Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magdaluke peklo bo juz nie moglo wiecej rosnac :P normalnie taka bula sie zrobila ze mnie sie slabo na ta mysl robilo a potem peklo i jest lepiej bo nie ma takiego cisnienia...koszmar z tymi zebami tylko sie modle zeby jeszcze raz mi sie to nie zrobilo zanim sie dzidzia urodzi albo zaraz po bo bedzie katastrofa....

w polsce juz 15:30 to zaraz maja brac superbabe nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co? moze i wlasnie lepiej, że Suuperbabe wzieli tak z nienacka mniej miala czasu zeby sie przejmowac a tak juz pewnie wieczorem bedzie najszczesliwsza pod sloncem! oby tylko bez komplikacji!
Monia ciebie to pewnie dopiero jutro by rozpakowywali co? dzis pewnie jeszcze jakies badania... no nie wiem tak przypuszczam. oby za dlugo nie meczyli 😉 powodzenia i jakby co to czekamy na zdjecia kolejnego przytojniaka!!!
Nirmala moja tez czasem brzuch we wszystkie strony wypina 😮
Dodi no to teraz bez wykretow torbe pakuj!!! 😁 a wozek no rozumiesz super! 🙃

a i dzieki za oklaski 😘 ale bisow nie bedzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
chyba jednak nie będzie miała, jakaś główna przyszła i powiedziała, że nie ma krwawienia to nie robią, ja pierdziele...chyba na łapówkę czekają


ona sie tam zalamie calkiem w tym szpitalu mam nadzieje ze maz jest z nia duzo ile moze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jacie! 😮 biedna Dorotka...biedna...
Dziewczyny, ale się porobiło, co nie....stresuję się Wami kochane....
Trzymam kciuki!

A u mnie nic w sumie, posprzątałam całe piętro, tylko łazienka została na jutro, a dziś już zajmę się odpoczynkiem, odświeżaniem brzuszka i czekaniem na męża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
chyba jednak nie będzie miała, jakaś główna przyszła i powiedziała, że nie ma krwawienia to nie robią, ja pierdziele...chyba na łapówkę czekają


No nie, oni ją tam wykończą w tym szpitalu, banda nieczułych gburów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zastanawiam się czy przy kolejnej aktualizacji naszej tabeli usunąć Sosnę bo ona się już od baaaaardzo dawna nie odzywa i wygląda na to że już do nas nie zagląda, a najwyżej jak się odezwie to ja dodam na nowo - napiszcie co myślicie - usunąć czy zostawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
chyba jednak nie będzie miała, jakaś główna przyszła i powiedziała, że nie ma krwawienia to nie robią, ja pierdziele...chyba na łapówkę czekają



Zgłupieć można!!!! Po co ją męczą?? Ehh to jest właśnie nasza służba zdrowia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gaja usun tez tak myslalam

wyglada na to ze patrza tylko na dobro dziecka i zeby czekac jak nadluzej a nie na zdrowie psychiczne dorotki....musi dzielnie czekac 😞 tylko nie wiem po co jej robia takie szopki raz tu raz tam ona sie nastawia i potem jest jszcze gorzej :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też uważam że usuń
byłam na ktg, sama położna zastanawiała się jak mój syn może tak fikać. On chyba bardzo nie lubi jak coś ma przyłożone do mojego brzucha ( nawet moja ręka do wkurza i mnie kopie) .Na ktg wyszły znów skurcze i lekarz kazał czekać czekać czekać....super, tylko na co mam czekać? aż będę zwijała się z bólu? czy może jak mi pęknie kość gdzieś w miednicy? To kolejny przykład , że dla lekarzy liczy się jak kobieta przyjedzie z ostrymi skurczami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, a ja myślałam, ze jak wrócę do domu to Superbabeczka będzie już po cc, a tu chyba postanowili pomeczyc ja 😠 Banda kretynow, ze nie widza, ze dziewczyna już ledwo psychicznie daje rade 😞
Monia to dobrze, ze w porę zareagowlas i we właściwym czasie pójdziesz do szpitala 🙂
Dodi super fura dla panny Ady 🙂
Pampnka to stresuje cię dziecko trochę, ale pewnie jest tak jak dziewczyny piszą, ze ma mało miejsca 😉
Gaja ja tez myle, ze skoro Sosny nie ma od paru miesiecy to juz sie u nas nie pojawi. Mam prośbę: jak będziesz aktualizowala tabelke to możesz zmienić imię mojego synka na Alexander. Dzieki 😘
Mi nogi pachną jak za dużo chodzę, ale nadgarstki i stawy to mi trochę dokuczaja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz pewnie że zmienię imię Twojego bobasa jak będę aktualizować tabelkę 🙂

Napisałam do Maihy bo już się zaczęłam martwić że długo nie ma od Niej żadnych wieści i odpisała że z Adasiem dzisiaj wrócili do domku ale jest w rozsypce bo Adaś ma szmery na sercu 😞 i jutro jadą do kliniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
za 20 min Dorotka będzie miała cc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja zaraz padnę z nerwów!!!!!!!!!!!!!!!!


Trzymam kciuki za Dorotkę!!!! Bisia dawaj znać jak tylko będziesz coś wiedzieć! Teraz to już o niczym innym nie będę myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Kurcze ale ta Dorotke mecza serio szkoda gadac-dobrze ze jednak ta cesarke zrobia-dzieki Bogu 🙂
Monia trzymaj sie tam i dawaj nam znac co i jak,moze ty tez juz bedziesz tulic malenstwo dzisiaj albo jutro 🤪
Gaja,Magdaluke oklaski za tyg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...