Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂
u mnie tez od rana pogdoa pod psem,az czlowiek humor taci;/ co myslicie na siweta? 🙂 ja chcialm upiec ciasto jakies nowe jablecznik z budyniem, do tego musze wykombinowac jescze jakies salatki dla rodzinknki.
Dziewczyny a co do tego farbowania i obcinania heh nie wiem czy tez nasluchalyscie sie jakis zabobonow ale mnie to od razu ciotka mojego uprzedzila ze jak bede sie farbowac to ze bd dziecko rude i mam nie obcinac bo zawinie sie w pepowine..dzine co najmniej co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂
A ja po wczorajszej wizycie u ginekologa bez rewelacji 🙂 Z maleństwem wszystko oki. Ból brzucha normalny. Dostałam skierowanie na morfologię i mocz i wizyta za trzy tygodnie. L4 oczywiście dał i jedyne co go zaniepokoiło to, ze mam za wolny puls i kazał spacerować 🙂

Co do prezentu na urodziny w postaci porodu to nic mi nie mówcie jutro i Zośka i mój mąż mają urodziny więc ja mam urwanie głowy. Ciasteczka, sałateczki, torcik i sprzątanie. Na nudę dzisiaj nie narzekam a dzień taki idealny do spania!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenna, nawet mi nie pisz takich zaboboniastych rzeczy 🙂)
Tak, ja farbowalam w pierwszej ciazy co miesiac i Nadia ani nie ruda, ani nie oobwijana pepowina...
Rudy kolor wlosow sie dziedzicczym jak kazdy inny 🙂 Genetyka sie klania dla cioci 😉)

Ja slyszalam,ze nie mam dziecka obcinac przed roczkiem, bo cos tam cos tam..,,, obcielam ja jak miala 9 miesiecy... lepiej chyba sciac niz zeza miala miec od oczu wchodzacych w oczy...

Jak ktos chce niech sobie wierzy w przesady 🙂nie farbuje i nie obcina 🙂

Ja nie mam zamiaru caliej ciazy czuc sie jak wyplosz z powodu niezrobionych wlosow... 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Lenna, nawet mi nie pisz takich zaboboniastych rzeczy 🙂)
Tak, ja farbowalam w pierwszej ciazy co miesiac i Nadia ani nie ruda, ani nie oobwijana pepowina...
Rudy kolor wlosow sie dziedzicczym jak kazdy inny 🙂 Genetyka sie klania dla cioci 😉)

Ja slyszalam,ze nie mam dziecka obcinac przed roczkiem, bo cos tam cos tam..,,, obcielam ja jak miala 9 miesiecy... lepiej chyba sciac niz zeza miala miec od oczu wchodzacych w oczy...

Jak ktos chce niech sobie wierzy w przesady 🙂nie farbuje i nie obcina 🙂

no smiac mi sie chce z tego 😁 ale widomo jak to te babcie z przedwojennych czasow, cos tam kiedys jej sie przytrafilo i bedzie sie trzymac swego..ehh no ja tak samo nie bede chodzic w odrostach i rozdwojonyymch koncowkach :P wql nie wyobrazam sobie zeby sie jescze meczyc z dlugimi wlosami w upal..a tak wql to ktoras z Was noisla juz latem ciaze?

Ja nie mam zamiaru caliej ciazy czuc sie jak wyplosz z powodu niezrobionych wlosow... 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nadia chciala sie z nocnikie za szafe schowac zeby kupsko walnac 🙂 i sie drze!!!

