Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
Agadka rodzisz? 🤪


dbrycz nie ma tak latwo :P nie rodze :P zobaczymy co sie wydarzy....a i ciebie raczej nie wyprzedze jakbym smiala :P

magdad u ciebie pamietam bo nie dawno pisalas...
zastanawiam sie czy moga odejsc wody albo sie saczyc bez odejscia czopa...chyba moga nie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
D brycz a Ty w razie czego masz termin wywolania? Bo zapomnialam. Ja mam wrazenie ze jak zaczyna sie porod to zawsze pod wieczor albo w nocy zeby kobitka przez caala noc meczyla sie ze skurczami by w dzien lekarz raczyl podjac jakas decyzje


no ja tez mam takie wrazenie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke co do tajemnic, z mezem kiedys mialam identyczna sprzeczke o papierosy i wypieranie sie ze to nie jego. A ppotem na spokojnie mi wytlumaczyl ze on po to to zrobil by czuc sie meski i ze nie jest pod moim pantoflem. No taki to moj niegrzeczny pantofelek chcial sie jak dziecko buntowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze raz dziękuję :-)
dopiero dzisiaj urodziłam a już nie mam czasu nawet aby iść do łazienki 🙂 sam porod był ok 🙂 w sumie to się zdziwiłam bo sądziłam że będzie o wiele gorzej teraz już wiem cesarka to masakra . Tak jak wiecie wcześniej miałam już skurcze ale one na ktg nie były widoczne ą ja się wilam w sumie 2 noce nie spałam a dzisiejsza noc to koszmar no ale pani doktor mnie olała ą dziś przyszedł rano mój lekarz wściekły że nic nie zrobila bo już rozwarcie na 9 cm miałam. Zaraz po badaniu dali mi kropkowke na przyśpieszenie przebili wody i trzeba było czekać na skurcze. Naszczeście nie długo bolały jak nie wiem ale jak się chodzi jest lepiej 🙂 jak już były mocne to niestety musiałam się położyć ale nie wiem czy wiecie oddychanie dużo daje pewnie wiecie bo na szkole rodzenia wam mówili 🙂 lekarz pokazal mi jak się prze w czasie skurczu mnie nacieli nawet nie czułam no i przy 3 skurczach i parciach mała była na świecie 🙂 zostało łozysko ale to pikus ja nic nie czułam najgorsza była tylko główka 🙂 później zaszyli mnie i czkałam 1, 5 h z mała na sobie aż mnie zawiozą na sale 🙂 ogólnie myślałam że to coś strasznego ale gorzej było po cc. Tylko jak karmię mała to mam skurcze ale idzie przezyc, a mała to pijawka bałam się że nie będzie jeść bo parę godzin starałąm się jej cyca wsadzić aż w końcu jak zaczęła płakać to postanowiłam jej dać a ona odrazu do buzi i zaczęła łykac 🙂
ale się rozpisałam 🙂 ale jestem mega szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja leżę na patologii ciąży mam laptopa, internet i mogę leżeć 😉
Na razie nic nie wiem .. jutro na obchodzie może się czegoś dowiem .. dobrze, że 16 już w następnym tygodniu to aż tak się męczyć chyba nie będę .. tylko smutno mi bez Kamila 🥴 hormony mi chyba dają o sobie znać bo mi serce pęka .. i się popłakałam jak głupia na odchodne 🥴

Gratuluję Milako i 4nula gratuluję 😘 🤪 jakie wiadomości! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka napisał(a):
oj pampinka bo to wzruszajace...nie wiesz co sie bedzie dziac i kaza tacie isc do domu 😞. mnie tez by bylo smutno!!!

a po ktg cie zostawili? cos nie tak?


nie na ktg wszystko było w porządku mały oczywiście spał ale później się rozkręcił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakie wiesci 😁 Gratuluje Anula i Milako! Ciekawe jak tam u Megi. Oby szybko poszlo.
Pampinka no na pewno smutno tak zostac samej, ale dobrze ze nie zapowiada sie bardzo dlugi pobyt w szpitalu.
Magdaluke tez bylabym zla. Moj co prawda nie pali ale krecic tez potrafi a to wkurza najbardziej. Tez w takich momentach czuje sie oszukana i zdradzona i ja to jeszcze mam zaraz takie glupie mysli, ze moze kiedys tam w innej sprawie to tez klamal... Bo ja niestety strasznid pamietliwa jestem, to bardzo meczace...
A u mnie bez zmian, zab napierdziela tylko raz mocniej raz slabiej, brzuch i krzyz sobie pobolewaja i nic wiecej. Mezu ma nadzieje ze Michasia jutro sie zdecyduje wyjsc, w tatusiowe urodziny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula super, że masz już małą przy sobie i że w miarę pozytywnie poszło. A jak mąż - szczęśliwy? 🙂 Kurczę, miałyśmy prawie ten sam termin Ty, ja i Superbaba i wy już po, a ja się bujam.

