Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze Superbabo, co za gamonie!!! Nie wiem jak mozna nie zrozumiec i jesli rzeczywiscie sie nic nie dzieje to sprobowac Cie uspokoic.. Ehhh..
Bez komentarza, po prostu nie moge uwierzyc, ze na calym oddziale praacuja sami idioci ;//

Trzymaj sie mocno i nie daj sie oslom!!!!! Pamietaj, ze jeszcze chwilka i bedzesz tulic maluszka!!! Trzymam kciuki zebys jak najszybciej urodzila!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kobietki 🙂
Superbabeczko zaciskam kciuki, żeby wszystko było OK 🙂 Trzymaj się kochana 😘
Monia mam nadzieje, ze u Ciebie to nic poważnego i obejdzie się bez cc. Trzymam kciuki za Ciebie tez 🙂 Daj znać jak tylko będziesz mogła.
D-dybrycz za 39 tydzień masz ode mnie oklaska jak tylko będę mogła Ci go dac 😉 Najgorsze teraz jest chyba to czekanie 😁
Ja już nie wyrabiam w domu, bo jedyna pozycja w której jest mi wygodnie to pozycja leżąca, bo jak siedzę to plecy mnie bolą, bo mi mały na jakij nerw uciska 🤢 Dalsze wycieczki to tez wysiłek, bo nadwaga daje o sobie znac 😉 Muszę jednak dzisiaj gdzieś wyjść z chałupy, bo jeszcze trochę to świra dostanę z nudów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka- kurde.. zamiast ci zapewnić dobrego psychologa to oni sobie jaja robią;/ echh... to już i tak na finiszu.. już tylko kilka dni, może godzin;**

Ja mam horror w nocy. zaczełam się martwić o te moje stawy w nadgarstkach.. ja w nocy nie mogę rekami ruszać z bólu ! w dodatku wszystko mi strzela.. i brzuch boli tak w dolnej części i ciągnie, że nie mogę się przekręcić na drugi bok.. mam to już z 2 noce tak.. nie mogę wstać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny, widzę, że nastroje nie dopisują...
Ja też leżę z opuchniętymi nogami...a chciałam posprzątać w domku, w sumie postaram się za to zabrać, bo mąż w pracy...ale wyglądam jakby mnie osy pogryzły, a do tego obie nogi bolą jak skręcone...więc rozumiem ból nadgarstków...
Mała nie pcha się na świat jak na razie 🙂 a niech sobie jeszcze posiedzi jak jej dobrze 🙂
Monia trzymam za Ciebie kciuki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Widze ze juz powolutku kazda wysiada 😞
Dorotka wytrzymasz napewno juz pare dni tylko,albo dzisiaj juz bedzie po,wiec trzymamy kciuki za ciebie i Helenke
Monia dawaj znac co tam u ciebie-czekamy
Anyaz dobrze cie rozumiem ja tez juz dostaje do glowy w domu, poszlabym gdzies ale coraz bardziej sie boje oddalac od domu,ze nie dojde bo jakos ostatnnio boli brucho
D-bryczi Amelia to puchniecie jest okropne a jeszcze u was te upaly to moge sobie wyobrazic ze chodzicie jak baniaki wielkie 🤔
Tutaj duzo chlodniej a ja sie czuje spuchnieta i gruba jak beczka

Mnie dzisiaj obudzil w nocy okropny ból brzucha jak na mega okres i pozniej skurcze mialam,ale nieregularne-kurcze juz mialam nadzieje ze sie zaczyna ale ok 10 rano przeszlo 😞
Cos mi sie wydaje ze bede miala takie akcje jak Monia,ze bedzie tylko straszylo i przechodzilo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie aguska kazdej cos.... 😞 szkoda zamiast cieszyc sie koncoweczka i wypoczywac poki mozemy to wiecznie cos sie dzieje 😞

wczoraj mi te dziaslo tak opuchlo ze wkoncu peklo 🤪 ale musze powiedziec ze to ulge przynioslo wiec wcinam dalej antybiotyk i zobaczymy ce bedzie

dbrycz gratuluje 39tc skonczonego suuuper 😁

superbaba chcialam pisac juz co maz na to wszystko ale wyglada na to ze cos sie zaczelo wiec trzymam kciuki to bylaby chyba najlepsza decyzja zeby ci juz zrobili te cc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a monia powodzenia dzisiaj dawaj znac co i jak sie dzieje...mam nadzieje ze nie masz tego czegos...

swoja droga jak ci tobie cc grozi to kto zacznie serie porodow naturalny kurcze same cc?!?!

a co z milako baby-love mauapaulina karioke jak sie nie odezwa to bedziemy mialy przerwy w tabelce 🙂bchyba ze sie numerami z kims podzielily??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedactwa, ale się męczycie, współczuję Wam 😞
Oby Dorotce jak najszybciej zrobili to cc, bo ona to już chyba czeka tylko na to jak na zbawienie...

