Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niko witaj wsrod nas 🙂
Magdaluke serdeczne zyczenia z okazji rocznicy 😉
agadka masz racje te skurcze przepowiadajace to nic fajnego,ja juz prawe bylam pewna ze sie zaczelo tej nocki a tu lipa 🤨 no nic trzeba czekac
Anyaz ja juz chyba tez pomalu musze wyluzowac i nie czekac-za bardzo wyczekuje tych skurczy itp idzie zwariowac
4nula moze ciebie ruszy 🤪 kurcze nie odezwalas sie juz od tych skurczow-cos mi mowi ze do szpitala pojechalas 🤔
MegiD-brycz dziewczyny wy to juz pewnie byscie chcialy na tej porodowce byc co? Zreszta tak jak kazda z nas 😆
niewiem co juz mialam pisac 🤨

Zobaczymy co nam jutro przyniesie-mam nadzieje ze jakis bobasek sie urodzi 😜
Milej nocki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
4nula I jak tam Twoje skurcze? Trzymam kciuki 🙂
Czarnyloczek Dziękuje i przyznam ,że to prawda u mnie do tej pory tak było, troche się boje wielkości tego dziecka i porodu.A na rotawirusa napewno zaszczepie bo dziecko bardzo przy tym cierpi, u mnie cała trójka przez to przechodziła.
anyaz Dziękuje dzisiaj już jest o niebo lepiej,jutro może uda mi sie ubrać jakieś klapki i wyjść na spacer 🙂
Milako Na Ciebie już czas 🙂 więc powodzenia życzę i szybkiego rozwiązania 🙂
Dobranoc dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula chyba tez do szpitala pojechala bo innaczej by napisala?!?! ma do kogos z was numer zeby nas informowac jakby co??

aguska no naprawde ja tez tak myslalam :P a tu dupa drugi dzien nic....kiedy masz polozna?

jutro mam polozna wiec trzymam kciuki ze wszystko ok ciekawe kiedy znow bede miala spotkanie za tydzien...czy dwa.,,

anyaz ciekawe czy bede przed toba czy po 😁 my obie jestesmy w samym zrodku stawki hhahaha
a ksiazki t dobry pomysl ja nadrabiam moje scrapbookowe zaleglosci mimo ze obiecalam sobie duzo czytac w ciazy 😞 ani razu nie wzielam ksiazki do reki poza ciazowo bejbisiowa

czarnyloczek dobrze ze psinka tak zaaragowala! a sam podchodzi do malego czy raczej go olewa?
a co to za badania macie takie kokretne??

dalej nikt nie ma wiesci od moni ??

dbrycz horoskop sie sprawdzil???

zobaczcie jakie piekne filmiki

http://fotosister.eu/cud-narodzin/

chyba wszystkie spia albo rodza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anyzaz myślałam że Ty to 4nula bo macie identyczne avatary na pierwszy rzut oka 🙂
mam nadzieję że z Milako są na porodowce :p
Agadka on sam ma zakaz wchodzenia do pokoju do małego i się słucha. Czasem mu pozwolę jak ją jestem to jak wskoczy na łóżko to obwacha i siedzi 🙂 Na początku postawilam małego w fotelik przed nim, to jak się ruszył to Homer szczekal 😁
Co do badań to jest to okulistów, neurolog i USG główki. Wczesniakiem są pod większą kontrolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarnyloczek napisał(a):
anyzaz myślałam że Ty to 4nula bo macie identyczne avatary na pierwszy rzut oka 🙂
mam nadzieję że z Milako są na porodowce :p
Agadka on sam ma zakaz wchodzenia do pokoju do małego i się słucha. Czasem mu pozwolę jak ją jestem to jak wskoczy na łóżko to obwacha i siedzi 🙂 Na początku postawilam małego w fotelik przed nim, to jak się ruszył to Homer szczekal 😁
Co do badań to jest to okulista, neurolog i USG główki. Wczesniaki są pod większą kontrolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laseczki 😉

U mnie Wszystko ok, Lilka jest cudna !!!! nie ma nic piekniejszego niz macierzynstwo 😉

Ktos pytal dkaczego mialam przetaczana krew? Bo bardzo duzo krwi stracilam przed porodem jak mnie meczyli i podczas cc. Dlatego musieli mi przetoczyc 2jednostki krwi czyli 1L.
Ale po tym czuje sie o wiele lepiej. Blizna ladnie sie goi.
Mam problem tylko z karmieniem, bo mam malo pokarmu i Lilka poprostu jest glodna dlatego jest na sztucznym mleku a w karmienie piersia sie bawimy i probujemy. Mam nadzieje,ze jak juz bede miec wiecej sily fizycznie to sie bardziej to rozkreci. No zobaczymy.


