Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Alicja mnie najbardziej z tych imion które wymieniłaś też podoba sie Hania 🙂 sama miałam duże parcie na Hanie ale jakoś mąż kręcił nosem.. 🙂

Rosi ja jestem w celibacie od początku i teraz to już jestem na takim etapie ze już nawet snów nie mam takich sprośnych 😁 chyba mój organizm sie dostosował do panujących warunków i przestał sie już nawet dopominać 😜

a sprawa laktatora też mi sie rozwiązała bo mi koleżanka pożyczy 🙂 więc jeden wydatek mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale naskrobałyście 🤪

Ala no dawno Cie nie było jak możesz to prześlij mi numer telefonu prywatną wiadomościa to w razie W będziemy w kontakcie a w rewanżu odeślę Ci pozostałe numery 😜

ja laktator dostałam od szwagierki bardzo dobry więc problem mam z głowy ale gdy bym nie miała to bym kupiła bo nie znam kobiety karmiącej której sięni eprzydał bo ponoć w którejś tam dobie kobieta dostaje takiego nawału że jej cycochy chce wysadzić i musi trochę odciągnąć a później można do lodówki i mężul w nocy się może wykazać tak jak Kinia napisała 😜

Rosi, Kinia napewno donosicie do końca swoje pociechy i pewnie jeszcze trzeba będzie je wykurzać bo tak im dobrze u mamusiek będzie 🙂

ja mam rocznicę ślubu 26 czerwca i to 2 nasza rocznica jak by Kajka się troszkę pospieszyła to by mogła zdążyć ale jednak wolę zeby sobie jeszcze w tedy posiedziałą co bym mogła jakąś dobrą kolację w sunąć z okazji rocznicy 😜 🤪

idę do lekarza na 14:45 ciekawe co mi powie ile to moje dziecie waży i mierzy 🙂 bo czuję ze klocuszek się robi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do celibatu to tak jak Monkado od początku ale nie że nie wskazane w sensie ze lekaż zapalił Nam czerwone swiatło tylko mężul się bał wrrrrrr i powiem ze raz mi się zdarzyło obudzić z orgazmem ☺️ wstyd jak cholera ale to pono normalne bo łechtaczka jest bardziej ukrwiona 🤪 a teraz to położna mówiła żeby lepiej nie do 37tc a później to ile wlezie 🤪 już powiedziałam to mojemu ze sama go gwałcić będę jak on nie będzie chciał 🤪 ☺️ bo ileż można jejku jak on to wytrzymuje bidak jeden 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek powodzenia na wizycie i oczywiście pisz od razu co tam u Królewny słychać 😁

A ja odkąd leżę mam wrażenie że już tak dużo minęło i że tak dawno nie miałam wizyty, a byłam 2tyg. temu 😁 Za to w piątek idę na badania, w przyszły czwartek do gina prywatnie, w piątek na NFZ a w poniedziałek 28.05 USG na NFZ także wszystko mi się skumulowało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe czy lepszy ręczny czy elektryczny laktator-cenowo róznia sie ogromnie, erozgladam sie za uzywanym,. dzis po pracy skocze do komisu, to moze cos bedzie.

Kasiu wysłałam Ci numer (wiedzialam,ze cos musze zrobic...) powodzenia na badaniu i daj znac jak mała Kajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Panie!!! z tym celibatem to jakas masakra- dziewczyny co druga z Was "niedopieszczona" 😜 Kasiu tez podziwiam Twojego meza, czytalam o tym ze mezczyzna czasmi boi sie kochac z ciezarna, ze wzgledu na dziecko, ja raz mialam celibat w ciazy-miesieczny-wystarczy!!! a co to bedzie po porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Nas też celibat w zasadzie od początku tylko że z małą przerwą, a teraz to już do 37tc na pewno NIC! 😜

Alicja ja miałam ręczny i jestem zadowolona, dokładnie taki zestaw tylko bez tego pojemnika VIA http://allegro.pl/avent-zestaw-startowy-laktator-isis-pojemniki-via-i2342200597.html
Oczywiście sam laktator jest tańszy ale uważam że za taki zestaw cena nie jest wygórowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja mój Mężul miał takie obawy w pierwszej ciąży, a teraz jak na złość obaw już nie ma a za to nie wolno 😁 My po porodzie wytrzymać już nie mogliśmy, nie odczekaliśmy nawet końca połogu ☺️ ☺️ Wytrzymaliśmy 4tyg. ale nie żałuję 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
U Nas też celibat w zasadzie od początku tylko że z małą przerwą, a teraz to już do 37tc na pewno NIC! 😜

