Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Amelia swietnie Cie rozumiem ja sie mam zglosic 13 go a cc moze zrobia 15 w swieto, a obawiam sie ze w swieto nie zrobia. Najgorsze te czekanie, po co to komu, skarza sie ze szpitale maja malo pieniedzy ale takie trzymanie mnie przez 3 dni przed cc to glupota. Ok moge przyjezdzac codziennie na badania , bo w zasadzie co maja zrobic w szpitalu to do 12tej a potem czeka sie na nastepny dzien i obchod. Czemu ja nie zostalam polozna, mialabym oswojony szpital
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej'
My po ginie, ok wszystko, nawet mialam z zaskoczenia usg i fajnie w sumie. Maly juz nizutko, ale nie powiedzieli mi jak nisko ( 0-5) i ogolnie wszystko wygladalo super. DUzo wod i lozysko wygledne. I wyszlo jej, ze 8,5 funta, to 3,85 kg, ale mowi, ze moze byc 0,5 w dol lub w gore. Ogolnie, porzadnej wielkosci, ale i tak siemocno tym nie sugeruje. Bo niewykluczone, ze do 4 kg dojdzie. Cos ta babka od usg dosc pewna tego byla... 😠
Rozwarcie na 1 cm, szyjka skrocona, wiec nie znamy dnia ani godziny.
We wtorek wizyta, juz bede po terminie i jeseli cos, to bedziemy ustalac termin indukcji, ale o tym jeszcze nie mysle, bo moze sie do tego czasu wykluje 😉
Padam zmeczona jakas strasznie. Poczytalam was, ale nie mam sily na odpisywanie, wybaczcie....Dzis ja do tesciow, bo tesciowa musi byc w domu czy cos, wiec musze ogarnac torby, dopakowac, bo wg. tesciowki, dzis jedziemy na porodowke, hihi. ZObaczymy
Cmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz mi moje dziecko też takie tańce wyczynia wieczorami, że wczoraj się normalnie poryczałam z bólu 😞 Mój Paweł mnie długo nie widział i teraz w szoku ogląda co się dzieje z moim brzuchem, dzieciak szaleje jak dzik. Teraz jest ta godzina, jak zaczyna... 🤢

Córeczka znajomych słodziutka i grzeczna - je, śpi i robi kupę 😉 Ale najwięcej czasu zajmuje jednak cyc. Nie mogę uwierzyć, że mam taką dzidzię w brzuchu i niedługo będzie na zewnątrz! 🤪

Magdaluke teraz to już w każdej chwili może się zacząć 😉 A i bardzo ładna fotka, super wyglądasz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo ale sie dzis rozpisalyscie...ja to caly dzien karteczki na blog robilam haha przynajmniej mam zajecie

czytajac od poczatku..
kambea znam to moja auto hamulce zepsute jutro maz bedzie naprawial a jego cos z elektryka co chwile sie wlacza ze abs nie dziala hamulce i wszystko nawet nie widac ile sie jedzie heh takze tez stres zeby jakos dojechac do szpitala poki co...
a czym ty bedziesz jechac taksowka??

bisia ja do szpitala mam....3 torby 🙃 ostatnia mialam jedna mega torbe i polozna sie spytala czy na miesiac przyjechalam ?! a tu trzeba wszystko wziasc! wiec teraz mam tak
jedna torbe na sam porod ubrania szlafrok kapcie itd
druga na po porodzie z dzidziuskowymi rzeczami wiec ta zostawimy w aucie i maz potem doniesie
trzecia dla meza z napojami przekaskami kamera aparatem podusia dla mnie bo na innej nie zasne P: i pewnie sobie maz laptopa weznie jak bedzie dlugi porod

anyaz tak jest 39tydzien gratuluje :P zaraz dam ci oklaska :* i przypominam jakby cos sie dzialo zaraz mi smska pisz 🙂 mozesz tez na vibrze bo widzialam ze chyba masz...

aguska mala dzis spokojniejsza?!

superbaba super ze masz taka grzeczna dziewczyneczke :* dwaj zdjecia jakies i dobrze ze ladnie przybrala

nimala ma jeszcze troszke czasu...moze wyjdzie...

magdaluke to bardzo dobre wiesci 🙂 super
a jak jest rozwarcie to mozna sie jeszcze kochac? ja sie do tego nie moge jakos zabarac ale spacery gimnastyka firanki okna..nic nie daja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka- z tego co wiem to jesli masz czop sluzowy i wody CI nie odeszly to smialo mozesz sie kochac :p
bisia- ja mialam 2 torby jedna duza dla mnie i mniejsza dla malej no ale do tego jeszcze doszlo tyle ze bede wychodzila z podwojna iloscia 🙂
eh...mala w koncu spi niestety okazalo sie ze nie mam wieczorem czym ja nakaro dac butle 😞 no ale mam nadzieje ze malutka woli cyca 🙂 bo ten sylikon jakos jej nie odpowiada nawet smoczka nie chce 🙂
uciekam spac o ile sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Przepraszam, ze sie wtracam, ale mam na sprzedaz markowe ubranka, ktore nadaja sie zarowno dla chlopca i dziewczynki oraz 3 spiworki rozm 90,80,70. Ubranka rozm 50/56 oraz 62/68 sa w idealnym stanie poprane i poprasowane. 43sztuki firm : Mexx, Villa Happ, Prenatal, Hema. Jesli ktoras z Was bedzie zainteresowana prosze npisac na priv to podesle zdjecia i dogadamy sie w sprawiec ceny.
POzdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula - Ty to w dobrej formie Mamuska! Ja nie mialam sily na forum:P Fajnie, ze tak ladnie karmisz...ja troche cyca, troche odciagam, czasem sztuczne daje niestety:/

