Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Strzaueczko...bardzo mi przykro:,(
Magdad - trzymam kciuki! Pewnie juz cc ma robione..

A cholestaza to cholerestwo..tez mi ja podejrzewali tutaj, bo mnie wszystko swedzi i brzuch wysypany i rozdrapany:/ Na szczescie badania z krwi wyszly dobrze...wiec olali a ja nie wiem przez co to:/ Ja juz 4 tydzien na patologii zaczynam...jestem wymeczona 😞 Z dnia na dzien gorzej sie czuje i trudniej trwac...rycze dalej:/ Juz wiem kto doprowadza te biedne kobiety do depresji poporodowej - lekarze...bo skatuja nerwowo kobiete przed porodem, a po juz sa wymeczone tym:,(
Dzis sie u nas poluzowalo...az szok! Miejsca na porodowce i co szalone - 4 miejsca wolne na patologii!!! To sie rzadko zdarza...hehe...
Buziaki z lozka Kochane:* Trzymam za Was kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka przykro czytać takie coś... 😞 O ile dobrze pamiętam to Twój dziadek nie chciał zgodzić się na operację, może przeczuwał że tak się może to skończyć... 😞
Dodatkowo jak ma córkę pielęgniarkę to jej dopiero musi być podwójnie ciężko 😞
Oby dziadzia doszedł do siebie by nacieszyć się choć trochę Damiankiem 😘 😘

