Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
loczku- Ty to już możesz urodzić równie dobrze za miesiąc.. bo od 37 już moga się dzieciaczki pchac w każdej chwili.. posprzątasz mieszkanie, umyjesz okno, zawiesisz firanki i będziesz uprawiała dużo seksu, to poród będziesz miala raz dwa 😁.. hehe
ja mam to w planach:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ech z tymi chlopami!:/ A ze bardziej zazdrosne to moze i prawda, ze przez hormony...no ale jak faktycznie nie zwracaja uwagi to warto opitolic! W koncu same w ta ciaze nie zachodzilysmy 🙂 Ja chyba nawet nie mam sil byc zazdrosna..no i M.nie ma czasu i nie daje powodow, ale jak y cos bylo to awantura murowana 🙂

Kochane - te co moga to sio na spacer, bo jest pieknie! Ja juz odpalilam wiatrak, bo w domu upal niemilosierny:/ Ja oczywiscie slaba dalej..i jeszcze byle jak z zoladkiem..do porodu nie jem swinstw! Tak sobie ciagle mowie..hehe..a potem opanowac sie nie moge!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amelia właśnie najgorsze są te nogi i tyłek spowite cellulitem i rozstępami (mimo kilogramów balsamów jakie na nie nakładam niemal od początku ciąży) to nic tylko łzy się cisną do oczu... mam wrażenie, ze one już zostaną ze mną na zawsze :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie miałabym nic przeciw jakby to było za miesiąc 🙂 Amelia będzie wszystko poza seksem, bo na chwilę obecną nawet nie mam ochoty o tym nie myśleć. Choć miałam to przez całą ciążę bo nie było przeciwwskazań.
Superbaba to leż i odpoczywaj 😘 Bo mi nogi znowu spuchły że nawet japonki cisną 😮 Wyszłam z Homerem na dwór to ledwo co wróciłam 🤔
A ja mam zamiar szybko zgubić zbędne kilogramy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loczku - Ty sliczna i zgrabna babeczka jestes..nawet w ciazy! Jakby chlop sie ogladal za inna to glupi! A zrzucisz na pewno szybko, bo widac ze jestes wysportowana..i mloda, a to latwiej 🙂
Amelko - hormonowy szal!!! Tylko spokoj moze nas uratowac...

A co do wyglada to ja mam cellulit i mega czarne, dlugie klaki na brzuchu..i to mnie dobija, bo az nie chce na niego patrzec!!! A urosl mi tylko brzuch i troche cycki, wiec ja glupia wierze ze miesiac po porodzie nie bede miec wielkiego bebna! Inaczej zalamka:P A co do seksu..to ja nie mam ochoty w ogole, a i od poczatku ciazy mielismy szlaban:/ Ew.troche pieszczot...musza chlopaki wytrwac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
Magdaluke sen I klasa 😁 ostroznosci nigdy za wiele 🙃 ale u Was te swieta jakos wczesniej poprzesuwane..
Megi moze lepiej jak jestes w szpitalu, czasem wystarczy chwila... 😞 i moze stac sie nieszczescie! trzymaj sie :*
Czarnyloczek zazdrosniku! 🙂 przeciez to tylko siostra! ale jak taka obrotna przy obcych chlopach to i niech sobie w zyciu radzi!
Dodi zameczy cie ta babia 😞
Dominika widzisz nie takie euro straszne 😁
Strzauka ale teraz wlasnie jest ten czas zeby inni za nas robili 😁 ja wczoraj tez ukladalam ubranka malej i od ciaglego schylania do kartona brzuch zaczal bolec to bez zadnych skrupułów walnelam sie i polezalam dluuuuuuzej niz chwile 😉 no i stwierdzilam, ze mi niezla konkurenta rosnie - ma juz tyle ubranek ze naprawde nie wiem gdzie je upchac! samych ciuszkow jasnorozowych jest wielka sterta a gdzie reszta kolorow?!
Aguśka i Agadka ja lubie taka angielska pogode 🙂 i ciesze sie ze zaraz jesien i spacerki po parku z wozkiem 😁
a co do kopania to tez wczoraj tesciowa dzwonila i Michal sie jej zali, ze Izka mnie tak nawala i spac mi nie daje 😁
Mauapaulina kurcze no nie wiem co poradzic dziwna sytuacja... hmmmm moze jego malemu za goraco i boi sie ze go przegrzeje?! 😁
Magdad ale za dobra od razu dla meza nie badz 😉 niech sie jeszcze troche postara a widzisz sama, ze potrafi 🙂
Amelia mnie tez strasznie takie "niespodzianki" na podlodze wkurw... i wcale nie uznalabym tego za czepianie! niech inni szanuja twoja przestrzen i tyle! nalezy ci sie!

