Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola a na nfz nie dasz rady? w każdym razie smska wyślij koniecznie a najlepiej kilka żebyśmy wiedziały co u Ciebie 🙂

No Tosia ciekawe która będzie druga do rozpakowania z 12.07 🙂 Ja tam sie nie spiesze 😜 tzn zazdroszczę Rosi strasznie że już ma Zojeczkę w ramionach ale... ja też mam torbę jeszcze nie spakowaną 😁 no i jeszcze sie nie nastawiłam psychicznie na poród 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, Kinia ja też się nie spiesze i liczę ze malutka posiedzi i nawet roaszku się zasiedzi tak marzymi się zeby do 15 posiedziała 🙂 ale to tylko ze względów finansowych ponieważ przeszła bym z macierzyńskim na 2013 i dostałą bym dodatkowe 26 dni urlopu do wykorzystania który bym spieniężyła 🙂

Nom Rosi cieszymy się bardzo no malutka wcześniaczek ale szybko dołączy do równieśników 🙂 i za niedługo bedziecie razem 🙂

ja też kładę się spać dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
my dzisiaj na nogach od 7, my czyli ja, Kamilka, mąż i nasze katary 😞 ja to nic, mąż jest taki zakatarzony, że szok, ale dzielnie walczy z łazienką, kończy fugowac, i będzie wannę ustawiał 🙂
prysznic wczoraj do sklepu nie dojechał, będzie w piątek, mam tylko nadzieję, że rano, to przywiozą od razu
u nas od rana świeci słoneczko, tylko chłodno na razie, ale jakby się w razie zrobiło ciepło to może posiedzę na słoneczku, bo leżenie w domu już mi bokami wychodzi, a Kamilka skutecznie mu pomaga 😁
Nadal jak pomyślę o Rosi, to jakoś uwierzyc nie mogę, jakoś myślałam, że jednak później urodzi 🙂 ale cieszę się, że wszystko u nich dobrze, ale jestem ciekawa jak wygląda, taki malutki szkrabek 😁
mężowi jak powiedziałam, że jedna już urodziła to stwierdził, że niemożliwe, musiała chyba na siłę wycisnąc,
jakie to normalne, podejście mojego męża, mówię mu cały czas, że się Kamilka może pospieszyc i że nic nie da się przewidziec, a i tak nie wierzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się również z mega katarem, ciężką miałam noc, oj ciężką, Franiu póki co kataru prawie nie ma już ale zaczął kaszleć 😞 zaraz rodzice mają po niego przyjechać i zabrać go do wieczora a ja poleżę pod kołdrą i się wygrzeję. Mają mi po drodze kupić Prenalen-ciekawe czy coś pomoże...

Kinia,Monkado dzia za troskę, na pewno dam znać smsem co u nas, muszę sobie tylko w końcu spisać Wasze numery w telefon i napiszę do którejś 🙂
Monkado nie przyjęli by mnie na NFZ, a jeśli by przyjęli to z wielką łachą i pretensjami! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😘
Witam Was z tostami i herbatką 😁
Czas składać łóżeczko i urządzać kącik dla Jasiowego 🙂 Jutro podjadę po materac i będzie gites 😁 Dostaliśmy w końcu wanienkę 🙂 I ta kołdra z Biedrony to chyba jest trochę niewymiarowa, ale co tam. Tata kupił Jasiowi extra kołderkę w Ikei z poduszką i komplet pościeli, więc tamta będzie zapasowa 🙂
Ilka, śniłaś mi się!! Dostałam telefon od Was, że urodziłaś i byłam taka podekscytowana... 😁 Więc radzę Ci, zamykaj torbę do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nadrabiam zaleglosci i rycze 😞 cholera zawsze bylam wrazliwa, ale ciaza to mnie jeszcze bardziej rozczuliła. Dziewczyny oklaski dla Was!!! aaa miałam Wam powiedzieć od czego moje lezenie sie zaczelo... otoz moj maz z moim madrym bratem popili w sobote i moj staruszek spadl ze schodow (3 ostatnich) i rozbil glowe-7 szwow. Jedna noga przy cisnieniu 160/111 bylam juz w szpitalu;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zajadam kanapki z nutellą i zastanawiam się jakby do tego smakował ogórek kiszony, bo cholera przez ten katar nic nie czuję a ogórek może by wyostrzył smak 🤨
Dopiero wstałam, spałam 3 godziny, wygrzałam się ale nie czuję się lepiej.... 😠 Nadal jestem pod kołdrą.
Ala trzymaj się dzielnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja tylko się przywitam, bo zaraz spotykamy się z kolezanką, z którą już prawie 3 lata się nie widziałam. Cieszę się ale z drugiej strony nie chce mi się trochę, jakaś marudna i zmęczona jestem...

Tosia mam nadzieję że Twój sen jeszcze troszkę odłoży się w czasie i Jasiek poczeka 😉 Jeszcze moje koszule i staniki z allegro nie doszły 😁 😁

Karola udanego wyjazdu Ci życzę a przede wszystkim pięknej pogody 🙂 I zaciskaj nogi żeby Bąbelek się nie pospieszył i na plaży nie zechciał wyjść 😉 😁

Mój mąż z kolei jak powiedziałam mu o Rosi to tak się przejął, ze teraz nie pozwala mi na weekend jechać do rodziców, bo boi sie że urodzę gdzieś po drodze. Oczywiście mamy jechać tam razem i kupić wózek z moim Tatą więc bardzo chcę jechać, żeby beze mnie nie wybierali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...