Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej u mnie tez dzisiaj gorace i siedze w domu bylam krotko u kolezanki i posiedzialysmy w ogrodku ale to juz nie dla mnie 😞 😞 😞 agata to bratowa ci sie udala co ona na urlop do ciebie przyjechala to policz jej jak hotek 4 gwiazdkowy 😜 😜 😜 😜
daria super ze mieszkanko bedzie jak maly przyjdzie na swiat....bo te wynajmowane to tylko kasa wyrzucona
ja recznik tez z kapturkiem kupikam a nad karuzela sie zastanawiam...moze ktos kupi tak sobie po cichu mysle 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej witam znow mialam epopeje do czytania 😁
ja sie dzis nie mpge ogarnac, wypralam juz jeen komplet poscieli i wysechl teraz drigu schnie jeszcze mam do prania karuzele i te narzutki z hustawki i lezaczka a potem zsotana mi maskotki recznie i wozek musze przeprac i byloby na tyle. ja dostane 2 koszule od kuzynki ale nie wiem czy sobie jednej jeszce ni e zamowie i pasowaloby mi jakies na ramionczkach bo goraco :d a coraz wieksza sie robie hehe.

zaraz zagladne na allegro...
maz mnie dzis wkurzyl i nie mam humoru nic a nic sama nie wiem co mam ze soba zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero wróciłam, padam na twarz... Cała spocona, spuchnięta i zmasakrowana w metrze 😮
Widzę że zostałam wytypowana 😁 No nie wiem, nie wiem czy mogę się na to zgodzić 😁 Aż zaraz zerknę w tabelkę, która tam jeszcze może wypakować się przede mną 😜
Ja karuzele mam taką jak Kinia (tylko inny wzorek zabawek) a ręczniki 2 z kapturkiem.
Daria gratulacje z mieszkankiem, super że jeszcze teraz Wam sie udało! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Wam spieszno dziewczyny 😁
moja mam mi mowi ze ja urodze wcvzesniej gdzies w polowie lipca bo mie goraco wykonczy i mlody wypchnie sie na swiat przezd terminem hehe w sumie 2 tyg to nie jets tak zle albow terminie i bedzie git bo raczej po bym nie chciala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i w końcu mogę siąść i w spokoju poczytać i napisać do Was
a czytania miałam 20 stron od wczoraj napisanych, nieźle dziewczyny, naprawdę nieźle

a więc tak: na początku przepraszam że się nie odezwałam, obiecuję że się to już nie powtórzy,
mogłam coś krótkiego wrzucić
Kamilka waży ok. 1430 g, ułożona (przynajmniej wczoraj była główkowo, kręgosłupik z prawej strony, dupka nad moim pępkiem, nóżki i rączki po lewej,
wczoraj od rana była wyjątkowo spokojna, a u lekarza to już w ogóle - zero poruszenia,
śmialiśmy się że czuje respekt przed lekarzami,
wczorajsze usg to było to prenatalne, więc badania podwozia nie było
jutro idę do swojego gina to się przebadamy - wczoraj jak mi brzuchol szalała to również bolało,
przy każdym twardnieniu taki dziwny ból
łożysko - dno, ściana tylna więc też ok. dojrzałość II,
no i z wczorajszego usg, wyszło idealnie, że to mój 30 tydzień 1 dzień i termin porodu na 29.07.

widzę że zakłady robicie, która pierwsza trafi na porodówkę,
jedno jest pewne, ja pewnie będę ostatnia 😁 no chyba żeby mi się Kamilka pospieszyła

co do teściowej - mam nadzieję że teraz długo jej nie będzie, chociaż to wątpliwe
z dzisiejszych mądrych tekstów mojej teściowej na uwagę zasługują:
- "i ta sąsiadka tak wolno szła, że normalnie myślę że ona to chyba coś bierze" (tak więc uwazajcie, bo jak się wolno chodzi to można być posądzonym o przyjmowanie narkotyków)
- "Ania a co Ty masz tak mało kosmetyków?" tym pytaniem dążyła do zwrócenia uwagi, że na umywalce leży kostka mydła, a nie mydło w płynie
- oglądając filmik z wczorajszego usg "Damian daj jakąś ścierkę, bo taki ten monitor brudny, że nic nie widzę"
- na pomidorówkę też zwróciła uwagę a pytanie brzmiało "a gdzie drugie danie"

kurcze było tego jeszcze więcej, ale nie będę Was zanudzać
ogólnie to parę szafek przejrzała i kilka swoich uwag wrzuciła 🙂
a na koniec mężulek miał dopompować jej koło w rowerze i opona pękła jak siadła na rower 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle napisałyście, że nie wiem co miałam napisać jeszcze,
jak już pisałam, jutro mam gina i czekają mnie akrobacje przy goleniu, ale będzie ubaw 🙂
a rano wybieram się do używanych, bo jutro ubranka dziecięce będą po 2,5 sztuka, może coś wynajdę znowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja mam jutro prenatalne.
Tekst o ścierce i monitorze mnie rozwalił 😁 😁 😁 Dobre!
A to i ja coś dorzucę: moja zapytała mnie czy obcinałam włosy w ciąży, ja że tak a ona "to niedobrze, bo dziecku rozum się skraca"!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ona wie jakie ja mam podejście do takich "pierdół", więc chyba mówi mi to żeby tylko zdenerwować. Ale zaśmiałam się jej w twarz, bo już nie wytrzymałam. Powiedziałam jej ze jeszcze farbowałam, to co się wtedy dzieje??? Ale nie wiedziała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Uff co za dzień, upał nie do wytrzymania 🤪

Agatka weź dwa głębokie oddechy i byle do czwartku 😁 😁

Co do porodów to Karola idealnie napisała, jedna przed drugą będzie się prześcigać 😁

Ania no i super wieści 🙂 Pięknie rośnie Kamilka i oby tak dalej 🙂
A Teściową masz niezłą 😁 Ja chętnie poczytałabym jeszcze jakieś jej teksty, ubaw po pachy 😁 😁

Ilka Twoja może równać się z teściową Ani, konkurs na najgłupszy tekst teściowej uważam za otwarty 😁 😁 😁

Ja w czwartek idę do gina i też pewnie zrobimy USG prenatalne i zobaczymy jak tam moja szyjka, a w piątek idę do gin na NFZ.. tam pewnie dowiem się jak zawsze "wszystko w porządku" 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jeśli pozostaniemy tylko przy Kamilce to myślę, że nie będzie tak źle,
wydaje mi się że faceci inaczej postrzegają swoje teściowe 🙂

Jak opowiadałam mężowi mój sen że urodziłam chłopca, miałam same sukienki i wysłałam dziewczynom z forum, stwierdził że nie będzie nic wysyłał, bo nie wiadomo co będzie następne,
stwierdził, że po roku jak już wykarmię to bierzemy się do roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i muszę się Wam pochwalić, że w końcu dokonałam pierwszego większego zakupu 🙂
kupiłam na allegro nowy fotelik x-landera za 250 z przesyłką (ok. 100 zł taniej niż normalnie 😁)
a ręczników z kapturkiem miałam nie kupować, ale kupię i to dwa, bo mi się tak podobają,
a te duże co mam to przecież też wykorzystam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no powiem Ci, że na chwilę obecną to mogłabym na to przystać,
tylko może z 1,5 roku zaczekać,
duży wpływ ma tu pewnie moje samopoczucie w tej ciąży,
jedno mnie tylko przeraża: rodziłabym mając skończone 35 lat, pod warunkiem, że udałoby się zajść w ciąże od razu, bo teraz to trochę trwało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...