a moj jest o mnie zazdrosy 🙃 wczoraj zalozylam sukienke, ladna rozowa i jeszcze niedawno idealnie na mnie lezala ale wczoraj jakos mi tak cycki bardziej bylo widac i misiek coraz podchodzil i mi te sukienke poprawial 🤪 a miarka sie przebrala jak moja starsza siostra tez temat podchwycila zebym je schowala bo jej przykro sie robi bo ma mniejsze 😉 ale szwagierek uradowany mowi, ze moze sie z nia miejscami zamienic i bedzie mial na co patrzec i co?! i mojemu mezulkowi sie przypomnialo nagle, ze musimy wczesniej do domu wracac 😁 smialam sie z niego cala droge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzę że z tą zazdrością to nie tylko u mnie już myślałam że mam jakąś paranoje w sumie nigdy nie byłam zazdrosna a teraz strasznie...wkurza mnie każda wzmianka o innej dziewczynie ostatnio wkurzyło mnie nawet to że zamiast Natalia powiedział Natalka wkurzyłam się że do mnie się tak nie zwraca a później mi się śmiać chciało z samej z siebie....choć wiem że nawet nie ma czasu aby z jakaś się spotykać to i tak czuje się jakoś nie pewnie....może dlatego że u nas od bardzo dawna "post" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do bebenkow naszych to wczoraj widzialm sie z kolezanka, ktora urodzila ponad miesiac temu i jak juz sie rozstalysmy to misiek do mnie a co ona niedlugo rodzi tez co? ja sie na niego patrze i mowie mu ze nie, ze ona juz pa porodzie a on do mnie, ze brzuch ma wiekszy od mojego...
wiec my to bedziemy sexi mamuski 😉 i nawet Anna M. i Kasia C.-H. nam nie podskocza!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do bebenkow naszych to wczoraj widzialm sie z kolezanka, ktora urodzila ponad miesiac temu i jak juz sie rozstalysmy to misiek do mnie a co ona niedlugo rodzi tez co? ja sie na niego patrze i mowie mu ze nie, ze ona juz pa porodzie a on do mnie, ze brzuch ma wiekszy od mojego...
wiec my to bedziemy sexi mamuski 😉 i nawet Anna M. i Kasia C.-H. nam nie podskocza!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę narzekanie na mężczyzn.. mhmmm
Mój dzisiaj był pierwszy dzień w nowej pracy oczywiście dzisiaj tylko na 2-3 h żeby mógł ogarnąć się jutro .. i oczywiście na wejściu, że on sobie tego nie wyobraża, że ja już w zaawansowanej ciąży a on tyle w pracy będzie plus pojazd godzina wpada .. (teraz będzie pracował po 16 h 5 dni w tygodniu i tam jedna sobota mu wpadnie w miesiącu ) i mi gada, że jak zacznę rodzić a on będzie w pracy to co? matko .. i siedział i czekał aż wyrażę swoje zdanie to się aż popłakałam 🥴

A co do golenia małego to mój się goli co jakiś czas jak mu przypomnę więc ja bym na swoim miejscu nawet uwagi nie zwróciła bo u nas to normalne.

A co do zazdrości .. 🤔 ja przez tą ciążę jestem strasznie, mega zazdrosna i mu mówię otwarcie, że jeszcze raz się jakaś tam sytuacja zdarzy to dostanie w palnik i, że jak urodzę to odegram się w 100% to mu mięknie rura .. byliśmy na strefie kibica i tam było dwóch jego kolegów i zaczęli komentować jakieś tam laski .. to po jakimś czasie się popłakałam bo już nie mogłam się powstrzymać i dłużej tego słuchać .. 🥴
Ale oczywiście później na mnie panowie zaczęli zwracać uwagę to już zaczął się mną bardziej interesować .. nawet na brzuch można wyrywać facetów 😁

