Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O jak miło że aż tyle mam do poczytania 🙂
Celibatu na szczęście nie mamy, ale przez te 3 miesiące sami się trochę ograniczaliśmy żeby nic się stało. Teraz już mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzy.
A co do zachcianek, najczęściej to są pikantne i kwaśne rzeczy, chociaż raz miałam taką przypadłość że mąż musiał biec do sklepu, bo zachciało mi się nutelli z bananem 😁 Ach, te zachcianki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O witam dziewczynki!!! ale sie rozpisalyscie beze mnie... :P

Ja od rana cierpie na okrone mdlosci (a myslalam ze juz przeszly) i boli mnie moj lewy jajnik (mam zespół policystycznych jajników), siedze w pracy i mysle o koncu, w sobote mam egzamin (za 2 miesiace obrona mgr ;/)
Ta moja fasolka tak mi zmienila organizacje zycia ze zyje caly czas w pędzie, szukamy mieszkania, moja obrona i praca zawodowa...
Odnośnie imion dla dzieci dziewczynka będzie Adrianną albo Leną a chłopiec Jakub
Zachcianki i mdłości:
Pracuje w biurze w domu u mojej ciotki i jej mąż codziennie piecze ćwiartki z kurczaka..., jak w domu mamy kurczaka to omijam go szerokim łukiem, nie mogę tez patrzec na takie tłuściejsze rzeczy a co do zachcianek to pomarańcze, pomidory i nabiał
Życzę miłego dnia :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ciężaróweczki lipcóweczki 🙂
ale dzisiaj pospałam dopiero wstałam 🤪 🤪 🤪 i jem śniadanko z mezusiem ☺️ ☺️ ☺️ ja jestem juz na L4 więc sobie nie żałuje spania ja mam jeszcze ochote na ogórki ale świeże i pomidory i sos vinegret mniam 😜 ahhh dziewczyny nie mogę się doczekać co tam pod moim serduszkiem się kryje :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂
A jak Wasze brzuszki?? Wychodzą już? Ja dziś rano odkryłam problem, kolejne trzy pary spodni za ciasne 😮, zostały tylko dwie, które nadają się do pracy 😲. Właściwie to nie mogę się doczekać brzuszka ale teraz to jakoś tak się zmieniłam, bo waga się dużo nie ruszyła, może z 1kg, a spodnie cisną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂

My po całym dniu spędzonym u mojej Mamy, Nikoś wybawiony za raz do kąpania 🙂

Alicja ja czkawki nie mam, w pierwszej ciąży też nie miałam. W sumie nic nie słyszałam o czkawce w ciąży.

Rosi ja mam brzuszek jakbym sobie baaaardzo dobrze pojadła. Słyszałam że w drugiej ciąży wszystko szybciej się dzieje, poza tym mięśnie już raz były tak rozciągnięte i teraz mają łatwiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia pewnie tak będzie ale póki co to tylko ryczę tak bardzo to przeżywam. Pewnie, że najważniejsze żeby było zdrowe, tylko ciężko mi się z tym pogodzić że pewnie nigdy już nie będę miała córki.

Co do zachcianek to ja mam przeciwnie niż w poprzedniej ciąży,mam ochotę na słodkie, a odpycha mnie od kwaśnego i ostrego, aczkolwiek w piątek zachciało mi się śledzia.

Co do imion to miała być Lilianna...
A teraz? Nie mam pomysłu. Podoba mi się imię Kuba i Antek,ale już są w rodzinie.

Co do seksu to ja również mam nadżerkę, po cytologii i seksie (w jednym dniu) dość mocno plamiłam, dlatego też trafiłam do szpitala na obserwację na dwa dni. Od tamtego czasu sama wprowadziłam nam tymczasowy celibat. Może w II trymestrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Dzisiaj znowu czeka mnie nieprzespana noc, bo się wyspałam po obiadku, pysznym zresztą.
Co do zachcianek to miewam, ale koleżanki w pracy mówią że chyba zawsze je miałam. Wiecznie chodzą przeze mnie głodne, bo coś wymyślam. Teraz to dopiero cierpią i jedzą razem ze mną 😁
Jem ogórki pod każdą postacią do praktycznie każdego posiłku, odrzuca mnie za to od mięsa smażonego i nie mogę nawet patrzeć na kurczaka i jajka.
Co do brzuszka, to również wyglądam jakbym bardzo się najadła. Trochę wcześnie, tak mi się wydaje.
W maju przeszłam laparoskopię (usunęli mi torbiel z jajnika) i jakoś tak na L4 po wszystkim przytyło mi się. Nerwy puściły (a był to stresujący rok) i zaczęłam jeść. To teraz brzuszek się uwydatnił wcześniej 🙂
Życzę miłej nocki i kolorowych snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
cześć dziewczyny.

