Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja dopiero teraz bo do południa byliśmy z Nikosiem u moich Rodziców, później Mężul Nas odebrał wracając z pracy 🙂

Dobra wiadomość, na 99.9% mamy imię..... będzie na forum kolejny JAŚ 😁

Rosi pięknie Zojeczka przybrała!!! Oby tak dalej! 🙂

Morskooka fajnie że jesteście już na swoim 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj to nie wiem kto miał większą frajdę-tata czy syn?
[IMG]http://i48.tinypic.com/5owmdj.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/w5z7n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/34drg46.jpg[/IMG]

Reszta później bo nie wiem dlaczego ale nie chcą się wgrać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis to faktycznie pustki 🙂
bylam z M na zakupach kupilismy sobie kosiarke i jak moj mezyl ja testowal to pakl noz i po koszeniu ;p hahah
kupilam tez przewijak i odebralam od kolezanki zapas gazikow masci i takich tam roznych( jej mama jest pielegniarka i przyniosla mi ze szpitala z polozniczego te kremy ktorymi niemowlaki smaruja, gaziki do przemywania pepuszka, wiec nie musze nic kupawac :P )
dzis chyba wszystkie u tatusiow 🙂 moj tata jak zwykle w pracy,jest kucharzem wesele robi, wiec tylko dzwonilismy ale jutro jedziemy, za to u tescia bylismy, ale jakos nie przepadam za tym czlowiekiem,wkurza mnie... jeszcze kupilismy ta kosiarke i chcial zeby mu skosic podworko ale nie mielismy czasu tam siedziec nie wiadomo ile(a zreszta ma swoja kosiarke i mogl mu skosic to podworko syn ktory jeszcze mieszka z nimi.Jak moj M powiedzial ze jedziemy bo nie ma czasu bo u nas na podworku roboty ma sporo to zacza wyklinac ze "do dupy z takimi pierdolonymi dziecmi" ale mnie wkurzyl tym tekstem!!!!
sory ze tak wam pisze o tym ale musialam sie wygadac, rozladowac emocje
dzis znowu mamy miec gosci 🙂 znajomi maja przyjechac z 10miesieczna coreczka 🙂 i znowu grilowanie 🙂 musze teraz pojesc bo jak urodze to juz nie zjem takich przysmakow 🙂
a wam jak mija sobota? mam nadzieje ze wszystko w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola87 napisał(a):
Tutaj to nie wiem kto miał większą frajdę-tata czy syn?
[IMG]http://i48.tinypic.com/5owmdj.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/w5z7n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/34drg46.jpg[/IMG]

Reszta później bo nie wiem dlaczego ale nie chcą się wgrać 😠


super rodzinka Karola 🙂
mysle ze obaj swietnie sie bawili 🙂 choc tata jakos bardziej uchachany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola fajnych masz chlopakow 🙂
Kinia gratulacje z okazji wyboru imienia 😉

A u mnie pads caly dzien i caly dzien na kanapie leze i co chwile do lodowki chodze Bo cos mnie nosi jeszcze troche i chyba bede musiala lodowke postawic kolo kanapy Bo wstawac mi sie niechce hehe

Tosia jak Ty dalas rade zjesc calego arbuza chyba synus ci pomogl 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta tatuś bardziej uhahany bo już po kilku piwkach to wiadomo 😮
A z tym teściem to porażka, Wy do niego z życzeniami przyjeżdżacie a ten taki tekst wypalił! Puknąłby się w łeb!!

Kinia fajnie,że wybraliście imię 🙂 ciekawe czy nasz nie będzie czwartym Jaśkiem bo mężowi się podoba, ale my to pewnie zdecydujemy dopiero po porodzie.

Tosia nie powiem kiedy mam termin 😜 zaskoczę Was smsem 🙂

Chciałam wam jeszcze kilka fotek wrzucić ale tutaj internet tak hula że jedna się ładuje kilka minut 🤨 dlatego nadrobię to jutro pewnie u siebie w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia gratuluje wyboru imienia 🙂)
Karola rodzinka z Was przesympatyczna 🙂
My dziś się widzieliśmy ze znajomymi ze szkoły rodzenia którzy już urodzili 🙂 tak słuchałam o tym porodzie i tak trochę mi się nie chce dowierzać że też przez to musimy przejść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny padam na twarz, próbujemy ogarnąć mieszkanie żeby zrobić miejsce na łóżeczko a to wiąże się ze zmianą ustawienia innych mebli, bo w mieszkaniu 40m/kw to jest naprawdę ciężkie 😞 Teraz żałuję że rok temu zainwestowaliśmy w akwarium, bo zajmuje miejsce... No nic walczymy dalej, nie poddaję się 😉
Witamy kolejnego Jasia na forum 🙂
Karola fajna ta Twoja rodzinka, a chłopaki widać ze razem dobrze się bawią 😁
No i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać ☺️
Chyba już dziś się pożegnam, dobrej nocki Wam życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widać wieczorowo - weekendową pustkę 😉

