Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy 🙂 Sama jestem mamą niespełna dwuletniej córeczki a kilka dni temu dowiedziałam się o nowym lokatorze 🙂 Przewidywany termin na 13 sierpnia- w moje urodziny 🙂 Na kolejną wizytę jestem umówiona po świętach, mam nadzieję że zobaczę fasolkę 🙂 Moją jedyną dolegliwością jest zgaga i uczucie pełności :/ Tak jak przy pierwszej ciąży...
Jak przygotowania do świąt ?! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja właśnie wróciłam od swojego lekarza zrobił usg i powiedział że wszystko z dzieckiem jest dobrze ze tętno jest 140/min a w szpitalu tylko mnie nastraszyli niepotrzebnie, dziecko rozwija się prawidłowo, na usg już widziałam ładna kropeczkę ma już 11 mm jestem najszczęsliwszą kobietą na świecie zaraz przepiszę się w tabelce a odpowiednie miejsce dostałam oczywiscie duphaston
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha dobrze, że wszystko ok 🙂

ja już się nie mogę doczekać kolejnego USG (będę wtedy w 9tc) a puki co to jestem straaaasznie marudna 🙂

co do Świąt to my z mężem nic nie robimy, bo na wigilię jedziemy do moich rodziców, na 1dzień mamy imprezę rodzinną z okazji 50 rocznicy Ślubu dziadków, a w 2dzień idziemy do teściów 🙂 z resztą nawet jakbym chciała to nikt nie dałby mi nic robić, bo boją się o ta moją przeklętą torbiel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od dziś zaczeły się nudności....ech wigilia i ominie mnie obżeranie się . Ja nie robie nic na wigilie, leże w łóżku , mój mąż posprzątał dom na świeta jedziemy do rodziców.
Bardzo chciałabym zjeśc kwaśniej kapusty i nie mogę jej kupić tzn takiej wystarczająco kwaśniej.
Do poprzedniczki z forum, ja też przyjmuje dufaston, fajny lek, jak dla mnie nie ma na razie skutków ubocznych w postaci np bólu głowy. W środę odebrałam wynik beta hcg 11775 🙂
Dziękuje za słowa pocieszenia ( przepraszam , że imiennie WAS jeszcze nie nazywam , muszę zapoznać się z Waszymi nickami)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja mam termin na 3 sierpnia ale ten termin i tak tylko orientacyjny bo skarby nasze wyjdą wtedy kiedy im się spodoba 🙂 ja myślę że urodzę pod koniec lipca tak około 24 zależy na kiedy mi lekarz wyznaczy cesarkę, ale do lipca jeszcze sporo czasu

co do mdłości aj też strasznie się męczę ja do tego wymiotuje kilka razy dziennie 😞 boję się wigilii bo jemy u teściów i mam nadzieje że nie będe musiała biedz w połowie do łazienki 🤨

mówią że mdłości sa na dziewczynkę 🙂 w pierwszej miałąm i mam córcię zobaczymy czy sie sprawdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maiha piszę z dziewczynami na forum na Kafeterii i dwie, które mają termin na lipiec, dowiedziały się już w 14 tygodniu co to będzie (oczywiście nie jest to informacja 100% ale zawsze) więc może szybciej czegoś się dowiemy 🙂 ja jestem już straszliwie ciekawa, ale coś czuję, że to będzie chłopczyk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi mąz dzis zyczyl sobie i mnie syna przy oplatku 😉 ciekawe czy mu sie spelni.... 🙂
bisia88 fajnie, ciekawe czy tylko nasze dzieciatka zdecyduja sie w tym samym czasie wyjsc 🙂

wesołych swiat mamusie 😁 nastepne beda jeszcze lepsze..... :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maiha napisał(a):
za jakieś 10-14 tygodni się wyjaśni co nosimy pod sercem, chyba że ktoś lubi niespodzianki ale ja na pewno będę chciała wiedzieć co się urodzi bo jestem strasznie ciekawa 🙃

maiha, no niby tak, ale pewność 100% będzie dopiero po porodzie 😉 jedna z sierpniówek 2011 do końca była pewna ze będzie Alicja , i jakie było zdziwienie gdy po porodzie ukazały się "wielkie jajka" 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki 🙂 termin na 5 sierpnia. 😮 szkoda tylko,że tatuś się od nas odwrócił,ale damy z maleństwem radę. obecnie dobrze się czuję,mdłości są od czasu do czasu.mam cały czas na coś ostrego 😉 ciekawa jestem,czy to będzie chłopak czy dziewczynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milako napisał(a):
hej kobietki 🙂 termin na 5 sierpnia. 😮 szkoda tylko,że tatuś się od nas odwrócił,ale damy z maleństwem radę. obecnie dobrze się czuję,mdłości są od czasu do czasu.mam cały czas na coś ostrego 😉 ciekawa jestem,czy to będzie chłopak czy dziewczynka.


mi tez wszystko jakos tak mało doprawione... 😜 niedługo tatus moze żałować swojej decyzji! powodzenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dawno mnie tu nie było a widzę że swieżych mam przybywa 😉
Jutro mam długo oczekiwane badanie USG na którym po raz pierwszy usłysze serduszko maluszka. Tylko się strasznie boję bo prócz bolących piersi totalnie nic mi nie jest 😞 a mówią że im więcej mdłości itp tym lepiej dla dzidziusia 😞 Mam nadzieję że wszystko jest oki. maiha z jednej strony zazdroszczę Ci złego samopoczucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gratulacje 🙂
czarnyloczek ja nie miałam żadnych obiawów... Okres mi się spóźniał 3 tyh to zrobiłam test i zobaczyłam 2 kreseczki... Nie wiedziałam czy płakać czy się cieszyć bo mam 17 lat... A wtedy miałam 16... Poszłam do ginekologa to byłam w 8 tyg dopier później zaczęły mnie boleć piersi... Jakiś czas późnie było mi nie dobrze jak byłam głodna ale to tylko chyba 2tyg a później nie było mi nic... Aż do 9 m-ca 🙂
3mam kciuki za was i wasze kruszynki aby wszystko przebiegło bez kopmlikacji... Pozdrawiam listopadówka 2011 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje dziecko jest zwyczajnie złośliwe. kiedy jestem sama w domu to cały dzień mi niedobrze, mdli mnie, jestem ospała, ciężko mi wstać aby choćby herbatę sobie zrobić... a gdy mąż jest w domu (teraz ma urlop) i mógłby mi pomagać, robić herbatkę, jedzenie itp - to objawy jak ręką odjął 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...