Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

Karola, Staś superancki rzeczywiście!

Tosia ja wolałam nową, bo ważne jest dobre podparcie kręgosłupa. I musi być dobrej jakości materiał z tego9 samego powodu. A ta w grochy też mi się oczywiście podobała 🙂 Ale kupiłam od tego sprzedawcy: http://allegro.pl/womar-chusta-n17-zaffiro-nowe-kolory2012najtaniej-i2498116114.html
A na razie nosze ja w kieszonce bo nadaje się od pierwszych dni, ale i tak czekałam, aż miesiąc skończy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
A wiecie co? Ja się jakoś nawet nie zastanawiam nad tym jak będzie bolał poród 🙂
Bardziej boję się, że będę położną pospieszać, żeby Jasia wyciągała, bo chcę go zobaczyć 🙂 🙂

a ja wręcz przeciwnie, coraz częściej myślę jakiego rodzaju to jest ból, do czego mogłabym go porównac,
nie lubię nie wiedziec co mnie czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek chodzę od kiedy mała miała dwa tyg i temp była powyżej 20 st. Nie mierzę minut, najdłużej byłam pewnie z 1,5h, zależy co mam do załatwienia w mieście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi bedzie dobrze!!!

ja musialam na budowe skoczyc bo mi ziemie przywiezli i zapl i ne czekam na kolejne 2 auta bo mi sie nie chce moze mnie M nie zabije za to haha 😁 mnie brzuch boli nie chce mi ie tam siedzeic.

tez zmykam ide cos zjesc i sie ogarnac bo m zaraz bedzie a ja jakbym wstala dopero : ) pasuje sie napis\c jakiejs coli bo mi ise hce 😁 a co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika niesamowita jesteś 🙂 praktycznie poród za pasem, a Ty po budowanych jeździsz 🙂

U mnie plamienie cały czas dzisiaj jest i brzuch dosyc często twardnieje, ale tradycyjnie nic nie boli, czyżbym miała nie wytrzymac do wizyty w przyszłym tygodniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki i Mamusie,

poczytałam Was przy karmieniu i połowy nie pamiętam 🤨 ech...jestem taka dziś zmęczona, Jaś tylko na cycu by wisiał i tak usypiał, jak go odkładam do łóżeczka to ledwo się odwrócę a za plecami już słyszę stękanie... A jak mąż go kładzie, to zasypia spokojny od razu, chyba wyczuwa że ja jestem za miękka dla niego i skubaniec wykorzystuje mnie 😉

Ania doznałam szoku z tym rachunkiem, my też dopłacaliśmy ale nie aż tyle! Mam nadzieję ze Babcia zrozumiała sytuację i dołoży się Wam do spłaty.

Karola Staś śliczniutki i do braciszka podobny 🙂 A jak słodki razem wyglądają jak sobie tak w oczy patrzą 😁

Tosia jak czytałam zaległości to myślałam już że zanim dotrę do końca, to pojawi się informacja że urodziłaś, no ale nic, czekamy dalej 😉 Ale Jaś już chyba przygotowuje się wielkimi krokami do wyjścia 🙂

Rosi ja nie miałam problemu z sutkami, początkowo w szpitalu miałam mało pokarmu ale teraz mam wrażenie ze mam go aż za dużo i Jaś nie przerabia tego... Pupa jeszcze nie wygojona, już sama nie wiem, kupiłam nową maść ale chyba jak już nie przejdzie to do lekarza pójdziemy 🤨 No i jeszcze żeby tego było mało to od wczoraj strasznie ropieje Mu oczko 😞 😞 Przemywam sola fizjologiczną, chyba zwariuje...co jeszcze sie przyplącze 🤨 Z jedzenie też nie zaciekawie u mnie, dużo rzeczy ograniczam albo wyeliminowałam a on nadal jak go karmię to tak się pręży i nadyma na zrobienie kupki że szok. Aż ja się przy nim męczę, bo płakać mi się chce. Dziś jak karmiłam to od razu masowałam brzuszek...

Chusta fajna sprawa, my zamierzamy kupić za jakieś miesiąc nosidełko takie co Kasiulek chyba pokazywała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już się wyspałam 🙂 🙂

Smerfetka oby do poniedziałku coś ruszyło! 🙂

Monikas a ten czop to podbarwiony krwią Ci odszedł? Dziewczyny nie róbcie sobie jaj bo sama zostanę 😁 😁

Ania uwierz mi że w tym przypadku niewiedza jest dużo lepsza, za pierwszy razem szłam do porodu z "błogą nieświadomością" a teraz.. no cóż trzeba przeżyć 😁

Rosi powodzenia na badaniu, wierzymy że z oczkiem Zojeczki będziesz wszystko w porządku!!! 😘

Tosia faktycznie weteranka z Ciebie 🤪 😁

Ilka przykro mi z powodu oczka Jasia 😞 A to przemywanie chociaż coś pomaga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinia_nh napisał(a):

Ania uwierz mi że w tym przypadku niewiedza jest dużo lepsza, za pierwszy razem szłam do porodu z "błogą nieświadomością" a teraz.. no cóż trzeba przeżyć 😁


😁 😁 😁 😁 to samo pomyślałam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...