Co nie zmienia faktu, że czuję się jak beczka mimo wszystko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wyglądu to niestety też strasznie się czuje już nawet wstrętny czerwony rozstęp mimo smarowania mi się pojawił a o piersiach nie wspomnę...może to własnie jest powód mojej zazdrości że czuje się strasznie nie atrakcyjna 😞 zwłaszcza teraz jak jest lato i na każdym kroku widać na ulicach zgrabne dziewczyny odsłaniające swoje doskonałości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tą zazdrością to ja się cieszę, że mój mąż pracuje z samymi facetami i nie mam w sumie żadnych okazji do tej zazdrości, ale jakby cokolwiek było, choćby wspomniałby jakąś dziewczynę, to na pewno zaraz bym wpadła w szał zazdrości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zostaje di jutra w szpitalu.
4nula czasami jest to ból żołądka bo za dużo zjadlam a czasami mały tak mi go zgniata że powoduje to wymioty i okropny ból a czasami odbija mi się wymiocinami. Także czasami chce żeby już ze mnie wyszedł bo nie wytrzymuje z bólu a wiem że muszę poczekać na odpowiednia chwilę kiedy będzie chciał wysc albo będzie trzeba zrobić cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pampinka nie dziwię Ci się, że się popłakałaś - ja nienawidzę jak faceci w moim towarzystwie komentują jakieś laski, bo robi mi się strasznie przykro i czuję się nieatrakcyjna... wiem, ze może to głupie, ale nic nie poradze, ze tak czuję (na szczęście mój mąż unika komentowania wyglądu kogokolwiek w moim towarzystwie)

4nula chyba właśnie te chodzące po ulicach rozgogolone laski głównie wpływają na nasze kompleksy, bo zaraz przypomina się cellulit na dupie itp... eh 😞

Ale dziewczyny - ostatnio czytałam, że kobieta będąca w ciąży jest dla swojego meżczyzny wyjątkowo seksowna i pociągająca 😁 a mój mąz to potwierdził, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fakt..cos w tym jest, bo moj tez mowi mi, ze wygladam pieknie 🙂 Ale ja czuje sie mega nieatrakcyjna:/ Wszystko siedzi w naszych glowach Babeczki...ale lato nam nie sprzyja:P
D-brycz - to Twoja Izka wariuje jak moja Helenka! Jestem pokopana na maxa...beda z nich urwisy!!! 🙂
Bisia - a Ty nie strasz tym, ze jakie dziecko w brzuchu to i na zewnatrz..bo juz sobie strzele! Moja nie wiem kiedy sypia..kopie non stop prawie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tego nie słyszałam w sumie to ciężko czasem stwierdzić co naszym facetom się podoba a co nie...z jednej strony powiedzą że dla nich jesteśmy sexi bo wiedzą że inaczej się wkurzymy a co myślą to i tak zostawią tylko dla siebie 😉 pozostaje nam cicha nadzieja że jednak nas nie oszukują 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co ? Dostałam kroplówkę. Wspominałam, że teraz codziennie przjeżdza do mnie pielęgniarka i robi zastrzyk. z tego też powodu co poniedziałek pobiera mi krew i oddaje jej pojemniczek z moczem.
I jak Wam napisałam, że coś mi niedobrze, że słabo mi to za 5 min odbieram tel od tej pielęgniarki z pytaniem "a czy Pani się przypadkiem gorzej nie czuje? " a ja " a skąd Pani wie? właśnie wymiotować mi się chcę, drętwieją mi nogi, słabo mi" "nie dziwię się, jest Pani odwodniona" Coooooo? Ja ????????????? Przyjechała podłączyła, jak do wieczora mi nie przejdzie to mam się na oddział zgłosić.
Tylko jest jedno ale....ja naprawdę dużo piję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym pewnie czula sie ladniejsza itp, jakbym nie lezala a normalnie funkcjonowala..bo wtedy i ladnie ubrac sie mozna i umalowac..i wloski zrobione i pazury..a tak to ja taka bez niczego i zdechla w wyrze:/ I jeszcze slaba ledwo laze..czuje sie brzydka i jakas ograniczona:/Ble...niech no Helenka sie urodzi i ogarnie te ok 2tygodnie, to ja juz sie szykuje na spacerki i ogarniamie siebie! Tylko po tym lezeniu pewnie bede potrzebowala min.miesiaca na powrot do sil..tym sie martwie:/
Megi - hmm..no ja mialam to samo i naprawde zalecam ostra diete, bo dzieki temu przetrwalam..i bez zadnego szpitala 😉 A wiesz juz co Ci nawypisywali w karcie, dlaczego tam zostalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbabo - ja słyszałam że jaka ciąża takie dziecko 😜 więc Hela to mały nerwus może być po mamusi 😉
A zapomniałam się pochwalić chyba mam imię dla córeczki tzn od 3 dni nie zmieniliśmy zdania więc już chyba tak zostanie a więc będzie Lenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...