Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

daria to gratulacje! Nareszcie się dowiedziałaś kim jest Twój lokator kochany 🙂
Stokroteczka ja ostatnie miałam na granicy a teraz przekroczyłam i lekarz mi powiedział, że minimum 3dni będę, mam nadzieję, że nie więcej 😞 Nie martwię się aż tak bo z małą wszystko ok, a teraz to większość ciężarnych chociaż raz jest w szpitalu, chyba tak dmuchają na zimne Ci lekarza i chwała im za to z resztą. Wiecie, jak byłam ostatnio to przede mną wyszła dziewczyna, która odmówiła hospitalizacji, sprawa była na tyle poważna według lekarza, że kazał jej napisać oświadczenie, że na własne życzenie nie chce. Wyobrażacie sobie tak narażać swoje dziecko?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOoo jestem pierwsza 🤪 Śpiochy jedne wstawać piękna pogoda jest! Baby, mazurki piec 😁
Ja zaraz ruszam do miasta, chociaż piątek dziś i do tego przed świętami to pewnie mnie poturbuje ten tłum ludzi, ale muszę iść na ryneczek po warzywa.
Już się wykąpałam i chyba dlatego mi się taki dobry humor zrobił "jak dobrze wstaaaaać skoro świiiiit...." 😁
http://w203.wrzuta.pl/audio/9GgywxbodoZ/alibabki_-_jak_dobrze_wstac_skoro_swit_mp3.teledyski.info
Miłego dnia Mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

My nie śpimy od 7, domek ogarnęłam, na dzisiaj jeszcze tylko odkurzanie i obiad 🙂

Jakbym nie pokazała się to składam Wam już teraz życzenia:
Zdrowia,szczęścia i radości
niech wam uśmiech w sercach gości
a zajączek piękny, biały
niech przyniesie koszyk cały
jajek złotych, kolorowych
i miłości cały worek 🙂 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Cześć Dziewczynki 🙂

My nie śpimy od 7, domek ogarnęłam, na dzisiaj jeszcze tylko odkurzanie i obiad 🙂

Jakbym nie pokazała się to składam Wam już teraz życzenia:
Zdrowia,szczęścia i radości
niech wam uśmiech w sercach gości
a zajączek piękny, biały
niech przyniesie koszyk cały
jajek złotych, kolorowych
i miłości cały worek 🙂 🙂 😘 😘


Dziękujemy bardzo i również życzymy wszystkiego co najlepsze i najsmaczniejsze :P 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak puściutko.. widać że święta 🙂 Ja w zasadzie na dzisiaj mam już wolne, zrobiłam rybkę na obiad, odkurzyłam, szynka ugotowana 🙂 Popołudniu jedziemy z Mężulem na ostatnie zakupy, wieczorem ugotuję jajka do koszyczka, jutro rano zrobię sałatkę, upiekę tego mojego banalnego piernika bo będę mieć od Mamy sernika, barszczyk zrobię na niedzielę i podłogi pomyję TYLE! 🙂

