Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
plosiem 😁

tutaj nasz wozyczek haha tylko z buda maxi cosi tez pasuje ale zdjecia nie zrobilam i oczywiscie kubelkowe siedzonko tez ma ale tez nie zrobilam zdjecia...

apropo wozkow chcialam wam powiedziec bo wlasnie mi sie przypomnialo jak macie nowa folie antydeszczowa jak my to wywiescie ja na balkon czy cos bo to tam smierdzi plastikiem musi sie wywietrzyc zanim dziecko moglo w tym lezec
[IMG]http://i46.tinypic.com/2ywu35x.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/123thcz.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale tu spokoj!!! 🙂
Gaja ja mam te drozsze i sa praktycznie jak duuuuze podpachy wyprofilowane a chlonne i mysle ze beda dobre
Agadka wozek super! a jak to jest z tymi trojkolowymi? tzn czy nie jest wywrotny? bo ja wlasnie sie tego balam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia A nie czekalas na wózek od siostry czy coś?

dbrycz Ten jest bardzo fajny i stabilny połowa ludzi tu ma 3 koła jak nie wiecej wiec chyba sie sprawdzają i można zmienić na 4 koła póki co tak zostanie ale zastanawiam sie nad terenowymi kołami do przodu bo my w lesie i na wsi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj taaak..zwlaszcza ja:P Oj poszlabym na spacer..chlip:/
Ja wczoraj az na hydroksizinie znow polecialam, bo lzy lecialy z bolu wyginania i kopow..chyba mniej wod albo cos, bo nie do wytrzymania:,( A potem o 21 padlam tak, ze nawet na siku nie dalam rady wstac i zwleklam sie dopiero o 4 rano! Bo ogolnie wstaje tylko do kibla i pod prysznic..staram sie jak najrzadziej:/ Aczkolwiek i tak mowia, ze krwawien z lozyska nie da sie przewidziec i w sumie to wstawanie itp niekoniecznir ma znaczenie..super 😞
Weekend w szpitalach mega spokojny...przynajmniej na patologii, bo na porodowce ciagle cos sie dzieje 🙂 W tej chwili czekaja na ew.porod 4 pary blizniakow i trojaczki! 😉 Mam tu fajne stazystki z ktorymi sie polubilam i jak maja dyzur to donosza co sie dzieje:P

Widze zr dokucza Wam coraz wiecej:/ Tutaj z takimbolednymi skurczami to dziewczyny przyjezdzaja sprawdzac...a niektore juz zostawiaja, bo czasem tetno spadalo bobasom 😞 W ogole lezac w szpitalu czlowiek dowiaduje sie, ile niebezpieczenstw czeka na te malendtwa w trakcie i przed porodem...i to takzr naturalnym! Warto dbac Mamusie i czadem wczesniej zawitac na izbe:*
Trzymam za Was mocno kciuki, a sama dalej inkubuje w strachu! Jutro wraca moja ginka to ma mnir odwiedzic 🙂Buziaki i milego dnia Brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry 🙂

Agadko super wózek bardzo ładny i kolor śliczny

Superbabo wreszcie się odezwalas do nas, dobrze że jeszcze jesteś 2w1 im dłużej tym lepiej dla Helenki

