Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie Sierpnióweczki 🙂 Moja Malutka chyba koniecznie chce zmienić sobie miesiąc narodzin i wepchać się do Was....
Aguska101 ja miałam takie regularne skurcze wczoraj calusieńki dzień, od rana do wieczora, później przez półgodziny co 5 minut, a potem wszystko przeszło 😞
Życzę Wam wszystkim rozwiązań bez powikłań 🙂 🙂 🙂 Wrześnióweczka.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej melduje się w całości wczoraj nawet zaszalałam i poszłam na festyn 🙂 ale za to później nogi mi dały o sobie znać spuchły jak nigdy 🙂 ale warto zawsze to jakaś atrakcja 🙂 dziś spać od 3 nie mogłam to od 6 gołąbki robię, ostatnio jakoś mnie na gotowanie wzięło 🙂
doti- z tego co masz wpisane w profilu to data porodu 31 sierpień więc wcale się nie chce wepchnąć 🙂
kambea~ wszystkie porody miałaś naturalne ?
Co z agadka ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz Dziękuje 🙂 Na Twoim suwaczku pisze ,że za jeden dzien...,więc głowa do góry i nie trać nadziei 😉
4nula Tak, wszystkie naturalne i teraz gdybym miała wybierać to też wole naturalny a to dlatego ,że nie lubie być od kogoś zależna i prosić się o łaske, a po cc obawiam sie że ciężko byłoby mi dojść do siebie i zajełoby mi to sporo czasu,ale jak to mówią < wszystko w rękach pana Boga.
Doti Witamy w naszym gronie i na wzajem 🙂
Aguśka Wygląda na to ,że akcja porodowa się u Ciebie rozkręca 🙂 Powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej diewczynki
I tak jak przeczuwalam kuzwa skurcze przez 4 godz co 10 min a teraz spokoj.
Brzuch tylko boli jak na okres i sie napina caly czas
Ja to chyba bede miala jazdy z tym porodem 🤨 juz mnie tak 3 raz postraszylo,ciekawe ile jezcze takich akcji mi sie przytrafi ehehh
Monia mi sie przypomniala jak tez tak miala co chwile cos
No nic zobaczymy co z tego wyjdzie 🤪
Kambea oklask za pelny tydz 🙂
D-brycz trzymam kciuki zeby tez juz cie wzielo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś o 3 w nocy miałam jakieś skurczo-bóle i co? I przeszło. Morał z tego taki- nie tak łatwo urodzić gdy dobijesz do 38 tygodnia 🙂 nie masz już stresu, że nie donoszona ciąża i mamy luzik i nie rodzimy .
Dziś miał być jeden ostatni dzień przed porodem z mężem- oczywiście jest w pracy.
kambea- oklask za 38 tydzień 🙂 tylko musze poczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

cisza tu sie zrobila mam nadzieje ze nie poznikamy wszystkie jak sie maluszki porodza tylko bedziemy sie tu odwiedzac!!!!!!

ja tez mialam falszywy alarm dwa dni temu skurcze regularne co 20min kilka godzin a potem przeszlo wrrrr....wiec wczoraj zaczelam cos dzialas lazilam sprzatalam bylismy pol dnia nad morzem dlugi spacer i w oglle i co i nic pozatym ze pies najadl sie morskiej wody i sie zatrul od przyjscia-(pierwszy raz w moim aucie!) do 3 w nocy nazmiane sraczka i wymioty bleeee mowie wam!!! juz myslalam ze cos mu sie stanie ale wkoncu zasnol i my tez :d jak przy dziecku :P
a to jest duzy pies jak on zwymiotuje to pol kuchni zalane :P

widze ze tylko mauapaulinka rozpakowana a reszta sie trzyma w kupie heh naprawde wiecej z nas w lipcu rodzilo niz w sierpniu...lol ale spokojnie jest dopiero 5! damy rade 😁

no wlasnie ciekawe co u moni i malej czy potrzebuje tej operacji i w ogole...i co u reszty naszych rozpakowanych mam!!! nic nie pisza nojakie problemy po porodowe jak dzieciaki sie maja jak z karmieniem...

