Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane Mamusie - nasza Szosteczka rowniez zyczy Wam cudownych, zdrowych i wesolych Swiat z rodzinka 😉
Ja dopiero sie obudzilam..znow nie spalam do rana:/ Po mega bolesnym zastrzyku i kiepskim wczorajszym dniu...dzis probuje byc pozytywna!!!Szkoda tylko ze tak szaro i zimno za oknem!

Milego dnia 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Na początku życzę Wam radosnych świąt i mokrego poniedziałku 🙂

Ja przed chwilką wróciłam z kościoła-jedzonko poświęcone 🙂a pogoda pozytywnie zaskoczyła nas bo może i zimno ale za to słoneczko ładnie świeci 🙂

ja na badanie glukozy ide 17 kwietnia ale u mojego lekarza wygląda to tak że wypijam tę glukozę i do godziny muszę być u lekarza i pielęgniarka mi z palca pobiera krew i od razu wynik podaje

co do lumpków hmm ja nie mam cierpliwości żeby grzebac w tych ciuchach-nigdy nic fajnego nie znalazłam ale byłam tylko 2 razy w życiu może, ale jakoś tak dziwnie mi kupić używany ciuch, dla siebie moze jeszcze bym się skusiła ale dla dziecka chyba bym nie kupiła nic, co innego jeśli dostaje ocś od znajomych czy rodziny po ich dzieciach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi w tabelce którą mam na kompie mam już wpisaną Twoją córeczkę Adriannę, mam nadzieję że nie masz mi za złe że jeszcze nie wkleiłam nowej tabelki ale zaczek0am do przyszłego tygodnia bo superbaba ma usg i może w tedy uda się wstawić coś więcej do tabelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny: dawno mnie tu nie bylo;/ dzis juz nie nadrobie tych wszystkich stron 😞 ale zycze Wam Weeeeeeesoooolych i spokojnych i silnych Swiąt!!!!! Trzymajcie sie zdrowiutko
PS My juz po genetycznym i kamien z serca bo Piotrus zdrowy 🙂
Tylko ja tak pol na pol cosik zawsze wyskoczy, no ale coz jakos trzeba wytrzymac 🙂
Jeszcze raz Wesolych!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!

ja już od wczoraj u rodziców i wpadłam Was poczytać.
Historia Malejpaulinki bardzo wzruszająca, ja uważam że in-vitro powinno być to refundowane przynajmniej w jakiejś części a tych wszystkich protestów zupełnie nie rozumiem, bo przecież jak ktoś chce mieć dzidzi to czemu mu się tego zabrania, a dla niektórych in-vitro jest jedyną szansą na zostanie rodzicami.
W lumpeksach bywam rzadko bo jakoś nie umiem tam nigdy nic fajnego znaleźć, ale mam ciocie i kumpele które zawsze coś fajnego tam wynajdują za małą kasę.
Magdaluke super mazurek, aż ślinka cieknie.
Jeszcze na coś chciałam odpowiedzieć ale już nie pamiętam co miałam napisać 🙂 skleroza 🙂

Życzę Wam Wszystkim i Waszym Rodzinkom zdrowych, pogodnych, rodzinnych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa.

Pozdrawiam i buziaki zostawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki ja również życzę Wam i Waszym rodzinom zdrowych, pogodnych, spokojnych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych!!! Magdlauke śliczny mazurek, mniam mniam 😉 ja tylko sernik i sałatkę zrobiłam i jutro zabieram do teściów, także się nie narobiłam i dobrze bo coś kiepsko się dziś czuję, mam nadzieję, że jutro juz będzie lepiej. Pozdrawiam Was serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam mocno nie swituje, tu sobota to taka zwykla, nic sie nie dzieje. Moj maz piecze serniczek a ja ugotowalam jaja i bede faszerowac....ale poki co, zdycham na kanapie. Mam straszny bol glowy...wzielam proszka i zimny recznik, ale nie bardzo pomoglo. Nie wiem juz jak sie mam ratowac. Oczy mnie bola tak mi sie ten bol udziela. Normalnie porazka na calego. Ella po mnie skacze a mnie tez po pecherzu kopniaki sie udzielaja...ostatnio coraz czesciej. W ogole maluch fajny, czesto pokopuje i sie szturcha i rozpycha i juz spokojnie czuje na wysokosci pepka a nawet ciut wyzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam dzis nerwy jak choleraaaaaa wrrrr od rana czyms rzucam caly dzien sama, sprzatam, gotuje potem pan i wladca przychodzi zje idzie spac zmeczony, wstaje, gra i zas idzie spac normalnie wrrrrrrrr zaluje ze nie zostalam w polsce na swieta juz mi sie odechcialo wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka, rozumiem mega nerwa... 😞
Moj tez mnie tak wkurza, ze nie moge wyrobic. A juz chyba najbardziej, jak ELla mi robi pobudke- dzis o 6 30 rano!!!!! i oczywiscie, niektorzy nie slysza dziecka w pokoju obok...naprawde? . Ale tak z mezczyznami juz bywa. Pozniej czyms nadrobia i nam przejdzie- bo tak to juz z nami, kochanymi kobitkami bywa. Rozchmurz sie, sle promyczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Agadka, rozumiem mega nerwa... 😞
Moj tez mnie tak wkurza, ze nie moge wyrobic. A juz chyba najbardziej, jak ELla mi robi pobudke- dzis o 6 30 rano!!!!! i oczywiscie, niektorzy nie slysza dziecka w pokoju obok...naprawde? . Ale tak z mezczyznami juz bywa. Pozniej czyms nadrobia i nam przejdzie- bo tak to juz z nami, kochanymi kobitkami bywa. Rozchmurz sie, sle promyczki!


swieta racja madziu! za dobre jestesmy :P
ide cos zjesc na poprawe humoru lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smacznego Agadka 🙂
A faceci to inna bajka...mojemu tez nie chcialo sie ze mna posiedziec chociaz przed tv- bo program glupi..a to przeciez chodzi o to, by pobyc razem:/ ech...no nic...taki life 🙂

Ja zle sie czuje znowu...mam juz dosc..serce nawala, dol brzucha boli, zoladek tez byle jak i slabo...a w dzien bylo calkiem ok:/ No coz..widac ciaza srednio mi sluzy...ale dam rade! 🙂

Buziaki Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh widze ze wszyscy dzis swietuja 🙂 fajnie wam ja niedawno wstalam takze czlapie w pizamie jeszcze nawet psa w pizamie wzielam na dwor 😮 haha nie protestowal :P
trzeba sie ruszyc i obiad zrobic przygotowalam pieczen wczoraj wiec tylko ja wsadze do piekarnika ale reszte trzeba zrobic i jakies jaja ugotowac na obiad 🙃 toz to wielkanoc

to swietujcie dziewczynki i mokrego poniedzialku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...