Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorotka, sliczne ubranka
co do grzechotek, to chyba ciezko porownac, ta pierwsza nadaje sie bardziej dla mniejszego dziecka, ta druga to juz ma bajery 😉 Ja mam takiego slonia, nie dokladnie taki, ale w tym stylu, to Ella go mega slinila hehe, fajny, naprawde, ale tak to chyba zaczaila o co w niej chodzi pozniej. Na poczatku to najlepiej sie sprawdzaly takie najprostsze, co sie dalo zlapac w lapke .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny dziekuje ze tak o mnie pamietalyscie 🙂 jeszcze zyje 😉 heh

zab juz lepiej dopiero dzis opuchlizna zeszla ale co najwazniejsze nie boli antybiotyk pomogl dzwonilam do dentystki mojej w polsce powiedziala ze mam sobie nie dawac rentgenu robic ze ona mi wysle zdjecie tego korzenia bo ma a tak w zasadzie to mam sobie tego zabiegu teraz nie robic tylko dopiero jak sie rozpakuje bo zniaczulenie i krwawienie i to wszystko w ciazy jest mi nie potrzebne a moze poczekac wiec juz sama nie wiem co mam robic....

podczytywalam was codziennie ale odpisac nie mialam sily a teraz sie tego tyle nazbieralo hohoho

dowiadczone mamy powdpowiedzci mi jedna rzecz jakie mam te wklady kupic poporodowe mam maternity pants i normalne podpaski z allways ale chyba takie maja byc inne bawelniane moze bez zadnej siateczki czy jakie bo ja wam powiem ze po oscarku to ja prawie w ogole nie krwawilam po porodzie 50% mniej i krocej niz przy okresie zwyklym i nic mi sie nie przydalo i nie wiem na co sie nastawiac tym razem a miejsca w torbie coraz mniej niby nie mamy brac duzo rzeczy bo w szpitalu malo przestrzeni ale wszystko kaza brac....

superbaba widze ze cie zakupy pochlonely dobrze nie myslisz tyle przynajmniej

magdaluke ale upppaaalll u nas 10 stopni od 2 tyg mgla i pada normalnie katastrofa

biedna amelia czyli jest w szpitalu dalej....jak moga jej nic nie mowic 😞 denerwuje sie pewnie biedna

aguska zgadzam sie ze w lozku samopoczucie jest gotrsze pisalam juz o tym wczesniej ze za bardzie sie czlowiek wsluchuje we wszystko i denerwuje sorki ze nie odp na smsa telefon mnie jakos nie chcial sluchac i wszystko co napisalam usunol wkurzylam sie i juz nie pisalam drugi raz!! tez jestem ciekawa ktora szybciej obstawiam ciebie :P hhihi ale daj znac odrazu jak sie cos zacznie dziac a co do szpitalu to ja mam godzine drogi wiec dosc kawal ostatnio pojechalam odrazu a jak dojechalam to mialam juz 10cm rozwarcia i parte wiec zobaczymy czy dojade tym razem mowilam mezowi ze jakby co ma wozic nozyczki do przeciecia pepowiny zatrzaski i recznik hahahha
a co do poporodowych wyszczuplaczkow to pas lepszy

loczek dobrze ze twoj zwierzak juz lepiej

a tak w ogole to od 3 dni mala sie dziwnie rusza nie tak mocno i szybko chyba ma juz mniej mniejsca 🙂 toz to 33 tydzien 😮 🤪bo mam nadzieje ze to nie przez cala infekcje i antybiotyk i mam jakies dziwne uplawy nie takie biale geste i bezzapachowe jak wczesniej tylko jak woda przezroczyste mam nadzieje ze sie wody nie sacza czy cos ?! ide w pon do poloznej to jej powiem i dowiem sie co z tym moczem w ktorym krew wykryli

no to chyba tyle mialam sie wygadac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka ale masz sie z tym zebem 😞 az mi sie moja jedynka przypomniala wrrrrrrrrr
Suuperbaba mi tez sie slonik bardziej podoba 😉 a ja swojej chce jeszcze dresy kupic 😁 i znalazlam takie: http://allegro.pl/dres-puma-hooded-baby-jogger-nowy-bawelna-68-cm-i2404409622.html
a dzis mialam gosci tzn siostra przyszla ze swoja mlodsza corka (2 latka) bo mialy odebrac jej starsza corke z cyrku bo to u nas praktycznie pod blokiem na takim placu sie zawsze rozkladaja. no i malutka zalala sie piciem to ciocia Justynka pozyczyla sukienke Izy i mala miala tunike 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - moze ta Twoja dentystka ma tacje?! Jak chcesz to moge podpytac swoich przyjaciolek..mam 2 swietne stomatolozki, a 3 tez dobra znajoma:P Grunt, ze mniej boli bo znaczy, ze antybiotyk dziala!
D-brycz - ale czaderski dres! Nie wiedzialam, ze puma robi takie male cacka:P