doti duzo was w tym wrzesniu jest wiec napewno ktos urodzi w sierpniu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha znalazlam stare forum na ktorym pisalam w poprzedniej ciazy i sobie przypomnialam jak to bylo

o22 odszedl mi czop
o 3 zaczely sie skurcze wzielam kapiel i sie nasilaly tylko
o 5 wyjechalismy do szpitala bo juz bardzo bolalo
o 6 bylismy w szpitalu i mialam 10 rozwarcia 🙂
odrazu przeniesli mnie na porodowke i polozna mowi 30 min i bedzie dzidzia...dzidzia niestety nie chciala wyjsc zablokowala sie w brzuszku bo byla zle ulozona... po godzinach boli partych...
ok 10 zdecydowali sie na porod kleszczowy i tak sie skonczylo 🙂

wiec zobaczymy czy sama sie pobije tym razem ale wydaje mi sie ze w tamtej ciazy ja w ogole nie czulam tych skurczow co teraz czuje ?! moze na starosc jestem bardziej wrazliwa haha wiec moze tym razem szybciej poczuje ze rodze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz wam poodpisuje

dbrycz skonczylas jakos uzytkownik haha...a wlasnie szkoda ze nie naliczaja dalej!!! musisz sobie suwaczek robic bo nie bedziemy wiedzialy jak ci odliczac 😁

anula jestes jestem zyje ....dalej 2w1 :P jak bylo na festynie

kambea dzieki za troske :* wlasnie mialas wszystkie porody naturalne?! i jest tak rzeczywiscie ze z kazdym jest latwiej? i szybciej?

nirmala megi milako dzieje sie cos???
milako to jak do 10tego nic sie nie bedzie dzialo powodzenia na wywolaniu bedziesz jako pierwsza z nas je miala wiec nas informuj co i jak

mial ktos jakies wiesci od mauapauliny?! musiala duzo krwi stracic ze jej przetaczali?! ciakwe co sie dzialo

amelia jak bylo na ognisku? fajny pomysl!

babylove...ale waga jak dziecko :P hihi szybko ci brzucho wciaknol ja sie nie ludze nawet przed porodem maialam wystajacy moj sie juz nigdy nie wsiaknie i skore tez bym mogla komus podarowac 😠

magdaluke co dzis u ciebie zadncy boli glowy plecow etc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane!!
Ja to chyba Was nigdy nie nadrobie 😞 A dopero dzis wlaczylam kompa od dwoch dni 🥴
Normalnie chyba jestem niezorganizowana 😞 A Piotrus grzeczny, budzi sie na jedzenie co 3 h nio i w kazdej pieluszce kupka 😲
Nio a Wy jak tam?? Sierpien mamy kochane 🙂 teraz to juz po kolei 🙂 Nio ale dziwne to uczucie jak ktos nie kopie w brzuszku 🥴
[IMG]http://i46.tinypic.com/11lps7b.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj brzuszaczki;*
Agusia, agadka - Wy już macie takie skurcze.. i ogóle.. kończycie się jako użytkownicy;D Ja NIC nadal NIC 😮 u Was przynajmniej jakaś zapowiedź jest, bo ja się chyba nie doczekam;/ 😮
co z DODI? bo coś się nie dozywa..
D-brczy. 4nula-- Wy to już.. 😉 coś czuje..na dniach, godzinach!

Po ognisku super !troche się oderwałam, wróciłam o 2 całkiem niezmęczona tylko z nogami spuchniętymi.. 😮 nic już na nie nie pomaga.. Ciotka aż mnie zatruciem ciążowym nastraszyła 🥴 ale to hcyba normalne, że przy upalach i pod koniec nogi puchną? i w ogóle się puchnie..a mocz mam dobry. Pod koniec oczywiście, jak już wracaliśmu, musiąłam się z mężem pokócić. Bo głupek wsiada do samochodu po 4 piwach i chce mnie do domu wieźć;/ " bo masz nogi spuchnięte" i co że tylko 200 metrów!!!! wrrr myślałam, że go udusze, tak mnie zezłościł. W takich sytyuacjach chce już rodzić -Z NIM - i chcę żeby widział ile kobietę kosztuje wyżeczeń poród i sił i wszystkiego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz nasze maluszki coś się nie śpieszą na świat i milako też czeka i czeka ah te nasze slodziaki mogli by już wyjść.

Ja 11 jadę do szpitala jak się nic nie będzie działo na wywołanie.
Ja dzisiaj odpoczywam w domu oglądając filmy z mężem albo czytając książkę. Wczoraj oglądałam fajny film "czarne złoto" kto lubi takie klimaty to mu się spodoba. A książkę to czytam Agaty Christie bardzo ciekawie pisze już 2 książkę jej czytam pierwsza to była "mężczyzna w brązowym garniturze " a teraz czytam "dwanaście prac Herkulesa" polecam jej książki bo bardzo wciągają. Ale się rozpisalam.
Znacie albo ogladalyscie jakieś ciekawe filmy napiszcie tytuły bo bym sobie coś ogladnela ciekawego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad alez on uroczy ☺️

amelia zlapie cie pewnie nagle te przepowiadajace sa do dupy haha bo dalej nic nie wiemy a tylko stres :P

