Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gdzie tam późno Dorotka, jedz jak masz ochotę, po porodzie będziesz się ograniczać 🙂 Ja tez oglądałam mecz i szkoda mi Portugalii ale tak właściwie nie do końca wiedziałam komu bardziej kibicować 😉 Mój szwagier to Hiszpan i tak trochę przez to bardziej chyba jednak im 😉 Buziolki!! ja pewnie znów nie będę mogła spać a za to w dzień będę odsypiać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No ja ciutke bardziej za Portugalia, ale w sumie nie przezywam za bardzo 🙂 Za to jutro na maxa kibicuje Wlochom! 🙂 A co do budyniu to bez szans, bo maz wlasnie zdalnie wysyla gazete i nie ma nawet sekundy...nikt mi nie zrobi 🙂 Moze to lepiej :P Ide myc zebole, wziac antybiotyk i moze cos poczytam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi bidulko znowu szpital 😞 ale w sumie tam cie poobserwuja i masz dobra opieke wiec glowa do gory, juz duzo nie zostalo do porodu 😉
Monia budyn mniami tez bym sobie zrobila,ale chyba przesadzilam z jedzeniem na wieczor bo mala sie tak wygina ze az sie wystraszylam ze az tak mocno kopie 😲
Ja juz 16kg na plusie wiec chyba prowadze eheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie pepek nie boli ale za to miejsce pod piersiami 😮 tam gdzie konczy sie macica, mala dzis tam pokopywala, ze pewnie od tego 🤢 teraz sie uspokoila ale wlasnie sobie uzmyslowilam, ze przeciez po slodkim to ona ze zdwojona sila bedzie kopala - po co ja te gofry jadlam! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi, ale zgrubienie czyli co? Ja bylam w 8 tyg ciazy, jak mi wykryli kamienie w woreczku 😞. Od, bez przesady, poltora roku mialam lekkie bole, ktore promieniowaly na lewo, czyli po przeciwnej stronie i nikomu nie przyszlo do glowy, ze to woreczek. I cala ciaze z dusza na ramieniu, czy nie ruszy...ale ja mialam to szczescie, ze ciaza nie nasilila objawow, dopiero po sie zaczelo. Dlatego BARDZO Ci wspolczuje, bo bol jest okropny przy takich atakach...A niestety czesto jest tak, ze bobo naciska na woreczek i dlatego wociazy gorzej. Ja znam dwie osoby, ktore przecgodzily ciaze z kamieniami w woreczku i dwa tyg po porodzie mialy usuwane i wszystko jest ok. Sam zabieg nie jest straszny, laparoskopia, raz dwa i po strachu. A co do diety, to naprawde pewno pomoze,,, chudziutko i lekkostrawnie. Trzymam kciuki, zebys jakos kochana dala rade!!! 😘
Dzieki dziewczynki za mile slowa. No strasznie mnie to dobilo.Luke zabral mala a ja mam chwile na polegiwanie, bo glowa boli i wszystko..D-Brycz, fajnie by bylo po wujku, ale on Zyga ( Zygmunt) i jakos sobie malego ZYgi nie wyobrazam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguśka mnie też bolą strasznie okolice pępka skóre mam tak naciągnięta, że aż strach .. mam dziurkę po kolczyku i coś czuję, że mi się skóra przerwie 🥴 a jeszcze Filip się tam teraz cały czas wypina i aaaauuu .. 🥴 normalnie non stop pod żebrami mi leży .. 😠 i nawet wygonić się nie da go zrobie mu kuj to jeszcze oddaje 30 x mocniej nie wiem po kim on taki wredny 🙃

