Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Juz widzialam sliczny zazdroszcze ze juz dwie z nas maja to za soba...
Kurcze wczoraj i dzis boli mnie brzuch...widze ze nie jestem z tym sama ale dzis jakby mocniej i jeszcze kregoslup...zaczynam sie bac tym bardziej ze jutro mamy gosci i grilla...no nic mam nadzieje ze to nic takiego i ze malutka poczeka jeszcze troche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widze, ze popularne "miesiaczkowe" bole brzucha dziewczynki. Ja, jak wspomnialam, nie narzekam na bole, troche mnie tam cos gniecie, ale to pewno maly 😜. Tylko to zmeczenie, wrecz niezdolnosc do egzystencji...
Wlasnie sie zmusilam i pofarbowlam wlosy...a jak mi sie nie chce ich zmywac!!!
Pije mrozona kawe w nadzieii, ze pomoze....
A i jakis obiad malej by sie przydal...ojjj.
A Damianek taka buzka do calowania! Jak sobie pomysle, ze kazda z nas, juz niedlugo...achh 🙂
Nie moge ogladac tv bo tylko o tej strzelaninie mowia...i po co jeszcze zdjecia kolesia pokazuja...w ogole, slawny sie stanie. O to mu chodzilo. W ogole doszlam do wnisoku, ze sa jednak ludzie zli, przeszyci zlem, podli Bo ja zawsze zakladam, ze kazdy dobry..... Ja taka naiwna...i ufam ludziom. Echh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciężko mi się przyzwyczaić z myślą że u was jest dzień 🙂 ja ostatnio mam o tyle dobrze że nie muszę gotować 🙂 jakoś przez te tygodnie co leżałam w łóżku maż się nauczył gotować i robi obiady nie powiem bo chyba nawet lepsze niż moje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
D-brycz ja też już nie śpię, wstałam o 5 na siku i już nie zasnęłam, wyprawiłam męża do pracy i znów sama 😞 ale może wieczorkiem przyjedzie 🙂
Teraz w końcu na spokojnie Was doczytałam choć i tak jakoś ostatnio moja pamięć szwankuje 😮 bo czytam a za chwilę już nie pamiętam co kto napisał. Damianek Strzauki jest śliczny, oj ja już się nie mogę doczekać mojego szkraba na świecie, no ale mój to jeszcze troszku niech siedzi w brzuszku bo jeszcze za wcześnie żeby wychodził.
Magdaluke fajnie że już masz wszystkie rzeczy dla małego w domu - pewnie trochę spokojniejsza jesteś - a jak już wszystko ogarniesz to czekamy na zdjęcia.
4nula fajnie masz z obiadkami, jak ja bym chciała żeby mi ktoś przyrządzał jedzonko - pomarzyć dobra rzecz 😆
Magdad apetycznie wygląda to ciasto, ale nie mam wszystkich składników. Magda a do tej masy jabłkowej nie dodajesz żadnego "usztywniacza"? - pytam bo zastanawia mnie czy one nie wypłyną i może lepiej dodać np. kisiel czy jakąś galaretkę żeby to było bardziej gęste i nie wypływało bokami no chyba ze samo w sobie będzie ok. Napisz jak Ci wyszło i czy modyfikowałaś jakoś przepis czy robiłaś dokładnie według tego.
Maiha a Ty zrobiłaś smaka na kolejne ciasto mniam 😜
A z tymi bólami to już nas tak będą męczyć i trzeba przetrwać dla naszych maluchów. Ja jak ostatnio powiedziałam lekarzowi że często mnie brzuch boli to tylko pokiwał głową i powiedział że to normalne i żeby się nie przejmować.
Jeszcze coś miałam napisać , ale cóż nie wiem co 😮 🤔
Miłego dnia. Buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Ja też spać nie mogę...a tu pustki w końcu weekend...a ja się z samego rana z mężem zdążyłam pożreć i już mam dość tego dnia... 😠 zaprosił gości na weekend i grilla planują zrobić goście będą ok 16- 17 a mąż mnie dziś uświadomił że do 17 pracuje 😠 i wyszło że wszystko zostaje na mojej głowie ale on twierdzi że co ja mam robić skoro on poodkurzał to jest czysto...a lodówka pewnie sama się też zapełni ...czasem myślenie facetów mnie dobija 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj też spać nie mogę młody tak po prawej stronie (jak nigdy!) leży pod żebrami i tak czasem kopa zasunie, że aż mnie stawia na równe nogi 🤢