My zmierzyliśmy małemu cukier, dziś 78 przed samym jedzeniem. W sobotę 83 też przed jedzeniem, więc nie wiem czemu w czwartek miał tylko 50 😞 chcemy jechać do poleconego prywatnego pediatry 70km dalej ale nie wiem czy jest sens, skoro już niby ma cukier ok... Za to dziś idziemy do lekarki bo mąż stwierdził, że mały ma chrypkę i chce go skontrolować, to przy okazji go zważymy... Mam nadzieję, że tylko mu się z tą chrypką wydaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia - to Ty u Ciebie też coś sie dzieje.. skoro skurcze dopadły.. przepowiadające ale były! może na dniach>?...
aagadka- dobrze, ze już lepiej z tym zębem.. oby do porodu przeszło..
akinimod- ta opuchlizxna to coś strasznego 😞 ja już się męcze z tym i męcze.. w ogóle wczoraj cały dzień lezałam, żeby minęło, i zmniejszyla się ale co z tego, jak po 15 minutach chodzenia miałam znow nogi jak banie.. i mąz wrócil i mówi : " o ! widze ze nic dziś nie leżałaś.." 😮
d-brycz- mówiłam lekarzowi ale stwierdził, że muszę się przemęczyć bo niestety tak może być pod koniec.. a teraz pojechał na urlop;( no i pieknie.. pójdę rodzić a jego 3 tyg nie ma..
A z tym podbrzuszem w nocy, też tak macie?: ze boli przy przekecaniu się, że aż wstac nie można?... jejuuu jeju 😞 ja to już chyba kucać zacznę żeby to przyspieszyć bo okropnie mi teraz daje popalić.. 😞 jeszcze tak się nei czułam podczas całej ciąży..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia masakra z tym puchnieciem mnie na szczescie to ominelo....

a wiecie ze 2 sierpnia jest pelnia a wtedy sie ponoc najwiecej rodzi 🙂 jeszcze dzis i jutro i mamy sierpien 🙂 a ja dojde do mojego upragnionego 38tc 😁 juuupiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😁 Melduję się, czuję się bardzo dobrze, upału nie ma, nic nie boli 🙂 🙂 Jedynie dzidzia szaleje, ale to pewnie dlatego, że tatuś wrócił 🙃 Składamy wózek, oto on:
[IMG]http://i48.tinypic.com/24dvt.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny! ja nadal 2w1 ale ledwo żyję że nawet siły nie mam by siedzieć na brzuszku, zdążyłam tylko pogratulować kolejnej mamusi. Super i zazdroszczę. Ja ledwo przeżyłam ten upalny piekielnie weekend w nocy to w ogóle nie mogłam spać wiec teraz sobie odbijam bo chłodniej sie zrobiło. 😞
Zaraz poczytam co u was słychać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dostałam skierowanie na patologię i około 16 pojadę do szpitala 😞 Z dzieckiem wszystko dobrze, serducho bije 🙂 takze dziewczynki chyba ja następna, jezeli potwierdzi się cholestaza to wywołają poród albo zrobią cc. Moja gin sspojrzała tylko na dłonie i stwierdziła, ze na pewno jest cholestaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oh Monia mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że to nie cholestaza i głowa do góry!
Superbabo kurcze nie wiem co ja bym na twoim miejscu zrobiła, bardzo ci współczuje i mam nadzieję że Helenka ci wszystko wynagrodzi i że już niedługo ten horror się ci skończy 😞 trzymaj się dzielnie
Ja też jestem cała spuchnięta, nogi i nadgarstki mi juz wysiadają. Do tego dochodzi taki ból że palcami nie mogę ruszać i mam caly czas zdrętwiałe ale tylko w lewej ręce-dziwne!
No i mi już nawet po nocy opuchlizna nie schodzi bo praktycznie nie spię i chodzę często to do kibelka to po domu łażę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
Hej, dostałam skierowanie na patologię i około 16 pojadę do szpitala 😞 Z dzieckiem wszystko dobrze, serducho bije 🙂 takze dziewczynki chyba ja następna, jezeli potwierdzi się cholestaza to wywołają poród albo zrobią cc. Moja gin sspojrzała tylko na dłonie i stwierdziła, ze na pewno jest cholestaza