Ale duzo Was jeszxze w dwupakach!!! A w sumie to dopiero poczatek sierpnia..tylko sporo z nas sie pospieszylo 🙂 Cholerka - nawet ja jestem w koncu lipcowka:P A Wy tam za dlugo nie zwlekajcie z decyzja udania sie do szpitala...czasem porod idzie mega szybko!

Ja sie nie ogarniam ogolnie...kregoslup od tego lezenia mi peka!!! Macica nadal boli od kurczenia...dzis mi zdjeli szwy! Trzymajcie sie Mamusie! Zagladam do Was regularnie, by sprawdzac wiesci 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia pytalam polozna o te biegunke i mowila, ze faktycznie moze oznaczac to oczyszczanie organizmu przed porodem ale nie musi 😮 mam duzo pic i tyle!
nie wiem co ja takiego dzis robilam ale nogi mnie strasznie bola i tak dziwnie az mrowia 😞
wykoncze sie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I znowu wieczor-trzeba isc spac a zadna sie nie rozpakowala 🤨
Kurcze klade sie co wieczor z mysla ze mnie w nocy zlapie ale nic sie nie dzieje,powiem wam juz pomalu tez jestem wykonczona
Dzisiaj zrobilismy 4 godzinne jezdzenie i chodzenie po sklepach-masakra,ale bylam dzielna bo stwierdzilam musze troche wiecej byc aktywna to moze wtedy cos ruszy 😉
Magdaluke czyzby tesciowa ci wywrozyla? kurcze cos cie nie ma czyzbys rodzila 🤪
Superbabeczko dzielna jestes teraz to juz pojdzie z gorki szwy sciagniete mala rosnie,z dnia na dzien bedzie tylko lepiej
4nula moze dzisiaj sie wyspisz troszke
kurcze niewiem co mialam pisac
Spicie wszystkie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyjechal wujek z belgi i przywiozl kawy na przekupstwo dla pielegniarek. My z mezem nie umiemy dawac lapowek, najwyzej bedziemy miec duzo kawy w domu 🙂
czy wy tez tak macie ze teraz do kogokolwiek zadzwonicie to pierwsze pytanie zamiast "halo" slyszycie" rodzisz?". Normalnie do nikogo nie da sie teraz zadzwonic by nie zestresowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o D-brycz ty nie spisz 🙂
No biegunka pisza ze moze swiadczyc o zblizajacym sie porodzie
Mam nadzieje ze u ciebie wlasnie tak jest 😜 bo ty to juz jak na szpilkach pewnie siedzisz
Ja to mam rozwolnienie juz od dwoch tyg wiec u mnie to nie zadna oznaka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Bisiu,ale ty biedna nie bardzo mozesz wychodzic wiec jestes zmuszona siedziec w domku 😞
A ja- maz,Amelka i mnie ganiaja po tych sklepach hehheh
ale juz jestem spokojniejsza kupilam Amelce cala wyprawke do szkoly a zaczyna juz za tydzien w srode wiec trzeba bylo sie sprezyc 😉
No spoko to teraz mmoge isc rodzic 🙂 tylko ciekawe co na to Zoe w brzuszku 😜 moze mnie narazie olac jeszcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dbrycz u mnie mieście nie ma wogóle mechanika do automatycznych skrzyń biegów i kolega sie podjął ale mozolnie mu to idzie i raczej nic z trego 😞
agadka do porodu ma mnie zawieść mój mężuś ,od piatku bierze wolne i bedzie czekał ze mną i mnie wspierał 🙂 Martwi sie o synka i chce być przy mnie bo wie że mi ciężko,ale jak on nie zdązy przyjechac to zostaje mi taksówka lub karetka ,to zależy od pory dnia lub nocy.Mam znajomych i rodzine z autami ,ale głupio do kogoś dzwonić np w środku nocy.
Magdaluke pięknie wyglądasz na zdjęciu w awatarze 🙂
aguśka mnie też dobijają takimi pytaniami,ja odpowiadam ze jeszcze mam czas 🙂
Superbaba Podziwiam Cie i wspólczuje tyle wycierpiałaś w tej ciąży i dalej jeszcze odchorowywujesz. Powrotu do zdrówka Ci życzę.)
Dobranoc laseczki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska 4h?! wow ty to masz sile ja 20min z psem i umieram...uff alez zlecialy dzieciakom te wakacje ??! 🤨