Czekamy na kolejnego chłopca 🙃 Widać maluszki nie mają kultury puszczać panienki pierwsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka - strasznie to przykre co piszesz ale trzeba mieć nadzieje że wszystko będzie dobrze.
Chwile mnie nie było a tu takie wieści 🤪 kurcze jeszcze sierpień się nie zaczął a już zaraz będzie z nami 4 chłopczyk 😉 a co z dziewczynkami
Magdad - trzymam kciuki aby wszystko było ok 🙂
Suuperbabo- i tak jesteś dzielna! Podziwiam Cię że tyle wytrzymałaś w tej ciąży od początku zawsze coś ale już coraz bliżej do rozwiązania wiem że ta końcówka się dłuży najbardziej.
Ja mam nadzieje że reszta dziewczyn ma jakieś fajne zajęcie że tu nie zagląda bo jak kogoś nie ma to strach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Mały dostał niestety pleśniawki 😞 I odciągnęłam rano pokarm by butelką Go nakarmić. Daje Mu butlę do buźki a ten tylko się na mnie patrzy 😮 Przez trzy minuty miał smoczka w buzi i nie wiedział co z nim zrobić 🙃 🤔
Po chwili przypomniał sobie stare czasy i zaczął pić na szczęście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczku - widac piersi bardziej mu odpowiadaja 🙂 plesniawki a co to takiego ? Moze to glupie ale jestem kompletnie zielona...a juz nie dlugo bede miala swoje malenstwo...i chyba zaczynam czuc przerazenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Ale sie porobilo z tym cc 🤢
Magdad trzymam kciuki za Ciebie I Piotrusia 😘
Strzauka wspolczuje dziadkowi, szczegolnie, ze pewnie po tej operacji za duzo sie nie poprawilo 😞
Agadka ten zab to Ci nie daj spokoju 😞, ale dobrze, ze z macierzynskim wszystko sie wyjasnilo I mimo, ze kasa bedzie maria to lepsze to niz nic.
U nas pogoda lepsza, wiec w koncu moge wyjsc z domu jak czlowiek 🙂
Buziaki i milego weekendu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja tylko na chwilę 🙂 Magdad wczoraj była pewna, że ja na porodówce 😉 a to dziś ona tam czeka na Piotrusia 🙂 Trzymam kciuki Kochana aby było wszystko dobrze!!!!
Pisała do mnie Gaja, że cały weekend nie bedzie miała dostępu do neta i dopiero zajrzy w poniedziałek i prosiła abym napisała na forum abyśmy sie nie zamartwiały 😉 Dobrze zrobiła bo teraz jeden dzień którejś nie ma to my już w głowę zachodzimy 😉
Strzaueczko przykro mi bardzo z powodu dziadka 😞 Oby się mu poprawiło, a Ty się nie denerwuj Kochana!!!
Suuperbabo jeszcze tylko parę dni!!! dasz radę 😉
Buziaki dla Was !!! i miłego dzionka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Kurcze ale wiesci nastepny chlopaczek zaraz bedzie z nami 😆 teraz to juz po kolei kazda z nas to czeka 🤪
Trzymam kciuki Magdad 😉
Strzalka tez mi przykro bardzo ze dziadek gorzej sie czuje,ale trzeba wierzyc
Czarnyloczku nie ma sie co martwic plesniawkami,dzieci bardzo czesto je maja,maly szybko dojdzie do siebie 🙂
Ciekawe kiedy pierwsza dziewczynka sie nam urodzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czekamy Piotruś 🙂
4nula to taki biały nalot wewnątrz buźki-jak resztki pokarmu mleka wyglądają, to bakterie. Oby lek szybko Mu pomógł.
To fajnie że Gaja dała znać że jej nie będzie 🙂
Pewnie połowy dziewczyn nie będzie na week.
Agadka dasz radę z bólem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, no to czekamy na Piotrusia 😁 A Madzia ma ten sam termin co ja w tabelce i tak sie pospieszyla 😉
Strzauka smutne wiesci, ale moze Pan Bog pozwoli Wam dluzej cieszyc sie obecnoscia dziadka. Cuda naprawde sie zdarzaja i to czesciej niz nam sie wydaje.
Czarnyloczku a co masz na te plesniawki? Tak na przyszlosc dobrze wiedziec bo to czeste u maluszkow. A nie mozna wtedy karmic piersia ze dalas mu butle?
Uffff... Jaki skwar, nie ma czym oddychac... A od wczoraj mnie tak strasznie swedza sutki az czasami do bolu... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pleśniawki mam Flumycon- syrop do pędzlowania-tylko na receptę. Wczoraj wieczorem zaczęłam stosować.
Można karmić piersią, tylko łatwo można mieć tego grzyba i zarazić ponownie dzidzię-więc trzeba je smarować przed i po karmieniu tym co języczek. A do tego ja mam już tak obolałe że laktatorem nie boli.
Ale długo nie odpoczęły, bo jak ścoągnęłam 60ml to mały pochłonął i szukał cyca 🙃 Więc zaciskam zęby i karmię piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,
Jeju, widzę, że już kolejna z nas poszła rodzić 😉 - trzymamy kciuki Magdad !
Superbabo- już tylko kilka dni.. zleci, nie wiadomo kiedy- zobaczysz.
Strzauka- wspołczuję. Ja w tym roku przeżyłam śmierć dziadka. I widziałam jak umierał. W dodatku moja babcia dostała przy mnie wylewu. Wiem, że to trudne.. ja aż sama się dziwiłam, że mój mały to wszystko przetrwał i trzymał się mnie jak tylko mógł.. bo nie jedna ciąża by się zakończyła przez takie przezycia..
Agadka co z tym zebem? lepiej już.??
Loczek - z tego co słyszałam większość maluchów ma plesniawki.. będzie dobrze.
d-brycz, Monia- u Was nie ma żadnych "postepów" porodowych? 🙂