megi to jesli nikt sie nie wepcha a wam nie ruszy bedziesz druga w kolejce 🙂

niko witamy 🙂 szkoda ze tak pozno dolaczasz!!! jakie imie wybraliscie??
dopiszemy cie do tabelki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hellooo
Agadka, no my sie tu martwilysmy troszeczke 😉
Aguska, Ty juz po 38 tyg Twoja Ami w 38 +2, jesli dobrze pamietam, tak? No to moze zaraz zaraz...
A takie przepowiadajace bole to wkurzajace...ja co prawda jeszcze nie mam i moze i nie bede miala, ale bym sie stresowala na maxa, wiec nie zazdroszcze.
Kambea oklask :-)
D-brycz, to ju z sie przeterminowalas , hehe 😜 ale spokojnie, juz Ci dlugo lekarze w ciazy nie dadza pochodzic.
Amelia, fajnie, ze sie wybawilas, nie ma to jak odetchnac poza domem. A i racja, ze po lbie trzeba bylo walnac meza....4 piwka to tak spokojnie o 3 za duzo za kierownice jak i nie o cale 4!!!
A spucnietych nozek wspolczuje 😞
Magdad, super Cie widziec, oczywiscie Piotrus przecudny 🙂 a to uczucie pustego brzuszka to doskonale pamietam i milo nie wspominam. A ja sie czuejsz i w ogole???? Jak maz w roli taty?
Megi, ja ogoladam tyle filmow, ze uz sama nie wiem. Nie polecam Hunger games....bo nic fajnego w tym filmie nie widzialam, dzieci zabijaja dzieci. Nie iwem o co cale wielkie halo bylo....
A z kasizek to ..hmmm...ja czytam co popadnie, doslownie. Ale ogolnie wszystko Kinga, Mastertona, Koontza...czyli dreszczyk horror...przeczytam i zapomne, hehe.no i inne po drodze. A Agate Christi tez lubie 🙂. Musze przejzec ksiazki to moze cos CI doradze jak mi sie przypomni. I filmy tez.
Bisia, a ten chlopoec w pasiastej pizamie, to dolujacy? Bo sie wlasnie obawialam tego filmu, ze mnie zdoluje...
Witamy nowa mamusi, lepiej pozno, niz wcale 😉
Wrzesnioweczki zapraszamy na sierpien, oby tylko nie za szybko, nie ma problemu, pomiescimy sie 🙃
Glowa cmi Agadko,codziennie pobolewa, ale nie mam co sie niby martwic...w srode znowu wizyta...ale przeciez nic mi nie jest...
U nas burze cala oc i rano ciemno i grzmi i taka dziwna pogoda....ale moze chlodem powieje.
My dzis rocznicowa kolacja i pewno kino...bo ja sie do niczego innego nie nadaje.
Wczoraj zabralismy mala na plac zabaw i na lody i ledwo doszlam do domu. Nie spuchly mi nogi ale tak strasznie bolaly kolana i kostki, ze sie praiwe poplakalam. Daje mi ta ciaza po kosciach....
Ciekawe jak Dorotka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niko widzę że jestes z Rybnika to jestes już 3 mamą na sierpniowym forum z Rybnika ja i Akinimod tez tam mieszkamy 🙂

Magdad Piotrus jest przesłodki 🙂 heh jak tak patrzena jego zdjęcie to wydaje mi się że wszytskie dzieciaczki robią takie same pozy bo mój tez tak śpi jak Twój Piotrus na zdjęciu 🙂

Magdaluke ale Ci fajnie -baw siędobrze na kolacji z mężem 🙂 umm aż zazdroszcze takiego wyjścia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niko....od włoskiego imienia Nicola, po dziadku...ale żeby nie nazywali się oby dwoje tak samo wiec nazwaliśmy go NIKO....
tak Rybnik, ale obecnie jetem mężatkom i mieszkam we Włoszech :>>
z jakiej dzielnicy Rybnika jesteście...albo są te 2 dziewczyny???... ja się wychowałam na nowinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niko magdaluke niesamowite my tez myslelismy o nico...ale u nas to dlatego ze adi fan formuly a tam jest nico rosberg i zawsze na sie podobalo...

magdaluke wy znow wychodzicie 😁 wam to dobrze!

pies wkoncu przestal wymiotowac uffff

megi a u ciebie tez dalej nic? probowalas autem pojezdzic bo kule jak ja jade autem to mi sie wydaje ze zaraz zaczne rodzic hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka- a jeżdżenie samochodem to też jakiś sposób? ja jeżdze, każdy patrzy na mnie o tak : - 😮 ale żeby coś brało...? gdzie tam !
Nie no... koniec tego ! dziś zaciągne męża do łóżka i tyle.
Przysiady? latanie po schodach? czy czekanie aż natura się odezwie..
Odezwie się albo nie. A jakoś mi się nie uśmiecha na poród w szpitalu czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...