Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 Ja dziś leżakowałam do 13:00 😮 ale tym razem razem z mężem 😉 Młoda u babci a my w wyrku 😉 a teraz niestety sama bo na 14 jechał do pracy. Muszę zrobić sobie cos do jedzenia i siadam do allegro aby pokupować resztę brakujących rzeczy bo juz czas najwyższy, no i najważniejsze łóżeczko w końcu. Karioka cieszę się, ze wszystko dobrze u ciebie i dzidzi!!! Nirmalka przykro mi, że nie docenili Twojego męża, chamstwo jednym słowem. Magdad a Ty nerwy zostaw mężowi!!! Tobie to Kochana niewskazane. Loczku śliczny żółwik 🙂 Ja mam projektor z postaciami z bajki " kubuś puchatek", jest muzyczka i te postacie kręca się na suficie, super sprawa, no i oprócz tego ma funkcję lampki. http://allegro.pl/tomy-projektor-lampka-nocna-kubus-puchatek-t2014-i2440509953.html o taki 😉
Jezeli chodzi o ciuszki to ja jeszcze nic sama nie kupiłam a mam całą szafkę zapełnioną od 0-6 m-cy 🙂 wszystko dostałam. Buziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Skasowalo mi posta...i juz mi sie nie chce pisac.
Dodi, wlasnie, dobrze, ze Ci sie udalo odkrecic w miare sprawe 😜 bo inaczej Ty bys musiala zaczac sprzedawac, hihi. A Dorotka, z glowa zakupy!!! 🙃
Karioka, swietnie, ze po wizycie elegancik. A przeprowadzki nie zazdroszcze, ale jak trzeba, to trzeba. Tylko wiadomo, musisz miec pomocnikow.
Monia, to sobie pospalas! 🤪 czy co tam porobilas 🙃 🙃 😜
Nie wiem co jeszcze mialam pisac, idziemy na plac zabaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Czytam was od rana ale nie chce mi sie nic pisac 😞 Dzisiaj mam jakis kiepski dzien zoladek mnie zas boli i jakos duszno mi kurcze 🥴
Tak fajnie ta ciaze przechodzilam a tu od jakichs dwoch tyg jakos kiepskawo 🤔
Kariolka super ze wszystko oki z dzidzi oby tak dalej 🙂
Loczek i Monia super te projektorki
Kurcze ju zapomnialam co mialam pisac skleroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko wlasnie teraz duzo odpoczywam i wydaje mi sie ze im wiecej leniuchuje tymgorzej sie czuje 😞
Jeszcze pare tyg temu zaiwanialam do pracy i jakos tak szybciej ten czas lecial i samopoczucie bylo inne.
Dlayego wychodze z zalozenia ze lozko chyba wyciaga z nas sily,wcale ci sie nie dziwie ze ty biedna caly czas jestes zmeczona.
Kurcze musze sie wziasc za siebie bo ostatnio tylko narzekam
Chcialabym zeby to juz byl 38 tydz 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wsciekla jestem...ten kumpel chyba nam nie wynajmie tego mieszkania 😞 Proponuje nam jakies mamy..ale to bez remontu, glosne, byle jakie..ja nie chce tak mieszkac 3-4 miesiecy! Jestem mega wsciekla..az mnie telepie, a maz oczywiscie ze co onmoze zrobic! No to po chuj za przeproszeniem wpierw sie zgodzil...mam dowc kobietki, bo zaraz bede bez domu:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska -tak znalazłam ona mi strasznie pomagała przy bólach związanych z woreczkiem a w dodatku przy jakiś problemach jelitowych ale, nie jest polecana w ciąży choć dokładnie trzeba byłoby się dowiedzieć bo w sumie to są same zioła. Hepatin Tea- tak się nazywa choć teraz jest dużo jej odpowiedników o podobnych nazwach ale też nie są złe.
Suuperbabo- szkoda 😞 a tak się cieszyłaś...może jednak kolega zmieni zdanie i wam wynajmie w końcu to tylko 3-4 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ciagle cos kombinuje...i poleca te mamy. A mi nie jet obojetne w jakich warunkach bede mieszkac 😞 Tu bylo odnowione mieszkanie, czyste z meblami..a tam nie remontowane i cholera wie jak wyglada! Az sie zryczalam...maz nie rozumie, bo przeciez kolega probuje cos innego zaproponowac..a mi nie jest obojetne 😞 Mam dosc wszystkiego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
A bo mysli by sprzedac..a moze szybko pojdzie a moze cos...no ale od poczatku wiedzial, ze my na 3-4mies..zreszta normalnie mielismy mu placic za wynajem jak ceny rynkowe! Nie wiem...mam juz na dzis dosc:,( Slaba na maxa, ale sprobuje wstac i jak dam rade to umyje wlosy.