Jakby co ja też mogę się tabelką zająć chociaż nie wiem czy będę potrafiła 🤔 😁
( aleee młoda jestem nawet najmłodsza więc szybko chyba załapie 😁 ) nie ma problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ogłaszam, że zaraz ruszam z mamą po wyprawkę do szpitala 😁 W końcu 🙃 🙃

Pampinka a ile masz lat, że najmłodsza? 🙂

4nula to mąż Cię nieźle załatwił, ja bym się strasznie wściekła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki 🙂
monia: sprawdz to bedziesz spokojniejsza 🙂 czekamy na wiesci!
gaja: wiesz ze to dobry pomysl!! bo jablka mam takie soczyste ze rzeczywiscie moglby byc problem a tu jeszcze duszenie.. Nio dodam troszku galaretki bedzie lepsze 🙂 Nio i cukru cynamonowego nie mam wiec dam cynamon _ zwykly cukier 🙂 Zobaczymy jaki efekt koncowy bedzie 🙂
pampinka: to Ci ladnie daje popalic 🙂 a co do tabelki to jak sa juz chetni to git to sie nie zglaszam 😜 Czasem mnie troszku nie ma 🙂
4nula: to maz kurcze pracy wiecej 😞 najgorzej z tymi zakupami 🥴 a to moze jakas imieninowa imprezka? bo niedlugo Anny... Obchodzisz teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - widzę że postępy robisz 😜 akurat równy miesiąc przed terminem 🙂
No właśnie pampinka ile Ty masz lat że ciągle mówisz że najmłodsza ? Nie postarzaj nas 😜
A ja się staram zabrać za sprzątanie a jakoś mi się nie chce nawet ubrać a co dopiero cokolwiek innego zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad- no tak obchodzę w lipcu (choć chyba nie powinnam ) 🙂 ale jakoś w tym roku nie wyprawiam nic 😜 bardziej można powiedzieć że to męża urodzinowa impreza 😜 bo urodziny ma 30 lipca i jakoś doszliśmy do wniosku ze bezpieczniej teraz będzie coś zrobić niż później , bo wiadomo niebezpieczny okres się zbliża 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad- no tak obchodzę w lipcu (choć chyba nie powinnam ) 🙂 ale jakoś w tym roku nie wyprawiam nic 😜 bardziej można powiedzieć że to męża urodzinowa impreza 😜 bo urodziny ma 30 lipca i jakoś doszliśmy do wniosku ze bezpieczniej teraz będzie coś zrobić niż później , bo wiadomo niebezpieczny okres się zbliża 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula: to jakbym zapomniala to wszytkiego naj dla Ciebie i meza 😘 a co do 30 lipca to dokladnie im wczesniej tym lepsiej 🙂 tylko szkoda ze sama z tym jestes 😞
pampinka: przyznaje sie bez bicia ze ode mnie jestes mlodsza 😜, choc z przyjemnoscia wrocilabym sie do tych 21 🙃 takie imprezy ☺️ ehhhhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia jak znowu masz ten sam ból to może lepiej jedź to sprawdzić do szpitala, chodź dzisiaj sobota ale przecież na dyżurze jakiś lekarz powinien być.

4-nula oj na podejście facetów to jak zawsze nie ma rady - spokojnie bo szkoda Twoich nerwów. Tylko nie dźwigaj ciężkich zakupów.