ja już ostatni dzień w domu bez Adasia, jeszcze chce dzis podjechac do amrkietu i mężowi troche lodówke zaopatrzyć a potem dopakuje torbe i jutro przed 8 jade na oddział ale mam stresa 🙂 jakoś tak wiecie że to juz a dpiero co 2 krechy zobaczyłam 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny!
maiha: trzymam mocno kciuki!!!! Pisz na tel!!! i jak tylko bedziesz mogla wyslij zdjecie adasia!! Jestesmy z Toba!! Normalnie juz sie nei moge doczekac.... czylii tak kolo wtorku moze nie?
gaja; ja mam te z belli i takie http://www.babyono.com/produkty/dla-mamy/podklady-poporodowe a do torby zapakowalam te drugie bo mniejsze opakowanie 🙂 ale z praktyki sie nie znam 🥴 Nio a co do placka, to dolozylam ciut galaretki i zmiejszylam cukier normalnie dalam tak minimalnie 🙂 I jestt pysznyyyyyyyyyy, dziekuje za rade 😘
agadka: pikna fura!!
madzia: i jak pojechalas na mecz?
babeczko: ehhhjuz ta nasza koncowak ciezko idzie 🥴 Strasznei mi Cie zal ze w szpitalu kiblujesz, ale z drugiej strony to Helenka i ty jestescie mega bezpieczne!! Dasz rade 😘
strzauka: kurcze to rzeczywiscie bez powiklan sie nie obylo ale dobrze ze bylas pod dobra opieka i juz jest git nio a maly taki slodziutki 🙃
Kobitki ja wczoraj gosci mialam a dzis wypoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Agadka bardzo ładny wózeczek. Ja też się obawiałam tych 3 kółek tym bardziej że my na wsi to i jeszcze gdzieś się trafi piaszczysta droga 😉
A właśnie Madzia, byłaś na tym meczu?
Magdad smaka mi narobiłaś tym jabłecznikiem. Na razie pozostaje mi zajadanie się świeżymi jabłkami. U nas od ciast jest mąż :P Chyba muszę go namówić na jakieś czekoladowe z wiśniami bo mam straszną ochotę :P
Co do wkładów poporodowych ja mam takie z belli, ale w sumie nie wiem nawet czy w szpitalu pozwolą mi założyć czy będę musiała z tą ich ligniną chodzić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Adasia też już nie mogę się doczekać 😉 Znowu będziemy tu przeżywać 😉
Ja nareszcie walizkę spakowałam do szpitala :P A wczoraj byliśmy na imieninach dziadka i ciocia i babcia wróżyły mi wkrótce poród bo się na twarzy zmieniłam - rozszerzony nos i wydęta dolna warga bo to podobno przed porodem kobieta nabrzmiewa i takie zmiany zachodzą 😉 Termin coraz bliżej więc któraś w końcu trafi z tymi przepowiedniami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki.

Ja dziś od rana smuteczek 😞 Chyba mam dzień użalania się nad sobą, tak bardzo tęsknię już za mężem, że te kilka dni wydają mi się wiecznością. Poza tym ogarnął mnie strach przed pojawieniem się dziecka - nie mam zielonego pojęcia o obsłudze noworodka, nic nie będę umiała zrobić 🥴 😞 Przygotowałam wszystko do szpitala, ale tak jak sobie wcześniej postanowiłam nie spakuję się aż do powrotu Pawła. Ogólnie mam dziś samopoczucie z dupy...

Maiha będziemy trzymać kciukersy za was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Dodi im blizej do przyjazdu meza tym bardziej sie nie mozesz doczekac i sie dluzy 😞 juz za pare dni bedziecie razem 🙂 szybko zleci. A jesli chodzi o opieke nad dzieckiem to nie martw sie to samo przychodzi-bedziesz super mamusia 😆
Juz nam nie zostalo duzo czasu do porodu wiec wszystkie zaczynamy swirowac pomalu 🤢
Maiha ale masz super 🙂 ja juz tez chce miec ten 38 tydz i sie zbierac do szpitala, bedziemy wszystkie trzymaly kciuki i czekaly z niecierpliwoscia na wiadomosci
Madgad masz racje odpoczywaj ile sie da 😉
Agadka bryczka extra a skad ty jestes wogole jak robisz kluski slaskie i rolady-chyba przeoczylam jak pisalas a ja tez ze slaska dlatego sie pytam 😉 w sumie to ja moglabym bez problemu na kawke jezdzic do Maihy i Akinimod bo one z rybnika a ja z wodzislawia 😁 szkoda ze w szkocji jestem ehheh

Ja dzisiaj ciag dalszy jezdzenia,mezulek wyciaga nas do jakiegos ogrodu porobic fotki 😁 pogoda ladna to trzeba kozystac 🙂 a i Amelka szczesliwsza bo sie wyszaleje
Milego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przegladam sobie nasz watek od poczatku 🙂 fajnie tak powspominac juz na koncowce ciazy 😉
Maiha ty chyba masz tendencje do przewidywania eheh pisalas ze myslisz ze urodzisz ok 24 lipca 🤪 we wtorek jest 24 lipca eheh a ty masz planowana cesarke wtedy wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny,