Megi leży i czeka, nic na razie się nie dzieje, lekarz każe czekać i odpoczywać. Pozdrawia i gratuluje dziewczynom zdrowych dzieciaczków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi dziękujemy za pozdrowienia, pozdrów też Megi od nas i napisz że trzymamy za Nią kciuki!

Zobaczysz na Ciebie tez przyjdzie czas, jeszcze jest kilka dziewczyn przed Nami (bo ja też mam termin na koniec sierpnia) więc nie ma co się zbytnio wciskać w kolejkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka, no rzeczywiscie , ciekawe czy wody moga leciec jak czop jeszcze nie wypadl. Ale wiesz,z awsze sie moze zdarzyc, ze przegapilas...np. w nocy polprzytomna. A wlasnie wczoraj pytalam tesciowej jak to u niej bylo, to mowila, ze przy pierwszym dziecku poszly wody a przy dwoch kolejnych nie, i ze czopow nie bylo, ale ona nie bardzo i wiedziala co to, wiec pewno przegapila 😉 i jeszcze mowila, ze piewrwszy porod dlugi, drugi express a trzeci znowu dlugi ( ten to moj mezus).WIec nic nie wiadomo.
4nula, bardzo sie ciesze , ze porod nie wymordowal Cie psychicznie i masz nie najgorsze wspomnienia! Naprawde super ! A nie mialas w ogole znieczulenia? POki co, to ktoras z dziewczyn sn miala znieczulenie??? 😮
Nirmala, ja wlasnie tak tez pamietliwa i juz tysiace podejrzen i jakies glupie mysli i w ogole. Kazal mu przysiac na wszystko, ze nie bedzie juz, niby burknal, ze nie bedzie. ALe musial mnie sluchac przez dobre 40 minut...a on to taki cwaniak, juz mnie chcial za slowka lapac i w ogole, no sie wscieklam i mowie, ja tu od zadawania pytan jestem ! Ogolnie, mam nadzieje, ze do niego dotarlo....
Pampkinko, to lezakuj i dawaj znac. DObrze, ze maja was na oku. A beda czekac az samo ruszy, czy wywolaja? Wiesz? I , ze lezka sie zakrecila, to normalne 🙃Jak ja pomysle, ze mala zostawie ( w poczekalni z babcia na poczatek) to juz mnie sciska..buuuu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gaja ja mam na sam srodek...wedlug szkotow...

jak bylam na tym echu serca dziecka w polsce to mi napisala 25ty serpien...lol ale to moglo wynikac z niskiej wagi dziecka

zobaczymy wiec ktora data sie sprawdzi i czy na serio bedzie mala...

teraz to juz dzieciaki po 3 kg maja a nawet 4 i wiecej....strach sie bac :P
a mam tyle ciuszkow na early baby na 2,5kg lol chyba psa bede w nie ubierac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niczego się po wieczornym obchodzie nie dowiedziałam 🥴 była ta lekarka co mnie ostatnio do szpitala nie przyjęła .. to się zapytała co mi jest 😠 to później sobie przeczytała w karcie i zapytała czy już wiem co ze mną będzie to powiedziałam, że nie .. i pewnie jutro coś ruszy ale pewnie papa do domu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke no co ty masz rozowe siuski po burakach?? ja jeszcze nigdy nie mialam...

wlasnie ja nie wiem jak sie sacza to ciale chyba leca pomalutku co a mnie tak dwa razy wczoraj wieczorem czulam jakbuy mi sie chcialo siku i w tej samej sekundzie polecialo ale mialam czarne majty i spodnie wiec nie widzialam zadnego koloru ale musialam sie przebrac i dzis znow polecialo ale mniej niz wczoraj i tylko raz wiec to chyba nie wody....nie biale ani nic takiego tylko jak siuski woda i juz

ostatnio po porodzie wiele razu sie posiusialam bo pecherz byl delikatny najczesciej przy smianiu wiec moze teraz tez pecherz juz ma dosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś znajoma opowiadała, że pod koniec ciąży musiała leżeć na patologii z powodu zbyt niskiej wagi dziecka i zagrożenia, a urodziła syna 4800g 🤪

Magdaluke w moim szpitalu w ogóle nie stosuje się znieczulenia zewnątrzoponowego, więc nie mam na co liczyć, a Ty skorzystasz?

Ale mi mała dziczeje, te jej wygibasy strasznie bolą 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...