Pampinka mój bobas też ostatnio często się rozpycha po żebrami i czasem tak uciska że nie mogę wytrzymać z bólu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad - a dziękuje 😘posprzątać mogę w sumie mam cały dzień ale na zakupy mąż nie ma co liczyć sam będzie musiał biec po pracy 😜 jakbym miała wszystko kupić co trzeba to bym z 10 razy musiała chodzić do sklepu 😁 a droga w jedną stronę to teraz dla mnie 15 min więc nigdzie się nie wybieram jedynie liste zakupów mogę zrobić 😜
Pampinka - no troszkę jesteś młodsza ale tak jak pisałaś to myślałam chwilami że masz z 17- 18 lat 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry 🙂

4nula masz rację zakupy mąż może zrobić choć ja nie lubie ja mi mąż robi zakupy bo zazwyczaj kupuje wiele nie potzrebnych rzeczy z poza listy;/

Monia i jak się cuzjesz ból ustapił?? jedź na oddział to Ci chociaz ktg zrobia to będziesz wiedziec czy ten ból jest jakiś już zwaistujący czy jescze tylko pzrepowiadający

a ja dzis oświadczyłam męzowi ż eod dzisiaj nic nie robie 🙂 tzn. wczoraj posprzatałam dom na błysk a dziś cąły dzień bede leniuchowac na kanapie 🙂 w końcu nalezy mi sie 🙂 jutro tez leniuchowanie no obiad zrobie ale nic po z atym 🙂
pampinka no fakt młodziutka jestes 🙂 fajny wiek ale kiedy to gyło ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sama to się z domu ostatnio boje wychodzić więc wypad do sklepu to nie dla mnie. Wkurza mnie to że oni mogą przyjechać wcześniej a męża jeszcze nie będzie bo jak ma pracować do 17 to zanim wróci i się przebierze itp to już może być 18 -19 a goście będą 16-17 i ja nie mam nawet czym ich poczęstować na początek...nawet do kawy nic nie mam 😜 Mam nadzieje że jakoś mężowi się uda wcześniej wrócić coś mówił że jak będzie padać to wróci bo robotnicy robią na dworze i nie będzie musiał ich pilnować no ale jak będzie padać to znowu nici z grilla 😜
Maiha - to masz tak jak ja od czasu kiedy mąż robi zakupy dużo pierdółek mi przybyło nie wiem po co mi nie które z nich no ale on twierdzi że to potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, mam chwile to napisze co za komplilacje. Otoz zawiezli mnie na chirurgie, podali jakies kroplowki i po chwili anestezjolog sie wkul (wszyscy mili, sztab 10 osob, atmosfera ok). Polozylam sie i za chwile juz chirurdzy mnie. cieli, a mi zaczelo brakowac powietrza i slabo sie robilo, caly czas gadaalam z anestezjologiem na spokojnie, wiec od razu dal mi maske tlenowa i jakis plyn dozylnie, ale cisnienie nadaal spadalo, wiec dal ten plyn w sumie jeszcze dwie dawki... Cisnienie zaraz wzroslo i juz bylo ok. Po operacji wiezli mnie na ginekologie i znow to samo, wiec sie cofneli, podali tlen i obserwowali z 10min dopoki nie zrobilo mi sie ok. Oczywiscie cale cialo sie trzeslo, bo od talich ilosci kroplowek to wyziebione, ale ogolnie spoko 🙂

Dzis juz duzo mniej boli, zdjeli mi opatrunek, do przeciwnola mam prawo co 4h ale bralam dopiero 4 razu (w tym w nocy) bo dlugo dziala. Oczywiscie w nocy juz karmienie na boku, co bolalo (szwy), wstawanie do pieluchu... Dzis juz normalnie chodze, boli jak chodze ale malym musze sie zajmowac 🙂 nie wiem tylko kiedy pozwola na normalny prysznic...
Damianek schudl, ma 2750, dostaje cyca co 2-3h ale nie chce jesc, possa 15min i zasypia ;- ale dobrze, ze je z cyca, pokarmu mam duzo.
Zrobili mu badania moczu i morfologie odnosnie tej nerki, wynikow jeszcze nie znam.
Teraz maly spi, ale zaraz przyjedzie tata, naje sie i z tata spedzi troche czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...