Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam, mam nadzieje ze sie dobrze pomoczylyscie wczoraj w tej wodzie i sil nabralyscie 😉 😉bo zegar odlicza....ja sil nie ma licze na dobra wole mojego dziecka 😜
karola twoja tesciowa to taka szpileczka zawsze cos na miejscu powie...ty musisz ja tylko tolerowac a nie sluchac 🙂oklask dla ciebie za twoje nerwy, ja juz po sniadanku sloneczko swieci pranie sie pierze wiec nie moze byc lepiej a i mam przyjedzie za pare godzin z pierogami z truskawkami 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a zapomnialam kupilam wczoraj wanienke ze stojakiem ale ten stojak jak by na inna wanne bo dla mnie troche niestabilny i chyba oddam bo sie boje tam dziecka wlozyc, w sklepie sprawdzalam i bylo ok a w domu jak troche przycsnelam bo przeciez woda i dziecko to pacz ze ta wynienka troche sie przechyla nie wiem czy to normalne 😮jakie macie wanny bo moja cos mi sie mala wydaje powiedzieli mi w sklepie ze tylko do 6 m-ca a ja nie ma w domu duzej wany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze to nie wiedziałam z tym magnezem. W takim razie go odstawiam żebym dzidziusia nie przenosiła 😁 Chociaż źle by mu to pewnie nie zrobiło może by podrósł 🙂
Pobudki to jakaś masakra, ja się budziłam jak miałam za ciepło i duszno w pokoju w wywietrzonym przy otwartym oknem budze sie raz na sisi 🙂 Może by Ci to Tosia pomogło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

U Nas dzisiaj w końcu chłodniej i deszczyk co jakiś czas kropi, szkoda tylko że w domu, mimo pootwieranych okien, nadal duchota 🤢

Kasialeczek oklask za Twojego wczorajszego posta, co każda z Nas robi.. ze mną trafiłaś w 10tkę, próbowałam usnąć w tropikach 😁 😁

Karola po pierwsze nie zaśmieciłaś forum bo przecież MAMY SIĘ WSPIERAĆ!! Teściowa po prostu POPIERD..... wybaczcie ale sama się wkurzyłam jak to przeczytałam 😠 😠 Oczywiście że uraz psychiczny jest dużo gorszy niż jakikolwiek ból i jeżeli masz taką blokadę to absolutnie uzasadnione że chcesz cc, z resztą nawet jakby to było tylko Twoje widzi mi się to przecież TWOJA SPRAWA JAK URODZISZ WŁASNE DZIECKO!!!! Co za baba!!!!! 😠 😠 Postaraj się nie przejmować jej głupim gadaniem, masz wsparcie w swojej Rodzinie i to najważniejsze.. A Mąż, no cóż jak to facet.. On to pewnie kompletnie nie rozumie o co ta cała "wojna". I pamiętaj że MY TEŻ JESTEŚMY Z TOBĄ!!!! 😘 😘 😘

Smerfetka ja mam dwie wanienki po Nikosiu, jedną mniejszą, drugą większą. Ta mniejsza to na początki jak Dzidziuś będzie malutki a później z tej większej będziemy korzystać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Kinia ale ta to chyba i tak oddam bo poprostu boje sie ze cos sie stanie, ale fakntycznie na poczatek to jest super bo nie taka wielka to dzidzius sie nie zgubi 🙂 musze tylko znalezc z dobrym stojakiem bo ja wysoka i nie wyobrazam sobie kapieli na wpol zgieta zwlaszcza na poczatku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka, może któreś ze zdrobnień przypadnie Ci do gustu 😁 Ja się uśmiałam, w życiu bym na to nie wpadła!
•Dżanek, Dżej, Dżejson, Dżon, Dżonas, Dżoni, Dżonidło, Dżoniś, Dżonko, Dżonomon, Dżonson, Dżonster, Dżonuś, Dżony, Hans, Huan, Huanito, Ian, Ivan, Iś, Jacho, Jachu, Jachul, Jachulec, Jahu, Jakub, Janas, Jancio, Janeczek, Janek, Janemba, Janicek, Janiczek, Janik, Janio, Janis, Janisiek, Jankes, Janko, Jano, Janosik, Jans, Jansky, Janu, January, Janucha, Janul, Janula, Janusiek, Janusz, Januzio, Januś, Jasiaczek, Jasiecki, Jasieczek, Jasiek, Jasieniek, Jasieńko, Jasin, Jasinek, Jasio, Jasiu, Jasiula, Jasiulek, Jasiuniek, Jasiuniątko, Jasiątko, Jasińcio, Jaso, Jaszko, Jaszu, Jaś, Jaśko, Jańcio, Jean, Jensen, John, Johnny, Johny, Jon, Jonek, Jonny, Jontek, Josiek, Joszko, Juan, Yann, Zią, Żan, Żą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wróćiłam 🙂 spotkałam kilku pracowników pracy i trochę poplotkowałąm ale nei za długo bo kolega na mnie czekał więc nie chciałam marnowac jego czasu...

