Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ooo dzięki Czarnyloczku, dobrze wiedzieć, bo w necie wyczytałam, że najlepiej dawać po 3 tygodniach dopiero... Ale Mały lubi smoczek, więc bez sensu aby płakał i wszystko do buźki wkładał 🙂

4nula u mnie też dziś ciagle popaduje tak po 5min, trochę chłodniej się zrobilo, bo wczoraj w pokoju mieliśmy 34 stopnie i ciężko było zbić tą temperaturę 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂 U nas od rana chmurki wiec troszke chlodniej. Niestety zaczelo przegladac slonce wiec obawiam sie ze znowu sie rozgrzeje. Ale przyjemny wiaterek powiewa 🙂 Magdaluke jaka ladna fotka. Anula 5cm to by byl polmetek i chyba porodowka co? Nie mam pojecia jak to licza... Moze to tak jak z tymi tygodniami ciazy, kazdy inaczej 😉
Moja Michaska to mi dzisiaj chce brzuch rozniesc... A tak w dole wali ze myslalam ze mi za chwile wyskoczy 🤢 Milej niedzieli kobietki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka w naszych szpitalach tez daja maluchom smoczki, zwlaszcza dzieciom matek po cc. Kobiety sie wkurzaja bo np nie chca (takie ich prawo) a polozne sie na nie dra ze jakby nie dawaly im smoczkow bo dzieciaki wciaz by plakaly jak one sie nimi opiekuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Poczytam Was wieczorkiem, wpadłam na chwilkę napisać, że u mnie dobrze i nadal w dwupaku 😉 mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze 🙂 ja jestem na działce u przyjaciół, wczoraj bylismy nad jeziorem a dziś jest tak fajnie na dworze, że odpoczywam na leżaczku na tarasie 🙂 Jutro wybieram się do lekarza bo cały czas swędzi mnie ciało 😮
Buziaki dla Was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
strzauka tutaj tez mozna dac kiedy sie chce nawet od pierwsszego dnia

widze ze wszystkie maja dosc upalow wspolczuje wam....u nas deszcz

widzieliscie ze lipcowki dwie ostatnie na porodowce dzis wiec koniec juz 🙂 ae sie wyrobily w terminie.... teraz pora na nas 😁

swoja droga to nie mamy az tylu dzieciaczkow jak na taki upal w poslce to dobrze mocno sie trzymamy 🙂 ciekawe ktora pierwsza w sierpniu urodzi ?! hihi

ja na szczescie dzis noc przespalam dalej boli ale juz znosnie tyle ze opuchlizny wiecej 😞 co mnie niesamowicie drazni! ale coz oby juz przeszlo bo zaraz bedzzie sie trzeba do porodu szykowac i sily zbierac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, zadzwoniłam do mojej gin odnośnie tego swędzenia ciała i się przestraszyła bo mówiła, ze to pewnie cholestaza i mam przyjść jutro na 11:00 i przygotować się na pobyt w szpitalu i ewentualne cc , także pewnie od jutra będę w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.

Wpadłam się tylko przywitać więc na razie nie wiem co u Was, nadrobię jutro bo dziś już nie mam siły, zmęczona jestem i głowa ćmi 🤨. Ogólnie jakoś leci, ale przez upały znowu mi nogi popuchły i bolą. A wczoraj było zaskoczenie jak się dowiedziałam że Magdad jest na porodówce a potem że urodziła. Mamy kolejnego chłopca sierpniowej mamusi, ciekawe czy następna będzie dziewczynka 🙂.
Buziaki. Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia współczuję 😞 ale możliwe, że szybko zrobią Ci cc i nie będziesz długo bezsensownie leżeć w szpitalu... Chociaż dziewczyna z którą ja leżałam czekała na cesarkę tydzień, podawali jej leki i po 3 dniach swędzenie mocno zelżało to chcieli ją przetrzymać do naturalnego, ale w końcu zdecydowali się na cc jak zaczęła 39 tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia powodzenia jutro i oby to jednak nie to 🙂

a ja dopiero do domu wrocilam, bylismy troszke nad jezioremi zaczelo padac wiec do domu musielismy wracac, potem zachcialo mi sie lodow i krokietow wiec na obiad poszlismy bo mi sie nie chcialo stac przy goracej patelni a na koniec jeszcze kino bo u nas dopiero dali "jak urodzic i nie zwariowac" 😮 fajny film 😁 sie usmialam i poplakalam troszke
a teraz meczyk 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze spicie juz
Monia trzymam kciuki i postaraj sie nie martwic,jestesmy z toba, mysle ze wszystko bedzie oki 😉
Magdaluke pewnie mialas ekscytujacy dzionek 🙂 napisz relacje jak juz znajdziessz chwilke,czekamy 🙂
To ja juz tez ide spac
Milej nocki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaskarze chyba szpital...:,( Jestem tu zastraszona i traktowana jak nienormalna! Jestem tu sama sobie, wykonczona psychicznie, zyje jak w horrorze!!! Przysiegam...
Wczoraj znow zaplamilam, bo mam skurcze od paru dni...mowielam o tym, ale daja scopolan i olewaja mnie..wieczorem bylo troche krwi, znow wpadlam w rozpacz to potraktoeali mnie jak niepelnosprawna umyslowo...ze robie panike bez powodu, mam wstac isc siku normalnie, ze nic sie nie dzieje...Nie spalam, ryczalam cala noc, musialam sama doczlapac sie ze lzami do lazienki bo bym sie posikala:,(Boli nadal w krzyzu, brzuch twardnije...a ja boje sie odezwac:,( Zrobili miru horror z mojego zycia, nie zapomne tego nigdy...nikt mnie nie rozumie, ze krwawienie mnie przeraza, ze mam nerwice, ze paralizuje mnie mysl o krwotoku, ze nie radze sobie z tym...dla nich jestem psychiczna! Przestalam sie odzywac do kogokolwiek...ja juz tu nie wytrzymam dluzej:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka dasz radę!!! Jeszcze parę dni wytrzymasz!!! Tyle już wytrzymałaś to i tą końcówkę przetrwasz. Musisz dać radę Kochana dla Helenki 🙂
Ja już od 5 na nogach, kręcę się i nie wiem co zrobić ze sobą 😮 A do gin dopiero na 11 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka musisz wytrzymac 😞 wiesz dla nich to rutyna... dzialaja wedlug schematow i nic wiecej 😞 kurcze niech rodzinka porobi dyzury zeby jak najwiecej z toba przebywali
Monia stresa masz i juz 🤨 i jeszcze sie naczytalas... czasem lepiej jest mniej wiedziec! ja dalej mam nadzieje, ze wyniki wyjda ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...