Jak mi ktoras z Was wysle na poczte numer tel to wysle Wam zdjecie Lilki zebyscie mogly pokazac na forum 😉 ja mam tylko numer do MoniC82,ale nie chce jej przeszkadzac w opiece nad Michalinka 😉
Sciskam Was wszystkie bardzo goraco i koncze bo Lilka sie budzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, mam nadzieje,ze uda mi sie napisac z telefonu tym razem,my dopiero dzis wychodzimy ze szpitala ale niestety nie do domu tylko do innego na specjalistyczne badania.Marcelinka jest kochana,bardzo spokojna,karmie ja piersia,miala usg glowki i narzadow oraz echo serca i wszystko dobrze ale niestety zle wyksztalcily jej sie zewnetrzne narzady plciowe i czeka nas duzo badan i zabiegi ale musimy sie trzymac mimo,ze wylalam juz morze lez...ale jak patrze na ta sliczna mala istotke to wiem,ze musze byc silna, buziaki dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia jesteś dzielną kobietką, a Marcelinka na pewno dostarcza Ci dużo siły. Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło-w zasadzie nie ma innego wyjścia Kochana!! Buziaki dla obojga 😘 😘

A tu mamy Małą piękność Lilę z mamusia 😉

[IMG]http://i50.tinypic.com/11r7k9h.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana! Przepraszam ze malo wpadam, nie doczytuje, nie odpisuje...jakos nie umiem sie ogarnac ze wszystkim!!! Wiem ze wszystkie zdrowe 😉 A to dla mnie najwazniejsze!

Wyszlismy ze szpitala w sobote na wlasne zadanie, bo psychike mi zniszczyli 😞 Czuje sie kiepsko, bo boli i w ranie i w pecherzu chyba, do tego nadcisnienie i jakies zatykanie..a najgorszy brak sil:/ Az z nerwow bylam wczoraj oddac mocz i u gina w medicoverze. On mowi ze jest ok, tylko czasu trzeba by po takim lezeniu i jednak ciezkiej operacji (nie wiedzialam) wrocic do siebie..zatem oszczedzam sie 🙂 Leki biore na nadcisnienie i furagin na dol..mam nadz.ze nie wplynie do na Helenke!

Helenka grzeczna, choc okazuje sie ze w nocy dokazuje:P W szpitalu bralam pomoc poloznej na noc, wiec ja spalam i przynosili ja na karmienie..nie wiedzialam, ze taka aktywna:P Michal b.pomaga..w nocy on wstaje, a ja narazie wracam do zdrowka! Rozkrecam sie z laktacja, wiec staram sie jak najwiecej karmiv puersia lub sciagac..ale narazie jeszcze musimy dla spokoju dokarmiac sztucznym:/ Kupuje wage bo mam ciagle nerwa, ze nie dojada:/ Kupy na potege, ale jest slodka jak miodek 🙂 My na kartonach i w bajzlu..aaa...lece, bo znow mieli ozorkiem:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,
superbabo- fajnie, że się odezwałaś.. i super, że Helenka grzeczna 😉 a Ty szybciutko wracaj do siebie;* i reperuj nadszarpniętą psychikę,,,l*
4nula? D-brycz, Milako- Wy to już na porodówke!!! 😉 marsz! 😆 bo już czytam, że u Was się coś dzieje konkreetnego. Ja się chętnie do Was dołacze!!!!! Dziś o 4.30 obudził mnie pierwszy bolesny skurcz!!! 😲 i jakoś tak..odechciało mi się rodzić 😮 bo jak od takich się zaczyna to ja nie wiem na jakich się kończy 😮 chyba, że wczesniejsze mjiałam słabsze...i jeszcze spałam..w kazdym razie- wszystko przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U mnie nic się nie dzieje, ale jeszcze długo nie moja kolej, więc się nie pcham 😜 Tak jak wczoraj pisałam czuję się świetnie i nic mnie nie boli, żadnych oznak zbliżającego się porodu, ale kilka z nas chyba jest na porodówce?

Pisałyście o szczepieniu, my też się właśnie zastanawiamy nad tymi rota i pneumo i nie wiemy 😮 W ogóle należałoby chyba poszukać pediatry, macie już wybranego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Oj to bedzie kolejne bobo na forum 😁 Mnie wczoraj wieczorem dorwalo kilka skurczow a wczesniej mnie mdlilo wiec mialam nadzieje ze jakos ti sie rozwinie ale niestety... Brzuch dzisiaj pobolewa ale na nic sie nie zanosi. Czyli wizyta u gina czeka a jyz myslalam ze nie trzeba bedzie sie tluc w ta spiekote :/
Mauapaulina i Magdad slicznoty z Waszych pociech 😁
Megi ksiazki Christie tez czytalam bo fajnie pisze, wrecz sie je pochlania. A teraz mam faze na fantastyke, wlasnie czytam ksiazke o czarownicach. Jesli kogos kreca takie klimaty polecam ksiazki Andre Norton.
Dodi tez sie zastanawiam nad tymi dwoma szczepionkami. Zobaczymy... A co do pediatry to my sie teraz przenosilismy do innej przychodni i szukalismy jej wlasnie pod katem pediatry bo z jego uslug bedzie sie pewnie i niestety najwiecej korzystac. mam nadzieje ze wybor okaze sie trafny.
Milego dnia mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...