Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
dziewczyny przynajmniej nie będziemy się już denerwowac, w ciąży to niewskazane 😁


To fakt 😁 Dalej kibicuję Hiszpanom 😉 😁 😁
Przeczytałam przed chwilą taki komentarz "Adamiakową mógł wpuścić, może by strzeliła" 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe widze ze ladnie kibicowalyscie 🙂 u mnie zapowiada sie bezsenna nocka no ale tak to jest z tymi szpitalami..

Tak Tosia coś rzeczywiście parszywa ta nasza 12 😜
no na ktg wyszedł niestety spadek tetna Małej.. 😞 zobaczymy co bedzie jutro, mam nadzieję ze juz sie nie powtórzy.. Kornelka jeszcze nigdzie sie nie wybiera- szyjka zamknieta nieskrocona, waży juz 2840g 🙂 tylko ten spadek jest niepokojący.. mam nadzieje ze bedzie dobrze..
Ok, spróbuje zasnąć.. dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej my tez sie witamy 😁

upal jak diabli ale ja uwielbiam slonko mimo ze wczoraj na imieninach ciotki spuchlam i nogi chca mi odpasc!! 😁
jeszce ja wczoraj mialam straszna nerwe, mowei do meza pojedzmy jutro gdzies do parku na lody itp taka ladna pogoda, i siedl na mnie z bratem a co to za parki itp i moj M nagle mowi jutro jedziemy do dziadkow( ja sobie mysl e onie!!!! - nie mam nic do nich ale zawsze jedziemy wtedy kiedy tesciowa jedzie a reszt braci ma w dupie, raz mielsmy jechac byla abrzydka pogoda i tesciowa nie pojechala to my tez) i dlatego ja na to o nie masznz ja nigdzie nie jade chcesz to sobie jedz sam w taka pogode !!
wkurza mnie bo super na zewnatrz ,ostatnie nasze chwile we dwoje a ja mam siedzec w 4 scianach i patrzec jak dziadek z bolu placze i sluchac opowiesci babci i tesciowej i jego siostrzyczki z 3 letnim maminsynkiem nie ma szans na to!! i nic sie nie odezwal ale jak dzis powie jedziemy ja sei nie wybieram nie ma bata!!! wszystko tka jak mamusia jego chce!!! aaa!!!!! szlag mnie trafia
a kiedys dala mi pare pomidorow i mowi poloz je na parapecie bo w lodowce sie zepsuja, ja na to nie ja 5 lat trzymam pomidory w lodowce i jest dobrze. to terazdala M pomidory i patrze polozyl na parapecie , ja je buch do lodowki , a on do mnie n a parapecie maja lecec , jam mowie po co wystawke robisz? w tym sloncu sie popsuja szybciej ,przez 5 lat trzymalismy w lodowce i bylo dobrze, a on ne tydz moga stac to zostaw 2 i zobaczymy...... normlanie nie wierze jak ona mi sie wpieprza we wszytko!!!!!! ja juz mam dosc a jak sie maly urodzi to bedzie masakra, i nie moge nerwowo uspokic przez to.......

moj Oliverek tez wczoraj szalal w brzuchu chyba przez te moje nerwy. przez tesciowa zaczne nie nawidzic weekendow!!!
sorki ale sei rozpisalam z rana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Monika widzę, że możemy podac sobie rękę, moja teściowa też swoje 3 grosze wtrąca w nasze życie (żeby tylko 3 😁) a mąż robi tak jak ona mówi, bo tak się robi,
i już nawet jak widzę, że jakąś nowośc zaczyna stosowac nie pytam go skąd mu się to wzięło, bo to raczej oczywiste