Alicja ja miałam ręczny i jestem zadowolona, dokładnie taki zestaw tylko bez tego pojemnika VIA http://allegro.pl/avent-zestaw-startowy-laktator-isis-pojemniki-via-i2342200597.html
Oczywiście sam laktator jest tańszy ale uważam że za taki zestaw cena nie jest wygórowana 🙂


no wlasnie obserwuje aukcje, laska ma za ok 35 zł do sprzedania troche ciuszków i laktator AVENT ISIS, używany,w dobrym stanie, z dodatkowymi silikonowymi częściami i wkładkami laktacyjnymi, i chyba byłby to dobry zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj z tym celibatem to chyba już każda z nas napalona 😁 Ja też budzę się naładowana seksualnie 😁 😁 i tylko te sny nam pozostały ☺️ Ostatnio przytuliłam się tylko do męża leżąc na boku i nasze brzuchy się dotknęły a wtedy Jasiek zaczął tak kopać, że mąż na swoim brzuchu czuł i zaraz wyskoczył z takim tekstem niby od dziecka "no dobra dobra, koniec tych czułości! Ja tu jestem a przy dziecku nie wypada" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi to już nawet erotyczne sny przeszły, normalnie zakonnica 🤪 😁 😁 Chociaż jak Mężul wraca z pracy w tym swoim ubraniu roboczym, najlepiej jak jest gorąco.. same spodnie na szelkach bez koszulki.. mmm.. się rozmarzyłam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek faktycznie zapomniałam o Tobie ☺️ W takim razie kierują do Ciebie te pytania co do Rosi.. ile ma Twoja szyjka (w którym tyg.), twardnienie brzuszka (jest? było? jak często?), leki jakie bierzesz, zalecenia lekarza, jak funkcjonujesz?
Nie myślcie że jestem jakaś nienormalna ale w kupie zawsze raźniej i chcę porównać nasze przypadki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam i zabieram się za risotto z pieczarkami 🤪
Słuchajcie, kupiłam ten komplet kołdra+poduszka w Biedonce 😁 Zapłaciłam 39zł, miałam obawy ale trudno, jeśli coś byłoby nie tak, to aż nie tak ogromne pieniądze żeby żałować 🙂 W drodze powrotnej weszłam do dziecięcego po aspirator i z ciekawości zerknęłam na komplety 🙂 Był identyczny jak ten, który kupiłam i kosztował 159zł!!!!!!! 🤪 Lećcie szybko do Biedrony, bo promocja tylko do jutra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Kasiulek faktycznie zapomniałam o Tobie ☺️ W takim razie kierują do Ciebie te pytania co do Rosi.. ile ma Twoja szyjka (w którym tyg.), twardnienie brzuszka (jest? było? jak często?), leki jakie bierzesz, zalecenia lekarza, jak funkcjonujesz?
Nie myślcie że jestem jakaś nienormalna ale w kupie zawsze raźniej i chcę porównać nasze przypadki 🙂
ja leków żadnych nie biorę brzuszek mi nie twardnieje(rzadko)
mam szyjkę skróconą ujście zewn. rozwarte na 1 cm a wew zamknięte dlatego kazał mi się oszczędzać i w miarę możliwości dużo odpoczywać, leżeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Wróciłam i zabieram się za risotto z pieczarkami 🤪
Słuchajcie, kupiłam ten komplet kołdra+poduszka w Biedonce 😁 Zapłaciłam 39zł, miałam obawy ale trudno, jeśli coś byłoby nie tak, to aż nie tak ogromne pieniądze żeby żałować 🙂 W drodze powrotnej weszłam do dziecięcego po aspirator i z ciekawości zerknęłam na komplety 🙂 Był identyczny jak ten, który kupiłam i kosztował 159zł!!!!!!! 🤪 Lećcie szybko do Biedrony, bo promocja tylko do jutra 😁
to fajnie że zakup się udał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia to faktycznie super oferta z tą kołdrą,
obdzwoniłam już chyba wszystkich i nikt w biedronie nie będzie,
a ja to mam daleko, no a męża dzisiaj i jutro nie ma 😞
ciekawe czy to w całej Polsce te same oferty mają

a jakiej firmy ta kołdra, może na allegro będzie tanio ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...