Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dorotko tyle że mój już ma ponad miesiąc i już Humorki 😜
A wczoraj po jedzeniu o 20:00 nie spał do pierwszej 🥴 a jak zasnął i wychodziłam to po minucie wracałam bo znowu płakał i tak w kółko, aż razem spaliśmy 😉

To dobrze że nie musisz brać leków, szybciej dojdziesz do siebie 😘

A tu moja grzeczna Pociecha 😉 Jak krzyczy to tak nie wygląda 😜

[IMG]http://i47.tinypic.com/142ec85.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/2m5kox1.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czrnyloczek sliczny! dobrze, ze go "na zywo" nie widze bo napewno bym urzekla 😜 czy jak to tam sie mowi 😁 uwielbiam takie malutkie lapulki i stopki!!!!

dziewczyny no ja nie wiem czy kupno wagi to dobra sprawa no bo bedziecie codziennie sprawdzac czy te 150g przybralo? a jak czasem wiecej kupki zrobi i wynik wyjdzie zanizony? jeszcze gorsze nerwy a tak jak Czrnyloczek pisala na wizycie potem jest powod do dumy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie 🙂
Meldujemy sie, ze jeszcze w dwupaku. Juz mi kolana chyba nawalaja, bo ledwo wstaje z lozka, ale w sumie sie nie dziwie skoro tyle kg dzwigaja 🤢 Zastanawiam sie tylko jak ja to wszystko zrzuce 🥴
Super, ze Megi juz po, ale Mikolajek to spory 🙂
Ciekawe jak tam Pampinka, czy juz po?
Amelia i Akinimod oklask 🙂
Miloszek uroczy i widac jak fajnie rosnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miloszek slodziak!!!:***
D-brycz - 150-200g to ma tydzien a nie dzien:P No i wlasmie wazyc tylko raz na tydzien lub dwa 🙂 Kupowac nie bede, ale jak znajomi pozycza to wezme! Nasza leniuch jedzeniowy i na poczatku te spadki cukru, wiec wole trzymac reke na pulsie 😉

Megi urodzila silami natury - podziwiam, bo to wielkoludek:P Mam fotke, ale przez telefon nie moge wtawiac 😞 Kurcze...my jakos nie pgarniamy i fotek malo robimy! Az zla jestem, bo my tacy fotografowie a nie pstrykamy:/

Wlasnie wracamy do domu...wreszcie, bo mnie wszystko boli i zmeczona! A sie ubawilam..wysiadlam z auta do kwiaciarni i trzeba bylo przejsc przez ulice...no to chcialam podbiec, bo ciagle cos jechalo..a tu zonk! Nogi odmowily posluszenstwa...ale jetem slaba i mam wszystko zastane od lezenia...masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki...
byłam dziś oddać krew i mocz ostatni raz.....
i na tym KTG wszytko wyszło ok....ruchy i bicie serduszka prawidłowe... mam znów przyjść na KTG w poniedziałek albo we wtorek...
ale siedziałam pod aparaturom półtorej godziny...
jestem padnięta nie wyspana i strasznie gorąco.... od 5 już miałam wyjazd z domu...a przyszłam dopiero teraz...
wiec idę coś wsiamac i zmykam się przespać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi gratulacje
ja po ktg, lekarz na oddziale na dwoch cesarkach i jednym naturalnym porodzie wiec nawet nie zszedl.
Dostalam takich boli kregoslupa ze mnie z bolu wymiotowac sie chcialo , teraz glowa mnie boli od tego. Nikt nic nie moze mi pomoc, nie masz swojego lekarza prowadzacego, nie masz zadnych praw.
Aha opowiem Wam jak ktg jest "pomylona" maszyna. Jak siedzialam przed ktg to przyjechala dziewczyna ktorej wody odeszly. Mowi ze byla dzis o 6 rano twierdzac ze ma skurcze, ktg nie wykrylo odeslali ja do domu, potem byla o 11 znow twierdzac ze ma silne skurcze, ktg znow nic, wygnali do domu, a o 14 wrocila z mokrymi spodniami od wod plodowych. Normalne to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
a co z pampinka?

