Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
baby-love napisał(a):
agadka a Ty jeszcze też nie masz imienia dla małej? Czy jesteś taka niezdecydowana? 🙂


ni mam w ogole :P myslelismy nad megan albo naomi w lutym ale jest kwieciec i jakos zadne nie pasuje nam do naszej dziewczynki mamy jeszcze czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):

Agadka ja nie umiem uwierzyc ze tutaj taka zima sie zrobila-szok w niedziele chodzilam w bluzeczce na ramiaczkach. .


maskara!! nas dzis zasypalo po kolana a jak dojechalam do glownej drogi to nawet nie widac ze byl jakis snieg

o ktorej jutro lot? uwazaj na siebie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nirmala napisał(a):
Agadka słodkie te mebelki. Nie przejmuj się jak bobo okaże się jednak chłopcem to powinny mu sie podobać bo podobnież róż to tak naprawdę kolor chłopców 😉
P


haha no tak podobno wkleje wam zdjecie jak juz ojda poskladamy i bedzie gotowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki a u nas dziś piękna słoneczna pogoda więc wybrałam się na przechadzkę i tak mnie nie było z 3 godzinki ale od razu lepiej się czuję, zjadłam obiadek a teraz leniuchuje 😁
Ciesze się że znalazłam to forum, zawsze można z Wami pogadać i nikogo nie olewacie.
Buziaki 😘

Aguska udanej podróży i miłego pobytu w Polsce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja ja tez sie ciesze ze znalazlam to forum wogole nigdy sie nie udzielalam na zadnym forum to jest pierwsze 🙂 i jakie zarabiste dziewczyny 🙂 wszystkie co do jednej 😜
Dzieki Gaja mam zamiar odpoczywac i nic nie robic eheh o ile sie tak da 🙂
Agadka wylot mamy o 12 25 z Edynburga to tylko ok 1 godz od naszego domku wiec spoko.
Zastanawialam sie jak teraz jest przy wchodzeniu do samolotu czy ciezarne maja pierwszenstwo? Ty ostatnio lecialas brali to pod uwage?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego Magda 🙂 żebyś była szczęśliwa.

A ja sobie siedzę przy komputerze, dopiero po obiadku. Dzisiejszy dzień rozpoczęłam wielkim wymiotem 😮 Bo byłam tak głodna, że aż mnie zemdliło :/ Pierwszy raz w ciąży wymioty! To normalne w tym miesiącu?
Potem pojechałam do lekarza po zaświadczenie na uczelnię, bo piszę o urlop zdrowotny - był zadowolony, że jego wykład odniósł skutek i nie będę narażać małej...
Ej i zauważyłam, że Marta boi się dźwięku suszarki, łaskocze wtedy tak dziwnie...może się trzęsie. Dzisiaj przy suszeniu mąż próbował do niej przemówić i uspokoić 🙂 ale miło było na to patrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zanim przeczytam co pisałyście, muszę się podzielić moją radością! Byliśmy dziś w Gdańsku i zdecydowałam się na to badanie połówkowe razem z 3D i 4D i po pierwsze muszę zwrócić honor - jest to wspaniałe przeżycie! To znaczy bardzo stresujące, ale dziecko jest całe zdrowe, w normie, więc radość wielka! No a po drugie - MAMy DZIEWCZYNKĘ 🤪 Normalnie zwariowaliśmy z mężem - on od początku chciał córcię, ja się nastawiałam na chłopca, ale teraz oszalałam ze szczęścia 🙂 Sliczna, zdrowa, malutka dziewczynka 🤪 Oczywiście się poryczałam 😉 Więc zdaje się, że tabelka znowu nam się wyrównała - 9 do 9 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):

Agadka wylot mamy o 12 25 z Edynburga to tylko ok 1 godz od naszego domku wiec spoko.
Zastanawialam sie jak teraz jest przy wchodzeniu do samolotu czy ciezarne maja pierwszenstwo? Ty ostatnio lecialas brali to pod uwage?


nieee 😠wiesz jak to do polski kazdy sie pcha jak nie wiem wolalam swoje poczekac zeby mnie nie zmiazdzyli wiec wchodzilam na koncu ani gdzie torby polozyc ani nic na szczescie byl jeszcze jeden fscet i mi pomogl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi gratuluję córeczki!!! Tak to prawda, że w 3 D zobaczyć swojego maluszka to niesamowite przeżycie 🙂 czy dostałaś jakieś zdjęcia? Jeżeli tak to mam nadzieję, ze się pochwalisz swoją kruszynką.
Ja dzisiaj jakaś zmęczona, głowa mnie boli i cały czas spać mi się chce, chyba przez tą pogodę. Aguśka ja w listopadzie leciałam z Edynburga( moja mieszka w Perth) i były dwie kobiety w ciąży i stały w kolejce, niestety..., jedynie można wykupić pierwszeństwo wejścia na pokład. Teraz to przepuszczanie w kolejce czy ustępowanie miejsca kobietom ciężarnym zanika, nawet na poczcie już nie ma kartek, że kobiety w ciąży obsługiwane są poza kolejnością, zostali tylko inwalidzi i kombatanci o ile dobrze pamiętam. Także Aguska powodzenia na lotnisku, może znajdzie się ktoś życzliwy 😉 Brzuch do przodu, głowa do góry i może się udać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi - gratuluje malej ksiezniczki 🙂 Wyrowna sie ta przewaga, wyrowna..mowie Wam, ze u mnie w brzuszku Helenka siedzi :P

Gaja - i widzisz? 🙂 Juz po nerwach..dzidzi sie odezwalo 🙂 Teraz przygotuj sie, ze bedzie sie odzywac tak czesciej :P MI czasami szaleje na calego!

Aguska - szczesliwego otu i wspanialego czasu z rodzinka!

Magdaluke - mam andzieje, ze masz piekny, urodzinowy dzionek 🙂))

A ja to forum tez uwielbiam - takie fajne z Was Kobietki 🙂 `nie myslalam, ze tak sie przywiaze i bede sledzic wpisy co chwila:P MNie dzis troszke nie bylo, bo z rana na policje zglosic zlodzieja z allegro, a potem kolnela przyjaciolka i podjechalam do niej na obiad i ploty 🙂 Dopiero wrocilam..i wcinam truskawki z jogurtem:P

Z tymi ciuchami z allegro to juz sama nie wiem..mozna trafic fajne, mozna kiepskie 😞 Mi jakos te srednie cos sie trafily..trudno. Chyba trzeba kupowac w realu albo najlepiej - oszczedzac :P
Cos mnie dzis brzuszek i krzyz cmi...chyba czas na pozycje horyzontalna! Hiihihi..buziaki Mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi gratuluję córci ! 😁
agadka no ja tez tak mam, że wybrałam sobie kilka opcji, ale żadna mnie nie satysfakcjonuje na 100%. :P Tymbardziej, że nie chcę małej skrzywdzić imieniem, żeby mi po kilkunastu latach nie powiedziała, że wybrałam jej np. zbyt bardzo wymyślne imię. :P Moi rodzice na szczęście nie zrobili mi tej krzywdy i wybrali według mnie najlepsze z proponowanych. :P Mam nadzieję, że zdecyduję się na jakieś w końcu ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...