Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Krotko tylko..jestem u kresu i wkrotce wywioza mnie stad w kaftanie..i wcale nie zartuje! Chcialam sie wykapac szybciutko..wstalam i znow plamienie jasne i lozko, bole, leki..dostalam histerii ze maja mnie natychmiadt ciac bo nie wytrzymam..nic z tego:,(Przeryczalam 3/4dnia na hydroksizinie..i nie wiem jak przezyje kolejny dzien...to trauma mojego zycia! Milego Mamy:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Superbabeczko kochana moze ta hydroksyzyna troche cie wyciszy naprawde wszystkie ci tego zyczymy-ta pierunska nerwica daje popalic wiem cos o tym bo mnie juz pare razy tez zlapalo pod koniec ciazy.
A co wogole lekarze mowia,jak krwawisz to wola czekac pewnie,ale z Helenka wszystko dobrze.
W sumie im dluzej w brzuszku tym lepiej trzymaj sie i moze spij wiecej to szybciej zleci, Boze tak bym chciala zeby ci sie polepszylo
Magdaluke takie zaslabniecia to normalne i to ze sie dobrze czulas nie ma znaczenia to moze przyjsc z nienacka niestety 😞 cisnienie to mialas serio nizutkie.
Ja to niekiedy sie boje gdzies wychodzic z Ami dalej bo sie wlasnie boje ze gdzies mi sie slabo zrobi i padne. Kurcze coraz gorzej znosimy ta ciaze,ale juz niedlugo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba kurcze czemu oni cie tak mecza?! 😞
Strzauka 🤪 jak to tylko 4 dni? aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
a staniki pewnie dojda jutro 😉 moj wozek, tzn. Izy mial byc dzis i co nie ma! pewnie jutro dopiero 😞 poscieli tez jeszcze nie dostarczyli 😞 ale za to dostalam kolejna "dawke" kocykow i innych pierdolek od siostry... ja nie wylaze z tego prania 😞 sterty....
4nula ja mialam po takim samym obciazeniu 116 i polozna mowila ze dobrze 🙂

wlasnie co jest u nas z pulsem tzn jaki ma byc ostatnio jak sama sobie mierze czasem bo mam wrazenie ze jakis palpitacji dostaje 😮 to puls wychodzi kolo 100! cisnienie tak do 130/90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotka....chyba predzej wezma CIe na cesarke niz wywioza w kaftanie....Ja juz sama nie wiem co CI napisac. To naprawde tragiczne wszystko przez co przechodzisz. Pozostaje czekac, bo i co innego....Moze pospisz znowu troche po lekach. Caluje 😘
Aguska, ja nie wiem co normalne a co nie. Mi sie tam takie zaslabniecia nie zdarzaly z Ella w ciazy, boje sie, ze to jakis powazniejszy problem, popytam w srode na wizycie. A cisnienie po kawie wiec w ogole zglupiec mozna. A teraz mnie mdli i zacyzna bolec glowa. A moj Luke to chyba zwariuje dzis w pracy, tak czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Magda ja i powiem ze ja tez w pierwszej ciazy wogole duzo lepiej sie czulam fizycznie, coprawda mialam ciaze zagrozona bo lozysko sie odklejalo, ale zadnych zawrotow glowy itp co dziwne bo cisnienie prawie caly czas mialam 90/60 wiec niziutkie.
A ty po kawie mialas takie niskie to serio troche dziwne co do pulsu to niewiem dokladnie ile powiino byc w ciazy.
Ja tez sie stresowalam jak mi tak z nienack sie slabo zrobilo,adazylo sie to tylko 2 razy w sumie w tej ciazy,ale tez juz sie doszukiwalam roznych rzeczy.
Spytaj lekarza najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbabeczko chyba jedyne wyjście to jak najdłużej spać, bo nie dość że ciężka ciąża to jeszcze ta nerwica daje o sobie znać. Bardzo bym chciała ale nie wiem jak Cię pocieszyć, podnieść na duchu. Jestem z Tobą i trzymam kciuki żeby było lepiej.