Maiha będę trzymała kciuki by gładko poszło 😉 A za resztę dwupaków 🙂
Dorotko już końcówka!!! 😘 😘
Mnie za parę godzin mąż wywozi do mamy, bo musi jechać na szkolenie do warszawy 😞 A ja nie dam rady latać z psem na dwór z drugiego piętra zostawiając małego 😞 Gdyby był już większy to bym nosiła Go w nosidełku, a tak.. Więc zajrzę do Was za parę dni, chyba że u mamy znajdę chwilę.

3majcie się 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga- ale Ci fajnie.. też bym chciała, żeby mój mąż znalazł dla mnie chwile czasu i porobił zdjęcia...ale chyba prędzej urodzę niż on się zbierze..;/
Loczku- to fajnie, że spędzisz trochę czasu u mamy.. w sumie bezpieczniej.. bo z psem i jeszcze z małym mogłabyś nie dać rady jeszcze na tym etapie..
maiha- powodzenia ! rety! 24 już za dwa dni! jest stres? ja wole chyba jednak nie wiedzieć..
Nirmalka- a to Ci przepowiednie..;D pewnie się sprawdzą na dniach 😉 bo Ty już przy końcówce 😉
Dodi- jeszcze kilka dni kochana;* tyle już wytrzymałaś ! znajdź sobie jakieś zajęcie, żeby szybciej zleciało! a swoją drogą.. też mam nastrój do dupy!;/ wszystko mnie denerwuje...a najbardziej burdel w domu;/;( jak ja już bym chciała być na swoim... marzy mnie się to..a tu do marca jeszcze kupe czasu... 😞 nie wiem, może przesadzam, ale lubię mieć estetycznie w domu, chociaż jestem też bałaganiarą.. ale nie zapuszczam tak, żeby był syf, bród i ubóstwo ;/ a domownikom raczej na porządku nie zależy.. i nie dość że jest wszystko brzydkie i stare to jeszcze zasyfione 😞 i ciężko mi z tym życ.. rozumiem brak kasy na wykończenie ale nie rozumiem takiego brudu.. a ja już nie nadąrzam tego sprztać i nie mam sił 😞 a i tak sprzątanie jest SYZYFOWE ;( płakać się chce !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 😁

dzis moja siostrunia toska ma 4 latka 😮 stara baba mowie wam haha

dziekuje wam wszystkim nieskromnie powiem ze tez mi sie podoba a kupil ten wozek moj maz bez konsultacji!!! 🤪 no raz mu sie udalo haha
superbaba wydaje mi sie czymasz lepszy humorek?? fajnie ze tam sie z kolezankami poznalas i w ogle

maiha a masz do kogo pisac ?? zawszemozesz do mnie 😁 informuj nas koniecznie!!

czarnoloczek dobrze bedziesz pod opieka i ci pomoga z psem i w ogole a jak pies na dziecko reaguje??

nirmala tez slyszalam to o tej twarzy ale ogolnie ze w ciazy z chlopakami z tym nosem?! nie wiem :P

dodi to pewnie tylko gorszy dzien juz wkrotce maz wroci i sie jeszcze zdazycie saoba nacieszyc przed dzidziuskiem :P pisz czesciej jak sie nudzisz 🙂

aguska101 napisał(a):
Agadka bryczka extra a skad ty jestes wogole jak robisz kluski slaskie i rolady-chyba przeoczylam jak pisalas a ja tez ze slaska dlatego sie pytam 😉 w sumie to ja moglabym bez problemu na kawke jezdzic do Maihy i Akinimod bo one z rybnika a ja z wodzislawia 😁 szkoda ze w szkocji jestem ehheh


ja to jestem bardzo ze slaska haha bo urodzilam sie w chorzowie ale wiekszosc zycia mieszkalam w swietochlowicach 🙂

masz racje ze maiha od poczatku pisala o 24 🤪 niesamowite zerknelam na poczatek forum