Uhuuuu .. 33 😁 ja teraz wyczekuję 36 ☺️ 🙂
Monia piątka za 34 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke jak pytałam czy to coś poważnego to odpowiedział że nie. Ja przed ciążą chorowalam 2 razy na nerki i miałam te kolke nerkowa i raz miałam piasek w nerce. A co do woreczka to były tylko takie że choruje na refluks żołądka i poprostu woreczek produkuje zbyt dużo żółci do żołądka jak to wykryli to miałam robiona gastroskopie i teraz może przez ten refluks i nerki coś się w nim pojawiło już sama niewiem. Poczekamy co lekarz na to dokładniej powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ !!
Suuperbabo- dobrze że wszystko ok 🙂 A więc leżymy dalej 🙂
D-brycz- gofryyy mniam 😉
Magdaluke - przykro mi z powodu wujka i to zrozumiałe że Ci przykro 😘 😘
Magdad- odpocznij w końcu!!!
Pampinka- gratulacje za 33 tydzien !!
Monia - Tobie również za 34!!!
Czarnyloczek- widzisz wraca do normy piesek jeszcze tylko jedna kroplówka i będzie zdrowy 🙂
Megi - współczuje szpitala!! Może warto pomyśleć o tym woreczku ja w poprzedniej ciąży dostałam kamieni i przez to miałam ostre ataki nagły ból, wzdęcia, mega duszno słabo wymioty nikt nie wiedział co mi jest bo na początku tych kamieni nawet nie było widać ale musiałam się troszkę pomęczyć bo niestety nic nie mogłam stosować. Później po ciąży chyba dopiero po ok 8 miesiącach odkryli że to kamienie o dziwo nie wielkie bo wielkości ziarnka pieprzu ale chyba z 30 takich było. Lekarze zgodnie mi powiedzieli że ciąża bardzo często się przyczynia do powstawiania kamieni, gdyż w ciąży jest słabe przyjmowanie wapna i ono się gdzieś musi odkładać Ale swoje się musiałam nacierpieć choć przez ten czas nauczyłam się jakie produkty toleruje a jakie nie 🙂 I znalazłam herbatkę ziołową która jest cudem na problemy wątrobowe i żołądkowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi- no to współczuje 😞 bo wiem co to znaczy...musisz dojść do tego co powoduje ataki u mnie np strasznie szkodziły jajka i to nawet gotowane, kawa, czekolada więc nie zawsze tylko smażone szkodzi. Magdaluke ma racje laparoskopia nie jest taka straszna i chyba 2 dni po niej byłam już w domu no i 2 miesiące diety ale w porównaniu do bóli to nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane!!
Rano juz mialam tel ze nei moge jechac bo mamy jutro o 15 podpisac akt notarialny, wiec jade dopiero jutro 😞 A i tak sie jakosik kijowo czuje 😞Ale przynejmniej mam chwilke zeby wskoczyc i Was podczytac 🙂
madzia: strasznie mi przykro z powodu wujka 😞 A odleglosc to pewnie wszytsko poteguje 😞Nio a ciąża to juz wiadomo 😞 ostatnio na dzien ojca ryczalam nad grobem taty jak bobr choc to przeciez juz 4 lata 😞 A z tymi atakami. To dpoczywaj!!! I masz racje tak wygladaja spadki cukru 😞 Najszybciej poprawia sie po soku pomaranczowym i po krowkach eheheh
megi: bidulko sie nacierpisz 😞 ale wreszcie znalezli powod to juz beda wiedzieli jak Ci pomoc!
loczku: mam nadzieje ze z Homerkiem lepiej.. Musi mu weterynarz pomoc!! Doskonale Cie rozumiem bo jak mojemu Czarkowi coisk dolegalo jakis czas temu w weekend i wymiotowal po wszystkim co zjadl to na glowie stawalam zeby sciagnac weterynarza i zeby m pomoc 😞
aguska: nio ten pepek to tez boli ale kurcze moj od jakiegos czasu jest taki no ciemno brazowy a nawet czarny. Wiec chyba maulszek rozwalil tam wszystkie naczynia 🥴
superbabeczko: jak zdrowie? juz cosik lepiej? Wiesz jak bylam przeziebiona to mi strasznei hemoglobina przez t o spadla./Wtedy zamienili mi zelazo na mocniejsze. A ty wczesniej bralas. I tak sobie pomyslalam zeby Ci tez nie polecialo bo strasznei oslabi 😞
d-brycz, monia i aguska_ ja tez mam kolo 16 ☺️ a wczoraj w nocy dopadlam lodowke i wcisnelam wstyd sie przyznac ale bob ☺️ale gofry mmmmmmmmmmmmmm
Kobitki czuje sie do dupy 😞 MAm wrazenie ze wszytsko jest nie tak jak trzeba 😞 MAm problem z facetem który robi nam na mieszkaniu 😞 A moj szacowny M oczywiscie mnie nie rozumie bo to koles polecony przez jego rodziców i jest prezentem bo oni za niego placa. A uwierzcie mi co jak co ale drogi to on jest;/ Nio i jest facet dokladny w tych plytkach, tego mu zarzucic nie moge. Ale starszny dupek 😞 No zamowilam drzwi i wybralismy oscieznice zwykle bo regulowane byly 2 razu drozsze a wydatków multum i do tego dokupilam opaski. Nio i to wszystko powiedzialam majstrowi, przywiozlam specyfikacje zamowienia i poprosilam zeby sprawdzil zeby bylo ok. I powiedzial ze TAK za tydzien dopytywal o te drzwi to dalam mu katalog i pokazalam jak wygladaja te zwykle oscieznice i jak opaska i sobie sam poczytal. I w tym tygodniu tj jak juz drzwi maja przyjsc on do mnie pretensje ze zle drzwi zamowilam 😠 Bo on w lazience tam ma plytki i takie nie moga byc. Myslalam ze oszaleje a do mojego pwoeidzial ze to ja go wprowadzilam w blad i ze to moja wina 😞No jak tak mozna nie>???? I jest wojna. Pojechalam zamowilam firme do montazu a jemu powiedzialam ze on ma sie zajac plytkmi i dorobic je tak jak byc powinny a same drzwi maja go nie interesowac/ 😠A on pretensje do mnie ze "on ma plytki zle polozone"On ma!!! Kurde to tak jakbym ja mu kladla a nie on!! I wyzywa sie na mnie. Nio a ja juz mialam wybuchnac i dostalam boli 😞 Przestraszylam sie nei na zarty bo to pierwszy raz. Lekarz powiedzial ze jest ok ale musze wiecej odpoczywac 😞 nio a wczoraj na klinice juz bylo dobrze 🙂 Mezowi tylko tyle pwoiedzialam ze ja robie pokoj na dziecka w aktualnym miekszniu a nie na nowym bo i tak nie zdazymy a szacowny Pan Janusz ma sie wyniesc na budowe mieszkac a nie pokoj mi zastawiac. I tyle mojego spokoju. Strasznei Wam Ponudzilam. Ale ja naprawde mam juz dosc bo jezdze zalatwiam a jeszcze sie na mnie wyzwaja;(
Ajjj wszytsko do dupy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Loczku ale ten Homerek was wcześnie budzi 🙂 Moja do 9 daje radę na szczęście. Ale całe szczęście, że się lepiej psina czuje!

Magdad z tymi fachowcami i remontami to tak jest, my mieliśmy przeboje dokładnie rok temu, a jeszcze potem sama musiałam się przeprowadzić, bo Pawełek oczywiście na stateczku i wrócił na gotowe.

Megi te nerki to taka bieda - miałam kamień i kolkę 3 lata temu, ale w ciąży to zupełnie inna sprawa, ale trzymajmy się opinii lekarza, że to nic poważnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...