pościel, przeprałam i się suszy, jutro wyprasuję i założę i wstawię zdjęcie. Kurczę dziewczyny mi się już dłuży, niby juz mało zostało bo tylko 4 tygodnie ale ja juz bym chciała mieć to za sobą i wiedzieć czy wszystko jest dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana wiem,że karmienie piersią zbliża do dziecka,ale skoro nie mozna karmić Miloszka inaczej to trudno. Ciesz się każdym dniem z nim spedzonym ;-) Miloszek napewno wynagrodzi Ci tego cyca ;-)
Ja w sumie tez sie zastanawiam czy bede mogla karmić piersią,bo do dnia dzisiejszego nic mi nie leci i ciekawe czy uda sie,zeby pokarm sie pojawil...no zobaczymy. Fajnie,że Miloszek ma odrazu widoczne znamie po Tobie ;-) Wszystko bedzie dobrze i głowa do gory Czarnyloczku ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia to dobrze ze juz ci lepiej 🙂 wiesz co ja mysle ze chyba musismy sie przyzwyczaic juz do tego ze jeden dzien bedzie gorszy a jeden lepszy. Ja np wczoraj caly dzien ie super czulam,pojechalismy kupic do sklepu pare rzeczy i tak mi sie slabo zrobilo ze myslalam ze padne o podloge a w sumie wszystko bylo ok.
Musimy wiecej odpoczywac
Mi juz tez sie dluzy,probuje sobie znajdywac jakies rzeczy do roboty,ale tez niekiedy sie nie da.
Kurcze do tego 38 tyg zeby jeszcze jakos zlecialo a pozzniej juz bedzie dobrze 🙂
Chociaz potem to sie zacznie wyczekiwanie i obserwowanie ciala, mam nadzieje ze wszystkie urodzimy miedzy 38-40 tyg bo najgorsze to jest chyba czekac do tego 42 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina to ze nie masz jeszcze pokarmu nie znaczy ze go nie bedziesz miala, mi z Amelka pierwsza corcia ani kropelka nie poleciala z piersi przez cala ciaze a pozniej z biegiem czasu po porodzie wszystko bylo oki 🙂 co prawda nie mialam bardzo duzo pokarmu,ale wystarczylo na 11 miesiecy 😆 pozniej mala juz nie chciala
Czarnyloczku nie przejmuj sie tym ze nie mozesz karmic tak jak Monia pisze niekiedy tak sie zdaza i nic nie poradzisz,ciesz sie Miloszkiem i jego bliskoscia 🙂
Ja mysle ze wszystkie sie nastawiamy na karmienie piersia a ile z nas bedzie naprawde karmila tego nikt niewie-sprawy niekiedy sie inaczej ukladaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...