Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ja tylko na chwilę wpadłam się "odhaczyć" nie czytałam was bo za bardzo nie mam głowy, Franek w nocy znów mi wymiotował, dziś kolejne dwa prania wstawione, do 4 rano nie zmrużyłam oka bo czuwałam nad nim, dopiero jak się przebudził i zawołał picie i smoczek to mogłam się zdrzemnąć do 8 bo wiedziałam że robi się ok. A mąż od rana leży bo go żołądek i głowa boli, chce mu się wymiotować. Więc tylko chodzę nad nimi póki jestem jeszcze na chodzie i dostarczam lekarstwa,picie,kombinuje z jedzeniem bo prawie nic nie mogą jeść, właśnie idę im zupę jakąś ugotować i czekam aż mnie "złapie" bo to nieuniknione 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria jakbym mojego Mężula słyszała "jak masz zarabiać 1500zł to nawet się nie wygłupiaj, nie ma sensu" 😁 😁

Karola ojj Bidulko namęczycie się wszyscy w trójkę 😞 😞 Mam nadzieję że Chłopakom szybko przejdzie a Ciebie jakoś ominie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze, Karola no to pięknie się załatwiliście 😞 Uważaj na siebie, oszczędzaj się nawet w opiece nad mężem i Franiem. Pamiętajcie żeby dużo pić, aby się nie odwodnić. W razie jak coś, to w aptece jest taki środek Hydronea (rozpuszczalne jak smecta), który zapobiega odwodnieniu organizmu podczas biegunki i wymiotów.

Jeśli chodzi o moją sytuację z pracą, to myślę o powrocie po macierzyńskim (jeśli dziecko będzie zdrowe i będzie mogło zostać z teściową). Finansowo jestem trochę do tego zmuszona 😞 Ale też pocieszam się tym, że pracuję w szkole więc czasami to zaledwie 4h dziennie jakby mnie nie było. Problem zaś mam inny - w jednej szkole byłam na zastępstwo i nie zostanie mi ta umowa przedłużona a w drugiej (na 1/2 etatu) umowa kończy mi się 31 sierpnia i też nie wiadomo co dalej, bo pani dyrektor się zastanawia 🤨 także czas pokaże...

No a kurier zmieścił się w swoim czasie, miał szczęście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, wpadłam się przywitać, bo jestem w trakcie robienia obiadu 🙂
Tak się chciałam pochwalić, bo pisałam dziś maturkę z biologii rozszerzonej 🙂 Potrzebna mi była, bo nie zdawałam jej nigdy jako przedmiotu dodatkowego, a chciałabym iść od przyszłego roku zaocznie na weterynarię. Zliczałam punkty za odpowiedzi, które są podane w internecie i mam około 80% 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosiaa brawo oklask jak nic się należy ze się nic nie pochwaliłaś powinnysmy Cię po dupce wychlastać 😁

Monkado przykto mi z powodu kleszcza ale wiesz co w laboratorium w któym byłam można zrobić badanie na tą boleriozę czy jakoś tak... tylko nie wiem co to ma na celu ale było ze można. Czy to poakzuje ze się jest zarażonym, nosicielem, czy jak to nie mam pojęcia ☺️ 🤢

Karola współczuję chorowitków... ja miałam tak samo w domu... wszyscy przechodzili a mnie na szczeście ominęło 🙂 moze Ciebie też ominie 🙂

Kinia wysłane numerki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daj znać Kasiu, czego nowego się dowiesz w szkole rodzenia 🙂 Nie chwaliłam się, bo nie chciałam zapeszać, a bałam się jak cholera 😁
Dzięki dziewczyny 😘 Zjem i zaraz Was doczytam, co tam nowego naskrobałyście 😘
Oczywiście dzięki za numery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ale sie spisalyscie!!!

Tosia gratulacje!!!!

ja bylam w aptece i babka mi dala rutimax czy cos takiego i krem zel z kasztanowca i co przyjezdzam do domu czytam a tam pisze ze w okresie ciazy skonsultowac z lekarzem 🤪 tak sie wkrzylam mowilam jestem w ciazy i widziala moj brzuchol i tak dala to jak w piatek pojde do gin to sie go spytam czy moge to uzywac na te naczynka.
juz sie nie moge doczekac tego piatku hehe juz bym chciala zobaczyc naszego dyneczka i ciekawa jestem jak duzy juz jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dopiero po obiedzie, wszystko przesunęło się w czasie przez to długie spanie Nikosia 😁 😁 Miałam dzisiaj pyszne krokiety od Babci 🙂 🙂 Zjadłam 2 i jestem peeełna 🤪 Albo te krokiety takie syte albo coś się pogorszył mój apetyt 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i fasolka zrobiona 🙂 chyba nie wyszła najgorsza chociaż lepsze jadłam 😁 ale jak na pierwszą to myśle że ok 🙂