Kaja wczoraj chyba szukała wyjscia awaryjnego z brzucha bo to co wyczyniałą to maskara nie widziałam jej zeby tak figlowała w moim bidnym brzuszki ałłłłłł cóż ale to ostatnie tyogdnie moze dni więc jej to wybaczam 🤪 🙃
w koncu trochę chłodniej na zewnątrz tylko ze w mieszkaniu nadal perno mimo ze okna pootwierane na oścież ale niestety mury jeszcze nie ochłonęły 🤢

Smerfetka no musisz sprawdzić czy stabilna bo w niestabilnej to strasz maluszka kąpać ze się wanna przewróci a to by była tragedia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morskooka napisał(a):
Dzięki Kinia 🙂
Tak jak my wszystkie nie możemy się doczekać nowego obywatela/lki RP 🙂
Mnie taka ciekawość zżera do kogo nasz mały synuś będzie podobny.. 🙂

Synuś pewnie do mamusi.... 😁 😁 😁 😁 Ja przynajmniej mam taką nadzieję hahahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc brzuszki 🙂
ja dopiero po sniadanku, jakos dobrze mi sie spi rano bo noce mam koszmarne, budze sie co chwile i na dodatek pozniej problem z zasnieciem...
dzis mam wizyte u gin, ciekawe co tak slychac u mojego syneczka,mam nadzieje ze wszystko dobrze i pomalu szykuje sie juz do wyjscia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tymi tesciowymi to urwanie glowy... moja to sie wypiela na wszystko i wszystkich i ma nas w dupie, tylko szkoda ze moj M tego nie zauwaza... 😞no ale coz moze w koncu przekona sie jak jego i jego rodzine traktuja jego rodzice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej! 🙂 A co Wy tak spać nie możecie?? 😁 😁 ruch z samego rana 😉
Ja dziś do 9.30 pospałam, już nie pamiętam kiedy tak miałam.

Karola Twoja teściowa niech się w dup.. pocałuje ze swoimi radami. Ty chyba lepiej wiesz co robisz, a na pewno nie zrobiłabyś niczego co miałoby zaszkodzić Twojemu dziecku. Dziwie się tylko Twojemu M, no bo on chyba widział jak cierpiałaś poprzednim razem więc teraz powinien się cieszyć razem z Tobą, że sie udało. No ale tak, synuś zawsze pozostanie synusiem. U mnie też tak często jest, że jak kłócimy się o jego mamę to często trzyma jej stronę, dopiero po dłuższej chwili jak wszystko przemyśli na spokojnie to bierze moją stronę i opierdziela drugą. Ale na to potrzeba czasu...

Kasialeczek wczoraj prawie trafiłaś, tylko ja teraz słyszę inny tekst, a mianowicie wczoraj np leżałam i czytałam książkę, ale co chwila wstawałam do WC a zanim sie podniosę, zwlekę doopsko z kanapy, postękam trochę w między czasie to zasłonię pół TV i zaraz za plecami odzywa się " Długo jeszcze, bo przezroczysta nie jesteś wiesz?" Nie, nie wiem 😁 😁