dzisiaj mówię mu, że jakie oszczędności na kosmetykach poczyniłam będąc w ciąży, bo używac mogę tylko mydełko bambino dla dzieci i krem do twarzy też, bo inaczej skóra sucha a na twarzy masakra
no to stwierdził, że zawsze ładowałam kasę w żele i różne pachnidła, a jak już urodzę to w ogóle musimy myc się tylko szarym mydłem, bo jego mama tak robi i mówi, że wszystkie inne kosmetyki to są nic nie warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, nie zaglądałam bo ostatnie dni miałam dość mocno napięte , w piątek i sobotę szykowałam urodziny dziecka, dziś trochę mam czas odpocząć.
Poza tym nie mam głowy do czytania i pisania szczerze mówiąc bo mam zmartwienie-lekarz z którym się umawiałam na cc w piątek się wycofał i teraz zostałam z ręką w nocniku, w piątek całe popołudnie przepłakałam, wczoraj nie miałam czasu by o tym myśleć a dziś znów siedzę i ryczę. Pomyślicie że jestem niepoważna, ale mam taką tarumę po porodzie że nie jestem w stanie urodzić znów,Boże jaka jestem przerażona! Siedzę nad klawiaturą i ryczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

nie zaglądałamw czoraj bo cały dzień mnie nie było w domu wykrozystałam pogodę na maxa mianowicie pojechalismy do znajomych na działkę pojadłąm pysznosci z grilla popiłam lecha free i nestea owoce tropikalne a wieczorem oglądałam komedie Polska-Czechy widziałyście ale się uśmiałam dawno tak dobrej komedii nie widziałam 😁 😁 😁 i posiedzieliśmy w kanjpie ze znajomymi do 01:30 w nocy 😮 🤪 no ale nawet ok było po za tym ze kaja tak wariowała ze sama nie wiedziałamo co chodzi czy coś się dzieje czy jak...

Monkado to trzymam kciuki zeby Nelka była grzeczna i wróciło wszystko do normy 🙂 ten 12 to jakiś taki pechowy to tylko jeszcze ja w szpitalu nie leżałam 😮 🤨 i oby tak zostało...

Karola nie potępiam Twojej dezycji domyślam się ze urodzić ponad 4 kg dziecko to moze być trudne... a nie myślałaś żeby swojemu lekarzowi zaproponować zeby wystawił Ci zaświadczenie do cc... pewnie nie za darmo ale lekarz prowadzący jak wystawi to w spzitalu mają już G do powiedzenia.

Rosi gdzie te zdjęcia bo ja już nie mogę się doczekać!!! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola a inny lekarz?
Byliśmy na targu i poczyniłam kolejne zakupy do torby szpitalnej 😁 kupiłam 3 koszule za całe 80 zł - 3 sztuki 😁 kupiłam oczywiście tradycyjną rozpinaną z przodu, jedną porządniejszą taką zakładaną w serek i jedną na ramiączkach (i tak będzie gorąco), no tylko tą rozpinaną z przodu nie wiem jak popatrzyłam kupiłam rozm. M kolor mi się spodobał bo jest żółta w paseczki i z tego wszystkiego nie spojrzałam na rozmiar, teraz jest dobra, ale nie wiem czy jeszcze mi brzuchol nie urośnie

kurcze w całym domu śmierdzi farba do ścian, a na dworze taka masakra, że chyba zaraz pójdę do piwnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej karola jak to lekarz sie wycofal?ale to twoj lekarz prowadzacy....jak tak to swinia z niego cala ciaze chodzlas kase dawalas a on cie teraz wystawil a mowilas mu o swoich obawach...bo to jest naprawde powod do cc,Trzymym kciuki ze uda ci sie zalatwic cc, ja sie tez zastanawialm ale powiem szczerz jak tu was poczytalm i wszystkie tak chca rodzic to sobie pomyslala ok ja tez sprobije ale odrazu wolam znieczulenie wlasnie w tej sprawie jade do szpitala za tydzien omowic moj porod...tak to sie ladnie nazywa. 🙂oklask dla ciebie i nie placz ju bo zrobia ci sie zmarszczki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ale upał, co? 😉 😎 Nic tylko się opalać 😁 Właśnie wsunęłam miseczkę czereśni i Jasiek za chwilę mi brzuchem wyskoczy 🤪

Karola a dlaczego ten lekarz teraz się wykręcił?? A może spróbuj prywatnie u innego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...