Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
Dodi a po czym Ty poznałaś, że masz zapalenie pęcherza? Mnie coś boli u ujścia cewki moczowej( ale równie dobrze mogłyby być to więzadła) ale jak sikam to mnie nie boli i nie wiem czy mam robić badanie moczu jutro czy nie


Kochana ja się zmagam z tą dolegliwością bardzo często i od razu rozpoznaję, że coś jest na rzeczy i od razu działam. Infekcji chyba jednak nie mam, bo tak jak ciebie boli mnie cewka, czuję parcie, ale nie przy oddawaniu moczu. Jeszcze. Wiesz, wydaje mi się, że to może być po prostu związane z ciążą, z uciskiem. Mi gin dał Urosept bez recepty, można brać profilaktycznie, działa moczopędnie w stanach zapalnych i pomaga pozbyć się bakterii. Na razie badania nie będę robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, jak boli przy oddawaniu moczu to jest ostatnie stadium i lepiej do niego nie doprowadzać, bo cierpienie straszne. Możesz spróbować, jeśli czujesz dyskomfort i masz pewność, że to układ moczowy. Ale ja bym się skonsultowała z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babeczki - przy sikaniu lekko dół to i mnie boli, ale to nie zapalenie pęcherza bo te poznam:P Wg. mnie to w ciąży ogólnie inaczej sie sika :P Ale tak jak mówiłam - nefrolog profilaktycznie też zalecała preparaty typu Urosept czy Uromaxin (mi akurat tylko ten drugi pomaga) 🙂

NO ludzie są podli..nie wiedzą co jest na rzeczy, a komentują 😞 Ja to bym wróciła do pracy nawet dla zdrowia psychicznego, ale przecież tych 30 km nie przefrunę i na miejscu 8 h nie wysiedzę...a jeszcze po drodze mogę 3 x zemdleć:/ Masakra...smutne to 😞 A Magda - to branża reklamowa i może dlatego...

Co do przeczuć - to Magda ja CI od razu mówiłam, że wg, mnie będziesz mieć kolejną babeczkę:p A Ty mi Bisia tu nie wróż helenka, bo narazie znaki wskazywały na babeczkę...w sumie to bym chciała bardziej...ale najważniejsze to zdrowe!

Uwzięłam się i umyłam z grubsza łazienkę...bo może koleżanka jutro wpadnie i wstyd wtedy:/ Ale się już zmęczyłam..masakra jakaś! Jak siedzę sama w domu to mi się w ogóle jeść nie chce...też tak macie? Od rana tylko pół kanapki i zupkę zjadłam 😞
Z wodą dalej problemy, więc po 22 idziemy kąpać się do kumpla 2 bloki dalej:/ Syf na maxa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba jesteś chyba ewenementem - ja jak siedzę w domu to mam 3 razy większy apetyt z nudów 🙂 Mogłam też coś brać profilaktycznie, ale całą zimę było dobrze i cieszyłam się, że nic mi nie jest, bo normalnie, to ciągle choruję. A tu z wiosną i powrotem męża tak pech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a seks niestety w tym nie pomaga Dodi...pobierz jakiś czas ten Urosept i jedz suszone żurawinki 🙂
Też wolałabym nie brać leków, ale w końcu musiałam wziąć to coś na serce, bo bym się skatowała do końca ciąży...a też przecież nie wskazane tak do końca:/ No cóż...jak trzeba to trzeba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - masakra;( wspolczuje, bo ja to wrazliwiec i jakbym miala chama to bym nie dala rady 😞 Z jednego zrezygnowalam kiedys...ja mam babeczke do ktorej zawsze moge zadzwonic, napisac i jest mila i pomocna!