amelia rozumie cie jeszcze szczegolnie ze dzidziuska tam przyniesiesz 😞 ja tez wole naswoim i ze swoim porzadkiem i w ogole 😞 musisz sie jakos przemeczyc jak sie juz urodzi to bedziesz tak zajeta ze nie ebdziesz tyle o tym myslala :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i apropo mojej malej sprytnej siosty to wam powiem anegdotke

tata nie mieszka juz z toska jakis rok wiec powiem wam ze bardzo ja rozpieszcza bo widzi ja tylko kilka razy w tygodniu i toska juz dobrze wie jak go podejsc i ze jak tylko zaplacze to on jej da

w zeszlym miesiacu tata wziol tosie do chorwacji na 10 dni a ze jest niejadkiem to tata bardzo musi sie starac ja dokarmiac i zeby jadla obiadki i wogole

podczas obiadu na stolowce tata kusi tosie zeby zjadla zupke i probuje tego tamtego az wkoncu tosia mowi
tato nachyl sie powiem ci cos na uszko
tata sie nachyla a tosia: BO ZARAZ ZACZNE CI TU PLAKAC

haha spryciarz maly 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja dopiero wstałam i zajadam śniadanko 🙂
Maiha może Adaś będzie urodzony 24 lipca w moje urodziny 😉 Fajny chłopak z niego będzie 😜
Dodi już kochana coraz bliżej 🙂
Amelka też nie lubię bałaganu ale nie możesz sama sprzątać!!!! Zrób aferę i niech się wezmą za sprzątanie!!! Mnie tez wkurza jak posprzątam i za chwilę muszę po kimś od nowa...
Czarnyloczku miłego pobytu u mamy!!! buziaki dla Miłoszka!!!
Aguśka super pomysł z tymi zdjęciami!!! Zazdroszczę!!! Trzeba korzystać jak jest pogoda bo u Was to rzadkość 😉
Buziaki dla Was!!!
Wypoczywajcie tak jak ja bo mało nam już czasu zostało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki
ja w końcu dorwałam komputer.
czarnyloczku mam pytanie jaki kolor miały wody ktore sie z ciebie saczyly i jakiej konsystencji byly?
Mnie od rana głowa boli i brzuch od czsu do czasu robi sie twardy.a jak wstane i ide do wc to mnie biodra bolą i na okolo od jednego biodra do drugiego boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia- - właśnie nie mogę zrobić afery ;( bo to nie nasz dom;( tylko teściów..i oni mają takie charaktery, że im bród nie przeszkadza;/ tak samo jak i szwagrowi.. ! i ciągle się trzeba dostosowywać 😞 czym już jestem potwornie zmęczona. Jutro mnie czeka sprzątnie tej łazienki. W ogóle wstyd by mi było kogokolwiek tam zaprosić.. jest po prostu gorzej niż obskurnie;/ a sprzątam tylko dla własnego komfortu, jak dla nich to mogłabym nie sprzątać .. A tak to staram się nasz pokój ogarniać i w dupie mam ;( w lutym albo marcu i tak się stamtąd wyprowadzamy...chodzi o te kilka miesięcy.. Monia a jak u CIebie sytuacja? czop już się nie sączy??
Megi - to pobolewanie głowy, brucha, bioder to już jakieś początki??...

mnie wczoraj bardzo krzyż bolał.. z przerwami.. i też już byłam w pionie, że coś się zaczyna dziać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałam. Melduje się tylko bo jakoś nie mam głowy do pisania 🤔
Później dodaj nowe zdjęcie Damianka do dostałam od Bisi ale na złość teraz kabla znaleźć nie mogę po wczorajszym sprzątaniu Kamila 😠

Wczoraj pierwszy raz miałam bolące skurcze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia juz sama nie wiem jeszcze mam pobolewanie jak na okres ale trudno wyczuc co ile bo jest ledwo wyczuwalny ten bol. Chyba zaczynam panikować. Tesciowa jedzie do ciotki a ja zmężem zostajemy w domu bo z domu bliżej do szpitala niż od ciotki a tesciowa tez zaczyna panikowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...