Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Trzymam kciuki za Milako i 4Anule niech im glodko pojhdzie 🙂
agadka a gdzie w karcie pisza o tej glowce?
Ja mam nastepna wizyte 15 sierpnia 3 dni przed terminem i pewnie tez to samo co oststnio czyli cisnienie,mocz,podotyka se brzuszek i sprawdzi doplerem serduszko i tyle
Musze sie jej spytac o ten sweep bo jeszcze nic nie wspominala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadkai Anyaz ja mysle ze ja urodze najpozniej z naszej wyspowej trojki ehheh
Tak mnie straszy tymi skurczami i pozniej cisza dlugie dni 😮 jak na poczatku bylm pewna ze grozi mi wczesniejszy porod tak teraz boje sie ze przenosze i beda musieli wywolywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy macie taka karte jak ja taka duza zolta

tam gdzie teraz polozne wpisuja w tej mniejszej czesci posrodku....

teraz nie wiem dokladnie jak tam pisze bo kartke mam u gory ale jest tak ze glowka musi byc engaged
jest tam sicnienie ruchy serce twoje dziecka i to
u mnie pisze juz od ostatniej wizyty
2-3/5 engaged
znaczy to ze polowa glowki jest juz izej i nie mozna jej wyczuc....
chcemy zeby bylo 0/5 znaczy ze cala glowka jest nie wyczuwalna....
na poczatku ma sie 5/5

zobacz w karcie i mi napisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadko na wizyte do gina sie wybralismy. Okazalo sie ze te niewinne skurczyki zrobily mi rozwarcie 3cm 😉 Dr stwierdzil ze jakbym sie wybrala do szpitala teraz to by mnie zatrzymali, ale u nas nie sa tacy chetni 😉 I meza mi nastraszyl ze moge w drodze zaczac rodzic, zeby po dziurach nie jechal (a znajdz w Polsce droge bez dziur :P) i biedakowi az sie rece zaczely trzasc. A teraz brzuch boli raz ciaglym bolem raz na krotko ze skurczem a jakos za liczenie czasu nie moge sie zabrac, zawsze zapomne spojrzec 😉
Ciekawe jak tam Anula i Milako...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zerkam co i raz do Was...wczesniej nie rozumialam tego, ze przy niemowlaku jakos nie ma na nic czasu..haha..teraz juz ogarniam temat 🙂 Niby grzeczna, niby duzo spi, a ja nie mam za wiele czasu..poza tym czuje sie nadal do dupy:/
Wspolczuje Wam tych skurczy...jak lezalam na porodowce z tymi 120 co pare minit i to takimi z krzyza plus te okresowe to myslalam ze zwariuje..zelaszcza, ze na cc czekalam;/
Fajnie, ze powoli coraz wiecej z nas ma bobasy przy sobie 🙂 Tak sie smieje, ze jestem juz po wszystkim a nadal podobnie zyje..tzn.duzo lezenia, malo wyjac i slabe samopoczucie. No ale rozumiem tez, ze po takim czasie to ciezko tak od razu to zmienic 🙂 Zazdroszcze Wam tych fajnych ciazy..bo to nawet mozna z tym milo zyc:P
4nula chyba nadal czeka..nie wiem kurcze na co..bo nadal chyba nie zdecydowali czy cc czy sn:/ Kurcze...ciesze sie, ze ja juz po porodzie i tym calym wyczekiwaniu!

Bobasy Wasze sa cudne..radzicie sobie Mamuski super! A
Monia nasza i kovhana Marcelinka dadza rade..musza po prostu wytrwac ten najciezszy okres! Trzymam za Was Kobietki kciuki!

W ogole Brzuszki trzymajcie sie...rach ciach i bedziemy wszystkie Mamusiami 🙂 Niezle sYbko minal ten czas co? Z Wami tak jakos razniej mi to zlecialo:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala, Agadka ma racje, ze pozostalo ci czekanie i moze dzisiaj w nocy pojawia sie az trzy sierpniowe maluszki 🙂
Agadka to mamy troche inne karty. Moja jest zielona i na temat pozycji glowki nic nie ma. Polozna wypisuje tylko jakie jest cisnienie i zaznacza na siatce centylowej zaleznosc miedzy tc a wzrostem brzucha i mozna zobaczyc ile tak na oko maluszek bedzie wazyl. Moj sie zapowiada na 3500g, ale sir zobaczymy w praktyce jak to sie sprawdza.
Z tym porodem to juz zglupialam, bo jakos nie widac, zeby zblizal sie u mnie wielkimi krokami. Chyba tez sobie poszukam jakiejs aplikacji do liczenia skurczy, ale jak narazie nie ma czego liczyc 😉
Moja kolezanka miala 2 razy sweep robiony wlasnie w 40 tyg., bo podobno czasem robia w pierwszej ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamy braaazzzzz


anyaz na serio masz inna kartke....a ty agusia??

a co do tych masazykow to ja nie pamietam dokladnie kiedy zrobili pierwszy raz chyba cos przed swietami wiec bylam w 40tc plus cos i mialam co 2-3 dni chyba 3 albo 4 w sumie na dzien w ktorym mialam byc w 42tc mialam zaplanowane wywolanie ale maly sie wystraszyl i zaczelo sie na noc przed....
tak to bylo u mnie szczegolnie ze akurat swieta sylwester i nowy rok wiec wszystko bylo poplatane...nie wiem czy u was tez tak beda robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej, ja tam nie mam na zywo, wiec nie wiem, poza tym, to dopiero wrocilismy i Luke biegiem do pracy, zapomnial jedzenia i sie wracal, na wariackich papierach u nas...jak zwykle.
Zrobilismy zakupy i jest zarcia na jakis czas, wiec spokojniejsza jestem. A zmeczona po tym, jak nie wiem...
No to czekamy na wiesci od 4nuli i Milako, i widze,ze Nirmala juz duzymi krokami! Juhu!
Nie kumalam o co z tym sweep chodzi ale poczytalam sobie i to chyba masaz szyjki, tak? czy cos podobnego...
Ja mam bol dolu brzucha i dolu plecow, tak jakby kosci ogonowej...ale to pewno nic.
NIe wiem czemu mam przeczucie, ze jak sie zacznie to juz na dobre bez przepowiadajacych...zobaczymy.
Wspominalam juz, ze jestem zmeczona.... 🤢 mala spi wiec sie poloze kolo niej. buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...