Ja urządziłam sobie kąpiel full wypas ze wszystkimi możliwymi atrakcjami 😁 😁 No i nie obeszło się bez odkrzaczania we wszystkich możliwych miejscach 😁

Karola tworzycie super Rodzinkę! Franio mały przystojniak, Ty promieniejąca w ciąży a Mąż.. no cóż wesoły jak dziecko 😉 😉 😉

Marta rozwalił mnie Twój Teść 😲 Jak można wyjechać z takim tekstem?! 😲 😠

Ilka i jak walka z małym metrażem mieszkania? 😉 Mam nadzieję że uporaliście się już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

Karola super masz chłopaków 🙂

Marta no to Twoj Teść wypalil z tekstem 😮 moja Teściowa myśli podobnie ale ubiera to w troche inne słowa (ładniejsze) tzn chodzi o to że ona przecież urodziła i wychowała mojego Męża i dlatego powinien on być na każde jej skinienie i nie rozumie że mamy też mnóstwo swoich obowiązków a jak on jej odmawia to też leci od razu tekst w stylu: no a ja tyle nocy przez Ciebie nie przespałam albo a ja sie tyle Ciebie na rękach wynosiłam a Ty nie potrafisz tego dla mnie zrobić itp.. 🤢 🤢

Kinia fajnie że imię już prawie zaklepane 🙂 i super foteczki obie 😘

co do terminu to z okresu wychodzi mi 22.06 a z usg 12.07, z moich wlasnych przemyśleń i przeliczeń tez 12.07 więc tego sie trzymam 🙂

a ręce mam tak spuchnięte że ciężko mi kubek w nich utrzymać 🤔 na szczęście dziś troche chlodniej było to i z rękami lepiej 🙂

ja już sie żegnam, dobranoc Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie pierwsza 😁
jak tam brzucholki noc minela ?
U mnie caly czas pada od wczoraj 😮 🤢 juz mam dosc...
moje dziecko ma chyba dluuugie nogi 😁 bo pol nocy caly czas mi po prawej stronie wychodzily (chyba) stopy jakby sie chcialo wyprostowac 😁 😁 😁 chyba juz mu/jej ciasno
mykam na sniadanko i nie wiem co tu robic o tej porze moj dzis poszedl do pracy wiec samotna niedziela mnie czeka 😞 bede czesto zagladac do was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzucholki 🙂

Karola, Kinia swietnych macie chłopaków nic dodać nic ująć 🙂

Marta teść fakt poniosło go chyba, mógł dać sobie na wstrzymanie... cóż facet nie ma taktu widać...

Ja wczoraj się wpierdzieliłam na teściową mianowicie rganizowała imieiny ak już wcześniej wspominałam no i przyszli goscie ( ciocia i wujek) no i pytają jakie imię a My ze Kaja a tesciowa "Takie brzydkie imnię wybrali..." ja mowię ze ładne i dlaczego tak mówi ze brzydkie a ona po chwili "... będą się śmiać z niej i mówić Kajak a w dodatku nie pasuje d nazwiska bo jak to Kaja Laska..." tak się w nerwłam że przerwałam rozmowę i tylko odpowiedziałam ze dzieci to ze wszystkiego się śmieją... Najbardziej nie wkurzyło mnie to ze ona to powiedziała tylkofakt zeprzy gościach tak jak by cgcuała Nas namówić żebyśmy zdanie zienili 😠 powiedzcie mi tak szczerze dziewczyny bo juz się zastanawiam czy nie fiksuje... czy ona może mieć rację że przez nazwisko już troche jest naznaczona a My jeszcze z imieniem widziwiamy... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasialeczek dobrze, ze mi przypomnialas hahaha zapomnialam, ze dzis mi szczelilo 38tc 😁 😁 🤪 🤪

tez tesciowa Ci wypalila z imieniem 🥴 ze takie brzydkie.... ale moja babcia jest nie lepsza bo jak jej powiedzialam, ze jak bedzie dziewczynka to chce dac Amelia to ona, ze jej sie to z farba kojaze emalia i takie tam i lepiej, zebym wbrala jakies lasdne takie polskie jak basia, teresa albo zosia 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...