Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja łóżeczko i wanienke mam,a wózek i fotelik dostanę od kuzynki,komode mamy a przewijak tak na dobrą sprawę niepotrzebny,ale nie są drogie także chyba kupimy 🙂 jakaś dzisiaj jestem wykończona...młoda daje czadu,że masakra nawet spokojnie poleżeć nie mogę ehhh a to dopiero początek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zdarzają się takie praypadki 😁 hehehe. Ja też póki co nie robię zakupów 🙂 a wózio będę miała 3w1 żeby już na później nie kupować spacerówki 🙂 wolę też poczekać aż poznam płeć 🙂 a pokoju malować nie będę, bo mam beżowy więc do wszystkiego bedzie pasowało 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny ,ale się wczoraj rozpisałyście .
Ja wczoraj też dostałam w kość w tym malutkim kościółku było tak mało miejsca ,że nawet oprzeć się nie mogłam porządnie . Później u babci musiałam siedzieć na krześle bo założyłam czarne spodnie a na kanapie pełno kłaków od kotów 😠
Po wizycie u babci od razu do marketu po zakupy bo lodówka świeci pustkami i dopiero do domku byliśmy wieczorem .Więc padłam jak długa , a kręgosłup mnie tak bolał ,że myślałam ,że umrę 😞
Dzisiaj co prawda już mi lepiej ,ale dalej boli mnie gardło , okropna ta pogoda najlepiej nie wychodzić z domu.Muszę dzisiaj pofarbować włosy bo wyglądam okropnie 😮
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobietki 🙂
Zobaczcie co przed chwilą znalazłam. Normalnie cudo! Ale cena też odpowiednia :P
http://poznan.gumtree.pl/c-Sprzedam-wszystko-dla-dziecka-KOLYSKA-Lo-ECZKO-W0QQAdIdZ367943336
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...