Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY

o sorki caps l mi sie wcisnal..... ale upal ja po badaniach jutro jade po wyniki bo dzis juz mi sie nie chce.

nogi jak banie i bola jak cholera. moj Oli tez sie ulozyl w L bo ciagle pupe i plecy wypina na prawej stronei choc o d 2 dni jakbym stopki czula z prawej ale to moze podkula nogi i przez to. dzis mnie cos brzuch pobolewa wiec jak wrocilam z miasta to staram sie siedziec, tlumacze bratowej jakies tam zaproszenia na egzamin czy cos nie wiem aele tlumacze hahah i musze skoczyc na gore pranie wstawic jeszce
a Wy jak sie czujecie na upalach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Odwiozą?! Wsadzą mnie do komunikacji miejskiej i tam będę rodzić! Zawsze to jakiś plus, może Jaś bedzie miał na zawsze darmowe bilety na autobus hahaha, jak te dzieci urodzone w samolotach 😁

to chyba wolałabym w samolocie,
niech coś ma z życia moja córa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj jeszcze zahaczyłam o Cubus, bo mają fajne przeceny 🙂
Zobaczcie jaka jest śliczna piżamka 😞
góra http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/Kolekcja/Piamy/7114160/
dół http://cubus.com/pl/Damska/Kolekcja/Kolekcja/Piamy/71141311/
Tylko prześwituje strasznie wszystko, nawet jak przesiąknie ten podkład czy coś to zaraz plama na pół tyłka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero odespałam swoją dzisiejszą noc 😁
Dziś gorąca jak i wczoraj, ale chociaż wiaterek jest to czasami zawieje i oddech można złapać 😎

Ktoś tu o kawie wspominał, to tak sobie wspólnie siedzimy i popijamy, szkoda że na odległość 😉 😁 😁
Ja ubranka tez mam używane po dzieciach mojej koleżanki i kuzynki. Z ciuchlandu jeszcze nie mam, ale tylko dlatego że tych mam wystarczająco dużo a jak Synio wyrośnie to wtedy będziemy razem odwiedzać "salony" 😁 😁

Tosia tygrys rewelacyjny 🤪 🤪 Też mam taki niebieski, tylko bez napisu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom ja nie tyle co mam spuchnięte stopy co mnie bolą od łażenia 😮 dzisiaj poszłam do skelpu na piechotę jakieś 2-3 km i spowrotem 😮 🤪 i nogi mi z dupska chcą uciec a stopy mnie tak bolą i trochę napuchły że brak słów no ale cóż kupiłam w końcu stanik do karmienia 75DD a wcześniej nosiłam B ha ha ha ciekawe jak po ciąży pewnie na A przejde tzn po przestaniu karmienia 😁 😁 😁

Dzisiaj na 18:45 idę na Kajusiowy seansik 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam E już hahahahaha, to są dopiero mleczarnie 🙂
Ilka, wiem co czujesz. Ja często mieszkałam u dziadka, bo on w centrum miasta i zawsze po imprezach się jeździło do niego spać, albo jak nie chciało mi się wrócic do domu już, bo my to z samego początku Płocka 🙂 I właśnie dziadek mieszka na 9 piętrze w wieżowcu z wielkiej plyty, wszystkie okna z mieszkania ma na środek słońca i one są po jednej stronie. Tak więc czasem szło się ugotować, bo zero przewiewu w domu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Denerwują mnie te głupie ludzie czasem i ich ciążowe mądrości 😁 hahaha
Teraz usłyszałam, że czemu cyckiem chcę karmić skoro mi zwisną po tym jak odstawię... Dżizaaaaaaas. Położna mi gadała, że najgorzej na kondycję cycoli może wpłynąć to jak po porodzie będzie nawał mleka, a taka mama zdecyduje się na butelkę, wtedy podobno mogą opaść 😁 Chociaż ja się nie znam, mówię co słyszałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...