Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czarnyloczku- właśnie z tym karmieniem to nie jest tak do końca.. . Jako z naturalną antykoncepcją.. Ja znam mnóstwo par które właśnie tak wpadły... i slyszałam, że w ogóle po pierwszej ciąży bardzo szybko zajść w drugą.. takie przypadki też znam 😉 że nawet rok nie minął a tu już kolejna ciąża.. Trzeba się mieć na baczności.. Ja się chyba zdecyduje na tabletki jakieś..
4nula- opowiedz jak było ! 🙂
magdaluke- co Ci mąż przeskrobał?

To która następna? 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Amelia chodziło głównie o to by odstraszyć męża i z powodzeniem 😉 Sporo czytam o tym w porównaniu z Miśkiem więc wiem więcej od niego, a jak się zbliża to mówię: "stać Cię na kolejną serię pampersów?" to od razu odchodzi 🙃

4nula daj znać potem co i jak 🙂 Teraz pewnie Megi będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku, hehe, racja, pieluchy drogie...ja ostatnio zakupilam wielkie paki dla Elli ( jescze) i dla malego i pudlo chusteczek i poszlo prawie 100 $ 😞 wiec grozba jest realna . No ale tyle dobrze, z chusteczek mam na dwa miesiace mysle a pieluch na miesiac spokojnie.
A z mezem...az mowie, szkoda gadac. Niektorzy pewno by sie smiali a mi nie do smiechu i tyle.

Brzuch mnie boli coraz bardziej dotkliwie ale takim jednostajnym bolem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj i to spory wydatek 🤨 Tym bardziej że przewijam małego za każdym razem jak się budzi na jedzenie, to Misiek tylko krzyczy że ona czysta 😜
Ja używam pampersów dady i jestem mega zadowolona 😉 Teraz była promocja 156sztuk za 49,99zł 🙂 I Tylko to się kupuje, jakbym musiała mleko też kupować to pewnie bardziej po kieszeni by poszło.
A u Ciebie u Elli to końcówka już pewnie to tylko dla małego trzeba będzie 😉
No napisz czym Ci podpadł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do pampresow dada wlasnie duzo osob z nich zadowolona i pewnie sie przerzuce jak malej beda pasowaly bo po co przeplacac 😮 na pocztatek mam pampery te delikatniejsze jakies niby ale wiecie bo to na poczatku sie tak mysli ze wszystko najlepsze musi byc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula jeszcze raz gratulacje 🙂

Magdaluke co mąż przeskrobał?? może u Ciebie tez sę coś zaczyna te pobolewania brzucha mogą coś znaczyć??

Czarnyloczku sposób na męża juz mas zja się tearz jakoś bardziej boję bo nie planujemy już 3 dziecka i najchetniej bym brała tabletki zastrzyk i gumke razem, bo samym tabletkom tez jakoś do końca nie ufam 🥴 musze chyba pogadac z męzem o antykoncepcji najlepiej to mu bym zrobiła wasektomie (nie wiem ajk sie to pisze) ale on sie na to by nigdy nie zgodził 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio tez mnie jakies niepokoje nachodza, ze moze nie Iza... 🙃
ale to i tak nic w porownaniu z tym jak mnie ostatnio misiek wkur... 😠 co jakis czas przegladam rzeczy malej czy aby napewno wszystko mam 😁 i mowie mu, ze wsystko jest tylko mala sie nie spieszy a on mi "ty ale beda jaja jak sie chlopak nam urodzi!" myslalam ze bucikami malej w niego rzuce ale bucikow poszkodowalam 😉
nie chodzi o to, ze nie cieszylabym sie z syna no ale to corcia ma byc! i od razu Monia mi sie przypomniala 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke- dziekuje za oklaska, mnie tez kazdego dnia co raz bardziej boli brzuch, jakbym miala dostac mega okres, tak cisnie. Az mi sie odechciewa miec skurcze, tzn chce napisac ze tak mnie to juz boli ze nie mam sil na jeszcze jakies mega skurcze o ktorych dziewczyny pisza.Chyba padne jak dostane tych mega duzych skurczy.
Dzis snilo mi sie ze urodzilam i wracam do domu i wchodze na forum a Wy o mnie zapomnieliscie i musialam sie Wam przedstawiac 🙂 kim jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie, ja tez wychodze z takiego zalozenia, ze na poczatek firmowki sa lepsze, ale to i z praktyki wynika. Probowalam wielu roznych pieluszek na malej Elli i zawsze wygrywaly Huggies albo Pampers. Ale jak juz miala zdaje sie 6 mcy to przerzucilismy sie na marke Luvs i sa swietne i tansze. W sumie tez markowe tyle , ze tansze. Ale dla malucha kupilam wielkie pudlo Huggisow poki co...I kupilam 1 , mam paczke mala nb bo najwyzej sie dokupi nb. A 1 sie zuzyje tak czy siak.
A co do meza...wiecie, kiedys sie imprezowalo, szalalo pilo i palilo ale wszystko sie zmienilo jak doroslismy cos kolo 30 stki 😉 i jak nadeszly dzieci. No i nie bylo latwo rzucic palenie ale to juz lata temu i za nami. A ten glupek popala gdzies, i jest jeszcze taki glupi , ze paragon zostawi na wierzchu...w ogole nie wiem o co mu chodzi i jestem tak na niego wsciekla, ze szok. No po prostu glupek....wiem, ze pewno tylko w pracy itp ale mnie to absolutnie nie obchodzi, nie moze i juz. I najgorsze, ze go nakrylam i sie jeszcze wykrecal wymowkami jak 15latek, ze to nie jego....bo ja mysle, ze u niego w pracy to pewno wiekszosc pali, bo on pracuje w takiej fabryce, ale on siedzi w swoim biurze i laboratorium , wiec nawet nie wiem z kim on sie tam kumpluje...no nic.
To tyle ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja zapomniałam że dysponujesz danymi 🙃
D-brycz jak wytrzymał tyle miesięcy to da radę 😜 Ja teraz poświęcam się synowi 🙂 hehe a masz pewność że nie będzie siusiaka?? 😜
Maiha no rzeczywiście Wy już dwójkę macie i to idealnie bo parkę 😁 Też bym była w strachu na Twoim miejscu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha, ja mam tak samo, tez sie boje 3ciej ciazy....moja mam planowala dwojke, wychowala trojke i tak samo tesciowa 🙂 wiec strach sie bac. A co do wasektomii to ja tez bym chciala, ale on sie nie podda....a zdaje sie, ze zabieg jest odwracalny w wiekszosci przypadkow, nie jak podwiazanie jajnikow. Na to sie nie zdecyduje na pewno. Dwa przypadki niedawne, jeden znajomi, drugi w rodzinie, obie laski po podwiazaniu jajowodow, obie rozwodki , ponownie wyszly za maz i chcialyby miec jeszcze po jednym malenstwie z nowym mezem a tu upsss. I jedyne rozwiazanie to in vitro ale to mega koszty....A ja mam takie zle przejscia z tabletkami...ale moze jakies dobre sie uda.
Gaja i Bisia , ale wy dzisiaj sny mialyscie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia palenia tez nienawidze! i jak ma palic to niech pali a nie KLAMIE! moj tez kiedys rzucil i potem po kryjomu "bo w pracy wszyscy pala przeciez"! i cie bardzo rozumiem!

