Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bisia - zawsze będziesz corunią Tatusia ;-) a teraz sama będziesz Mamą, to dla niego nowa sytuacja,zobaczysz jak zareaguje na malenstwo,bedzie ukochany dziadzia ;-)
Moj Tato byl dumny ,ze udalo mi sie zajsc w ciąże, szkoda,ze nie dal rady zobaczyć wnuczki, zawsze marzyl ,zeby zostać dziadkiem. Jak bylam z jakims facetem na poważnie to mnie pytal " na co czekacie?" albo " a ten co? jajka ma podwiązane? hehe" No coz... teraz z Nieba bedzie ogladal Lilke ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia cudnie wygladasz!!!!
Agadka no kurde znow ten zab 😞 niech sie cud zdarzy i przestanie 🙂
Bisia moj tata tak samo 😁 a mama ma mu to za zle ze jak ona w ciazy chodzila to sie nia tak nie przejmowal... 🙃
a ja dzis wlasnie z urodzin siostrzenca wrocilam (powazny wiek 2 latka) i jeszcze do meza w pracy na grila sie zalapalam 🤪 i sie objadlam i pekam i jeszcze gorac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maupaulinka szkoda ze Twoj tato nie doczekal wnusi, ale teraz z nieba bedzie ja chronil
dbrycz moja mama tez mowi ze jak ona byla w ciazy to tez jakos za bardzo soe nie wczuwal, a tu popelnia gafe za gafa bo chce sie opiekowac mna a nie wie jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka kurcze zas ten zab 😞 pewnie ani do nas nie zajrzysz bo na nic nie masz ochoty pry takim bólu, mam nadzieje ze ci przejdzie
D-brycz imprezowa babeczka z ciebie ostatnio 😉 a pewnie co tam baw sie o kozystaj, fajnie urodzinki takiego szkraba 🙂 ani sie nie obejrzysz a bedziesz swojej wyprawiac pierwsze urodzinki 😜
Bisia ja niekiedy zaluje ze tutaj nie mam rodzicow 😞 zawsze fajnie jak sie troszcza i masz z kim pogadac 🙂

Ja jakas zmeczona dzisiaj okropnie, moj mezus juz spi kurcze zasnal o 21 tez wymeczony po calym tyg pracy. Amelce sie spac wogole nie chce wiec bede musiala z nia posiedziec jeszcze chwilke u nas dopiero po 21wszej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja spac che i prawie komara przycielam na kanapie no i mala sie akurat obudzila. Moj syn jakkas dzika impreze urzadza w brzuchu, co jest dziwne, bo sotatnio to on taki delikatny dla mamusi 🤪
A ja szukam stelaza do nosidelka, bo juz sama nie wiem co tu zrobic....tak by chyba poki co bylo najlatwiej...
http://www.safety1st.com/usa/eng/Products/Travel/Car-Seats/Infant-Car-Seats/Details/2735-CV140AHI-Clic-It-Universal-Infant-Car-Seat-Carrier o takie cos, bo da sie wczepic nasze nosidelko, bo my mamy takie powiekszone, i nie wszedzie pasuje...ale sama nie wiem kurcze, co tu zrobic...
Moj tato mi tam nic nie mowi, moze i lepiej, bo by tez cos palnal. A mamusia swoje wnuczeta z nieba juz od lat obserwuje 😞.
D-brycz, ja tez popieram, jak sie da, to biegaj i sie rozrywaj, niebawem wielka rozrywka bedzie chwila na prysznic hehe.
Ja tez mam jutro impreze, bridal shower kolezanki a w niedziele tesciowka mi robi moj baby shower...ale poniewaz sie zdecydowala 5 dni przed czy jakos tak, to oczywiscie polowa znajoych nie da rady przyjsc... 😞 ale sie nie dziwie, tak na ostatnia chwile. No ale co tam, fajnie i tak. Tylko bez prezentow, bo juz raz mialam, to drugi raz nie wypada i poza tym nie potrzebuje wiele, wiec dam rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę mi się wcale oczy nawet nie kleją...
Ciekawe rozwiązanie, szczerze to nawet nie spotkałam się z takimi stelażami nie widziałam nigdzie.
A taka impreza to musi być fajna nawet bez prezentów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny od trzech dni swędzi mnie całe ciało i mogłabym się zadrapać 😲 czytałam w internecie i dużo piszą o tej cholestazie 😮 Nie wiem co teraz bo moja gin jest na urlopie a z tego co czytam to powinnam zrobic sobie jakies badania na wątrobę bo nieciekawie wyglada ta cholestaza 🤢 Któraś z Was ma cos takiego??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
Dziewczyny od trzech dni swędzi mnie całe ciało i mogłabym się zadrapać 😲 czytałam w internecie i dużo piszą o tej cholestazie 😮 Nie wiem co teraz bo moja gin jest na urlopie a z tego co czytam to powinnam zrobic sobie jakies badania na wątrobę bo nieciekawie wyglada ta cholestaza 🤢 Któraś z Was ma cos takiego??????