Strzauka a jak Twój dziadek - miał operacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):
D-brycz a ty jak sie czujesz? Wszystko dobrze u ciebie?

dzieki :* ogolnie to ok tylko wlasnie czasem takie napady z nienacka i serce przyspiesza samo bez wysilku 😮
dzis u nas troszke chlodniej wiec pogoda dla mnie laskawa 🙂 a brzuch mi rozsadza! nawet jak leze to jest mega twardy i az skora boli jak mala kopie ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babeczko: kurcze nawet nei wiem co napisac.. jestem z Toba myslalami i jestem pewna ze dasz rade, juz tak nie duzo pozostało.... 😘
madzia: kurcze niedobrze 😞 ale takie zasłabniecia moga byc od tetna i od kolatania serca 😞 niestety i mnie sie zdarza. Nio i tetno to tak ze jak zaszlam w ciaze to przestalo schodzic ponizej 90. Nio lekarze tlumaczyli ze to przez to serce musi wiecej pompowac krwi bo nie wyrabia i od tego te kolatania. Nio i jedno pocieszenie, ze od tego momentu co brzuch sie obniżyl to i tetno ciut spadlo i jest tak kolo 80. A wy dalej macie upały? Bo wtedy czesciej moga wystapic kolatania. Polez kochana, poodpoczywaj, nasze organizmy niestety juz przeciazone ciaza a ty na maxa aktywna. Nio trzymam kciuki zeby sie nie powtorzylo. Ajj a jaki masz cisnieniomierz, bo ja korzystam z tego co moj tata mial ( on wykrywa arytmie) i niestety wtedy tetno skacze i tak slabooooo mi jest, nio ale po odpoczynku powinno byc lepiej 🙂 I za to mocno trzymam kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze ze w Polsce juz troszke chlodniej,chociaz lepeij dla ciezarnych 😉 U nas znowu sie cieplo zrobilo tzn 20 st i sloneczko 🙂 dla szkotow to upal ehheeh
Niewierze niekiedy ze teraz to sie zacznie i pokolei sie bedziemy rozpakowywac 😲
Niech juz ten sierpien sie zacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia, mam taki na nadgarstek, wiem, ze one nie sa super dokladne, ale ten ponoc w miare dobry i zawsze mierze przynajmniej 2 a zwykle 3 razy. Jak nie tam cos to mi mruga i pika, no i mrugalo i pikalo. A z tym tetnem, to racja, ze tez sama o tym nie pomyslama, ze wiecej krwi do przepompowania. Czytalam, ze wahania cukru maja wplyw, ale ponoc przeciez u mnie nie ma tej cukrzycy ciezarnych. A upaly wrocily, bylismy na placu zabaw , moze sie zgrzalam, ale ja tylko sobie szlam bo Luke sie bawil glownie i pchal wozek, wiec ja sie nie narobilam. No widac tak moze byc.
Mam taka kolezanke tez w ciazy, w sumie to czesto o niej pisze 😉 lubimy sie jak najbardziej, ale ona to taka pregozilla 😜 widac lepiej wie ode mnie, w ktorym jestem tyg, bo dzis zanim sie obudzialam, to juz mialam smsa, ze mi sie zaczyna 37 tydz...rece mi opadly, moze ma na mnie jakas ksiege i jeszcze laleczke voodoo normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dziewczyny szczerze mówiąc boję się ale też cieszę i nie mogę doczekać kiedy będzie po wszystkim i będę miała Damianka w ramionach 😁 mąż będzie ze mną w szpitalu więc wyślę zdjęcie do tych, których mam numery 😉

aguśka mi też się ta końcówka ciągnie...

magdaluke to faktycznie miałaś nieciekawie... mam nadzieję, ze już czujesz się lepiej! też czasem tak mam jak się przeciążę, dlatego teraz jak jestem sama w domu to nic nie robię, praktycznie tylko leżę...

Suuperbabeczko biedaku Ty :* mam nadzieję, że szybko już Helenka wyjdzie i w końcu odsapniesz... Na prawdę Cię podziwiam 😞

d-brycz pranie praniem ale ile rzeczy dla Izy będziesz miała 😉

Gaja dziadek operację ma dopiero jutro... już sobie wyobrażam mój stres 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia: nio na upale cukier moze spasc 😞 a ty mialas po obcizeniu chyba niziutki nie? spróbuj wtdey szybciutko napic sie soku pomaranczowego alebo wciaz taka zwykła "krówke". Jezeli to cukier to działa najszybciej i powinno po chwilce ulzyc .. AAAA z ta laleczko to sa moje horrory... strasznie sie boje takich ...... kiedys byl taki film o lalce chyba Chuki, jak horrory uwielbiam tak tgeo nie daje rady i z krzykiem wylaczam telewizor ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
superbaba trzymaj sie tam juz koncoweczka nie masz niestety wyjscia musisz dac rade do konca....a co lekarze mowia to normalne tak co chwilke krwawic??