No tak ale od początku wiedział że Wy tylko na max 4 miesiące i płacić mu będziecie normalnie, widać że coś teraz kombinuje. Nie przejmuj się bo szkoda Twoich nerwów przez takiego dupka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za malo nerwow..poszlam spakowac ciuszki do szpitala i dupa - taki bajEl w tej komodzie, ze juz nie wiem co mam a czego mi brakuje! A prosilam go by kladl body na body, spiochy na spiochy, swetry na swetry itp...no i w miare rozmiarowo..chociaz wg metki..to nie - on musial po swojemu! I teraz mam bajzel i nie wiem czego ile mam i gdzie..porozwalam juz pol komody! I wg mnie to mam za malo pajacykow! Ale tez nie jestem pewna, bo przeciez wszystko pomieszane a ja stac nie moge teraz, by kazdy ciuszek patrzec! No ja dzis zwariuje! Tak mu juz nagadalam tym wszytkim, ze mam dosc i rycze:,( Chyba Helenka nie ma w czym chodzic! A ja nawet nie moge wszystkiego przejrzec i zobaczyc czego brak..bo jestem wiezniem lozka:,( Czeku faceci nie moga zrobic czegos tak, jak ny prosimy a nie oni sadza?!?! 😞 Az mnie telepie:,( Przepraszam, ale musialam sie wyzalic, bo chce mi sie drzec!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki 4nula zanazwe herbatki poczytam o niej.
Superbabeczko kuzwa jeszcze tego ci brakowalo do szczescia -problemy mieszkaniowe szkoda gadac co to za kumpel.
A bylas wogole na tym mieszkaniu od tej jego mamy? Moze nie jest az tak zle.
Gaja to ci nie zazdroszcze samotnosci,ale juz niedlugo bedziemy narzekaly ze czasu na nic nie mamy 🙂

Ja sie przeszlam do sklepu z corcia i jakby i samopoczucie troche lepsze bo tez wkoncu u nas sloneczko troche wyszlo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotko - no palant .. 😠 jak on mógł? ale nie zamartwiaj się tym 😘 wszystko będzie dobrze ..

Mnie dzisiaj tak łydki i kolana bolą, że aż doszłam do wniosku, że nic dziwnego jak ma się tak wielką dupę a nogi takie krótkie! 😠 załamka po raz 2! i dzień strasznie senny ..

A co z Agadką? bo też się biedna miała z tym zębem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej, jak to no...A wlasnie mialam sie dzisiaj pytac o wasza przeprowadzke. SUperbaba, no to lipa, ale nie zalamuj sie, skoro nie bylo specjalnych uzgodnien, typu za grosze, i nie trzyma was cena to sie rozejzyjcie za mieszkaniem ot tak, wiesz, normalnie, z ogoloszenia albo agencji, a moze sie trafi jakies swietne? I nie bedzie wam kolega laski robil ( haha, niedawno na fb takie fajne zdjecie bylo, uzywajcie polskich znakow bo jest roznica miedzy robieniem LASKI a -tu powinne byc polskie znaki, ktorych u mnie brak, ale wyobrazcie sobie-laski, hehe). No nic, wiesz o co mi chodzi.
A co do ubranek i Twojego hmoru, to chyba musisz ciut odsapnac, bo sie widze wnerwilas ostro. Czuje Twoj gniew, bo ja bym tak samo miala, na stowe Luke by wszystko pomieszal....ale troche sie postaral...wiesz, sa mezowie, co by sie nie tkneli takich prac domowych. SMutne to,ale prawdziwe. Na spokojnie jak wroci, to moze z nim poprzegladasz i zrobisz ostateczna inwentaryzacje. Ja w sumie tez nie wiem ile czego mam, ale na oko mam az za duzo, podzielialbym sie z Toba. W ogole, to moze i otym pomyslimy jak nadejdzie odpowiedni czas 😉
U nas taki straszny upallllllllllllll , znowu
Aguska, rozumiem Cie 100 %, ja tez latalam i zycia we mnie bylo, ale ostatnio mi motorki siadly, zle mi i ciezko, narzekam non stop...Jakos damy rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pampinka co ty wygadujesz jaka gruba dupa 😜 napewno jestes sliczna kobitka w ciazy 😉,ale w sumie to kolana serio maja obciazenie,teraz to juz chyba nam tak zostanie do konca ciazy-narzekanie niestety,coraz ciezej 🥴
A u Agadki jest w miare oki wczoraj z nia pisalam dalej biedna spuchnieta ale juz sie chociaz wyspala i chyba mniej ja boli na szczescie,antybiotyk zaczyna dzialac.
Gajeczko ja w pierwszej ciazy stosowalam tylko jednorazowe wkladki i bylam dosc zadowolona, teraz kupilam tez te wielokrotnego uzytku bo stwierdzilam ze tych jednorazowych to bym musiala bardzo duzo kupic,przynajmniej za pierwszym razem mi szlo duzo bo karmilam dlugo no i wiadomo jak gdzies idziesz to musisz wlozyc bo jak ci sie pusci pokarm to bedzie nie ciekawie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...