Mamus, wez mi tego pajaka stad, bo on przyjdzie do mnie do dupy... 🙂 Boze!!!!


ahh te dzieckiaki 🙂 pewnie w jakiejs bajce widziala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, pewnie slowo dupa to ode mnie , bo raczej uzywamy 😉) hehe 🙂

Na szczescie z bajkami nie mam problemu, bo tylko wieczorynka i koniec.. No chyba, ze juz ewidentnie musze sie czyms zajac, a mloda ma zly dzien to godzinke nadprogramowo Myszke miki, albo Tubisie obejrzy 🙂)

Ja mialam te przyjemnosc, ze Nadia urodzila sie 2.09 czyli cale lato przechodzilam w ciazy 😁D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku dziewczyny, jaka ja głupia i naiwna jestem 😠 Zamiast najpierw przeczytać opinię w necie to dałam się zwieść profesjonalnie wyglądającej stronie. No i dupa! Widzę, że nie ja jedna. Towaru i pieniędzy raczej nie odzyskam. Jak ja mogłam tak dać się zwieść 😠 chcę was ostrzec, abyście wy nie kupiły czasem w Magiakobiety. pl, a tu http://www.dodajoszusta.pl/historia/2724-brak-towaru-i-pieniedzy.html link z historią oszukanych. Że jeszcze ta strona istnieje! Może nam oszukanym uda się jakiś pozew zbiorowy złożyć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, na szczescie nie mamy ani Cartoon , ani innych bajkowych... najprostsza kablowka 😁 Choc nie powiem, ze niektore edukacyjne bajki na mini mini sa dosc ciekawe 🙂
Ale nie mam to nie wlaczam jej 😉)

Ci powie, ze ogolnie dobrze nie mialam problemow z opuchnieciami, cala ciaze byam bardzo aktywna, ale na pewno latwo mi bylo bo przytylam tyko 6 kg.. wiec nie musialam nie wiadomo ile dzwigac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nie, na szczescie nie mamy ani Cartoon , ani innych bajkowych... najprostsza kablowka 😁 Choc nie powiem, ze niektore edukacyjne bajki na mini mini sa dosc ciekawe 🙂
Ale nie mam to nie wlaczam jej 😉)

Ci powie, ze ogolnie dobrze nie mialam problemow z opuchnieciami, cala ciaze byam bardzo aktywna, ale na pewno latwo mi bylo bo przytylam tyko 6 kg.. wiec nie musialam nie wiadomo ile dzwigac 😁


to pozazdroscic ja juz waze o 5 wiecej wiec nie wiem co bedzie do konca ale tez mam zamiar jakos aktywnie zaczac czas spedzac jak bedzie tylko fajna pogoda. 😉 w czerwcu tez czeka mnie przeprowadzka wiec pewnie jakos to pozytywnie wplynie wiec mam nadzieje ze przezyje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agn36 napisał(a):
Jejku dziewczyny, jaka ja głupia i naiwna jestem 😠 Zamiast najpierw przeczytać opinię w necie to dałam się zwieść profesjonalnie wyglądającej stronie. No i dupa! Widzę, że nie ja jedna. Towaru i pieniędzy raczej nie odzyskam. Jak ja mogłam tak dać się zwieść 😠 chcę was ostrzec, abyście wy nie kupiły czasem w Magiakobiety. pl, a tu http://www.dodajoszusta.pl/historia/2724-brak-towaru-i-pieniedzy.html link z historią oszukanych. Że jeszcze ta strona istnieje! Może nam oszukanym uda się jakiś pozew zbiorowy złożyć 🤢
\]
musisz poruszyc ta sprawe,moze cos da sie zrobic jak ta policja zainterweniuje?tym bardziej jezeli kwota byla znaczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwota niestety 120 zł dla policji jest nieznaczna, bo przestępstwo jest od 250 zł, ale jeśli zbierze się wszystkich oszukanych to kwota będzie już pokażna. Mam nauczkę, teraz muszę wnikliwiej badać, gdzie kupuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja jednak nie wybieram sie do szkoly jak widze co sie dzieje za oknem poza tym nie zbyt mi sie chce 😁 wiec udam sie do kfc bo chodzi za mna twister 🤪 tez juz bym chciala cieszyc sie z dzidzi mojej hihi 😁 ciekawe jak u mnie bedzie z wloskami bo ja to z natury szatynka jestem 🙂 jak byma mala mialam rudziutkie a czym starsza to zrobily sie ciemniejsze i zostalam jako szatynka ale za to moja babcia ma rude wlosy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...