A ja nie wiem, co sie Helence stalo, ale od pol godziny tak strasznie sie prezy i rozpycha w brzuchu, ze placze...wylaza mi wielkie bulwy z jej stop pod zebrami, z piesci po bokach brzucha i glowka na dole:/ Nie wiem, ale to az mega nieprzyjemne jest..nie usne przy tym...i jeszcze ciagle mi cisnie tym ruchem na pecherz i utwardza brzuch! Aua:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz fajny dresk 🙂
Superbabeczko ubranka extra i mi tez sie bardziej slonik podoba 😆
Agadka fajnie ze sie odezwalas i tak pomyslalam ze cos z fonem ci sie stalo, no chyba ze juz mialas dosc gadania ze mna 😜 ehehh
No to tym razem musisz szybciej troche do szpitala pojechac 🙂 chociaz rozumiem cie ze na ostatnia chwile pojechalas bo jakby cie mieli odeslac to dziekuje tak jezdzc.
Ja pewnie tez bede dlugo czekala zanim pojade, bo na sama mysl ze mi powiedza ze jeszcze czas i mam jechac do domu to mi sie slabo robi 🥴
Magdaluke ojejku ja ci wspolczuje taki upal to juz chyba nie dla mnie,chociaz w sumie moglabys nam tu do szkocji oddac z 10 st to by u was tak w sam raz bylo a i my bysmy sie troche pocieszyli latem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dbrycz sliczne 😎

superbaba jesli mozesz tak przy okazji nie specjalnie to podpytaj zawsze dobrze dodatkowa konsultacja 😁 a co do helenki to myslalam ze juz mniej ja czujesz jak wiecej kg doszlo i wod tez jest najwiecej w 33 tc

aguska ja pojechalam ostatnio jak sie tylko skurcze zaczely ale po drodze sie to tak szybko wszystko rozwinelo :P wlasnie to mnie bardzo zdenerwowalo ze jak sie zaczelo zadzwonilam do szpitala a ona mowi siedz w domu bo to jeszcze dlugo potrwa...ok czasami tak ale na szczescie jej nie posluchalam czulam ze szybko sie posuwa porod wiec powiedzialam jej ze jade najwyzej bede czekac na parkingu az mnie wpuszcza a w jakim szoku byla jak dotarlam i sie okazalo ze juz rodze mowi 30min i bedziecie rodzicami i wyslala na porodowke 🙂
jutro mala ma ostatni dzien w szkole nie 🙂 idzcie juz lepiej spac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Agadka ja tez bylam w szoku jak mi kolezanki opowiadaly jak to tutaj wyglada ze kaza brac paracetamol i jeszcze czekac-smiechu warte.
Jutro ostatni dzien szkoly Amelka juz dawno spi a ja jakos nie moge ostatnio,moze dlatego ze pozniej w dzien nadrabiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jak dorwe ktoras to zapytam...musze tylko twoj opis tej calej sytuaji, co chca Ci zrobic - znalezcna brzuszku..bo to skomplikowane albo moja pamiec do d:/
Powiem Ci Agadka, ze wpierw pomyslalam ze odwazna bo tak dalejo szpital...ale w sumie moja Karowa to w szczycie i ponad godzina drogi:/
Aguska - oby nie bylo tak, ze co w brzuchu to i po za nim! Dzis oszalala i nie wiem juz co robic! A taka jestem jakas napieta i spuchnoeta, ze ledwo oddycham i wyprostowac sie nie moge 😞 Mam nadz.ze jakos usne a rano bedzie lepiej! Ciezko no...Buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

Agadka fajnie że się odezwałaś w końcu i że ząb odpuścił 🙂
D-brycz fajny dresik, tylko ten kolor 😁 😁
Dorotko Helenka Ci pokazuję jaka jest aktywna jak jej mamusia nie potrzebnie płacze i się denerwuje 😉 Więc wystarczy być spokojną to i ona będzie 😉 A co do mieszkania, to tak się ludzi na lodzie nie zostawia 🤔 Tym bardziej że warunki się liczą dla nowego członka rodziny.
Aguska to dopiero będziesz miała zajęć z córą jak ma już waaaaakacje!!! 😉 Pamiętam jeszcze te czasy, wyczekiwania ostatniego dnia szkoły, dać kwiatek, odebrać świadectwo i do doooomu 🤪

