Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiunia, melduję się 😁
Wszystkie pewnie miło spędzają czas w gronie swoich teściówek 😁 Ja byłam w galerii i kupiłam sobie to co najbardziej lubię czyli... tak lakier do paznokci 😁 limonkowo-seledynowy 🙂 Na lato będzie jak znalazł tylko muszę chętnego ma mój pedicure znaleźć 😠
Ochoty robisz, bo dogadzasz sobie po królewsku, a u mnie wczorajsza botwinka, niestety z makaronem, bo nie było komu po ziemniaki iść, a ja jestem rozgrzeszona, bo nie wyjdę na ten skwar z moim bagażem 🙂 Jedyne co mogę dodać to serdeczne pozdrowienia znad mojego arbuzika 😁
Ania, dzisiaj u gin i się nie odzywa... 🤔 Byle szybko dała znać, bo rozpocznę poszukiwania telefoniczne jej i Kamilki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja jestem,właśnie zajadam pomarańcza 😁
Franko już śpi, od babci wrócił z nowym nabytkiem-sandałki 🙂 Dobrze że tam pojechał 😜
Kasialeczek ale żeś zakupów ciuchowych narobiła 🤪
Ja jestem ciekawa co to za leginsy i tuniki od czwartku w Lidlu będą, czy warto nam kupować na te 7 tygodni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe tak tak szaleństwo już sie rozpoczęło na dobre z tymi wyprawkami 🙂 super, ja też już mam większość rzeczy i już jestem spokojniejsza, jutro w takim razie sie może też zmobilizuję i wstawię zdjęcia mieszkanka i kącika Kornelkowego, choć kącik jeszcze nie gotowy ale wstawie to co mam, za to mieszkanko już odpowiednio rozbudowane 😁
ok uciekam bo ostatnio jakoś bardzo szybko robie sie zmęczona a jutro musze wczesnie wstać (tzn o 8.00 dla mnie to wcześnie ☺️ ) bo lecę znowu na ktg 🙂
a coś rzeczywiście Ania sie nie odzywa, pewnie ucięła sobie drzemkę popołudniową która przeciągnęła sie do nocy 😁

Ania napisz co u Ciebie i Maleństwa 🙂
Ilka dzięki i odwzajemniam 🙂 a nad pilotem musimy popracować, myśle że zrobiłybyśmy na tym fortunę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem jestem nigdzie nie uciekłam tylko musiałąm przypilnować pieca co by mi na złość nie chciał zrobić i mojej potrawki zapaskudzić czarnym pyłem hahaha

ale bym zjadła arbuza z czereśniami no no ☺️

Karola to dobra teściówka w końcu "przypomniała" sobie o wnuczku ze pasowało by mu coś sprzentować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Aktywny dzień za Nami, ja oczywiście na leżaku ale za to Nikoś miał towarzystwo do biegania i zabaw 😁 Była Teściowa z Partnerem i mój Tata 🙂 Także dzień z Teściową zaliczony 😁 😁

Monkado oklask za Twój tekst "palce u rąk mam grubsze niż dłuższe" 😁 😁 😁 Nie mogę przestać się śmiać 😁 😁

Kasialeczk noo zakupy "wypasione" 😁 Najbardziej podoba mi się ta niebieska koszula 🙂

Kurde Ania nie odezwała się, mam nadzieję że po prostu jest zmęczona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom jak do jutra nie odezwie isę to ją napsatuję sms daje jej czas do 12 w południe 🙂

wszystko mam już w domu bo to zamawiałam ponad miesiąc temu tylko zapomniałam się pochwalić ☺️ super są rzeczy ale tunikę mogłam wziąć rozmiar mniejsza ale już za późno i nic nie planuję więcej ciążowego kupic... zamierzam oblatać w tym co mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj troszkę ruszyłam z przygotowaniami... zrobiłam listę co trzeba kupić, co przywieźć od Rodziców, posegregowałam jedną część ubranek rozmiarami (dostaliśmy od znajomego Mężula), drugą część Mężul musi przywieźć od moich Rodziców (to po Nikosiu). Po czwartkowej wizycie mam zamiar ruszyć z praniem i prasowaniem, zobaczymy co gin powie jak tam moja szyjka 😜 Najważniejsze że skurcze się uspokoiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia mam takie pytanie... odnośnie tych skurczy bo ja w sumie nie wiem co mnie łapie... jak te skurcze są odczuwalne i czy one bolą czy jak... bo ja już sama nie wiem czasami mam takie dziwne coś ze tak dziwnie mi się oddycha a przez coś co mi macica dziwnie robi nawet nie wiem jak to opisać bo magle widzę cały kształt dziecka i jak by z okrągłego brzucha zrobił się kształt właśnie samego dzidziusia i nie wiem czy to jest w tedy skurcz\... nadmienie ze to mnie nie boli... tylko tak jak by zatykało mnie na chwilę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia właśnie dlatego czekam do czwartku 🙂

Ciastko wybieram z truskawką 😁

A co do skurczy to ciężko wytłumaczyć, myślę że każda z Nas inaczej je odczuwa. U mnie jest tak że twardnieje brzuch, ciągnie w dół i boli (nie jest to ból nie do zniesienia ale dość wyczuwalny), czasami też od razu muszę iść siku bo takie parcie na pęcherz czuję.
Skurcze na tym etapie już się pojawiają ale rzadko i raczej bezboleśnie (macica sobie ćwiczy 😜), dlatego skoro Ciebie nie bolą to myślę że nie masz się czym martwić. U mnie były bolesne i było ich ponad 10 dziennie więc to już groźnie wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yhym... musze wspomnieć ginkowi o tym na następnej wizycie bo w sumie czasem tak mam ze mnie ciągnie cholernie w dół i przy tym lekko pobolewa ale tylko jak chodzę bo tak to nic mi się nie dzieje oczywiście móię o krótkim spcarze bo po długim to pewnie nazwała bym to spoko ale zdarza mi się ze wyjdę do sklepu i już się męcze i to mnie dopada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...