Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My wczoraj pol dnia mielismy terme wylaczona bo nam przeciez zalalo...i dopiero na wieczor wlaczylismy ciepla wode. Okropienstwo nie miec. Jutro od rana fachowcy beda okupowac dom i wstawiac nocy piec i nowa terme a moj maz bidny pol dnia kombinowal co zrobic, zeby znowu nie miec powodzi i kompletnie nie zbankrutowac na pompy i takie tam....Mowi, ze cos wymyslil. I jeszcze gosciu byl na konsultacji co tu jeszcze musimy zrobic w chalupie....i oczywiscie najlepiej to zburzyc i nowy budowac, hehe. No ale tak sobie wszyscy chca liczyc, ze hoho! Wymiana okablowania , elektryki znaczy sie ( przy czym moj maz duzo sam juz powymienial) - ok. 8 tys $.!!!!!Nie chce nam sie wierzyc, ze nawet polowe tyle by kosztowalo...Wiadomo, ze nie zaplacimy tyle. Echhh, tak pisze, bo sie zdegustowalam. A jak tam wasza budowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taki magdaluke, od samego początku myślałam nad zmiana lekarza, tylko w sumie nie mam na jakiego ( oczywiście jakiegoś daleko bym znalazła, ale wiece jak to jest miec świadomość, że twój lekarz jest 100km od ciebie), w sumie mu ufam jako lekarzowi, ale nic po za tym. Na każdej wizycie cos odwali nam. Raz jak przyszedł czas odstawić leki podtrzymujące ciąże to mąż pyta czy mogą wystąpić krwawienia, a on do niego "a co pan taki zestresowany?" dupek jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - ten twój lekarz to właśnie taką średnią opinię jeśli chodzi o charakter ma, bo sprawdzałam w necie:/ Ale fakt, że warto mieć lekarza blisko siebie...!

Magda - no u nas budowa stoi, bo kasy zabrakło 😞 Ale domek już zamknięty, otynkowany, ocieplony..teraz tylko sufity i urządzać dół...ale na to min 100tys potrzeba 😞 Nie mamy już ani grosza, więć kepsko..wszystko mega kosztuje! Sajko..ale ta Wasza elektryka to jakoś mega drogo wyszła! U nas nowa wyszła w wielkim domu coś koło 12 tys...może gorzej jest wymieniać niż kłaść od nowa:/

Bisiu - nie mam wyjscia z tą kapiela..musze wlosy umyc, ogolic sie itp itd...a u nas nie wiem kiedy i jak to naprawia, bo nie wiadomo co sie dzieje:/ Jutro nasz hydraulik z budowy wpadnie zerknac co sie dzieje...masakra jakas! A zaloze kurtke i bluze z kapturkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Superbabeczko opatul się porządnie żeby Ci się jakieś paskudztwo nie przyplątało. Też Wam się przytrafiło z tą wodą.
Szkoda Bisiu, że akurat taki dupek lekarz musiał Ci się trafić, ale nie przejmuj się jego gadaniem - to świadczy jedynie o jego braku kultury i poszanowania dla innych. To on robi z siebie dupka. Skoro piszesz, że w pobliżu nie ma innego to on pewnie czuję się bezkarny bo wie, że pacjentki i tak będą musiały do niego wrócić, nie musi o to specjalnie dbać i zabiegać. Ludzie są różni, a niektórzy potrafią być wstrętni... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie nie chce powtarzac, ale jak z Ella bylam w ciazy to godzine samochodem do lekarza jezdzilam i to po autostradzie, to szybko. Po prostu doszlam do wniosku, ze bardziej mi sie "zdrowotnie" oplacalo dalej jezdzic. I porod tam, tak daleko, ale zdarzylismy na czas jak sie juz zaczelo 😉. Teraz mieszkam gdzie indziej, to ta wersja odpadla, ale tez do swojego lekarza mam kawalek. Jutro mam na 7 30 rano to musze z domu wyjechac przed 7. A prawda taka, ze jakby cos sie naprawde zlego dzialo (tfu, tfu), to nie bede do lekarza jechac, tylko na ostry dyzur do najblizszgo szpitala .
Superbaba, nie wiem czemu taka kwote nam podal, my nie musimy zmieniac nawet calej, ale wypadaloby w piwnicy....no nic. Wole za taka kase okna wymienic, bo wiatr hula...Uwazaj na przeciagi miedzy blokami, ale mysle, ze duza jestes i dasz rade 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dzieki dziewczyny 😉
Mam duzo emocji dzisiaj w sobie, obdzwonilam rodzinke i wszyscy sie ciesza, bo dookola same chlopaki w rodzinie 😉
Ahh chyba nie zasne 😉