U nas pomału wszystko wraca do normy, Homerek wczoraj zjadł kolację, dzisiaj śniadanko, przyszedł do nas o 05:30 i spał do 06:30. I merda ogonkiem i chrapie i chodzi za mną wszędzie jak kiedyś. Moja Kochana mała istotka ☺️
Zaraz idziemy na kontrolę i mam nadzieję że nie będzie musiał zostać na kroplówce tylko wróci do domku 🙂

A my zaczynamy pomału 36tc razem z Maiha ale ona wsiąkła 🤔

Byłam w temacie Czerwcówek i tam dziewczyna urodziła w moje urodziny synka o wymiarach... UWAGA!!! 5,6kg i 64cm 😮 😲 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

U nas wraz z wakacjami idzie upał, nie wiem jak ja to zniosę.

Czarnyloczek widzę, że miałaś urodziny w dzień mojej obrony, więc przesyłam spóźnione o tydzień życzenia 😘 A ten dzieciak to jakiś rekord, jak ona dała radę 😲 Fajnie, że Homerek wraca do zdrowia, ja teraz walczę ze skutkami cieczki na dywanach, kanapach i podłodze 🤢

Wczoraj na szkołę poszła ze mną mama i cyknęła mi kilka fotek na pamiątkę. Był temat o karmieniu piersią, a potem ćwiczenia, ale wieczorem okropnie rozbolał mnie po nich brzuch, dopiero nospa i ciepła kąpiel pomogła. I były tylko 3 dziewczyny razem ze mną, a normalnie się w sali nie mieściliśmy! Chyba wszystkie w czerwcu urodziły 🙂

Miłego dnia Mamuśki, upałów ani sobie ani wam nie życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej 🙂 Ja tylko na chwile, bo koty obudzily na jedzenie..i ludze sie, ze moze jeszcze przysne:/ Aczkolwiek nie wiem, bo od wieczora ciagle taki napiety o twardy brzuch mam...juz sama nie wiem czy Helenka sie tak wypina czy brzucho rodnie czy jakis skurcz, ale nie boli jakos specjalnie! No nic...dzien sie nowy zaczynamy - lezymy dalej!
Loczku - ale fajne wiesci czytam o Homerku 🙂 To widac wraca do zdrowia jak nic!!! Od razu lepiej na serduchu...A co do czerwcowki - to jakis potorek chyba?! To jakas wielka laska byla? Przytyla ze 30kg?! Jak to sie stalo?! To ja bym na takie dziecko ciuchow nie miala nawet..hihi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kurcze jakaś nie przytomna dzisiaj jestem... stąd poprzedni post 😲
Czarnyloczku - oklask za 35 tydzień, już coraz bliżej 🙂 dobrze że z pieskiem wszystko ok 🙂
Agadko - dobrze że z zębem troszkę lepiej...
Co do Ameli to ja nie wiem co się dzieje w tych szpitalach;/ dopiero po tylu dniach stwierdzili że to zatoki ;/ mam nadzieje że szybko wyjdzie....no i że Megi tez już lepiej...
Suuperbabo- Helence ciuszków nie zabraknie 🙂 śliczna sukienka 🙂
d-brycz- a dresik super!! aż sama się zaczęłam zastanawiać aby nie kupić 😜 ale pierw muszę jednak najbardziej potrzebne rzeczy kupić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula - dajesz rade z lezeniem?:/ Bo ja wariuje juz...nadal u Mamy?:* Co do ciuszkow go mam nadz.ze wreszcie bedzie ok...a na 68 to dokupie na prwno pozniej jeszcze, bo tego mam malo! Po wczorajszym grzebaniu w komodzie to panika zlapala, ze tych malych pajacykow mam malutko..i zmiana planow zakupowych byla! A przy okazji z nerwow kupilam i pare na 68:P A i w koncu mama przyniosla wzYstko na lozko i segregowalysmy wg typow ubranek i mniej wiecej wg rozmiarow..kazda rozmiarowka inna! Masakra...raz 0-3 bylo nawet wieksze niz inne 3-6! Chyba trzeba bedzie przed ubraniem przymierzac do dziecka i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, mnie też dobija perspektywa upałów i zaczynam żałować,że wczoraj nie pojechałam do lekarza bo jak na razie to się szykuje, że w poniedziałek ma być upalnie akurat wtedy gdy będę musiała wyjść z domu ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbabo- wykończy mnie to leżenie choć ostatnio ciężko mi wysiedzieć w łóżku wystarczy, że co 5 minut do łazienki muszę...a co do twardego brzucha to i ja mam cały czas ;/ biorę no spe i nie wiem czy coś pomaga ale jak nic nie boli to chyba wytrzymam do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...