magdaluke tetno jest wieksze w ciazy o musi papowac wiecej krwi ja zawsze mam ponad 100 a cisnienie mam niskie sie polozna pyta czy mi sie w glowie nie kreci zawsze cos 60 na 90 ale nic mi nie jest

aguska nie wiedzialam ze mialas wczesniej problemy z lozyskiem dobrze ze teraz wszystko ok ja tez czuje sie jakby gorzej w tej ciazy ale z drugiej strony ostatnio mam jakas energie nie wiem skad i ciagle cos robie nie usiedze normalnie 🙂 a co do pomyslow to moze ksiazki ja mialam w planach czytac i czytaac a poza ciazowych to zadnej jeszcze nie przeczytalam wzielam sie za robienie kartek na nowo hehe

a jak nasz czarnyloczek jak karmienie?? mowilam ze dieta kobiet karmiacych jest ciezka a mnie nikt nie slucha heh z czasem bedzie lepiej wiecej rzeczy sie nauczycie jesc narazie musisz obserwowac malego co mu pasuje...

strzauka a tak to juz wszystko macie gotowe dla malego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabeczko biedna ty z tym wszystkim i pewnie zadne slows ne sa Cie w stanie pocieszyc, wiec mozemy byc z Toba myslami I trzymam kiuki 🙂
Aguska mi tez sie strasznie carnie ostatnio czas, ale chyba dlatego, ze nie moge robic nie ktorych rzeczy, ktore normalne bym robila na urlopie. Teraz glowne leze, bo teraz to wyjsce a dluzej z domu to juz wysilek.
Magdaluke z tym cisnenem u Ciebie to rzeczywiscie dziwna sprawa, ale ty ciagle w ruchu i pogoda srednia, wiec moze organizm troche wrjuje z przeciazenia.
Jezeli chodzi o wczesniejsze porody to ja u siebie stawiam koniec lipca, bo jakies taki dziwne przeczucie mam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka w sumie tak - wszystko dla malucha czeka, nawet torba na spacer jest częściowo spakowana 😜 wszystkie kosmetyki, łóżeczko, wózek, chyba o niczym nie zapomniałam 🙂 tylko jeszcze w następnym miesiącu kupimy łóżeczko turystyczne, bujak i matę bo teraz i tak by się nie przydały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka ja tez malam w panach czy tans ksiazek, ale jakos srednio mi to idzie, bo w nic sie wcagnac nie potrafie. Teraz to scagam rozne glupie seriale z internetu I ogladam seriami, ale jeszcze chwile I to mi sie znudzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka, ale pięknie już tak blisko 🙂
Ciekawe jak ja jestem blisko - dzisiaj jakoś w nacisk i łaskotanie czuję 😮 jeszcze kurcze nie czas!
Ale jutro lekarz - wizytka, usg i ktg chyba, więc nie mogę się doczekać 🙂 i jeszcze mąż ze mną będzie i zobaczymy dużąmałą Martusię 🙂
Swoją drogą przestraszyła mnie dzisiaj, bo nie chciała się ruszać .. ale puściłam jej piosenki i zadziałało ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka ja poczatkow pierwszej ciazy nie wspominam dobrze 😞 na poczatku tzn ok 7 tyg zaczelam plamic i lekarze stwierdzili ze to martwa ciaza tzn pusty pecherzyk ciazowy jest i do czyszczenia,ale chyba z Boska pomoca powiedzialam ze nie dam sie wyczyscic i chce jeszcze poczekac i tak lezalam 2 tyg codziennie robialm na wlasna reke badania krwi na htcg i wskaznik rósl po 2 tyg usg i serduszko juz bilo 🙂 jakbym wtedy sie dala wyczyscic to Amekli by nie bylo.
Poznniej w 6 miesiacu lozysko sie zaczelo porzadnie odklejac i lezenie chyba z 3 tyg w szpitalu, mielismy takiego ordynatora w szpitalu ze szkoda gadac powiedzial mi wtedy pamietam no nic nie zrobimy prosze pani albo sie odklei albo nie 😮 stres i tyle.
Ja to do tej pory wam powiem ze wierze w to ze Ami chyba wymodlona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lepiej mi a mam 115/63 puls 98, to juz calkiem normalnie. Ale na szybko lyknalam coli z kofeina 😉
Oczywiscie Luke zadzownil dotesciowej i wpada, zeby nas do siebie zabrac. W sumie nawet sie ciesze, mimo, ze juz mi lepiej. A wczoraj Luke sie zacza lprzymierzac do nowego samochodu, wynalazl fajnego pt cruisera dla mnie, nie mam pojecia jak sie prowadzi, nigdy chyba nawet nie siedzilam w srodku. ALe zobaczymy, pewno jeszcze sie nie zdecydujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...