Ja po usg genetycznym, dziecko jest zdrowe.
I już nie mam złudzeń co do płci. Będzie drugi syn...
Nie będę wam opisywać jak zareagowałam i jak się czuję, bo tak bardzo pragnęłam mieć córkę...

witam 🙂
karola jak przeczytałam twój post to wróciły wspomnienia, ja też tak zareagowałam jak się dowiedziałam że będzie drugi syn bo pragnęłam mocno córeczki ale szybko się z tą myślą oswoiłam i teraz widzę jak chlopaki się dogadują i razem fajnie bawią i zaoszczędziłam na nowych ubrankach 🤪 a co do córki to może następnym razem, bo ja też mówiłam że nie chcę kolejnego dziecka a tu taka niespodzianka i jeszcze bardziej przeżywam usg co się kryje pod moim serduszkiem ale jak będzie trzeci syn to też to zaakceptuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu macie fajny artykuł i możecie sobie sprawdzić jaka będzie płeć dziecka(oczywiście nie przywiązujcie do tego tak mocno uwagi bo to raczej w formie zabawy-chociaż wam powiem że mi się sprawdziło już dwa razy:woohoo 🙂wy też możecie sprawdzić i się wypowiedzieć na ten temat 🙂
http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Synek znów dał mi pospać aż do 9.30, nie wiem co się dzieje!!! :O 😁

Karola przypuszczam że ja też tak zareaguje, bo też bardzo jestem nastawiona na Córkę. W pierwszej ciąży Mąż mi ciągle mówił że na pewno będzie dziewczynka, poszliśmy na USG z takim właśnie nastawieniem i jak usłyszałam że Chłopiec to tak dziwnie mi się zrobiło, tak jakbym była zawiedziona. Trwało to na szczęście krótko, bo na drugi dzień skakałam już z radości 🙂 Teraz baaaaardzo mocno zaciskamy kciuki żeby była Córeczka 🙂

Kasiulek sprawdzałam ten kalendarz i pierwsza ciąża zgadza się, a teraz wychodzi DZIEWCZYNKA!! 🙂 Mam nadzieję że się sprawdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Synek znów dał mi pospać aż do 9.30, nie wiem co się dzieje!!! :O 😁

Karola przypuszczam że ja też tak zareaguje, bo też bardzo jestem nastawiona na Córkę. W pierwszej ciąży Mąż mi ciągle mówił że na pewno będzie dziewczynka, poszliśmy na USG z takim właśnie nastawieniem i jak usłyszałam że Chłopiec to tak dziwnie mi się zrobiło, tak jakbym była zawiedziona. Trwało to na szczęście krótko, bo na drugi dzień skakałam już z radości 🙂 Teraz baaaaardzo mocno zaciskamy kciuki żeby była Córeczka 🙂

Kasiulek sprawdzałam ten kalendarz i pierwsza ciąża zgadza się, a teraz wychodzi DZIEWCZYNKA!! 🙂 Mam nadzieję że się sprawdzi 😉
mi tym razem też wychodzi dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Synek znów dał mi pospać aż do 9.30, nie wiem co się dzieje!!! :O 😁


Oj jak zazdroszcze, ja nie moge cos spac ostatnimi czasy. W nocy wsatje ok 4 razy do toalety (na siku) a pozniej to zasnąć strasznie ciężko, teraz mam porranne zmiany w biurze, jak zadzwonil dzis budzik, to modlilam sie zeby mi sie to snilo 🙂 Wg kaledarza bedzie dziewczynka, powiem ze najwazniejsze aby bylo zdrowe, ale chyba chcialabym zeby byla to dziewczynka 🙂 Milego dnia dziewczyny, ja zapieram glowe o biurko i drzemne sie chyba na 10 minut chociaz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja1987 napisał(a):

Synek znów dał mi pospać aż do 9.30, nie wiem co się dzieje!!! :O 😁


Oj jak zazdroszcze, ja nie moge cos spac ostatnimi czasy. W nocy wsatje ok 4 razy do toalety (na siku) a pozniej to zasnąć strasznie ciężko, teraz mam porranne zmiany w biurze, jak zadzwonil dzis budzik, to modlilam sie zeby mi sie to snilo 🙂 Wg kaledarza bedzie dziewczynka, powiem ze najwazniejsze aby bylo zdrowe, ale chyba chcialabym zeby byla to dziewczynka 🙂 Milego dnia dziewczyny, ja zapieram glowe o biurko i drzemne sie chyba na 10 minut chociaz :P
i tobie Alu miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola gratuluje poznania płci,za pare dni sie przyzwyczaisz,a jestes jeszcze mloda to moze po 30 strzeliscie sobie jeszcze jednego bobasa i bedzie dziewczynka.a rozumie cie bo ja niewyobrazam sobie nie miec dzewczynki i w pierwszej ciazy ani nie przyswajałam sobie mysli ze mógłby byc chlopiec,zresztą jeszcze nie wiedzialam co bedzie a juz kupowalam ubranka do dziewczynki.a teraz juz w drugiej ciązy mi obojetne co bedzie,choc jak bedzie druga dziewczynka pewnie lepiej dla Nadi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...