Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja to od wczoraj mam już w nocy jakieś fazy .. przekręcę się, zaboli i od razu myśl \'to już?\' i tak z 15 razy .. 😁 a dół mnie tak napiernicza, że każdy ruch sprawia mi ogromny ból !
I po ktg też tak mam ledwo normalnie z tej leżanki wstaje 🥴 a jeszcze jak mi karzą bok zmienić albo \'proszę na plecy\' to aż mi się odechciewa wszystkiego 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
szkoda, że się bidula tak namęczyła jak napisała do Gai że był aż tak straszny poród 😞 każda kobitka która miała okropny poród powinna byc uhonorowana jakoś

aż boje się pomyśleć co się tam działo 🥴 niby drugi poród łatwiejszy .. taaa gówno prawda jak widać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia i Marcelinka - ale niespodzianka! Oby z malutką wszystko było dobrze, a Monia dzielna!

Ja wczoraj cały dzień miałam skurcze przepowiadające chyba, bo bezbolesne, ale brzuch mi cały tak drętwiał, jakbym miała mrówki. Teraz najgorzej się męczę z hemoroidem, muszę go jakoś podleczyć do porodu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi szybkiego pozbycia się hemoroida.
Teraz to już większość z nas będzie mieć objawy porodu i już zaczynamy bardziej się stresować.

Uaktualniłam tabelkę - jak ktoś chce zerknąć to jest na 31 stronie w wątku Tabelki oraz w moich postach pod suwaczkiem jest link do naszej tabelki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Dziękuje za troskę 😘 Jeszcze jestem 2w 1 ale już chyba nie długo mam coraz częstsze skurcze w sumie od niedzieli codziennie po parę, już nawet myślałam że rodzę bo miałam 3 skurcze co 15 minut i no i już jechałam do szpitala po drodze jeszcze jeden mnie złapał a jak tylko dotarłam do szpitala to ucichło...ktg wykazało jakieś drobne skurcze więc wróciłam do domu...teraz co jakiś czas mam te silne i tylko odliczam,a do tego wszystkiego coś mi się w nogę stało bo w nocy z niedzieli na poniedziałek złapał mnie skurcz łydki i nie chciał odpuścić i wcale nie mogłam na tą nogę stawać nie wiem co to było 😮 i tak jakoś przeleżałam parę dni...
Ogólnie już nie mam siły 😞 brzuch mnie cały czas boli , jest twardy napięty i jeszcze te skurcze no ale nic muszę czekać...ale przynajmniej mam wyczekany 37 tydzień 😉
Manupalina- trzymam kciuki aby wszystko dobrze poszło 😉
Suuperbabo- jeszcze raz gratuluje 😉
Magdad i Maiha - dobrze że już w domku 😉 chwalcie się dzidziusiami 😉
Baby- love- gratuluje córeczki 😉
Monia - no to dopiero niespodzianka Gratuluje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ale niespodzianka z córeczką Moni 🙂
Mauapauina trzymam kciuki za szybki i lekki poród!!

