Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Troche nadrobiłam i już nie pamiętam co miałam napisać, hehe – standardowo 😉

Gratuluję poznanych płci 😁 w końcu jakaś dziewczynka w tabelce 😉

Mój mąż kiedyś też lubił grać, z resztą oboje graliśmy w różne strzelanki typu CallOfDuty bo ja też lubię 😉 całe noce w akademiku pocinaliśmy w kilka osób, a do tego pizza i piwko musowo 😉 Ale teraz w sumie nie ma na to czasu, więc nie gra… Oddał swój komputer tacie i mamy tylko mojego lapka, w którym coś się walnęło z RAMem i jak włączę aż tak wymagającą grę to się wiesza (gdyby nie to to pewnie czasem by się postrzelało).
Piwko to mężulek czasem sobie wypije, ale nie za często, wieczorkiem po pracy, innego alkoholu w ogóle nie lubi, do pubów z kumplami nie chodzi, właściwie woli spędzić czas ze mną 😉 W pracy ma co prawda samych facetów, ale wychodzi z założenia, że to współpracownicy a nie koledzy i należy zachować odpowiednie relacje. Poza tym oni też mają rodziny, mój mąż najmłodszy, tam większość koło 40stki. Wychodzi na to, że mój mąż jednak najchętniej spędza czas ze mną 😉 ewentualnie z Discovery Science 😉

Dodi moim zdaniem w 20tc możesz już zrobić, ale to zależy od lekarza i jaki ma sprzęt, ja miałam robione w 21tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tylko właśnie chodzi o to, że jutro mam taką możliwość bardzo dokładnego badania w Gdańsku, a u nas żaden lekarz nie ma takiego sprzętu. Teoretycznie wchodzę jutro w 21 tc chyba? Cierpliwość mam, chodzi głównie o skorzystanie z okazji, która nadarza się jutro, nie wiem, czy za tydzień będę mogła tam pojechać. Nie ukrywam, że pytam, bo to badanie kosztuje 250zł, więc chciałabym, żeby wszystko wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka napisał(a):
Dodi ja bym się zdecydowała, ale może zadzwoń w to miejsce i spytaj czy to odpowiedni czas na to badanie? Niby robią od 20tc a to już będzie u Ciebie 21tc więc wydaje mi się, że tak 🙂


Dzwoniłam i powiedziałam, że 20 tc i nic nie marudzili - mówiłam, że chcę połówkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak to mozliwe?! swieci slonce piekne niebieskie niebo troche chmurek i snieg pada?!!!
kiedy to sie skonczy... i ten wiatr wrrrrrrrr az wychodzic sie nie chce 😞
agadka mam nadzieje, ze te badania cie uspokoja choc troszke bo przewiduje tylko same dobre wiesci :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
d-brycz napisał(a):
dodi idz! 😁 taka szansa korzystaj a nie potem bedziesz marudzila, ze jednak moglas isc ha ha 🙂 powodzenie!!!


No dokładnie! 🙂 W Elblągu nie mam szans na takie badanie, więc chyba skorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluje zdowej dziewczynki 😉)) Super!

Dodi - mysle ze spokojnie mozesz isc..jesli cokolwiek nie byli by pewni to sobie powtorzysz pozniej na zwyklym sprzecie!

Ja dla odmiany ciagle nie moge sie doczekac...buu..a to dopiero za 1,5h:/ No nic...jak musi to musi 🙂
Ja leniuchuje i znow na allegro zgladam ciuszki z nudow! Nie mam pomyslu na dzisiejszy dzionek..a lezec z kompem juz sie boje po ostatnim problemie z oddechem:/

Agadka - bardzo dobrze, ze robisz to echo serca dzidzi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz i Akinimod gratuluje zdrowych dzieciaczków i poznania płci!

Ja już nie mogę się doczekać usg, a to jeszcze 2 tygodnie, i chciałabym poczuć wreszcie mojego maluszka bo widzę że z aktywnych Sierpnióweczek to chyba tylko ja jeszcze nic nie poczułam, oprócz tego że raz mi się wydawało że dzidzi się rusza ale od tamtej pory cisza więc może to nie był maluszek, zaczynam się tym martwić i jak dziś rano powiedziałam mężowi że się stresuje tym że jeszcze nic nie czuję to się troszkę zdenerwował i powiedział że przesadzam. Pewnie ma racje bo w sumie do 21 tyg można nic nie czuć ale ja już taka panikara jestem i nic na to nie poradzę, a jeszcze jak czytam że Wy wszystkie czujecie kopniaki to tym bardziej się martwię że u mnie coś nie tak 🥴.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aknimod gratuluje dziewczynki- piękne imie dla niej wybraliscie 🙂

Anyaz - gratuluje chłopczyka ;-)

Nie wiem czy Wam pisalam ,ale zapisalam sie na Pediatryczny Kurs Pierwszej Pomocy - przesłalabym wam linka ale nie moge bo jestem nowym użytkownikiem i nie mam takiej mocy :/ W kazdym razie jakby którąś interesowalo to mozna sobie wygooglowac "kursyratownictwa.pl" i mozna poczytać.
W Poznaniu taki kurs organizowany jest 14 kwietnia 🙂
Bardzo mnie ciekawi ten kurs...chce być przygotowana w razie jakbym musiala ratować moje maleństwo. Aczkolwiek nie biore pod uwagę,ze kiedykolwiek mi sie to przyda,ale rożnie bywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mauapaulina fajnie ze to robisz ja tez przechodzilam first aid z pracy

dodi pewnie ze nie byloby problemu oni podaja orientacyjnie a nie wiemy przeciez dokladnie w ktorym dniu jestesmy 🙂

ja dzis zaszalam....ojojoj 😮 chyba troche przesadzilam ale nie moglam sie powstrzymac i kupilam rozowe mebalki do pokoju dzidzi takze mam nadzieje ze sie potwierdzi ze to dziewczynka
wiec bedzie szafa ale taka duza nie ze zdjecia komoda i ten boxik co jest przed lozkiem lozeczko juz mamy wiec z mebli wiekszych jestesmy zaopatrzeni

http://www.littlewoods.com/kids-bedroom/en/Furniture-Common-Kids-Bedroom.page
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anyaz ,akinimod- gratulacje i jak dobrze, że dzieci zdrowe 🙂 ufff
magdaluke- czekam, czekam, ale to jeszcze tyle godzinków .....
Dziś dziewczyny doszłam do wniosku, że coś za często zdarza mi się mieć kołotanie serca ( a ja kiedyś leczyłam się na serce) i poszłam do przychodni zmierzyć ciśnienie. A ludzi tam czekający jak weszłam do poczekalni to nagle zaczęli interesować się sufitem albo płytkami na podłodze, byle tylko miejsca nie ustąpić. I tak czekam i wyszła pielęgniarka i powiedziała bym weszła bez kolejki bo jestem w ciąży, a dobrze im !


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - mebelki sie nie wyswietlaja;(
Bisiu - jutro w razie co marsz do internisty.Zeobi ekg, echo ew i zobaczy czy nic zlego..jak sama wesz ja wyladowalam z lekami...ale lepiej mi po nich!!!

Kobietki - dla jaj wlaczcie sobie TVN i Rozmowy w toku..padlam ze smiechu, bo jest o zonach ktore bija i wychouja swoich mezow!!!OMG!

Gaju - nic sie ne martw..mi gin wrecz sie zdziwila, ze tak sybko czuje..i ze do 21 tyg nie ma sie co martwic:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...