anula no chyba tak jest ze z rozwarciem jeszcze mozna 🙂

dbrycz twoj suwaczek mowi...po terminie DOPIERO 4 dni 😁 widzisz nie jest tak zle dopiero :P

i znow kolejny dzien minol za chwilke weekend ja nie wiem gdzie te dni uciekaja normlanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Nie rodze, gdzie tam 😉 w koncu do kompa usiadlam u babci i to na chwile.Ide sie wyspac bo dziecie z babcia spi.
Aguska ja tez takie maratony prawie codziennie robie. Przed praca Lukea zwykle gdzies jedziemy i tak nas nie ma ze 3-4 godziny. I w sumie sie ciesze, ze jednak troche aktywna jestem. Ale odpuszczam sobie juz duzo i daje innym robote. Juz widze po sobie, ze nie ma co sie przemeczac jak sa chetni pomocnicy 🙂
Macie dziewczyny przerabane z tymi naprawam samochodow, ja, wstyd sie przyznac, nie umiem na zwyklej skrzyni beigow jezdzic, tylko na automacie, bo tu wiekszosc takich. Ale tescie kupili nowy samochod z normalna skrzynia i mam sie na nim nauczyc ☺️. A taka naprawa skrzyni to okrutne pieniadze....
Boli mnie bok i tyl plecow wysoko, w ogole mysle nie ma nic wspolnego z porodem, nei wiem co to, ale mi zle.
Spakowalam malej caly zestaw i juz torby sa u babci, wiec Ella gotowa. Ja mam dwie torby, i mysle, ze w ogole sporo przesadzialma, bo w sumie to nic prawie nie musze, ale mam swoje ciuchy i szlafrok i kapciuchy i przybory toaletowe a dla malego glownie ciuszki i pierdoly. No a ja mam zlota torbe hehe.
Dzis dopadla mnie mega panika i latalam jak wariat i porzadkowalam, dopinalam co sie dalo. Ale raczej dzisiaj nie wybieram sie nigdzie i pewno jeszcze dlugo nie.
Objdalam sie arbuza i bede sikac pol nocy...co ja gadam, cala noc!
Agadka, z tego co wiem, to dopoki czop nie wypaadnie , to sie mozna milostkowac nawet jak jest rozwarcie mysle, jesli tylko ochota jest....u mnie chyba szlaban, juz nie chce.
Trzymajcie sie mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Normalnie nie wierzę, ale nie umiem spać 😮 Wyprawiłam męża, wstałam nawet przed nim o 5 28 i jakoś tak mi się nie zbiera na sen...
Ciekawe, czy u Was któraś urodziła w nocy? hmmmm Ja wczoraj dowiedziałam się, że znajoma, która miała termin na 17go już ma małą na świecie...a Martusi dalej dobrze w brzuszku widocznie 🙂

Ej kończę 39 tydzień 😮 😮 😮 😮 😮
Czyli jestem w 40 😮 normalnie nie wierzę hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - hehe..faktycznie "po terminie DOPIERO 4 dni" : P Kobieto - jaka Ty dzielna jestes, ze tyle przetrwalas!!! Ja ledwo, a urodzilam 4 tyg wczesniej!!!

Jakas zrabana jestem...ziew...zagladam na szybko czy ktoras nie rodzi, ale nie...eee 🙂 Dzia chyba Pampinka bedzie?! Trzymam kciuki za nastepne 🙂 A Wy te dalekie od szpitala...wezcie tam trzymajcie skrzyzowane nogi, co by spokojnie dojechac! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, śniło mi się, że zdobyłam złoty medal w biegu na 400m haha 🙃 😁

U Megi bez zmian, nic się więcej nie zadziało.

Dziś sobie pysznie pospałam, chyba przez ten sen o biegu olimpijskim 😁 No i dziś gin, ciekawe, czy będzie równie fajnie, co tydzień temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂
Dominika oczywiscie trzeba nagrodzic 😉 i nawet od razu mi sie udalo 😁

ten napis u mnie "dopiero" to tak na pocieszenie... ☺️

no no jak dzis wszystko zgodnie z planem to faktycznie pampinkowy bejbus bedzie 🤪 pewnie ma juz mega stresa biedna 😞 JESTESMY Z TOBA!!! 🙂

ale mialam okropna noc 😞 wiec Dodi tobie zazdroszcze! zasnac bardzo dlugo nie moglam ale misiek mnie zaczal masowac/glaskac i jakos padlam! i z tego wrazenia tylko raz! w nocy wstawalam po 4 jakos 😁 i spalam praktycznie do teraz bo i juz po sniadaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z pytaniami czy juz?
ostatnio mialam taka akcje ze co 5 min dzwonily albo sms od mamy i siostr i juz mnie wkur... i zaczelam na nich wrzeszczec, ze jak urodze to zadzwonie! wiec juz do mnie nie dzwonily ale nastawily brata zeby do michala zadzwonil "ot tak"! jakbym nie wiedziala, ze to podchody najzwyczajniej w swiecie! wiem, ze sie martwia ale nie ja pierwsza nie ostatnia i kurde dodatkowo stresuja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...