Dobra, zbieram sie do szpitala po wyniki badań. Nie chce mi się trochę, ale to żadna nowość 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Ilka, może któreś ze zdrobnień przypadnie Ci do gustu 😁 Ja się uśmiałam, w życiu bym na to nie wpadła!
•Dżanek, Dżej, Dżejson, Dżon, Dżonas, Dżoni, Dżonidło, Dżoniś, Dżonko, Dżonomon, Dżonson, Dżonster, Dżonuś, Dżony, Hans, Huan, Huanito, Ian, Ivan, Iś, Jacho, Jachu, Jachul, Jachulec, Jahu, Jakub, Janas, Jancio, Janeczek, Janek, Janemba, Janicek, Janiczek, Janik, Janio, Janis, Janisiek, Jankes, Janko, Jano, Janosik, Jans, Jansky, Janu, January, Janucha, Janul, Janula, Janusiek, Janusz, Januzio, Januś, Jasiaczek, Jasiecki, Jasieczek, Jasiek, Jasieniek, Jasieńko, Jasin, Jasinek, Jasio, Jasiu, Jasiula, Jasiulek, Jasiuniek, Jasiuniątko, Jasiątko, Jasińcio, Jaso, Jaszko, Jaszu, Jaś, Jaśko, Jańcio, Jean, Jensen, John, Johnny, Johny, Jon, Jonek, Jonny, Jontek, Josiek, Joszko, Juan, Yann, Zią, Żan, Żą


Tosia chyba sobie zapiszę te zdrobnienia, bo niektóre sa nieziemskie 😁 😁 Które podoba Ci sie najbardziej?? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia nie chcę Cię martwić ale u Nas ta reguła nie sprawdziła się że Synek do Mamusi podobny, Nikoś jest klonem Taty.. jak mi się uda to wstawię fotki jak Mężul był mały i Nikosia, to same zobaczycie 🙂 Ale oczywiście życzę Ci żeby Jasio był podobny do Ciebie 🙂 🙂 😘

Ilka tekst Twojego Męża to identyczny i często powtarzany tekst mojego Taty do mojej Mamy 😁 Bo moja Mama to zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie jak Tata coś ogląda i tak kręci się koło tv 😁

Marta powodzenia na wizycie i pisz szybko co u Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zią-nie wiem co ma wspólnego z Janem hahah, albo Jankes 😁 Kto to wymyślił? Albo Juan, jak Don Juan 😁
Kinia, ale fajne te Twoje chłopaki, normalnie nie mogę się napatrzeć na takiego maluszka 😁 Nie umiem sobie wyobrazić jak mój będzie wyglądał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka a to nie tylko pozycja spania identyczna, Oni nawet smaki mają takie same.. uwielbiają placki ziemniaczane, sałatki, czereśnie.. wszystko tak samo 😁 Nawet tak samo potrafią działać mi na nerwy 😉 😉 😉

Ale ja to jakoś przygotowana byłam że będzie Syn i podobny do Taty, zanim jeszcze zaszłam w ciążę.. po prostu tak czułam 🙂 I teraz też jakoś nie łudzę się że drugi Synuś będzie do mnie podobny, chociaż jak patrzę na Nikosia to myślę sobie "a co mi tam, niech drugi też będzie podobny do Taty byleby był też taki śliczny" 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!! A my dziś z Frankiem pospaliśmy do 9:30 🙂 Ale też od dwóch tygodni ciężko sypiam bo budzę się co chwila w nocy i biodro prawe mnie boli, masakra! A dziś obudziłam się taka obolała i obłożona kopniakami że myślałam że żebra mam połamane a żołądek wciśnięty w gardło!

Dziękuję Wam za wsparcie, na prawde jesteście kochane, nawet nie spodziewałam się takiego odzewu 🙂
Chyba muszę po prostu przestać przejmować się tym co mówi teściowa, nie brać tego do siebie, niech sobie gada a ja i tak zrobię po swojemu. Nawet mąż mówi po co ty się tak nakręcasz?
A jeśli o niego chodzi to on całym sercem mnie popiera w mojej decyzji tylko wczoraj zabolało mnie że nie wspierał mnie w tym co mówiłam przed swoją mamusią! I że jak ja coś gadam na jego mamę to mi nigdy ale to nigdy nie przytaknie tylko albo się nie odzywa albo jej broni czyli ewidentnie trzyma jej stronę, co mnie wkurza bo nie lubię takich synusiów mamusi!!!!!! 😠 W końcu teraz to ja jestem pierwszą kobietą w jego życiu i zawsze powinien stać przy mnie.

Smerfetka my dopiero od pół roku mamy wannę (wcześniej prysznic) i Franek był kąpany właśnie w takiej dla dzieciaczków.

Tosia te zdrobnienia to chyba we wszystkich językach świata 🙂

Kinia widać że to synuś z tatusiem na pierwszy rzut oka, słodko wyglądają, wspaniałą pamiątka takie zdjęcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...