Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alicja1987 napisał(a):
Wszyscy wiedzą tylko nie ja 😞 moje dziecko jest uparte)-po tatusiu :P zdrowe-najwazniejsze, ale nic poza tym sie nie dowiedzialam bo ukrywa skutecznie swoja plec, ale i tak je kocham nad zycie!! gratuluje synka ilka!!! wszystkiego dobrego:***


No pewnie że najważniejsze że zdrowy! 🙂 Płeć może następnym razem. Aa może nie uparty tylko wstydliwy Twój Dzidziuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny melduję się i ja 🙂
Wróciłam od lekarza, no i moje dziecko też jakieś wstydliwe,
jeszcze się nie ujawniło 🙂
śmiałam się bo lekarza mówi: Pani Aniu na 50% to chłopak 🙂
W ogóle jakiś niedosyt czuję po tej wizycie, sama nie wiem czemu,
no i pytałam o mój pobolewający jajnik i usłyszałam oczywiście że to normalne,
jeśli nie dokucza za bardzo, a mój nie dokucza

Któraś z Was też miała pytać gina o jajniki, przepraszam nie pamiętam
i co powiedział ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja1987 napisał(a):
Wszyscy wiedzą tylko nie ja 😞 moje dziecko jest uparte)-po tatusiu :P zdrowe-najwazniejsze, ale nic poza tym sie nie dowiedzialam bo ukrywa skutecznie swoja plec, ale i tak je kocham nad zycie!! gratuluje synka ilka!!! wszystkiego dobrego:***




Ja tez nie Wiem co w moim brzuszku sie kryje 🙂 bede wiedziec w lipcu a do tego czasu moge tylko sie domyslac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
ach te suwaczki ja tez mialam problem z nimi wczoraj ale dziewczyny pomogly 😁

ja dzis po pracy nawet nie zle gardlo pomalu przechodzi oby tak dalej. maly pare razy kopnal ale nie jest jakis super aktywny. 🙂
ja dzis na obiadek mialam kurczaka w sosie slodko kwasnym miaaam 😁 a zaraz zjem swoj deser bo kupilam sobie takie fajne ciasteczko z orzechami... mowilam ze mam ostatnio chcice na orzechy? 😁

a ja nie moge znalezc dokladnie mojego wozka ale wyglada podobnie jak tez na tej str do sprzedania tez takie kolory tylko nie wiem czy troszke nie mam mniej tego bezu
http://www.gumtree.com/p/for-sale/3-wheel-graco-excursion-system/94380503
to jest travel system 3w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzucholki :-)

Co do chrzcin to ja chcę w tym roku na przełomie sierpnia i września no chyba ze by coś wypadło to oczywiście później a chrzciny zrobimy w domu pomoze teściowa i moja mama ogólnie planuję tak do 15 osób razem z Nami :-)

Aniu nie martw się mi lekarz jak nie było widać w 17 tyg powiedział ż epłeć jest juz znana tylko niewidzana bo się już nie zmieni 😁 zreszta to do wszystkich jeszcze nie wiedzących :-)

Co do częstego USG to nie ma żadnej informacji ze jest to szkodliwe i że nie jest to nie szkodliwe wszelkie badania jakie były prowadzone w tym kierunku nic nie wykazały ani nie zaprzeczyły ja mam USG co 3 tyg a raz się zdażyło tydzień po tygodniu...

Monkado dzisiaj dzwoniłam odnośnie naszego 3D/4D i terminy nie są tragiczne zapisując sie teraz to można już na połowę marca się umóić ja czekam do poniedziałku co do terminu wizyty bo z mężem chcę iść a jego grafik poznam :-) oczywiście zapytałam czy z męzem można i oczywiście że tak 😁

Rosi bo mnie Xlander urzekł od razu ☺️ ale moze coś mnie jeszcze bardziej urzec 🤪

Dziewczyny co wieczó boli mnei brzuch to znaczy robi sie duży i twardy i w zasadzie wyprostowanie nóg na łóżku jest lekko uciążliwe bo trochę mnei boli chyba jutro zadzwonie do lekarza w tej sprawie bo zaczyna mnei to martwić i czy boli was pempek od wewnątrz czy to moze byc od tego że macica już sięga pępka (na ostatniej wizycie lekarz mówił ze jest o cm poniżej pępka a to było tydzień temu)

No i zrobię Wam pewnie smaka ale obżeram się lodami 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek co do tegobolu hmm nie jestem pewna wiec sie nie wypowiadama ze tak spytam do toalety chodzisz regularnie? bo ja tak mam jak nie moge isc.
co do pepka to mnie nie boli ale nieraz tak kolo niego mnie kluje przez pare sekund i przechodzi.
a propo lodow.... diabel z Ciebie bo ja nie moge - moje gardlo dalej cierpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę dziewczyny czy tylko ja tak tyje? Aż od pon jestem na diecie ( ciążowej oczywiście) tzn. unikam słodyczy jak ognia i wieczorem staram się jeść tylko płatki albo jogurt ( na drugą kolację czyli tą ok 21-22. Bo jak sobie pozwoliłam, jakieś 1,5 tyg jadłam co chciałam to zaczął mi się 7 kg pokazywać!!!!!!!! 😞 😞 😞 W tym tyg spadły mi te dwa i teraz jest chyba ok, ale byłam troszkę podłamana.
Znalazłam w necie takie coś jak kalkulator przybierania na wadzę w ciązy i mi pokazało jak powinnam tyć i teraz mi się nawet zgadza.
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
no właśnei nie chodze regularnie do toalety mowa oczywiście o sprawie 2 i dlatego dostałam duphalac na poruszenie jelit i zmiękczenie... ale nie pomógł i teraz czekają mnie czopki 😞 😞 😞


tak myslalam (tak o nr2 ),bo ja wczoraj tak cieprialam ale dzis rano wzielam pare lykow kawy (normalnie ne pija) i poszlo 🙂 wiec dzis mi fajnie.
hmm moze sprobuj kawy po sniadaniu jesli nie pijasz teraz.

a ja zmykam bo mezus juz wrocil do jutra i trzymajcie sie , KAsialeczek mam nadzieje ze ci sie poprawi szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...