a co do siusiaka u mnie w brzuchu 🙃to wlasnie coraz bardziej sie zadreczam bo ostatnie usg mialam praktycznie 2 miesiace temu 🤪 no ale 3 roznych lekarzy zgodnie twierdzilo ze babeczka... no ja zobacze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
Madzia palenia tez nienawidze! i jak ma palic to niech pali a nie KLAMIE! moj tez kiedys rzucil i potem po kryjomu "bo w pracy wszyscy pala przeciez"! i cie bardzo rozumiem!

a co do siusiaka u mnie w brzuchu 🙃to wlasnie coraz bardziej sie zadreczam bo ostatnie usg mialam praktycznie 2 miesiace temu 🤪 no ale 3 roznych lekarzy zgodnie twierdzilo ze babeczka... no ja zobacze 😉


No wlasnie z tym popalaniem, tak mnie to zabolalo, bo sie poczulam, wiecie tak...zdradzona troche. No nic, jakos to bedzie.
A co do siusiaka..napewno nie ma, ale jesli jest, to juz nic kochana nie poradzisz, hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke- ja Cię doskonale rozumiem ! niecierpie papierosów..i jakbym sama paliła to by mi mniej przeszkadzało niż jak mój popala.. a czasem popala.. bo kiedyś miał nałóg. Rzucił dla mnie. I do tego moja obsesja.. i jego wykręcanie się.. że to on nie.. że wydaje mi się. To kręcenie jest gorsze od rzucenia prawdy w oczy. Tyle, że ja mam na tym punkce obsesje i obsesje na punkcie mojego męża.. boje się że to mu zaszkodzi itp. Po prostu. Cięzko to zrozumieć komuś kto tego nie odczuwa. Coś w rodzaju nerwicy, o której już zaczełam mówić wprost.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski poczytalam trzy ostatnie strony 🙂
Jeszcze raz gratki 4nula!!!
A co do pieluch to ja kupilam pampersy i dady. W szpitalu byly happy. I te najlpesze niesttey ale nie moge ich nigdzi ekupic 😞 WCzoraj wszytskie sklepy zjezdzilam 😠 i nei ma 1 happy. Papmpersy zaczely go tak jakby uwierac i mial czerwone nanozkach ( to nie odparzeni abo tam ani siku ani kupki 🙂 Nio a dada niesttey podraznia mu pepuszek wiec nie da rady 😞 Kupilismy dzis hugginsy i czekamy 🙂
a HAppy zamowimy na necie 😠
Nio a agadka co do wod to mi polecialy jak poszlam siku i wypadl od razu czop. Byl okropny!!! Nio i chlusnelo otsro a potem caaaaaly czas lecialy ( szybko zalalam gatki wkladke bluzke i w ogole podloge 😮
Nio madzia: bida ztymi chlopami 😞 oni sa niereformowalni 😞 nio jak dzieci 😞
d-brycz: normalnie cos nie mozesz sie rozpakowac 😮 nio a co do plci to pewnie sie juz nie zmieni 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...