Ja już wariuję od upałów. Rozpływam się. Jestem strasznie spuchnięta...;/ nawet na twarzy..
Wczoraj też miałam kiepski dzień i wieczorem posprzątałam samochód.. i to mnie jakoś odstresowało.. wyżyłam się. A w nocy odczuwam starszny ból podbrzusza.. jak mam wstać, czy pozycje zmienić..
Dziś znów sama..do 21.. i jutro też.. więc będe odświeżać brzucha 😉
;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie moge , Madzia na porodowce!!!! 🤪 Mam nadzieje, ze wszystko szybciutko i gladko pojdzie. Kochana, tak liczyla na jeszcze jeden tydzien. Widac jak to my sobie a dzieci sobie 🙂. Czekamy na wiesci o Piotrusiu i mamusi!
Strzauka kochana, wspolczuje najmocniej. Mam nadzieje, ze dziadzio sie mocno nie meczy....ze przynajmniej mu komfort zapewniaja....Mysle cieplo ...
Dorotka, odliczaj dni do Helenkowego nadejscia. O Tobie tez mysle, wiadomo, zawsze 😘
U nas pochmurno ale upal, dopiero 8 rano, wiec zobaczymy, ale juz cieplooooooo. Musze sie jakos ubrac na dzis i jutro, a pomyslu brak...mam pare sukienek, ale ciasno nwet w ciazowych sie zrobilo...ojjj.
Buziaki
Bede zagladac w miare mzoliwosci, czekac na wiesci o Madzi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety z dziadkiem z dnia na dzień będzie tylko gorzej... Już po operacji jest tragedia, nie ten człowiek... Za tydzień jedziemy go odwiedzić i szczerze mówiąc przeraża mnie to trochę... Nie wiem jak rozmawiać z osobą umierającą, żeby nie wyczuła takich emocji...

Czarnyloczku mój też ma pleśniawkę, 3 razy na dobę smarujemy języczek Nystatyną.

Mój mały zjada właśnie koło 60ml co 2,5h, Loczku a Twój ile z butli wcześniej zjadał? i co jaki czas i ile mniej więcej ssie pierś?

Ciekawe jak tam Magdad i Piotruś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idzie zdechnąć przez te upały.....ufff
Dziewczyny mam nadzieję, że Dodi to już drugi dzień do nas nie zagląda bo zwyczajnie nie ma czasu bo mężulek przyjechał 😉?? Pewnie cała szczęśliwa 🙃 Ciekawe jak Magdad...i czy Piotruś już jest na świecie????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie, męża jeszcze nie ma, będzie jutro wieczorem, nie zaglądałam, bo ledwo zipię w ten upał, nie mogę sobie miejsca znaleźć i leżę przed wiatrakiem całe dnie.

Jaka wiadomość o Magdzie! To już czwarty chłopak na świecie będzie, a jeszcze sierpnia nie ma 🙂

Moje dziecko chyba chce mnie wykończyć, czego nie wyprawia w tym brzuchu aż podskakuję z bólu. Jak czekałam do ginki, to babki tak nie syczały i się nie wykrzywiały, a ja co chwila miny z bólu robię. Może i Ada nieduża, ale żywotna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ae mnie spanie zmulilo bite 2 godzinki sie zdrzemalam-ale fajnie 🙂
A wy biedne meczycie sie w te upaly znowu, mogloby troszke sie ochlodzic u was.
Tutaj dzisiaj pada prawie caly dzien i chyba dlatego drzemota mnie wziela 😉
Ciekawe jak tam Magdad ja mysle ze juz moze po cc ale czasu nie maja zeby napisac, oby wszystko bylo dobrze

Ja juz dzisiaj spokojniejsza chodze 37 tydz 🤪 tutaj juz to jest ciaza donoszona wiec jakby co to moge isc rodzic 🙂 a jakos brzuch od dwoch dni mnie pobolewa jak na okres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi to pewnie sie juz doczekac nie mozesz 😜 fanie ci wkoncu z mezusiem.
Bisia ja pierwsz co po przebudzeniu zrobilam to zaraz na brzuszka weszlam zobaczyc czy juz cos nie wiesz o Magdzie 🙂
Magdaluke zycze milego dnia a napewno taki bedzie 🙂 super tam te zwyczaje sa dla ciezarnych przyjecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka na pewno nie będzie to łatwe 😞
Co do karmienia to w szpitalu na raz z butli wciągnął mi 70ml :/ nie wiem gdzie on to zmieścił do mini żołądka 🙂 Teraz się unormował, pije co 2-2,5h wisząć od kwadransu do max 30minut na cycu, na początku potrafił wisieć dwie godziny :/ Od trzech nocek budzi się tylko raz koło trzeciej 🙂 Ale pewnie nie długo mu się odwidzi i będzie częściej 🙂

Ja myślałam że mi też przepisze nystatyne ale przepisała syrop za 40zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...