anyaz a ile przytylas? mnie polozna pierwszy raz zwazyla ojojoj prawie 17kg na plusie heh


Oj agadka u mnie to prawie 20kg na plusie, a i przed ciaza tez troche mi sie przytylo ☺️
No to rzeczywiscie te ktg to jakas porazka, a szczegolnie jak Cie odsylaja 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisiu - mnie juz nic nie zdziwi:/ Napatrzylam sie na rozne chore sytuacje na patologii i porodowce:/ Najlepsze bylo jak ja dostalam skurczy i polozyli mnie, bym czekala bo nie maja miejsc na sali pooperacyjnej...wiec zdychalam 3 godziny ze skurczami 100-130:/ A lasce obok wywolywali porod oksytocyna i miala skurcze 70...i nia sie zajeli, a mnie katowali 😞

I tak jak Ci Bisiaku mowilam - jak masz ble nie do wytrzymania to jedz tam znow i nie dawaj sie odeslac!!! Wiem ze latwo mowic...bo sama walczylam wiele razy i czesto bezskutecznie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko- moze mnie zganisz, ale ja nie mam sily, nie dam rady znow jechac, leze mniej boli, wstaje po 3 min znow zaczyna bardzo bolec. Zerknelam w lustro, okropnie mi sie brzuch opuscil od wczoraj, przepraszam za okreslenie ale lezy mi na pipce. Sadze ze od wczoraj syn bardzo nisko zszedl i rozpierdziela mi te kosci, albo uciska jakis nerw. Dla lekarzy to zaden powod do ciecia teraz bo przeciez to tylko ja cierpie, z ciaza ok. Jak znow mnie zlapie ten ostry atak pojade, ale teraz nie mam sil ani fizycznych ani psychicznych. Najchetniej lezalabym bez majtek bo wszystko mnie uciska.
Franek pusc te wody to sie mna zajma, bo tak zadrecza nas czekaniem.
Jak mi sie marzy odejscie wod plodowych! Ale ja mam marzenia, ale tu chyba kazdy mnie zrozumie na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helenka jest piekna tra la la.
Pojade jak znow to samo zacznie bolec, jak mnie oleja to sie poloze na korytrzu i powiem ze ja z bolem takim nie dojade do domu i niech mnie szczotka zamiataja z podlogi.
Aha Dorotko pamietasz jak gadalismy ze Helenka i Franek takie nerwusy, ktore nas wciaz bija. A tu teraz corcia taka spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Justi - a TObie nie beda jakos wod sprawdzac czy cos? Jakos ze po terminie?! W sumie do 41tc to na luzie...potem chyba warto trzymac reke na pulsie, co?:**

no wlasnie jutro mam kolejna wizyte - szczerze juz mi sie tam lazic nie chce!- i w tym tygodniu to tak na luzie ma mnie badac tetno i szyjka a od nastepnego poniedzialku (zacznie sie wlasnie 42 tydz 🤪 ) chyba sie za mnie ostrzej wezmie z badaniami 😉 bo tak to nawet ktg nie mialam jeszcze! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Megi gratuluje 🙂
Bisia - ktg to głupia maszyna ja coś o niej wiem 2 dni się męczyłam a nawet na sali porodowej jak już miałam parte to mi prawie nic nie wyszło więc nie wiem po co to jest 🙂
Suuperbabo- Helenka śliczna 🙂 a i Miłoszek przystojniak 🙂
Co z Pampinką ? Nirmala i Karioke ?? one jakoś teraz ucichły..
My już w domku z niuną i o dziwo od czasu gdy jesteśmy w domu moje dziecko się uspokoiło bo w szpitalu dawała w kość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rety, ja się obżeram na działce u teściów grillem, wracam a tu Megi już po porodzie!! A rano jeszcze nic nie było 🙂 Jaki duży chłopak 🙂

Byłam u gina, już mi się nie chce do niego łazić, szyjka zmiękła i to by było na tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...