Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie, może ja jakaś inna jestem ale chciałabym żeby moja też nie przyjeżdżała, albo jak najrzadziej...jest strasznie upierdliwa i mecząca, mi juz dzisiaj łeb pęka, czekam juz tylko aż maż z pracy wróci i mnie wyręczy w słuchaniu i gadaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też straszliwiasty upał 🤪 poszłam na spacer ale nie było to mądre bo ledwo wróciłam a palce u rąk mam grubsze niż dłuższe 😮 następnym razem w taki upał na spacer wybiorę sie popołudniu 🙂

Dziewczynki Kinia, Monika, Tosia, Karola wszystkie śliczne brzusie 😘 i rzeczywiście Kinia ma racje - wszystkie olbrzymy i nie ma już takich dużych różnic w wielkości 🙂

Ilka ja też tak mam że Teściową staram sie dużym łukiem omijać nie lubię jak przyjeżdża i nie lubię do niej jechać bo wiem że usłyszę kolejną super mądrą poradę.. Szkoda że nie ma takich pilotów do ludzi to mogłabyś ściszyć swoją Teściową lub wyłączyć 😁 😁
Ale skoro tu powiało taką pozytywną nutką na temat Teściowych to i ja dorzucę że moja ostatnio powiedziała że z chęcią kupi łóżeczko dla Małej 🤪 jestem w szoku do tej pory 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
No jakie te teściowe wspaniałe ostatnimi czasy 😁 Może usłyszały ostatnie nasze narzekania 😉


Ilka nawet tak nie mów bo dopiero by była obraza majestatu!! 🤪 🤪 🤪
Franek właśnie pojechał a ja chyba spróbuję dosięgnąć pomalować paznokcie u stóp 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i jaaaaa 🤪

ło Panie dziewczyny zwariowałyście 20 stron zaległości miałam 🤪 🤪 🤪

to js pokupowałam takie rzeczy jak
tunika ciążowa http://allegro.pl/tunka-ciazowa-krotki-rekaw-italian-fashion-l-i2205117145.html
leginsy http://allegro.pl/leginsy-getry-ciazowe-3-4-z-koronka-roz-3-i2257845071.html
koszula (popielata) http://allegro.pl/marika-kr-rekaw-dla-karmiacych-i-w-ciazy-l-i2220870124.html
druga koszula (ta niebieska) http://allegro.pl/radosc-koszula-dla-kobiet-karmiacych-i-w-ciazy-l-i2268459620.html
a w domu mam jeszcze taką szarą z zyrafą i do tego jest taki cienikutki szlafrok

mam już podpaski poporodowe bella mama, podkłady poporodowe SENI 60x60cm później jako przewijak na "wynos będą służyć bo mam ich 5, klapki do szpitala
\Dla Kajuśki ubranka mam wszystkie skompletowane i dzisiaj 2 pralki puściłam i jutro albo pojutrze kolejne 2 puszczę bo tyle tego mam... jutro prasowanie tego to masakra będzie...
dzisiaj jeszcze głupia wzięłam się za pieczenie ciastek z truskawkami i rabarbarem i kręgosłup mi wysadł na maksa... teraz w zasadzie leżę przed kompem a nie siedzę... jeszcze na zakupach byłam 2 siaty tachałam masakra już mam dość... aaa wczorajszcze ciastka czekoladowe, marmoladowe i powidłowe rozeszły się w 5 minut... 🤪

Dziewczyny brzuszki macie cudowne no pokaźne to nie da się ukryć 🙂 ja moze jutro wstawię swojego olbrzyma 🤪 Tosia a Jasiek to takie wygibasy jak moja Kajka bo ona też swiruska jedna jest 🙂

moja teściwa jest codziennie bo z nią mieszkam 🤪 😁 ale jest spoko 😜

Jejku dziewczyny już za miesiąc możemy się zacząć rozpakowywać bo 38tc to ciąża donoszona 🤪
Czy któraś ma zaplanowaną cesarkę? J mam nadzieję urodzić SN ale różnie bywa....

Wiecie co oczy mam tak zmęczone dzisiaj ze założyłam okulary pierwszy raz od miesiaca chyba 🤪 😁

no i siedzimy z Kajką i pusciłam jej kołysanki do brzucha tzn słuchawki zarzuciłam na bebzolka 🤪 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to dla pocieszenia i powiększenia swojej samooceny 🙃

Niedziela

Być może czujesz się już strasznie ciężka, pamiętaj jednak, że przy prawidłowym przyroście masy ciała w ciąży, tylko niewielka część dodatkowych kilogramów to tkanka tłuszczowa (którą spalisz w okresie karmienia). Pod koniec ciąży dziecko waży ok. 3 kg, płyn owodniowy 1 kg, łożysko 0,6 kg, dodatkowa porcja płynów i krwi nawet 3,5 kg, powiększone piersi do 1 kg, macica aż 1 kg, a tkanka tłuszczowa niecałe 3 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasielaczek to średnie pocieszenie bo naliczyłam tam 10kg w tym 3kg tłuszczyku, a jak ja mam już 15 to tłuszczyku wychodzi 8kg!!!

Ja też mam dziś już dość, praktycznie nie chodziłam, byłam tylko na korkach i u babci w szpitalu (wszędzie autem) a nogi mam tak spuchnięte, że szok 😞 Jutro ja mam w planach książkę i nogi na sonko wystawić bo blade są 🙂

Kasielaczek a w moich książkach jest, że od 37tc to już donoszona 🤨

Jutro kończę dekorację na ścianie i wstawię fotki 🙂 Może i brzuchol też się załapie 🙂

Fajnie, że wszystkie jesteśmy takie szczęśliwe, bo po postach widać, że każda już zwariowała na punkcie maluszków 🙂

Buziaki i miłej nocy bo już pewnie nie zajrzę dziś. Kolorowych snów i do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi nom w książkach pisze 37tc ale skończony czyli początek 38 🙂 czyli 37,6 juz jest bezpiecznie 🙂 mój maż dzisiaj mówi ze chciał by żeby mała już była bo znowu robi się "atmosfera" jak przed ślubem czyli tak amała nerwówka żeby wszystko było pozałatwiane i pozapinane na tip top zeby nic nie było zaskoczeniem w tym zaskakujacym dniu bo nie wiadomo kiedy on nastanie 😮 jutro zrobię resztę prania czyli następne dwie pralki i będę to prasować zwariuję przy tym ale na siedząco przed tv będę to robić 🙃 bo ni eustoje ☺️ 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...