MoniaC82-czemu robilas badanie na toxoplazmoze? Cos nie tak bylo? Bo czytam ze wyniki wyszly dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina - pisałam już jakiś czas temu więc mogłaś przeoczyć 😉 jak robiłam pierwsze badania na toksoplazmoze to wyszło że obydwa wyniki Igg i Igm mam dodatnie, czyli jakbym aktualnie przechodziła toxo co jest niebezpieczne dla płodu i moja gin skierowała mnie do specjalistycznej placówki aby tam skonsultować moje wyniki badań. Tam od lekarza dostałam skierowanie na powtórne badanie Igg i Igm oraz na awidność. I tym razem okazało się, że IgM mam ujemne i wysoką awidność co znaczy , że juz dawno przechodziłam toxo i nic nie zagraża dzidzi ale żeby jeszcze to na 100 % potwierdzić pobrali mi jeszcze raz krew i zobaczymy we wtorek jak wyniki. Teraz juz jestem dobrej myśli. mam nadzieję, ze przy pierwszym badaniu wystąpił zwykły błąd laboratoryjny ( to sie ponoć często zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, na pewno jest ok z Twoja toxo i juz nie masz sie co martwic 🙂. Ide obiado-kolacje zrobic dla niuni bo u nas dopiero 18 😉 i moze na jakis spacerk skoczymy. Jeszcze pare dni lata i wiosna wroci, hehe. Pod koniec tyg ma byc juz tylko 16 stopni...buuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale macie super Magda!!! A u nas już prawie północ, rano muszę wcześnie wstać i zaprowadzić córkę do szkoły a potem idę do przyjaciółki na 8 godzin zająć się jej 1,5 roczną córeczką bo nie ma jutro z kim jej zostawić... zobaczymy ; ) trochę się odzwyczaiłam bo moja córka już ma 7 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka
Ja jak zwykle zas wieczorem znajduje chwilke zeby was podgonic 🙂
Bisia przerabane masz z tym lekarzem- jakis dupek nie ma sie co przejmowac.
Gratuluje Maiha synusia 🙂 fajnie parke bedziecie mieli.
A ja dzisiaj taka wiadomosc dostalam ze nie da sie opisac mojej radosci 🙂 moja siostrunia po 3 dlugich latach staran o dzidziusia wkoncu zalapala jupiiii, ale radosc 🙂
Szkoda tylko ze dzieli nas 2,5 tys kilometrow bo bysmy z brzuchami razem chodzily na spacerki a pozniej z wozeczkami 🙂, no coz zycie.
U mnie od 3 dni dzidzia kopie na maxa wieczorami, a juz myslalam ze cos nie tak ze mna ze te ruchy takie slabe.
Caluski dziewczynki i milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda tylko 16 st 😎 kurcze chcialabym miec te 16 st a u nas dalej na zimowo 😞 szaro-buro bleee
Monia szybko sobie przypomnisz jak to jest z takimi maluchami eheh moja corcia tez ma 7 lat i niekiedy sobie mysle jakto bedzie jak malenstwo sie urodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak samo sobie myślę,.. Olka już jest taka samodzielna, nie ma z nią żadnych problemów a tu znów zaczną się pieluchy, nieprzespane noce, nie będzie już takiego luzu... ale trzeba się cieszyć bo dzieci to nasze szczęścia!! Damy jakoś radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
16 stopni to cieplutko 🙂 U nas tez nieźle, bo wieczór a 8 stopni na termometrze przed chwilą było!
Właśnie wróciłam z kąpieli...uff...nienawidzę u kogoś się kapać, nawet jak czysto itp. No ale nic to - tym się stresować już nie potrzebowałam:P Przede mną jeszcze tylko zastrzyk..bleee...

A jutro może kumpela wpadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy ze spaceru, fajnie, mala z nami za raczki szla po srodku i taki kawal przeszlismy, ze szok!!! Dzielna ta moja dziewuszka. Dziewczyny, ale mam stracha,gardlo mnie boli i jakies biale kropki widze....pewno angina sie rozwija...no przeciez Luke dopiero co mila, dzis ostatni antybiotyk wzial. Kurde, jutro u lekarza niech radza . Dobranoc, buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry! 🙂

Tryskam humorem, bo za około 8 godz. koniec z samotnośćią! jupiii 🤪 Mężulek wraca, a ja do tego czasu się robię na bóstwo 😁 o 12 idę robić rzęski pierwszy raz, nie wiem, czy wytrzymam, bo to podobno długo trwa. Ale RADOCHA 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANE SIERPNIÓWECZKI!!

Bardzo się cieszę z Waszych ciąż. Chciałam napisać, że kilka miesiecy temu byłam sierpnióweczeką, niestety poroniłam w trzecim miesiącu. Bardzo, bardzo cierpiałam. Na szczęście wczoraj dołączylam do listopadówek 🙂 🙂 🙂 Mam nadzieje, ze Wasze ciaże przebiegają bez problemowo. Jestem blisko z Wami wszystkimi i życzę dużo zdrówka w drugiej połowie ciaży. Nie ma dnia, żebym nie myślała o tym jakbyłoby to rodzić w sierpniu tego roku. Na szczęście listopad jest tylko trzy mieisące później! Trzymajcie proszę kciuki...żeby tym razem się udało! Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do mojego lekarza , ja chciałam go zmienić, ale musiałabym dojeżdzać do warszawy. A z powodu, że na całej trasie do niej są remonty dróg to droga zajmuje mi 3 godziny . Czuje się taka porzucona, bo cokolwiek się dzieje to ja się do tego lekarza boje dzwonić.
Dodi to my Cię za tydzień zobaczymy na forum, bo pewnie nie będziesz miała teraz czasu na nas. I prawidłowo, naciesz się mężem 🙂
magdaluke dziś masz wizytę tak? czekamy na Ciebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...