A w ogole to wlasnie mnie jakis zlodziej oszukal na allegro..pierwszy raz 😞 Dzis to jakis masakryczny i pechowy dzionek chyba...staram sie nie denerwowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też jestem bardzo wrażliwa i kiedys do niego zadzwoniłam na początku ciązy, że lekarz rodzinny przepisał mi antybiotyk i czy na pewno moge go brać w ciąży to mi odp" jak bym miał wciąż odbierać takie tel to bym nic więcej nie robił"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chamski lekarz... Denerwuje mnie takie podejście 😠 Jakby każdy wiedział co w ciąży wolno a czego nie i potrafił się zbadać to ginekolog nie byłby potrzebny... a chyba za coś kasę dostaje.
Z tym sikaniem w ciąży to faktycznie inaczej jest. Ja dzisiaj non stop biegam do łazienki, czuję jakby mi coś pęcherz uciskało i ciągle sikać chodzę. Chyba Michasia po pęcherzu mi się kula bo ogólnie dzisiaj rozrabia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow... No to bardzo niefajna sprawa z tym allegro... Kurczę... A my właśnie przed zakupem opon na allegro jesteśmy a to duża kwota i teraz się trochę poschizowałam. Bo ja ogólnie obawiam się zakupów na allegro, że mnie ktoś oszuka :P Ale teraz chyba jest tam jakaś ochrona klienta przed oszustwami jak się płaci przez allegro?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala - ja zakupilam mase rzeczy na allegro i bylo ok 😞 To pierwszy raz od kilku lat...ochrona jakas jest, ale wpierw msuze zglosic na policje, musza rozpoczac sprawe, potem dopiero z papierami od policji do allegro i dumaja:/ Masa roboty z tym..a tu taki pieprzony oszust 😞 Masakra..az mi sie odechcialo cokolwiek kupowac;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Przyszle Mamuski 🙂

Bylam dzisiaj u lekarza i okazalo sie,ze bede miala dziewczynke 😉
Przeczucie mnie zawiodlo, za to moj Tomek od poczatku wiedzial, ze to bedzie laseczka 😉 😉 😉
A mowia, ze mezczyzni nie maja intuicji 😉 hehe zartuje 😉
Jestem szczesliwa !!!
Sciskam was wszystkie, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje dziewczynki Paulina!!! A ja szczęśliwa!!! Badania na toxoplazmoze wyszły mi dobre, w razie co pobrali mi dziś powtórnie krew i czekam do wtorku za nowymi wynikami i jak będą takie same to wszystko jest ok i nie muszę się martwić i obejdzie się bez lekarstw. Wstawiłam zdjęcia mojego brzucholka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje dziewczynki Mauapaulina.
Superbaba, co za dziady ...ja nie wiem jak ludzie licza na to, ze ich nie zlapia. W koncu ich zlapia, ale czy Ty dostaniesz kase z powrotem...? Ja, z racji tego, gdzie mieszkam, to allegro uzywam doslownie raz na 5 lat, a tutaj to uzywamy do transferu kasy paypal, to wlasnie taka ochrona. Myslalam, ze na allegro tez mozna placic za pomoca paypala...bo wtedy dosc latwo kase odzyskac.
Gardlo mnie drapie. No jak to mozliwe....mam nadzieje, ze nic sie nie rozwinie. Ja sie najadlam na dwa dni na zapas ale w sumie, nie jest tak zle, mogloby byc gorzej, haha 😜
Bisia, a czy Ty przypadkiem nie zastanawialas sie na poczatku nad zmiana lekarza??? Wiem o co CI chodzi, jak piszesz, ze CI glupio dzwonic do swojego lekarza, ale...jak cos Cie niepokoi, to olej co on pomysli, wazne, zebys Ty sie uspokoila. Ponoc nie ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi. I, jak widac, niezbyt madrzy lekarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niby paypal, ale on z citybankiem nie bardzo gra i gucio z tego 😞 Musze zgłosić na policję i będę się użerać z nimi 😞 No nic..mam za swoje, trudno..nie chcę już się denerwować 😞 Nienawidzę nieuczciwości! W ogóle ten dzień dziś był jakiś parszywy...a szkoda, bo nawet całkiem dobrze się czułam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...