Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja po wizycie u poloznej 🙂
Wszystko dobrze mala glowa w dol, cisnienie,tetno itp w najlepszym porzadku wiec teraz czekamy na porod 🤪
Dziewczyny u nas dzisiaj upal niezly 🙂 wkoncu lato przyszlo do szkocji eheh
D-brycz i Mauapaulina wy to juz byscie pomalu mogly rodzic 😉 pewnie jak na szpilkach juz siedzicie
Ciekawe jak tam Monia rodzi dzisiaj czy nie?
Musze was pozniej doczytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia odpisala ,ze jest na porodówce i ma skurcze co 3 min , jak urodzi to mi napisze ;-) juhuuuu kolejny facet do tabelki nadchodzi ;-) ale ona ma fajnie ;-) zazdroszcze...

Aguska to fakt siedze jak na szpilkach bo nie wiem kiedy to nastąpi,ale musze czekac az Lilka laskawie bedzie chciala sie spotkać z Mamusią ;-) no i super ze u Ciebie po wizycie tez wszystko oki ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina, Megi, D-brycz Wasze porody już tuż tuż, ciekawe która z Was pierwsza urodzi i czy jeszcze ktoś Was wyprzedzi 🙂. Trzymam za Was kciuki i życzę jak najszybszych i łatwych porodów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no trzymamy kciuki za monie jak wszystko dobrze pojdzie to pierwszy porod silami natury...

mysle ze skoro nie ma tej calej dolegliwosci to jej nie wywolywali tylko szpital tak na nia plyna ze odrazu zaczela rodzic 🙂

naprawde nikt nie ma kontaktu z maiha?? powinni juz wrocic z kliniki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek napisał(a):
agadka napisał(a):

naprawde nikt nie ma kontaktu z maiha?? powinni juz wrocic z kliniki....


Już do niej napisałam, dam znać jak odpisze.
Monia trzymamy kciuki:woohoo


no to super czarnyloczek niech wie ze my sie tu martwimy 🙂

ciekawe jak magdad juz pewnie w domu...

swoja droga jestem ciekawa ile z nas po porodzie bedzie regularnie zagladac i w ogole fajnie by bylo gdybysmy sobie pisaly jak tam nasze maluchy i pewnie bedziemy mialy 1000pytan 😁 zawsze dobrze miec kontakt z mamuskami dzidziuskow z tego samego okresu 🙂 naszych letnich bobaskow 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! Widzę, że powoli Wasze maleństwa pojawiają się na świecie 🙂 Gratuluję!
Moja mała córeczka również jest już z nami! Mianowicie urodziła się w czwartek 19 lipca w 37 tyg i piątym dniu, oczywiście zaskoczyła nas, że to już. 🙂 Waga 2600 Długość 51 cm Skala Apgar 10 ! 😁 Około 3 tyg przed porodem dostałam info, że ze względu na ułożenie miednicowe będę miała cesarkę i tak też się stało. Malutka jest zdrowa, grzeczna i uśmiechnięta, daliśmy jej na imię Alicja. Tak więc wszyscy jesteśmy przeszczęśliwi! 🙂 Ze mną również wszystko świetnie, rana goi się rewelacyjnie, już prawie nie ma śladu. 🙂 Opiekę w szpitalu również oceniam na szóstkę, tak więc lepiej być nie mogło. 🙂
Przepraszam, że dopiero teraz Was informuję, ale od 2 tyg. nie korzystałam z komputera ani telefonu, szczerze brak mi czasu i ochoty. 😉 Jedynie moja najbliższa rodzina wie, że już po wszystkim, no i teraz wy. 🙂
Pozdrawiam i Wam również życzę powodzenia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Baby- love Gratulacje zdrowej dziewczynki ;-) Fajnie,ze tak wszystko super u Ciebie poszlo i zle nie wspominasz porodu... to bardzo wazne. Piękne imie dla niej wybraliście... Alusia ;-)
Domyslam sie,ze nie masz za duzo czasu na forum...
No to nasza Helenka nie jest pierwszą kobietką ;-) ale to nic , super,że obie zdrowe ;-)


Megi za nas wszystkie 3mam kciuki kochana, czas zostać Mamą !!! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie, przepraszam że nie nadrobiłam co u Was ale dopieor teraz moge usiąśc i coś napisać

własnie wrócilismy z kliniki kardiologicznej z katowic, na dzień dzisiejszy Adas ma 2 niedomkniete komory ale to jeszcze taki stan nowordkowy może byći powinno sie to domknąc w ciagu nastepnych dni i ma mały przecieg miedzy komorami-kardiolog powiedziała ze narazie nie mamy sie martiwć za miesiac na kontrole jedziemy i zobaczymy czy coś się zmieniło i w tedy bedziemy wiedziec co dalej robic chyba zecos by sie wczesnniej działo z adasiem to mamy sie na oddział zgłosic ale powiedziałaa ze nie powinno sie nic złego dziać-troszke jestem spokojniejsza ale jednak niepokój został czy wszystko dobrze sie pozamyka

Widze ze baby-love urodziła więc gratuluje córeczki 🙂

i superbaba ma juz swoja Helenkę 🙂 cieszę sie że udąło sie jej tak dzielnie dotrwać i urodzic nasza pierwsza forumowa slicznotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha jak sama z soba jeździłam do kardilogia to gadałam z kobietami które czekały na wizytę "miesiąc po" i wiele z nich wychodziło z gabinetu szczęśliwych że wszystko sie unormowało. Wszystkie ciocie z forum będą trzymać kciuki za Adasia
Wiem jaki to jest stres bo sama czekam czy z moim synkiem będzie wszytsko ok jeśli chodzi o serduszko, bo ja mam wadę a to czasem jest dziedziczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babylove wkoncu sie odezwalas 😁 gratulujemyyyyyyyyyyyyyyyyyy super ze juz jestescie razem wklej jakies zdj 😁

maiha no bo juz sie martwilam to dobrze ze to nic powaznego napewno sie to unormuje ponoc do 10dni si tam zamykaja te wszystkie przewody ....wiec bedzie dobrze zagladaj do nas i ucaluj adaska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...