To trzymaj się dzielnie i trzymam mocno kciuki! Dobrze że z maleństwem wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Ciezka ta koncowka widze. Ja tez mam nogi popuchniete, brzucho pobolewa, jeszcze zgaga zaczyna palic :/ A dzisiaj w nocy mialam stresiora bo obudzilo mnie cos cieplego i mokrego, ale niewiele i juz myslalam ze mi sie wody sacza a tu wyglada na to ze... popuscilam... ☺️ Jakues nietrzymanie moczu? Zalamka... Jak dziecko ktore sie moczy w lozko ☺️ Na szczescie lozka nie zamoczylam, ale spac nie moglam i ciagle sprawdzalam czy jest sucho. Ja chce juz urodzic!
Monia mam nadzieje ze to nie cholestaza, czekam na wiesci.
D-brycz jak tylko mi sie uda daje oklaska za 39tc. To Ty juz teraz powazna wiekowo i pewnie lada dzien bedziemy witac Izke 🙂
Ciekawe jakue decyzje u Superbabeczki. Moze w koncu bedziemy miec pierwsze dziewcze na forum 😉
A ktos ma jakies wiesci od Maihy albo Magdyd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia kurcze... Ale Ci sie narobilo... Dobrze ze z malenstwem wszystko ok. Trzymam za Was kciuki :* A Superbabe przewiezli z zamiarem wczesniejszego cc czy znowu beda biedaczke wozic z oddzialu na oddzial?
Dodi fajna bryka dla Ady 🙂
Karioka mi tez opuchlizna po nocy nie schodzi. Czasami nawet jest jeszcze wieksza ale to pewnie dlatego ze w sypialni strasznie goraco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kobitki!

Agadka współczuje bólu zęba. Dobrze że już mniej boli po antybiotyku. A z tym macierzyńskim cieszę się że udało Ci się załatwić i będziesz dostawać.
Monia super wyglądasz.
Magdaluke śliczna fotka w awatarku. Fajnie że imprezka u babci się udała i Ella miała radochę.
A z początkami dzieci w przedszkolu często jest ciężko ale mi ostatnio kuzynka opowiadała jak wysyłała swoją wówczas 3-letnią córkę do przedszkola i bała się że będzie ciężko bo mała praktycznie cały czas była z nią no i jej obawy okazały się niepotrzebne bo małej tak się spodobało w przedszkolu że jak ona przychodziła ją odebrać to ona pytała co tak wcześnie i chciała jeszcze zostać. Więc nie ma co się zamartwiać na zapas może nie będzie tak źle.
Magdaluke jak się udało Twoje baby shower?
Strzauka przykro mi z powodu Twojego dziadka 😞 Straszne jest patrzeć na kogoś bliskiego gdy cierpi i nie można mu pomóc.
Czarnyloczku i Strzauko udało się już wyleczyć pleśniawki u maluszków czy nadal walczycie?
Czarnyloczku śliczne stópki Miłoszka, tylko całować 🙂
Strzauka Damianek słodko wygląda 🙂
D-brycz oklask za 39 tydzień 🙂, Ty już w każdej chwili możesz urodzić tak jak i Megi
Suuperbabeczko strasznie Ci współczuję a na podejście lekarzy to szkoda słów. Trzymaj się Kochana! O i chyba u Dorotki się zaczęło - Czekam na wieści i trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze!!!!!
Anyaż mogę sobie wyobrazić co czujesz bo ja też jak dłużej sama siedzę w domu to zaczynam świrować ale boję się sama wychodzić bo boje się że nagle zrobi mi się słabo albo brzuch zacznie boleć i co wtedy a tak jak jestem w domu to się kładę i po jakimś czasie dolegliwości przechodzą. Fajnie było jak mąż w ubiegłym tygodniu był w domu ale cóż wszystko co dobre szybko się kończy.
Dodi fajna fura Ady, a Ty pewnie przeszczęśliwa że mąż już przy Tobie więc teraz możesz już pakować torbę do szpitala 🙂
Monia trzymam kciuki żeby poszło dobrze, no i może jednak nie będziesz mieć tego dziadostwa ale jeśli jednak się potwierdzi to dobrze ze będziesz w szpitalu i jak coś to będą działać i kolejny chłopiec będzie na świecie. Trzymaj się!

Z tymi puchnięciami to doskonale Was rozumiem bo mi też przez upały nogi się robią jak balony i stopy bolą jak chodzę a wczoraj wieczorem to miałam wrażenie jakby były odparzone i nawet do łazienki ciężko było dojść ale na szczęście do rana przeszło i dziś sobie pospałam aż do 10-tej 😁 choć jak zwykle koło 4-tej miałam pobudkę ale nawet dość szybko zasnęłam 🙂 i dobrze mi się spało. U mnie znów dziś upał więc siedzę w domu i jakoś się trzymam.
Ale mi poemat wyszedł 🤔



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...