Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam

Ja właśnie wybieram się do laboratorium zrobić krzywą cukrową bleeeee dzwoniłam i u Nas trzeba mieć własną glukozę wodę dają oni i można cytrynę ale najpierw należy spróbować bez a jak się nie da rady wypić to w tedy wciskają dopiero wrrrrr.... trzymajcie kciuki bo czuje już rzygi w gardle... 🤢 🤢 🤢

Jufi gratuluje córy :-) i cieszę się ze wszystko ok
ja na dzień kobiet dostałam bluzkę którą sama sobie wybrałam 🤪

Pogoda do d*py u Nas szaro buro i ponuro tylko spać spać i spać!!!
Lecęęęęę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chciałam się tylko przywitać 🙂
Pogoda do bani, wczoraj piękne słoneczko i ciepło jak nigdy a dziś szaro i pewnie będzie padać.
Pospałam do 10 a miałam zamiar dziś nie leżeć za długo, bo po południu przyjeżdża męża kuzynka na weekend i miałam posprzątać mieszkanie. To lecę, bo się nie wyrobię, a tak mi się nie chce 🙃
Kasialeczek moja koleżanka mówiła, że jej ta glukoza smakowała jak bardzo słodka coca-cola 😁 To może nie będzie tak źle, powodzenia! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrociłam mega wku***ona ja pierdziele ale s ię zdenerwowałam wrrrrr nie zrobili mi badania ponieważ po pierwsze nie miałam skierowania od lekarza ( lekarz mi go nie dał) i móię ze ja prywatnie robię badania a nie na NFZ to nie ma znaczenia bo na glukoze zawsze trzeba mieć skierowania w dodatku jak kobieta w ciąży to już w ogóle a druga rzecz to baba mnie rozbiła totalnie... mówi ze badanie na glukoze robi sie do godziny 11 fakt byłam tam 10:50 a ja mówię ze przecież jestem na czczo a ona do mnei ze glukoza najlepiej się wchłania miedzy 07:00-08:00 wiec zapytałam jak to się ma do każdego orgaznimu skoro ja wstaje koło 10:00-11:00 codziennie a jłąde się spać koło 00:00-01:00 wiec to dla mnie bez róznicy chyba no ale cóż badania nie zrobiłam dzisiaj musze iść po skierowanie do loekarzaz i w poniedziałek jechać jeszcze raz ja pierdziele 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 jejku dziewczyny z nerwów aż ryczeć mi się chce aaaaaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po spacerku, po godzinie musiałam już wracać do domu bo mnie tak krzyż zaczął naginać od chodzenia że myślałam że zgięta wpół będę szła.

Ja też dostałam skierowanie na glukozę 75g ale mam zrobić między 24 a 28 tygodniem.
Dziwne że w tamtym laboratorium żądają skierowania skoro i tak się płaci. A to że chciała żebyś przyszła wcześniej to się w sumie nie dziwę, bo lab. czynne do 11, ale jak ci pobiorą krew to dwie godz trzeba odczekać i znów kują więc o 13 nie miałby kto ci pobrać 🙂 poza tym chyba do 13 byś nie wytrzymała na czczo 🙂 nie powinno się do tej godziny głodzić dzieciątka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki, widzę że dziś napięta atmosfera 🙂 też bym się wkurzyła szczerze mówiąc, bo z tym skierowaniem to wymyślają. Ja też robię prywatnie badania tylko mówię jakie i tyle. Krzywą już raz miałam, bo cukier był za wysoki, a teraz mam znowu ale za 3tyg zrobić przed samą wizytą. U mnie w lab to babki dopiero ode mnie usłyszały, że można cytrynę dodać 🙃 ale bardzo miłe są. Ale wiecie co lab to inna polityka.

Zajrzałam już rano tu i zaczęłam pisać ale mój laptop stwierdził, że nie ma klawiatury i nic nie napisze 😁 a później miałam gości.
Dziewczyny jnic o kulinariach dzis nie ma, a ja już nie mam pomysłów na te piątkowe obiady 😞 chyba znowu jajko sadzone z ziemniakami i mizerią będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noooo w końcu... kurde miałam jakiś problem z forum nie mogłam nic napisać, tak jakby przycisk "Odpowiedz" nie działał, suwaczków i mojego konta nie było widać :/ Ale przynajmniej mogłam Was czytać 🙂

Kasiulek dziękuję za komplement w imieniu Nikosia 🙂 Często jest mylony z dziewczynką 😁
A co do tego pisania to mam tak samo, wieczorem jak albo mamy kąpanie Nikosia albo trzeba Go uśpić albo po prostu padam na twarz wtedy Dziewczyny się rozpisują 😁

Witaj Jufi w przemiłym gronie Lipcówek 🙂 🙂 Gratuluję Córci 🙂

Karola mi też czasami stawia się brzuszek, oprócz Luteiny biorę magnez 2x2.

