Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki
Ja tylko sie przywitac bo padam z nog 🥴 caly dzien gdzies jezdzimy wiec marze tylko o lozku
U mnie oki dalej 2w1 😉
Jutro was doczytam i poodpisuje
milej nocki kochane
No i oczywiscie Mauapaulina gratuluje ci serdecznie i sciskam,wkoncu masz przy sobie mala Lilusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂 Pustki tu w weekend.
Manupaluina jeszcze raz gratuluje 🙂
d-brycz- wow u Ciebie już w poniedziałek 40 😉 i co dalej cisza? chcesz być pierwszą która urodzi w terminie ? 😉 i Megi chyba też się nie śpieszy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
Magdaluke Dziękuje dostosowałam się i przyznam ze miałaś racje te opatrunki hydrożelowe dają rade a wczoraj wątpiłam w ich działanie bo stosowałam je o raz pierwszy i efekt był słaby,ale noc przespałam.
Dbrycz Tobie też Dziękuje.Jak mineła Ci noc? Jak się czujesz?
4nula Jak tam Twoje skurcze łydek? Ustąpiły?
Aguska oklask za 38 tydz 🙂
U mnie za oknem żar sie leje z nieba jak na to patrze to już mam dosyć,wykańcza mnie tegoroczne lato.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kambea- łydki dalej mam napięte i jakieś takie dziwne ,ale w nocy tylko raz mnie złapało i w porównaniu do tego co ostatnio, to nie było aż takie straszne 🙂 No ale codziennie pije mleko, kakao, jem jogurty i płatki na mleku więc może faktycznie coś to daje mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki
naściemniałabym w szpitalu ale co? boje się, że mnie zatrzymają i nic więcej, będą kontrolowac ktg i tak sobie będę czekać czekać czekać
u nas pochmurne niebo.
nasza rodzina stosuje na oparzenia kosmetyki dr nona ze strony http://www.drnona.com.pl/ kiedys byłam scepytczna co do tych kosmetyków ale teraz już wierze w nie. Pomagają mi też jak mam opryszczkę na ustach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula napisał(a):
kambea- łydki dalej mam napięte i jakieś takie dziwne ,ale w nocy tylko raz mnie złapało i w porównaniu do tego co ostatnio, to nie było aż takie straszne 🙂 No ale codziennie pije mleko, kakao, jem jogurty i płatki na mleku więc może faktycznie coś to daje mam nadzieje 🙂

ja stosuje też tą samo "kuracje" i chyba mi też pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wreszcie mogę do was zagladnac nie przeczytałam was bo bo za dużo czytania ale to nadrobie. Mi dzisiaj stuknal 40 tydzień a tu ani widu ani slychu o porodzie. 4 nula ja już chce mieć małego przy sobie ale jemu się do mamusi nie spieszy 🙂 więc czekam cierpliwie kiedy zechce wyjść. Dzisiaj jadę na ktg więc zobaczymy co i jak może są już jakieś skurcze których nie czuje wszystko możliwe jak będę po to dam wam znać co i jak albo na forum albo napisze smsa 🙂 buziaki

no i ogromne gratulacje dla nowej mamusi i jej córeczki lilusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz mnie od 3 dni pobolewa bardziej brzuch tak jakbym miała zaraz dostać okres i chęć na sprzątanie też mam a w nocy to spać nie mogę obudzilam się po 2 i miałam ochotę coś porobic. To chyba znak że coś się.u nas już zaczyna dziać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jesteśmy pierwsze na liście a ja się rozpędziłam i we wrzesień weszłam 😉
Ja mam nadzieje że ta kuracja pomaga, choć Ty Bisiu będziesz miała cesarkę to te skurcze Cię nie stresują tak jak mnie...Ogólnie to chyba też bym wolała mieć cesarkę suuperbaba mnie nastraszyła i teraz się boje panicznie naturalnego porodu (tzn boje się że macica mi nie wytrzyma bo ja czuje ją coraz częściej ) 🤢 😮
Megi - to jesteś pierwsza która nie urodziła przed terminem.
D-brycz- mnie ciągle coś boli z dnia na dzień coraz mocniej i każdej nocy jak się kładę to się zastanawiam czy nie urodzę bo coraz gorzej a tu cisza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam też nadal 2w1 🙂 ale przynajmniej mamy nową mamusię 😁 i czekamy na Megi teraz bo już czas, nie? 😉
Wejdę do was później bo całą chatę ludzi teraz będę miała .. teście, szwagierka jej dzieci teściowej siostra .. i jej dzieci 😮 już na samą myśl mam ich dość ! 😠 (a tak chciałam w nocy urodzić żeby mnie to ominęło 🥴 i dupa .. 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, u nas goscie pelna para, wczoraj caly dzien z nimi spedzilismy. Damianek dostal 2 reklamowki ciuchow, dzien wczesniej od mojej cioci tez torbe 😁 popralam i dzis bede prasoac, wiekszosc na 68 ale i na teraz cos sie znajdzie 😉 i troche kosmetykow z Anglii tez dostal 🙂
N
ie mam w czym chodzic 😞 brzuch jeszcze jest to w stare spodnie nie wchodze, sukienki tylko ciazowe :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzaueczka a co ty myslala, ze w 2 tyg od porodu sie zrobi sie z ciebie extra laska?! 🙂 daj sobie jeszcze troszke czasu 😉
dziewczyny my przygotowane na porod ale mamy gowno do gadania! od dzieciaczkow zalezne i koniec.... 🙃
ooooooooo wlasnie mam skurcz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
a wiecie ja sie boje ze nie bede umiala tych skurczy liczyc ☺️ tzn ze pomyle o ktorej mialam ostatni i cos pomieszam 🙃 stoper by sie przydal 😁
albo na brzuszku w poscie bede pisala to tam czas jest 🙃



Ha ha wspólne liczenie 😁 nie martw się ja już raz rodziłam a do tej pory nie jestem pewna czy bym rozróżniła poród od jakiś tam skurczy czy napięć 😜 wstyd się przyznać ale pierwszy poród pomyliłam z mega wzdęciami i zatwardzeniem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz idź na jakieś schody pochodzić 🙃 W lipcu był większy ruch z maluchami niż w sierpniu 🙃
Strzauka ja też chodziłam na początku tylko w dresach, a teraz już mi tak wygodnie. Ale brzucha już prawie nie mam 😉
Co do połogu to mi się kończy niby czternastego, ale od tygodnia już nie krwawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...