Alicja dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej dziewczynki 🙂
Ja dopiero teraz bo wczoraj miałam straszny zapierdziel.. Mąż dostał wolne na dziś więc wczoraj nas pakowałam i chciałam jeszcze mieszkanko ogarnąć, musialam skoczyć do szwagierki nakarmić psinkę i podrapać ją za uszkiem (psinkę, nie szwagierkę 😁 ) i jechać na wymianę opon, a później z powrotem do domku, coś na szybko ugotować i do szkoły rodzenia a później w drogę także koło północy dotarliśmy do Rodziców i dziś od rana sie byczę 🙂 ale pogoda u nas kiepska..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia rzeczywiście zaczęłyśmy trzeci trymestr 🤪 oklask i dla Ciebie 😘
Kinia super że Nikosiowe badanka wyszły ok 🙂 a jak tam waga? magiczne 11kg osiągnięte? 🙂
Daria gratulacje!!!! 🙂
Rosi jak ja kiedyś byłam w szpitalu na badaniach to lekarz powiedział że muszę zostać 3dni (chociaż ja osobiście nie widziałam takie potrzeby.. 🙂 ) bo wtedy im NFZ oddaje kasę za takiego pacjenta ale po 3dniach wypisywali wszystkich "od kopa" więc jeśli w Twoim szpitalu też mają taką zasadę to dlużej niż 3dni nie powinni Cie trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado no niestety nie udało się przekroczyć 11kg 😞 Nikoś miał ostatnio bunt na jedzenie. Teraz waży 10,3kg czyli od października przybrał 30dag, z tym że pewnie w między czasie stracił z 1kg i teraz ostatnio troszeczkę nadgonił nawet widzę po Nim. Dlatego musieliśmy robić badania, ale że wyszły dobrze to znaczy że taka Jego uroda, My jesteśmy szczupli a Mężul zawsze był najmniejszy w klasie itp. Także wszystko jest w porządku na szczęście 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia się nie obejrzysz jak będzie miał 170cm wzrostu i będzie na randki biegał 🙂
Ja już po zakupach i obiadku, wymęczona jestem jak nie wiem. Poleżałam chwilę na kanapie ale idę jeszcze pomyć szafki w kuchni i na jutro mi zostanie tylko jedno pranie i gotowanie 🙂 Zaczynam się zastanawiać czy się wyrobie 🤨
Kupiłam dziś sobie kapcie i piżamę do szpitala, właściwie to kupiłam takie cienkie baleriny bo stwierdziłam, że nie wygodnie mi będzie zasuwać po tych korytarzach w miękkich domowych bamboszach 😁
Ala Ty mnie w ogóle tak nie strasz z tym jeżdżeniem co dwa tyg bo to by było straszne 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa mój mężulek przed chwilą zrobił w domu dyskotekę, włączył kanał muzyczny tak strasznie głośno, że nie mogłam wytrzymać małą trochę kopała ale zaraz przestała. POsłuchał tak kilku piosenek i ściszył. Jak ja wtedy dostałam 🤪 🤪 🤪 to chyba miło być coś w stylu "żeby mi to ostatni raz było" 🤪 🤪 ale mi dziecko wkurzył, szok 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 jeju jak ja dawno tu nie zaglądałam 😞 aż mi głupio 😞 ale niestety sezon w pracy robi swoje poza tym wykańczanie mieszkania to wszystko sprawia że jak mam wolną chwilkę to rezygnuję z lampienia się w komputer na rzecz chwili z mężem 🙂

Dziewczyny mam rewelacyjny przepis na ciasteczka francuskie z budyniem i dżemem 🙂 Łatwizna a efekt i smak wyśmienity 🙂 Polecam łasuszkom 🙂
http://www.wielkiezarcie.com/recipe48116.html

Chciałam Wam również życzyć

PRZEWSPANIAŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!
PEŁNYCH RODZINNEJ RADOSNEJ ATMOSFERY
MIŁEGO KOPANIA W BRZUSZKU NA SMAK JAJECZEK ŚWIĘCONYCH
WŚRÓD TYCH KTÓRZY WAS KOCHAJĄ 🙂
BUZKI!!! :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki witam się u Nas słoneczko jest póki co i idziemy z mężlukiem Kajeczką święcić nasz pokarm na cały rok 🙂 ( tzn nie tonę tylko wybrane pokarmy 😁)

byłam wczoraj na zakupach kupić sobie coś na tyłek i nic nie ma dla mnei chciała ponczo sobie kupić i nigdzie nei było 😠 😠 😞 😞 🥴 załamałam się ale na allegro już zamówiłam za 40 zł wiec spoko 🙂

Kochane przede wszystkim spokoju, radości, miłości, zdrowia i pieniędzy a reszta się ułoży 🙂

Monkado i jak powyłaś? Bo ja coś dobre spanie dzisiaj miałam 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...