Morskooka fajnie że Synek potwierdzony 🙂

Ula-la super że z Maluszkiem wszystko ok 🙂 A zdarzenia w kolejce współczuję i wyobrażam sobie jak musiałaś się wystraszyć, niestety ludzie tak uważają :/

Monikas ja też czuję Maluszka nadal nisko, choć widzę różnicę że te ruchy są coraz wyżej. Nie wiem jak bardzo nisko Ty czujesz, ale myślę że nie powinnaś się tym martwić.

Kasialeczek nie dziwię się że jesteś wkurzona, też byłabym na Twoim miejscu. Tak wszystko utrudniają, w urzędach, u lekarza że trzeba mieć zdrowie żeby z nimi wszystkimi się użerać :/

Ania wg mnie Dawid nie za bardzo ale KAMIL tak, tak tak!!!!! 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sobie wysprzątałam domek na jutrzejszą imprezkę 🙂 Robimy urodzinki Nikosiowi, co prawda urodziny ma w przyszłą sobotę 17.03 ale Chrzestny wyjeżdża 13.03 więc robimy wcześniej. W przyszłą sobotę może przejdziemy się do kulkolandu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi ja też zawsze główkuję co zrobić na obiad w piątek, i zazwyczaj jest to ryba z frytkami i surówką lub jakaś zupka i naleśniki lub spaghetti pesto. Dzisiaj ryba.

Kasialaczek Skoro zajadasz jeszcze przed 1 w nocy to faktycznie wynik mógłby wyjść fałszywy, jeden wieczór chyba będziesz musiała się poświęcić i położyć wcześniej żeby rano iść na krew 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika nie martw sie! Na pewno wszystko jest w normie. Dobrze że w ogóle czujesz ruchy bo niektóre kobiety na tym samym etapie ciąży nie czują ich jeszcze wcale. A że są nisko to chyba normalne to dzidzia jest jeszcze mała, macica w tym tygodniu jest chyba 3cm pod pępkiem.
Ja ruchy czuję już w okolicach pępka, czasami lekko nad pępkiem, ale i nisko też, nie raz czuję jak mi Maluszek kopie w szyjkę macicy, nieprzyjemne uczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam u lekarza po to skierowanie wygląda to tak jak bym wzięła ulotkę napisała coś na niej i podpiła pieczątke zadnych moich danych i zapytałam lekarza o to dlaczego Pani twierdzi ze godzina 11 to za późno na badanie skoro jestem na czczo i że dlczego poro 07:00-08:00 jest najlepsza skoro ja kłądę się koło 00:00-02:00 to powiedział ze to jest widzi mi się laboratorium ze np w szpitalu jest to bez znaczenia i w innych laboratoriach byle by na czczo.

W goóle to dzisiaj zły dzień dla mnei właśnie rozmawaiłąm z siostrą moja bo widziała się z bratową Naszą i bratowa zapytała jej na kiedy ja planuje chrzest no a moja siostra mói że na wrzesien wieć bratowa mówi że znowu ich nie będzie bo nie będą co chwile latac bo w grudniu przyleca na chrzest jej siostry i ze znowu ja będe miała pretensje bo na naszym słubie też nie byli bo Kaśa 11 czerwca urodziła a my 26 czerwca mieliśmy śłub więc mnie wkurzyła kretynka to może niech zrezygnuje z chrztu siostry swojej a na nasz przylecą ahhhh.... a co jeżeli brata na chrzestnego poproszę...? Dziewczyny płakać mi się chce jak mi to siostra powiedziała to mi aż głos zadrżał naprawdę mam dzisiaj straszny dzień w dodatku obchodziłam po aptekach jak głupia bo nigdzie nie było witamin Pharmaton Maturelle 60 kapsułek a vbyły tylko 30 w cenie 49 zł a te 60 kosztuje 71,5 więc szukałam i w końcu w 3 aptece znalazłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...