Kinia, Kasialeczek dzięki za wsparcie 😘 pocieszam sie tym że tych zarażających kleszczy jest ok. 15% więc może mnie sie trafił zdrowy? 🥴 na razie doktorka mówiła że za wcześnie na badania tylko żeby patrzeć czy rumień sie nie pojawi bo to pierwszy objaw a może sie pojawić na nast dzień a może za parę tygodni.. Macie po oklasku 🙂

Karola przykro mi z powodu Frania i męża, może Ciebie ominie? Pijcie dużo wody! i dla Ciebie oklask 🙂

Smerfetka jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie, Nel będzie zdrowo rosła to zamierzam wrócić do pracy po macierzyńskim, też będę miała problem co zrobić z Małą bo teściowa pracuje a Mama jest daleko więc wizja żłobka jest bardzo realna.. A dla Ciebie też oklask 🙂

Tosia gratulacje!!!!!!!!! 🤪 ej że sie nie pochwaliłaś to klaps na tyłek :P i oklask oczywiście też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurde Kasiulek ale żeś dzieło stworzyła, chyba będę zamówienia składać, bo jesteś mistrzunio! Cukiernia się chowa! 🙂
Czekam na wózek, i coś przelew przez internet mi pójść nie może, wysłałam im kasę w piątek po południu, to nikt tego nadal nie zatwierdził, dzisiaj pieniądze ciągle nie doszły. Dzwonię to mi mówią, że przelewy pomiędzy dwoma bankami to co najmniej 2 dni robocze. Więc czekam i czekam, ciekawe czy mi go wogóle dadzą do końca tygodnia. Bo podobno zamawiają z jakiejś hurtowni i przywiezie mi go dostawca... 🥴 Mam nadzieję, że do lipca go dostanę 🤪
Współczuję ataku chorób! Dużo zdrówka dla Frania, bo pewnie ma już dosyć 😞
Monika, na tych wszystkich lekarstwach, kremach to piszą żeby skonsultować z lekarzem 🙂Przeczytaj w internecie co babki piszą 🙂 Mi wmawiała mama, że nie można herbatek Rooibos w ciąży pić, a u mnie w szafce stoi niedawno kupiona truskawkowo-śmietankowa 🙂 Wczoraj w necie wyczytałam, że ROOIBOS JEST SZCZEGÓLNIE POLECANY KOBIETOM W CIĄŻY I KARMIĄCYM 😠 Wściekłam się i teraz nadrabiam zaległości, bo jest pyszna! Polecam, kupiłam w Lidlu 🙂
Sąsiedzi piętro niżej smażą cebulę i chyba im zaraz pawia puszczę na parapet 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado odwdzięczam się oklaskiem 🙂

Tosia Ty zaległego dostaniesz za 19min 😁

Nikoś grzeczniutko położył się koło mnie, czasem nie poznaje własnego Dziecka 🙂 Normalnie ma motorek w dupce i ani minuty nie usiedzi w miejscu (chyba że przy bajkach 😁), a jak jesteśmy sami i widzi że leżę to nie raz siada albo kładzie się przy mnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dałam komu sie dało 😁 Kasialeczek, Tosia musicie poczekać 🙂
Maluch znowu ma czkawkę, jak często Wasze Dzieci mają czkawki? bo moja to prawie codziennie..
A teraz pytanie do wszystkich, szczególnie do doświadczonych Mamuś- co myślicie o kupnie łóżeczka turystycznego zamiast "zwykłego" drewnianego? gdyby do tego turystycznego dokupić normalny materac ten gryko- kokosowy? bo spodobało mi sie takie:
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-beebee-kojec-kolyska-wibracje-i2344932415.html
i tak myśle po co kupować dwa skoro można jedno 🙂 a takie składane turystyczne na pewno sie przyda przy wypadach do drugiej Babci 🙂 Jakie są Wasze opinie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój Jasiul wogóle nie ma czkwaki i się martwię tym 😞
Monkado, fajna sprawa z takim łóżeczkiem, ale jakoś mi się widzi bardziej takie normalne,przytulne, drewniane 😁 Chociaż na pewno wygodniejsze jeśli chodzi o podróże. Argument przeciwko argumentowi i chyba sama najlepiej zdecydujesz, bo ja zgłupiałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado ja jakbym miała teraz kupować łóżeczko to właśnie zdecydowałabym się jednak na turystyczne 🙂 Troszkę żałuję że kupiliśmy drewniane bo niby wyjazdów nie planowaliśmy a już kilka razy musieliśmy wypożyczać łóżeczko. Z resztą mam wrażenie że turystyczne ten najniższy poziom ma niżej niż w Naszym drewnianym, a to duży plus. Chociaż może mi się tylko wydaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...