Gaja niestety siostra męża będzie u teściowej (2min pieszo od nas) ale już ciocia z mężem śpią u nas.. Ale być może posiedzimy 2-3 dni i przyjedziemy do moich rodziców 😉 wiadomo, że co innego siostra a co innego ciocia - z ciocią nie musimy siedzieć cały czas, bo jest babcia, jej dwie siostry itp 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka Anyaz 4nula oklaaski za pelne tygodnie!!!
Gaja i Mauapaulina tez wczesnie wstaje tak do 6 a potem polaze godzine, nie mam co robi i wlasnie tk do 9-10 najlepiej mi sie spi 😉
Pampinka podziwiam z prostowaniem wlosow ☺️ ja teraz jak mumrak chodze tylko w kitke jakas zwiaze i tyle...
Dorotka nie odrazu Krakow zbudowano!!! i tak jestes dzielna! bedzie coraz lepiej zobaczysz!!! a te wasze Cudenko przesliczne 🙂 jak ja uwielbiam takie male łapulki 😘
Strzauka ale mam nadzieje, ze gosci to raczej bedziesz miala do pomocy a nie do skakania nad nimi! 😮
Magdad nie wariuj mamuska!!! a kto lepiej wie co jest najlepsze dla maluszka jak nie wlasna mama?! 😘
Mauapaulina oooooooooooo! ty juz?! aaaa no nastepna 😁
Dominika 😁 to pewnie przepowiadajace jak zasnelas 😉 a na widok tych zdjec to sie tylko oblizywalam ☺️
Bisia Pampinka kochane ja jeszcze laze 2w1 i lepiej zebym jeszcze troche polazila bo kontrole z sanepidu mamy miec ;(
Agadka tez mam tak ze zdjeciami ale po chwili same sie do ekranu dopasowuja 😉 i powodzenia w zalatwianiu!
Monia dziewczynka jednak?! 🤪 super !!! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za oklaski 😘 tak patrze a mi się suwaczek skończył i do czego teraz mam odliczać 😜 muszę termin wpisać...
Któraś kiedyś pisała coś o magnezie że jest dobry na skurcze to prawda ? Mogę go brać bez problemów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula napisał(a):
Dzięki dziewczyny za oklaski 😘 tak patrze a mi się suwaczek skończył i do czego teraz mam odliczać 😜 muszę termin wpisać...
Któraś kiedyś pisała coś o magnezie że jest dobry na skurcze to prawda ? Mogę go brać bez problemów ?

a moze sprobuj jesc banany i moze przejdzie? to chyba takie bardziej naturalne bo jak kiedys nie moglas brac no nie wiem lekarza spytaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do jezdzenia autkiem 😁 dzis jezdze zalatwiam ksiegowa, sanepid i w ogole chce wszystko dopiac bo to nigdy nic nie wiadomo i kolezanka mnie pyta a co ty kierowce zostawiasz w taki upal?! a ja sie smieje, ze nikt ze mna tak tylko po miescie nie jezdzi i ja wszedzie sama. no i myslalam, ze ta mnie wzrokiem zabije!!! jak to ty sama jeszcze jezdzisz?! no ok wiem, ze nie powinnam juz moze ale co mam kogos prosic i czas tracic na tlumaczenie to wole sama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula bron Cię Panie brać magnez ! to jest przeciw skurczom.. i podaje się go, w celu rozluźnienia macicy... im dłużej się go bierze, tym większe prawdopodobnieństwo przenoszenia dziecka. Powinno się go odstawić najpóźniej w 36 tygodniu. Tak przynajmniej mój lekarz twierdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi też gin powiedział że teraz magnezu mam nie brać. A wy dziwczyny dalej bierzecie witaminy dla kobiet w ciąży? po urodzeniu tez się chyba bierze co bo ja nie wiem czy mam nadal brać swoje ale mój gin nic mi na ten temat nie powiedział...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula dobrze że się wreszcie odezwałaś i jest ok, bo już się martwiłyśmy o Ciebie. A i masz oklaska za 37 tydzień, którego dodam jak już minie czas oczekiwania. 🙂
Karioka ja nadal biorę witaminy i kwas foliowy.
Strzauka racja że z ciocią to nie musicie non stop siedzieć, mam nadzieję że nie będziesz musiała usługiwać gościom i się nie namęczysz, bo przecież Ty masz dość obowiązków przy Damianku.
D-brycz uważaj z tą samotną jazdą bo to już nie ma żartów, choć ja Cię doskonale rozumiem że łatwiej samemu gdzieś jechać niż innym tłumaczyć że potrzebujemy pomocy ale czasem lepiej poprosić o pomoc niż potem żałować że się tego nie zrobiło (sama nie potrafię prosić o pomoc i zazwyczaj robię to jak już nie mam wyjścia, ale w ciąży już się kilkakrotnie przekonałam że lepiej skorzystać z pomocy innych niż samemu chojrakować)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...