Monia ja nie czytam,bo sie nie chce denerwowac, ale moze masz uczulenie na cos, nie zakladaj od razu najgorszego. MNie to rece swedza jak diabli, bo ja mam atopowe alergie...i idzie sie zadrapac. Ponoc brzuch to moze swedziec, bo skora na maxa napieta. Ale tak to nie wiem. A wszystkie objawy Ci pasuja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula, fajny artykul. Wiele moze sie przyczynic do swedzenia skory, a ta cholestaza wymieniona jako ostatnia, Monia, nie martw sie. No ale jakby nie bylo, jest napisane, ze ustepuje po ciazy, wiec nawet jesli to by bylo to, to juz duzo CI nie zostalo.
Bisiu, u mnie popoludnie i wali po pecherzu. Kazda pora dobra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja znow bede marudzic....boooli jezku jakby teraz sie porod zaczol to bym sie nawet na skurczach nie mogla skupic auuuuaaaa bezsensu zeby tylko noc jakos przebolec jutro bede szukac pomocy 😞 zas w weekend musi mnie bolec cholera jasna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 😉
Zapowiada się kolejny gorący dzień 😞
Agadka- współczuje, kurcze że takie dolegliwości przypadają akurat w czasie ciąży 😠 mam nadzieje ze mimo weekendu znajdziesz gdzieś pomoc i troszkę ulżą Tobie.
Miłego dnia mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😉

Agadka wspolczuje tego bolu zeba,moze wlasnie jak zaczniesz rodzic to zapomnisz o tym bolu i skupisz sie na innym 😉 powodzenia w szukaniu pomocy !

MojA Lilka tez jakby mi pchala rece do kanalu rodnego,az sie wtedy ruszyc nie moge i czasem czekam az skonczy, - a parcie na pecherz to jest mega, nie zlicze ile razy w dzien i w nocy chodze 😉

Milego weekendu kobietki 😉
Ja licze ze to moj ostatni weekend 2w1 😉 oby sie sprawdzilo 😉
Uwazajcie na siebie w te upaly 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski 🙂
Ja poszlam dzisiaj o 2 spac bo ceremonie otwarcia olimpiady ogladalismy :P Ladnie im to wyszlo. A maz biedak o 6.30 do pracy wstawal. No niedlugo czekaja go nieprzespane noce wiec niech sie przyzwyczaja 😉
Magdaluke dzieki za oklaska 🙂 Skonczony 38 tc z usg, 39 z om a Michasi nie widać no 😉
Agadka wspolczuje zeba. Jeden z najgorszych boli. Mi tez sie co chwila odzywa ale mam wrazenie ze u Ciebie ten bol jeszcze wiekszy 😞
Bisiu u mnie obydwoje rodzice przerazeni porodem. Tata tego po sobie nie pokazuje ale powiedzial ze jak zaczne rodzic a Daniel bedzie w Poznaniu to po niego nie dzwonic bo on nie da rady mnie zawiezc - zemdleje z wrazenia. A mama to caly czas mi sie przyglada badawczym wzrokiem. Zresztą mieszkamy w sasiedztwie dziadkow, cioc i wszyscy juz przezywaja bo ja pierwsza z kuzynostwa w ciazy i dawno malego szkraba nie bylo 😉
No nic... Wstaje z wyra i uciekam z sypialni bo niemilosiernie goraco juz :/ A slysze ze na dole jakies sniadanie sie robi to moze sie zalapie :P Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia w pierwszy dzien w szpitalu bylam w sali z dziewczyna ktora miala cholestaze, chcieli jej przez to wczesniej wywolac porod, ale w koncu podali jej sporo lekow i po kilku dniach bylo lepiej, ale do porodu, ktory wywolali tydzien pozniej, musiala lezec w szpitalu pod kontrola, wiec nie bagatelizowalabym tego tylko poszla do lekarza...

Agadka wspolczuje, mam nadzieje, ze juz mniej boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie smutno... Mama wczoraj byla u dziadka, nie poznala go, mowi, ze polowa z niego zostala, nie je tylko jest pod kroplowka, caly czas go boli i lezy, lekarze dali max pol roku, ale ciocia (corka dziadka) jest pielegniara i mowila ze nie ma najmniejszych szans na tyle czasu, bo widzi w jakim jest stanie... A babcia nieswiadoma ma do niego pretensje, ze ciagle lezy... To musi byc straszne czekac na smierc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...